Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – BYŁY PRACOWNIK DEPARTAMENTU OBRONY PRZYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ DO ZORGANIZOWANIA WYBURZENIA KOMPLEKSU WTC.

11/09/2001 – BYŁY PRACOWNIK DEPARTAMENTU OBRONY PRZYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ DO ZORGANIZOWANIA WYBURZENIA  KOMPLEKSU WTC.

W artykule, który powinien znaleźć się na pierwszej stronie każdej gazety, a przynajmniej reportera, w którym warto się zagłębić, mężczyzna podający się za specjalnego agenta wyburzeniowego w Stanach Zjednoczonych złożył szokujące oświadczenie. Według Manuela Garcii Jr., został on zatrudniony przez zespół zebrany przez Dicka Cheneya do przeprowadzenia ataku fałszywej flagi na World Trade Center, znanego również jako 9/11, w celu „przekształcenia porządku światowego w celu zabezpieczenia kolejnego stulecia”.

Ukrywał tę tajemnicę przez ostatnie 20 lat i dopiero niedawno podjął decyzję o przyznaniu się po tym jak zdiagnozowali u niego nieuleczalną chorobę. W swoim wyznaniu Garcia maluje zakulisowy obraz głębokiego stanu działającego, aby utrzymać kontrolę poprzez strach, zniszczenie i masowe morderstwa.

Garcia, który ma tytuł doktora fizyki. z Ivy League University” mówi w swoim wyznaniu, że jego kariera rozpoczęła się od pracy rządu nad ściśle tajnym programem o nazwie Platforma Orbitingu Kosmicznego Broni Laserowej (OSLWP). Według Garcii ten program sprawił, że praca rządu w programie HAARP była dziecinnie prosta.

Po zakończeniu jego prac nad rzekomą budową kosmicznej platformy broni laserowej, podszedł do niego były oficer bezpieczeństwa, który pracował pod kierownictwem Dicka Cheneya obecnego wtedy ministra obrony narodowej

Projekt, kierowany przez Dicka Cheneya, miał na celu przekształcenie porządku światowego w celu zabezpieczenia kolejnego stulecia amerykańskiej kontroli. Jak mógłbym odmówić Dodatkowo wynagrodzenie było astronomiczne (i dzięki amerykańskim podatnikom!).

I tak zostałem zwerbowany do najbardziej złożonej amerykańskiej operacji fałszywej flagi w historii: potajemnie kontrolowanego zniszczenia World Trade Center: przykrywki dla początku globalnej wojny z terrorem, która w rzeczywistości jest wojną o całkowitą kontrolę narodową i światową. Ci z nas, którzy przez długi czas pracowali intensywnie w ciemnych programach rządowych byli w to zangarzowani.

Operacja została nazwana ”GWOT911”, a uczestnicy poczuli, że służą najlepszym interesom kraju. Według Garcii atak fałszywej flagi miał się odbyć w weekend, kiedy budynki były puste.

Myśląc, że wykonują pracę patriotów, Garcia i jego zespół zaczęli podkładać ładunki wybuchowe.

Kiedy nadszedł czas, aby wybrać zespoły rozmieszczania (ET), zostałem wybrany jako „Lider fizyki. Mój mały pluton składał się z 20 osób; pozostałe 18 było mieszanką techników zajmujących się rozbiórką, specjalistów od elektroniki i wyłączników oraz ochroniarzy.

W niecałe dwa tygodnie wszystkie nasze zespoły okablowały bliźniacze wieże WTC i budynek 7 do rozbiórki, wykonując naprawy instalacji HVAC, instalacji wodno-kanalizacyjnych, wind i kabli elektrycznych w weekend Święta Pracy 2001. Następnie odesłano nas do domu i rozproszyliśmy się, nie znając daty egzekucji a nawet czy operacja rzeczywiście zostanie wykonana.

11 września, dokładnie 20 lat temu, dwa samoloty wleciały do ​​Bliźniaczych Wież i Ameryki, a reszta świata zmieniła się na zawsze. Garcia stwierdził, że tego dnia świat otrzymał „cudownie natychmiastowe szkolenie z inżynierii i fizyki”.

Ponieważ tak wielu ludzi kwestionowało to, co widzieli tego dnia w telewizji, kolejny spisek rozwinął się po 11 września. Według Garcii, podobno został wciągnięty w masową kampanię dezinformacyjną, aby zamknąć wszystkie osoby, które zajmowały się niedociągnięciami w oficjalnej historii rządu.

Zarząd GWOT911 zdał sobie sprawę, że musi ustanowić i utrzymać długoterminowy program ukrytej dezinformacji w celu zmylenia opinii publicznej i utrzymania prawdziwego celu spektaklu 911 (co my, informatorzy GWOT911, nazywamy wydarzeniami znanymi opinii publicznej). Przez następne siedem lat prostej pracy, jeszcze większe kwoty luzem będą przelewane elektronicznie na moje konto bankowe.

Zostałem więc zwerbowany, aby stać się jednym z wielu „internetowych wpływowych osób”, które mają udaremniać wiadomości wychodzące ze społeczności, która wkrótce będzie znana jako „Społeczność Prawdy”. Na początku była to dla mnie łatwa praca, ale szybko się znudziła. Podobnie jak grawitacja, prawdomówni nigdy się nie poddają. Zdałem sobie sprawę, że prawdziwsza wiara będzie żyć wiecznie, a walka z nią była ostatecznie stratą czasu. Ale rachunki były dobre, więc brnąłem dalej bez entuzjazmu.

W 2008 roku, płatna rola Garcii jako agenta dezinformacji dobiegła końca i został zwolniony na emeryturę z grubym kontem bankowym pełnym dolarów podatków – zrobionym z krwi niewinnych Amerykanów.

Przez ostatnie 13 lat Garcia milczał dopóki nie otrzymał diagnozy medycznej, która zmieniła zdanie.

Wtedy w tym samym roku dostałem diagnozę medyczną i moje długie spojrzenie w przyszłość załamało się. Więc to jest moja historia. Wierz lub nie, nie obchodzi mnie to. Zapewniam cię, że powiedziałem ci, że bardzo mi się to podobało.

Choć dla wielu ta historia może wydawać się naciągana, twierdzenia Garcii o materiałach wybuchowych używanych do burzenia wież są poparte przez setki naukowców, inżynierów i strażaków. Jak donosi TFTP,   w zeszłym roku opublikowano badanie, w  którym doszło do dokładnie tego samego wniosku i że rodzina brytyjskiej ofiary właśnie przedstawiła rządowi 3000 stron dowodów.

źródło https://beforeitsnews.com/us-politics/2021/09/bombshell-government-special-ops-demo-expert-confesses-to-plants-explosives-w-wtcs-before-911-2583309.html

Udostępnij

11/09/2001 – BYŁY PRACOWNIK DEPARTAMENTU OBRONY PRZYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ DO ZORGANIZOWANIA WYBURZENIA KOMPLEKSU WTC.

Globalna Świadomość18 września 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŻYJEMY NA PŁASKIEJ CZY OKRĄGŁEJ ZIEMI, A MOŻE NA ZEWNĄTRZ CZY W ŚRODKU ?Następny artykułOKULTYSTYCZNE INSYGNIA WATYKANU – CO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 – BYŁY PRACOWNIK DEPARTAMENTU OBRONY PRZYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ DO ZORGANIZOWANIA WYBURZENIA KOMPLEKSU WTC.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?