Otwórz oczy

SZPRYCOPROPAGANDA – CZEKA NAS 4 DAWKA ELIKSIRU I PIGÓŁKI 2 RAZY DZIENNIE !

Gdyby elitom zależało na twoim zdrowiu wspominanoby o konieczności suplementacji witaminy D3 (niedobór dotyczy w zimie nawet 90% ludzi, co jest przyczyną częstych infekcji i cięższego ich przebiegu), jak i jodu (Bałtyk jest morzem zimnym i nie dostarcza tyle, ile trzeba).

Żywność nie byłaby tak skażona, jak jest obecnie. Tyle toksycznych dodatków z symbolami “E” nie byłoby dopuszczonych do stosowania. Zabroniono by pompowania antybiotyków i innych świństw w hodowli zwierząt a potem w przetwórstwie mięsa.

Diagnostyka chorób byłaby pełniejsza i bardziej rozszerzona. Lekarz leczy konkretny objaw, a na organizm trzeba patrzeć całościowo. Pacjentom onkologicznym, kardiologicznym, endokrynologicznym, psychiatrycznym i tak dalej rzadko kiedy mówi się o zaleceniach dietetycznych. Aby doprosić się badań genetycznych, objawy muszą być już w zaawansowanym stadium.

Wódka, piwo i alkohole nie byłyby tak tanie, jak obecnie. Jedyny rejon świata, który sobie z tym poradził, to Skandynawia, gdzie z powodu skrajnego alkoholizmu w społeczeństwie już dekady temu wprowadzono zaporowo wysokie ceny trunków.

Zaś w Polsce cena pół litra wódki od lat 90 jest taka sama – około 20 zł. Zastanów się. Skoro wszystko podrożało czasami niemal czterokrotnie i więcej, to czemu cena tych artykułów stoi w miejscu?

Medycyna naturalna nie byłaby tak atakowana, jak obecnie. I tak dalej. Czy władzom rzeczywiście zależy na Twoim zdrowiu? Odpowiedz sobie sam. Zapraszam do dyskusji. Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Tym razem się uda

Dr Salman Zarka stwierdził, że COVID-19 pozostanie w Izraelu i że następny zastrzyk przypominający może zostać dostosowany do kolejnych wariantów. Wezwał do przygotowań do podania czwartej dawki tzw. szczepionki.

Dr Zarka jest szefem rządowego programu walki z koronawirusem w Izraelu. Jest także pułkownikiem rezerwy Izraelskich Sił Zbrojnych, więc dobrze wie co mówi.

W sobotę Zarka wezwał kraj do rozpoczęcia przygotowań do podania czwartej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi.

„Biorąc pod uwagę, że wirus jest tutaj i nadal będzie tutaj, musimy przygotować się na czwarty zastrzyk” – powiedział Salman Zarka w publicznym radiu Kan.

Nie sprecyzował, kiedy ostatecznie będzie można podać czwarte dawki tzw. szczepionki.

Zarka powiedział również, że następna dawka przypominająca może zostać zmodyfikowana, aby lepiej chronić przed nowymi wariantami wirusa SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19.

Zarka powiedział, że spodziewa się, że pod koniec 2021 lub na początku 2022 Izrael będzie już dysponował tzw. szczepionkami, które będą specjalnie przystosowane do lepszego radzenia sobie z różnymi wariantami.

Tym razem na pewno się uda…

Weź pigułkę

Firma Pfizer jest tak przekonana, że ​​pigułka zostanie zatwierdzona i prawdopodobnie wdrożona, że ​​rozpoczęła produkcję przed zakończeniem badań klinicznych.

Megakorporacja farmaceutyczna Pfizer opracowuje obecnie pigułkę na COVID, która ma być przyjmowana razem ze szczepionkami przeciw COVID , które już przyniosły firmie oszałamiające pieniądze. Oczekuje się, że nowa pigułka zostanie wydana pod koniec roku i będzie musiała być przyjmowana dwa razy dziennie.

„Sukces przeciwko #COVID19 będzie prawdopodobnie wymagał zarówno szczepionek, jak i leczenia” – powiedział w środę dyrektor generalny Pfizer Albert Bourla. „Cieszymy się, że rozpoczęliśmy badanie fazy 2/3 naszego doustnego środka przeciwwirusowego zaprojektowanego specjalnie do zwalczania SARS-CoV-2 u niehospitalizowanych osób dorosłych niskiego ryzyka”.

Pfizer wydał również komunikat prasowy w tym samym tygodniu, który głosił:

„Jeśli się powiedzie, [lek] może zaspokoić znaczną niezaspokojoną potrzebę medyczną, zapewniając pacjentom nowatorską terapię doustną, którą można by przepisać przy pierwszych oznakach infekcji, bez konieczności hospitalizacji”.

Firma opisała lek jako „badawczą, doustną terapię przeciwwirusową z inhibitorem proteazy, zaprojektowaną specjalnie do zwalczania COVID-19 – u nie hospitalizowanych dorosłych uczestników z objawami, którzy mają potwierdzoną diagnozę zakażenia SARS-CoV-2 i nie są narażeni na zwiększone ryzyko postęp w ciężką chorobę, która może prowadzić do hospitalizacji lub śmierci”.

