Otwórz oczy

CZY PLANDEMIA JEST ZASŁONĄ DYMNĄ POD PRZYGOTOWANIA DO KONFLIKTU ZBROJNEGO ?

Czy brałeś pod uwagę taką możliwość, że plandemia może być zasłoną do masowego postawienia sprawnych Polaków w stan gotowości bojowej oraz do przygotowania infrastruktury pod działania militarne? Jeśli nie, to tych kilka informacji może otworzy Twoje oczy na niebezpieczeństwo przemycane za kurtyną propagandy jaką zalały Nas zarówno media głównego ścieku jak i te rzekomo niezależne. Zacznę od tego, że w 1918 roku epidemię tzw. hiszpanki do Europy przywiozły szczury z uSSarmy.

Czasy się zmieniają, ale czy taktyka korporacji również? W marcu 2020 roku kiedy to wprowadzono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, a na granicach postawiono kordony sanitarne, pod przykrywką ćwiczeń wojskowych DEFENDER zaczęły wjeżdżać do Polski kolumny ciężkiego sprzętu bojowego wojsk okupancki przez zdrajców nazywanych sojusznikami. Niby reżim tak bardzo martwił się o Nasze zdrowie ale jakoś wjeżdżających do Polski żołnierzy nikt nie badał pod kątem świrusa.

Jeśli ktoś śledził ten temat i taktykę wprowadzania do Polski szczurów z uSSarmy to wie, że pod przykrywką tego typu ćwiczeń sprowadzano do Polski sprzęt i żołnierzy przez kilka lat. Dziwi mnie fakt, że kompletnie nikt, żadne środowiska patriotyczne, itp. nie miały i nie mają nic przeciwko temu, że z kieszeni Polaków utrzymywane jest wojsko amerykańskie stacjonujące w Polsce. A jaką mamy pewność, że pieniądze na ich utrzymanie nie są ściągane zarówno z podatników w USA jak i z Nas? Nie mamy takiej pewności.

Ale za to na pewno za oceanem nie wiedzą, że z ich podatków na terenie Polski (i nie tylko) prowadzone są prace związane z pewnym bardzo perfidnym kłamstwem u podstaw którego leży zbrodnia popełniona na Naszych Przodkach (strona WAR poświęcona jest temu zagadnieniu więc odsyłam nowe osoby do zapoznania się ze starymi postami). Obostrzenia sanitarne spowodowały utrudnienia w wielu dziedzinach gospodarki, a dokładniej to ujmując zniszczyły ją. To z kolei przyczyniło się do masowych zwolnień.

Ale spoko! Na ratunek wyszły Wojskowe Komendy Uzupełnień oraz WOT oferując możliwość odbycia szkoleń wojskowych lub wstąpienia do Wojsk Obrony Terytorialnej, a nawet wynagrodzenie dadzą za „gotowość bojową”. Zbieg okoliczności czy grubymi nićmi szyte działania mające zachęcić osoby które straciły pracę do nauczenia się obsługi karabinu?

Wtrącę w tym miejscu małe rozwinięcie ponieważ zakładam, że po przeczytaniu tego postu mogą oburzyć się Patrioci którzy dali się wciągnąć w tą gierkę, ale jeśli masz wątpliwości to zapytaj swoich przełożonych czy są w Polsce takie miejsca gdzie szczury z uSSarmy mogą strzelać do Polaków jak do kaczek.

Jeśli nie wiesz o takich miejscach, ani nie wie o nich Twój przełożony lub jeśli o tym wiesz i nie jest to dla Ciebie żadnym problemem to znaczy, że nie jesteś Patriotą, a WP czy w WOT nie jest miejscem dla Ciebie. Struktury te tępią myślenie i zadawanie pytań, a programują na bezwarunkowe wykonywania rozkazów od przełożonych którzy podobnie jak ci którzy wystawili swoich żołnierzy w czasie IIWŚ są na krótkiej smyczy okupanta.

Jeśli dojdzie do działań militarnych na terenie Europy to zadaniem ich będzie odciągnięcie uwagi właśnie od tych miejsc w których obecnie swoje prace prowadzi uSSarmy jak np. Świętoszów. WARto wspomnieć w tym miejscu o procederze zamykania szpitali jaki miał miejsce w Polsce w ostatnich latach co znacznie ograniczyło ilość łóżek na których można by położyć chore osoby. W związku z brakiem szpitali w wielu miejscach w Polsce powstały w czasie plandemii tzw. szpitale tymczasowe.

