Przekraczając Rubikon

C.O.R.O.N.A-666 – CO SIĘ STANIE KIEDY PRZYJMIESZ ”ZNAMIĘ BESTII”

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. Wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii – głosił autor biblijnej Apokalipsy św. Jana wieszczącej koniec świata.”. Te słowa głęboko zapadły w pamięć czytelnikom Biblii. I tak od prawie 2 tys. lat trwa wypatrywanie mitycznego Antychrysta, Szatana czy innego Zła kryjącego się za trzema szóstkami.

Dopiero w naszych czasach popularna „liczba Bestii – 666” odszyfrowała się sama i ujawniła światu gdy syjonistyczni kapłani z Atlantydy illuminati (syjoniści) i ich potomkowie zakomunikowali światu zaprojektowaną wykreowaną i wdrożoną w życie pseudo epidemię Covid-19 (identyfikującą bydło => cow – id) w dniu 11 marca 2020r 11×3=33 (6).

Aby pogłębić tajemniczość i zagadkowość wybrali za rok liczbę autobiograficzną 2020 aby rok ten był również niezwykły z punktu widzenia matematycznego. Dlaczego? Otóż zawiera on liczbę 2020 z podwojonymi dwójkami i zerami (w wersji rzymskiej MMXX), w dodatku z sumą liczb 4 symbolizuje cztery żywioły (ziemię, wodę, powietrze i ogień) i cztery kierunki świata.

To data początku niszczenia obecnego porządku, poprzez zaplanowaną fikcyjną epidemię i chaos i terror z nią związany (koniec świata) i przygotowania do wdrożenia nowego ładu w odchudzonym z zasobów ludzkich świecie i na nowych zasadach (NWO = Nowego świata). Odrestaurowane i odchudzone stare więzienie po liftingu bestii z elektronicznym dozorem wszystkiego i wszystkich, ponieważ systemowa kontrola umysłu nie działa już na wszystkich.
Od przeszło 2000 lat uczeni zastanawiają się, czy to tylko przypadkowa liczba czy coś więcej? Matematyczna doskonałość? Kod? Żart autora? Rebus?

Idąc tym tropem „666” może być używane jako kod. Tym bardziej, że przytoczony fragment Biblii: „Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii” brzmi jak zachęta. Tak jakby autor próbował powiedzieć. Mam dla ciebie zagadkę, oszacuj liczbę i zgadnij czym a może kim jest bestia.

Co więc znaczy liczba 666, jeśli przetłumaczymy ją za pomocą alfabetu?

Przede wszystkim w oryginalnym tekście samo „666” zostało zapisane w języku hebrajskim, w którym związek między liczbami a cyframi jest jeszcze większy niż w grece (pisarz ewidentnie próbował nam coś powiedzieć, ale prawdopodobnie próbował uniknąć cenzury – ziemia/więzienie już wtedy dozorowane było przez klawiszy bestii).

Wydaje się, że każdy wie o znaczeniu numeru 666, nawet osoby o niewielkiej wiedzy na temat Biblii – jest to bowiem liczba tak zwanego zła/diabła (d/evil), a wers ten jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych wersetów Biblii a przez wieki, wypełnienie się tych wersetów pozostawało tajemnicą.

W teologicznych interpretacjach 666 to najwyższa niedoskonałość, potrojenie niedoskonałej szóstki. Stąd 666, jej potrojenie, to „istota lub istoty do głębi złe” – c-zło-wiek bez sumienia czyli duszy. Dla tych co nie wiedzą co to jest dusza, najprostsze wytłumaczenie brzmi: izolator, który oddziela nas od złych i nieetycznych rzeczy.

Współczesne, teologiczne interpretacje liczby 666 uznają ją bądź za symbol niedoskonałości człowieczeństwa, bądź za symbol osiągnięć współczesnej techniki, bądź za próbę animalizacji człowieka kosztem techniki.