Korporacje medialne już wyraziły podekscytowanie nową pigułką, a firma Pfizer jest tak przekonana, że ​​pigułka zostanie szybko zatwierdzona i wdrożona przez rządy, że uruchomiła już linię produkcyjną przed zakończeniem badań klinicznych.

Inne firmy również ciężko pracują nad pigułkami COVID, które mają być przyjmowane w nieskończoność, podczas gdy rządy i korporacje medialne koncentrują się na COVID.

W Singapurze orzeczono, że 16-letni chłopiec kwalifikuje się w tym tygodniu do ugody w wysokości 225 000 USD po tym, jak doznał zatrzymania krążenia związanego z zapaleniem mięśnia sercowego, które zdaniem lekarzy było prawdopodobnie odpowiedzią na otrzymanie jego pierwszej dawki szczepionki Pfizer BionTech z Ministerstwem Oświadczenie o stanie zdrowia:

„Zapalenie mięśnia sercowego było prawdopodobnie poważnym zdarzeniem niepożądanym spowodowanym otrzymaną szczepionką COVID-19, które mogło zostać pogłębione przez jego forsowne podnoszenie ciężarów i wysokie spożycie kofeiny w napojach energetycznych i suplementach”.

Szprycpropaganda – szantaż emocjonalny dzieci.

Już nie „Ostatnia prosta”. Na polskich ulicach pojawiły się nowe bilbordy z serii #SzczepimySię. Tym razem jednak, zgodnie z mądrością etapu, skierowane są do uczniów i ich rodziców. „Chamska propaganda” – oceniła ich wydźwięk Karolina Elbanowska z Fundacji Rzecznik Praw Rodziców.

Przy polskich drogach nie ma już sportowców i artystów reklamujących szpryCę. Zastąpił ich bilbord z wizerunkiem chłopców – uczących się zdalnie i stacjonarnie.

„Co 3. uczeń cierpi z powodu izolacji” – czytamy na plakacie. Zamieszczono tam również hasło „Żyj normalnie” i #SzczepimySię.

Pod jednym z takich bilbordów zatrzymała się Karolina Elbanowska. W mocnych słowach powiedziała, co myśli na temat takiej kampanii proszprycowej.

– Widzicie ten szantaż, tę bezczelną manipulację? Jeśli się nasze dzieci nie zaszczepią, to zamkną im szkołę – mówiąc w skrócie – stwierdziła.

– Nasze dzieci mają być rynkiem zbytu dla niesprawdzonych szczepionek, które ewidentnie nie przynoszą efekt. Kolejne kraje się zamykają z powodu kolejnej fali pandemii, mimo wyszczepienia ogromnego. Zobaczcie jaki tupet, jaka bezczelność – oceniła Elbanowska.

Zwróciła się też do Mateusza Morawieckiego. – Panie premierze, chciałam powiedzieć, że tego typu manipulacja, tego typu chamska propaganda, nie oszukujmy się, obróci się przeciwko wam. Ludzie nie są tak głupi, jak wy uważacie, że są, naprawdę. A rodzice nie pozwolą dłużej krzywdzić swoich dzieci. Nie pozwolimy na to – zapewniała.

– Może być pan pewny, że nie pozwolimy na to, co się działo przez ostatnie półtora roku i nie pozwolimy szczepić dzieci niesprawdzonymi preparatami. Już się wycofują kolejne kraje, Wielka Brytania, Niemcy. Nie pozwolimy krzywdzić naszych dzieci – dodała Karolina Elbanowska.

Nagranie pojawiło się na Twitterze. Odniósł się do niego m.in. dr Piotr Witczak. W kilku słowach skwitował proszprycową propagandę.

„Nauka zdalna jako element szantażu, który ma na celu przymuszenie do szczepienia najmłodszych.

Ostatnie wpisy

Kategorie

SZPRYCOPROPAGANDA – CZEKA NAS 4 DAWKA ELIKSIRU I PIGÓŁKI 2 RAZY DZIENNIE !

14 września 2021 / Możliwość komentowania SZPRYCOPROPAGANDA – CZEKA NAS 4 DAWKA ELIKSIRU I PIGÓŁKI 2 RAZY DZIENNIE ! została

Tym razem się uda

Dr Salman Zarka stwierdził, że COVID-19 pozostanie w Izraelu i że następny zastrzyk przypominający może zostać dostosowany do kolejnych wariantów.

Weź pigułkę

Firma Pfizer jest tak przekonana, że ​​pigułka zostanie zatwierdzona i prawdopodobnie wdrożona, że ​​rozpoczęła produkcję przed zakończeniem badań klinicznych.

Szprycpropaganda – szantaż emocjonalny dzieci.

Już nie „Ostatnia prosta”. Na polskich ulicach pojawiły się nowe bilbordy z serii #SzczepimySię. Tym razem jednak, zgodnie z mądrością

Może Ci się spodobać

CHINY BUDUJĄ W PEKINIE WYLĘGANIE NOWYCH PANDEMII 30 lipca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • SZPRYCOPROPAGANDA – CZEKA NAS 4 DAWKA ELIKSIRU I PIGÓŁKI 2 RAZY DZIENNIE !
  • Tym razem się uda
  • Weź pigułkę
  • Szprycpropaganda – szantaż emocjonalny dzieci.
  • Może Ci się spodobać