Pomijam ten na Narodowym, ale chciałbym zwrócić uwagę na konstrukcje modułowe na wzór tych które uSSarmy używa w trakcie napaści militarnych na kraje w których jest ropa i inne cenne surowce. W tym miejscu z gotowym rozwiązaniem przychodzi Polska Grupa Zbrojeniowa która całkiem przypadkiem była przygotowana na zaistniałą sytuację i wprowadziła na rynek swój produkt. Odsyłam do postu z 13 marca poświęcony ś.p. Adolfowi Kudlińskiemu w którym wspomniałem o ww. spółce i opisałem jak Polacy sami sfinansowali przygotowania do IIWŚ której celem była likwidacja jak największej liczby ludności cywilnej.

Opłacone trolle próbują zniechęcić ludzi do udostępniania niewygodnych treści wskazując, że utożsamianie się z Rasą Aryjską wiąże się z byciem faszystą:D Nie dajcie się nabierać na tego typu zagrywki. Wypaczono to czym jest Aria tak samo jak zniesławiono symbol swastyki który do dziś używany jest w Indiach jako symbol szczęścia tylko po to abyśmy wstydzili się utożsamiać z Naszymi Przodkami oraz nie używali tego symbolu.

Przedstawicieli Rasy Aryjskiej którzy cechują się tym, że będą walczyć w obronie swojego Roju werbowano do różnych armii biorących udział w IIWŚ tylko po to aby wysłać ich na front. Ten sam manewr wykonała Polska, III rzesza (niemcy), roSSja oraz alianci. Po czym dziwnym trafem zrzucali swoich żołnierzy prosto pod działa wrogiej armii zamiast 2 km dalej gdzie spokojnie mogliby odciąć fortyfikacje obronne rzekomego wroga. Taktyka w której przedstawicieli Rasy Białej napuszcza się na siebie wynika z tego, że w równej walce z Nami rasa czarnogłowa nie ma najmniejszych szans.

Używając zwrotu „Rasa Aryjska” mam na myśli Ludzi którzy dbają o Ziemię, nie krzywdzą Bliźniego, zawsze staną w obronie słabszych, wiedzą co to Honor i nie potrzebują do tego jakichś przykazań narzuconych przez watykan który od początku swojego istnienia sam się do nich nie stosuje. Nie dajcie się również nabrać na komentarze rzekomych znawców geopolityki którzy bazując na zakłamanej historii programują w Naszych głowach fikcyjne konflikty typu wschód-zachód, roSSja-niemcy, uSSa-chiny.

To jeden wielki teatrzyk o nazwie divide et impera wgrywany Nam od małego tylko po to aby kolejny raz nabrać Nas na ten sam numer. Zakładam, że znajda się zdrajcy i osoby o ograniczonym myśleniu które zarzucą w komentarzu teorie spiskowe. Paradoksem jest to, że teorie spiskowe tworzą właśnie ci którzy na nie wskazują i zwykle są to bękarty SBeków i innych zdradzieckich formacji lub osoby będące na krótkiej smyczy reżimu (czyt. TW).

P.S. Stan wyjątkowy na wschodzie Polski, trwające na Białorusi ćwiczenia przygotowawcze do manewrów Zapad 2021, mobilizacja rezerwy w roSSji i wiele innych to jedynie koincydencja za którą według tzw. rządu kompletnie nie kryje się żadne zagrożenie dla Narodu Polskiego. Mam nadzieję, że nie tworzą go zdrajcy i gdyby coś się miało wydarzyć to ostrzegliby swoich Rodaków przed zbliżającym się niebezpieczeństwem (zakładając, że są tej samej Narodowości co My).

Gdyby tak jednak wrócić do 1939 roku to nie wiem czy wiesz ale zdradziecki rząd trzymał Polaków do samego końca w niewiedzy o wojnie w której przygotowaniach sam brał udział tylko po to aby nie wzbudzać podejrzeń wśród Narodu i mieć czas na ucieczkę do Anglii i Szwajcarii.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY PLANDEMIA JEST ZASŁONĄ DYMNĄ POD PRZYGOTOWANIA DO KONFLIKTU ZBROJNEGO ?

16 września 2021 / Możliwość komentowania CZY PLANDEMIA JEST ZASŁONĄ DYMNĄ POD PRZYGOTOWANIA DO KONFLIKTU ZBROJNEGO ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI. 9 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY PLANDEMIA JEST ZASŁONĄ DYMNĄ POD PRZYGOTOWANIA DO KONFLIKTU ZBROJNEGO ?
  • Może Ci się spodobać