Jednak zrozumienie tych wersetów, wraz z ewentualnym ich symbolicznym wypełnieniem tak naprawdę znalazło się w centrum uwagi dopiero w ciągu ostatnich 25 lat. W okresie tym zaszły dramatyczne zmiany technologiczne, które wywarły wpływ w skali światowej zarówno na sferę rządową, sektor prywatny jak i samych ludzi.

Posiadana technologia w niedalekiej przyszłości, a może nawet już obecnie jest w stanie monitorować wszystkie, lub prawie wszystkie transakcje handlowe. Sercem systemu jest komputer i digitalizacja wszystkich informacji.

Cały świat zmierza ku systemowi całkowitej komputeryzacji za pośrednictwem satelitów i elektroniki. Nadchodzi dzień w którym technologicznie możliwym będzie monitoring wszystkich transakcji kupna i sprzedaży oraz monitorowanie wszystkich ludzi podłączonych do internetu 5G za pomocą czipa.

Komputery i system gospodarczy świata tworzą z niewiarygodną prędkością warunki, w których Objawienie 13: 16-18 może być spełnione. Wkrótce nie będzie można nic kupić lub sprzedać bez angażowania w transakcję komputera. Jak ma to przebiegać? Prorok Daniel przepowiedział, że w okresie nadchodzącego końca, nastąpi ogromny wzrost wiedzy.

Wiedza

zwłaszcza w zakresie technologii komputerowych eksplodowała. Kilkuletnia technologia komputerowa jest już praktycznie przestarzała, a możliwość monitorowania i przechowywania ogromnych ilości informacji na temat ludzi, z możliwością natychmiastowego do niej dostępu dla wszystkich szczebli władzy już jest praktycznie dostępna. Elektroniczne globalne więzienie jest już gotowe.

Społeczeństwo osiągnęło punkt w którym skomputeryzowana została wszelka informacja, gdzie za przyciśnięciem odpowiednich klawiszy na klawiaturze ma się dostęp do informacji o wszystkim, łącznie z wszystkimi informacjami o każdym pensjonariuszu diabelskiego ziemskiego więzienia bestii. No chyba, że wybierzesz życie pod ziemią.

Eksplozja wiedzy i technologii komputerowych doprowadziła do prawie bezgotówkowego społeczeństwa. Zdecydowany procent transakcji elektronicznych przeprowadzany jest już dziś, podczas gdy zmniejsza się korzystanie z gotówki i czeków. Niektóre banki zaczynają nawet likwidować operacje gotówkowe. Wiele artykułów jest obecnie tak drogich, że fizycznie niemożliwym czy nieopłacalnym staje się zapłata za nie gotówką.

Korzystanie z kart kredytowych lub debetowych jest zdecydowanie najczęstszym narzędziem. Z karty kredytowej korzystać można praktycznie w każdym miejscu na świecie. Stała się uniwersalnym instrumentem finansowym na prawie całym globie.

Instrument ten uważany jest za tak pewny przy obecnym stanie zaawansowania technologicznego i gospodarki, że można dokonać zakupu w obcym kraju i obcej walucie – zakup ten jest natychmiast rejestrowany na koncie posiadacza karty, a środki wycofane. Cały świat zmierza w kierunku tego systemu, a jedynym sposobem jego uniknięcia byłby powrót do handlu wymiennego – co jest obecnie całkowicie nierealne z tym poziomem świadomości i stanem umysłu obecnej niewolniczej cywilizacji.

Wszystkie technologie informacyjne, które są obecnie stosowane lub właśnie nadchodzą zostaną wykorzystane do stworzenia tego systemu. Cuda elektroniczne z którymi żyjemy i ułatwiają nam życie, zostaną włączone i wykorzystane przez wszystkie państwa dla uzyskania pełnej kontroli społeczeństwa.

To co jest obecnie potrzebne do pełnej realizacji systemu, to jakiś kataklizm światowy, czy kryzys ekonomiczny, kreujący atmosferę jedności świata w obliczu nadchodzącego pseudo niebezpieczeństwa, które przyczyni się do desperackiego kroku i akceptacji systemu kontrolnego przez masy ogłupionych ludzi pod pretekstem zwiększenia ich własnego bezpieczeństwa. COVID-19 zaprojektowany i wdrożony przez światową mafie nadaje się do tego idealnie.

To będzie ostateczna “pułapka na zdegenerowane, głupie i przestraszone szczury w klatce”, ponieważ uciec nie ma już gdzie. No chyba, że do podziemnego świata (ale tam tylko na zaproszenie), którego mieszkańcy prawdopodobnie z tych samych powodów wybrali, życie bez dobrodziejstw diabelskiej ekipy, która już dawno dokonała podboju ziemi i unicestwiła nie jedną cywilizacje na podobnej zasadzie jak dokonuje kontrolowanej depopulacji obecnej cywilizacji. Obserwując mechanizm obecnego RESETU, depopulacji czy „końca świata”, można wyraźnie zrozumieć jak i dlaczego z ziemi znikały całe poprzednie cywilizacje – przez głupotę i pazerność.

Systemem tym jak zawsze, zarządzał będzie człowiek.

Biblia określa go jako „Antychrysta”, „Bestię” lub “Człowieka Grzechu”. To on będzie miał odpowiedź na ludzki strach i to on wdroży “system nadzoru 666” przejmując niemal pełną kontrolę nad życiem ludzi.

Zaprojektowany i wdrożony kryzys tworzący warunki dla realizacji potrzeby tego fałszywego bezpieczeństwa ludzi gotowych do jego bezwarunkowej akceptacji, zwany Covid-19 już jest.
Nadejście Bestii 666 wymagało będzie oddawania jej czci. Będzie zarówno liderem politycznym jak i religijnym. „System nadzoru 666” wykorzystany zostanie również w ramach jego systemu religijnego.

Znamię bestii 666 będzie nie tylko niezbędne do zakupu lub sprzedaży, lecz będzie inicjacją do jej systemu religijnego i kultu. Będzie to zupełnie jasne dla wszystkich, którzy jej dostąpią. Biblia mówi bardzo jasno, gdy dana osoba otrzyma Znak Bestii i jest inicjowana w systemie 666, będzie potępiona na wieki bez nadziei na ucieczkę z niego i znajdzie się w miejscu dosłownie zwanym piekłem, choć pasożyty i właściciele niewolników będą ją zachwalali jako raj. Być może ludzie którzy otrzymają Znak bestii i skorzystają z jej systemów sami siebie potępią.

Odchodząc od źródła i ingerując w boski genom pochodzący od źródła i chroniący nas przed wszystkim, za pomocą zaaplikowanych genetycznych szczepionek przyniesie opłakane skutki dla tych którzy dokonają tego eksperymentu na sobie dostarczając wirusa do swojego boskiego oprogramowania.

Ale na tym polega ten podstęp aby zmienić genotyp ludzkiego ciała aby ułatwić łączenie bioelektrycznego ciała człowieka z technologią. W końcowej fazie będą musieli do podtrzymywania swojej egzystencji istnienia używać tylko technologii, klonowania i hodowania ciał (powłok ludzkich) i sztucznej reinkarnacji.

Syntetyczne ciała i sztuczna reinkarnacja, ponieważ naturalnej się wyzbędą i nigdy naturalnie w procesie reinkarnacji i z duszą się nie odrodzą. Przyjmując Znak, osoba będzie na zawsze skazana na czczenie Bestii i jej obrazu, a tym samym jest potępiona na zawsze.

Zaawansowana technologia to koniec gry. Użyta zostanie do ujęcia społeczeństwa w „system nadzoru 666” bez możliwości zmiany decyzji a kłamstwo bestii 666, zgubi cały świat po raz kolejny. Niestety ale ogłupione i wystraszone stado tego nie widzi, chociaż teraz widać wyraźnie, kto służy bestii i kto jest kto, bo widać to po czynach.

Odmóżdżanie przez setki lat fałszywymi mesjaszami, pasterzami, sektami i religiami bestii i ich naukami zrobiło swoje. Podczas dwóch tysięcy lat, bestia ta wyrządziła mnóstwo zła Człowiekowi, zarówno w tej cywilizacji jak i w poprzednich, które unicestwiła.

Dotyczy to również historii, religii i ich świętych pism, które bestia ukradła i przerobiła na własną modłę, jak wszystko w tym świecie odwracają kota ogonem z kłamstwa robiąc prawdę a z prawdy kłamstwo, piorąc mózgi systemowym baranom i owcom, systemowymi bredniami objawionymi.

Dzisiaj, młodzi lub starzy, ludzie mentalnie zmienieni przez kłamstwa bestii przez stulecia, nie są oni w stanie rozpoznać prawdy w stworzonym im przez bestię świecie kłamstw. Prawdę i tych co ją głoszą uczynią nawet swoim wrogiem, ponieważ bestia 666 ze swoimi systemami religijno-świeckimi zabrała im każdy kontakt z rzeczywistością i wprowadziła w stan hipnozy.

Co widać, słychać i czuć w obecnej cywilizacji idiotów, która również zostanie zresetowana, podobnie jak inne mityczne cywilizacje przed nią po których ślad zaginął, jakby wszystkie wymarły w przeciągu zaledwie kilku lat. Stopień zidiocenia u profesorów i doktorów jest taki sam jak u pospólstwa dlatego apokalipsę sprawimy sobie sami swoją głupotą i pazernością na kasę.

Na naszym zegarze jesteśmy 30 Sekund do Dwunastej do tego momentu a to co się obecnie dzieje to tylko przygotowania do mrocznych i ciemnych czasów. Mroczna zima nigdy się nie skończy ponieważ ziemskie więzienie zarządzane jest przez panów mroku bestii 666.

Ziemia nie należy do potomków Noego (Nowaka) i jego syna Jafeta i jego wnuczka Jawana potomka wszystkich Słowian zwanego przez nas Iwan a do Adama i Adamitów – dzieci diabła jahwe, który powołał ich do życia metodą klonowania i jak mówi obowiązująca religia dzieci diabła (są stworzeni a nie zrodzeni) i dlatego są bezduszni i pozbawieni (duszy) empatii i innych cech ludzkich dlatego w około tyle zła, bo to raj dla pasożyta a nasze więzienie (piekło).

Ostatnie wpisy

Kategorie

C.O.R.O.N.A-666 – CO SIĘ STANIE KIEDY PRZYJMIESZ ”ZNAMIĘ BESTII”

25 września 2021 / Możliwość komentowania C.O.R.O.N.A-666 – CO SIĘ STANIE KIEDY PRZYJMIESZ ”ZNAMIĘ BESTII” została wyłączona

Co więc znaczy liczba 666, jeśli przetłumaczymy ją za pomocą alfabetu?

Przede wszystkim w oryginalnym tekście samo „666” zostało zapisane w języku hebrajskim, w którym związek między liczbami a cyframi jest

Wiedza

zwłaszcza w zakresie technologii komputerowych eksplodowała. Kilkuletnia technologia komputerowa jest już praktycznie przestarzała, a możliwość monitorowania i przechowywania ogromnych ilości

Systemem tym jak zawsze, zarządzał będzie człowiek.

Biblia określa go jako „Antychrysta”, „Bestię” lub “Człowieka Grzechu”. To on będzie miał odpowiedź na ludzki strach i to on

Może Ci się spodobać

PREKOGNICJA HOLLYWOOD – FILMY KTÓRE ”PRZYPADKOWO” PRZEPOWIEDZIAŁY PRZYSZŁOŚĆ 28 grudnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • C.O.R.O.N.A-666 – CO SIĘ STANIE KIEDY PRZYJMIESZ ”ZNAMIĘ BESTII”
  • Co więc znaczy liczba 666, jeśli przetłumaczymy ją za pomocą alfabetu?
  • Wiedza
  • Systemem tym jak zawsze, zarządzał będzie człowiek.
  • Może Ci się spodobać