extra-terrestrial

ZDJĘCIA TAJEMNICZEGO OBIEKTU USUNIĘTE PRZEZ NASA Z ICH STRONY INTERNETOWEJ

ZDJĘCIA TAJEMNICZEGO OBIEKTU USUNIĘTE PRZEZ NASA Z ICH STRONY INTERNETOWEJ

Dokument odtajniony przez FBI stwierdza: “…Część dysków przenosi załogi, inne są pod zdalną kontrolą, a ciała przybyszów, a także statki, automatycznie materializują się po wejściu w tempo wibracyjne naszej gęstej materii…”. Liczne rządy na całym świecie powoli radzą sobie z ideą, że światowa populacja ma prawo wiedzieć, czy jesteśmy sami we wszechświecie, czy nie.

W rzeczywistości, ruch ujawnienia nigdy nie był tak silny jak dziś, z niezliczonymi oficerami wojskowymi, urzędnikami państwowymi i astronautami mówiącymi o istnieniu obcego życia i obcych statków kosmicznych.

Wśród wszystkich rządów na naszej planecie, uważa się, że Stany Zjednoczone mają jeszcze wiele do ujawnienia. Hilary Clinton oświadczyła, że jeśli zostanie wybrana na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ujawni wszystkie dokumenty związane z obcymi i dotrze do sedna zjawiska UFO.

John Podesta, który był prawym człowiekiem prezydenta Baracka Obamy,i szefem sztabu w administracji Clintona zatweetował nie tak dawno temu, że jednym z jego największych żalów 2014 roku było niepowodzenie w “zabezpieczeniu ujawnienia akt UFO” i że “czas na ściągnięcie kurtyny w tym temacie jest już dawno spóźniony.

Mamy oświadczenia z najbardziej wiarygodnych źródeł – o fascynującym zjawisku, którego natura nie została jeszcze określona.” Jednak pomimo poważnych prób ujawnienia, rząd Stanów Zjednoczonych nadal utrzymuje, że nie posiada wiedzy na temat jakichkolwiek informacji związanych ze zjawiskiem Obcych/UFO.

Wielu twierdzi jednak, że powodem, dla którego nie doszło jeszcze do ujawnienia, nie jest rząd. Jest bardzo prawdopodobne, że taki temat może nawet wykraczać daleko poza nie, rozciągając się na potężne korporacje i ścisłą grupę międzynarodowych elit.

Wiele rządów na całym świecie odtajniło szereg dokumentów związanych z UFO, co tylko dowodzi, że od lat są one niezwykle zainteresowane zjawiskiem UFO. Jednak nie tylko rządy ujawniły tajne informacje, agencje takie jak FBI, NSA i CIA również odtajniły niektóre ze swoich najbardziej tajnych akt dotyczących UFO i obcego życia we wszechświecie.

Aby dotrzeć do dna odtajnionego dokumentu FBI, oryginał można znaleźć odwiedzając ten link.
Ujawniony dokument został zaadresowany do “niektórych wybitnych naukowców”, do “władz lotniczych i wojskowych” oraz do “pewnej liczby urzędników publicznych”.

Ten odtajniony dokument to list wysłany do dyrektora FBI w Waszyngtonie z ich biura w San Francisco, opisujący szczegółowo UFO i istoty pozaziemskie.

“Podpułkownik _X_X_ z G2, San Francisco poinformował, że nie posiada żadnych dalszych informacji, oraz że nasze biuro w Seattle jest w posiadaniu wszystkich znanych mu informacji i zajmuje się tą sprawą w Tacoma, Washington”. (Źródło)

List (strony 21 i 22) przedstawia następujące kwestie:

 • Część dysków przewozi załogi; inne są pod zdalną kontrolą.
 • Ich misja jest pokojowa; przybysze rozważają osiedlenie się na tej planecie.
 • Przybysze ci są podobni do ludzi, ale znacznie więksi.
 • Nie są wcielonymi Ziemianami, ale pochodzą z ich własnego świata.
 • Dyski posiadają jakiś rodzaj energii promienistej.
 • Nie pochodzą one z żadnej “planety”, jak my używamy tego słowa, ale z planety eterycznej, która przenika się z naszą i nie jest dla nas dostrzegalna.
 • Ciała przybyszów, a także statki, materializują się automatycznie po wejściu w wibracje naszej gęstej materii.
 • Wchodzą one ponownie do eteru i tak po prostu znikają z naszej wizji, bez śladu.
 • Obszar, z którego pochodzą, NIE jest płaszczyzną astralną, lecz odnosi się do Lakas lub Talas. Studenci ezoteryki zrozumieją te terminy.

Jest to jednak tylko jeden z wielu plików, które zostały upublicznione i które bardzo szczegółowo opisują wizytacje. Wiele rzeczy pozostaje tajemnicą. Podczas gdy wyżej wymienione dokumenty podają fascynujące szczegóły na temat wizyt, to nadal pozostawiają nas z mnóstwem pytań, takich jak:

Czy to możliwe, że istnieją trzy rasy kosmitów? Czy są oni fizyczni czy pozawymiarowi?

“Tak, były rozbite statki i odzyskane ciała. Nie jesteśmy sami we wszechświecie; oni przylatują tu od dawna.” (źródło) (źródło) – Astronauta Apollo 14, kapitan sił powietrznych i założyciel Instytutu Nauk Noetycznych, dr Edgar Mitchell.

Niezbity dowód ?

Kiedy patrzymy na obiekt, jedną z pierwszych myśli, która przychodzi do głowy, jest to, że musiał być wytworzony przez ludzi. Na szczęście dla nas wielu niezależnych badaczy chciało stworzyć kopie tego zdjęcia, więc nadal możemy je zobaczyć, mimo że NASA usunęła je ze swojej strony internetowej.

Czym jest dziwna i enigmatyczna jednostka lub maszyneria pośrodku obrazu? I dlaczego został usunięty z oficjalnej strony NASA?

NASA odpowiedziała, stwierdzając, że obraz został przeniesiony do nowej lokalizacji z nowym połączeniem. Jeśli jednak przejdziemy do sekcji „inne”, zobaczymy, że zdjęcie początkowe i to na tej stronie mają pewne niespójności.

Może to być związane z faktem, że wielu urzędników NASA zaczęło ujawniać szczegóły dotyczące tajnego obiektu który rozbił się na Marsie.

Jednak, jak widać na zdjęciu, obiekt nie wydaje się być dziełem człowieka. Wygląda na to, że jeszcze się nie rozbił. NASA musi ukrywać tę wiedzę , dając nam bezsensowne odpowiedzi.

Udostępnij

ZDJĘCIA TAJEMNICZEGO OBIEKTU USUNIĘTE PRZEZ NASA Z ICH STRONY INTERNETOWEJ

Globalna Świadomość30 września 20216 sierpnia 2023

Niezbity dowód ?

Kiedy patrzymy na obiekt, jedną z pierwszych myśli, która przychodzi do głowy, jest to, że musiał być wytworzony przez ludzi. Na

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSLAWIK – CHŁOPIEC KTÓRY PRZEPOWIEDZIAŁ ZNAMIĘ BESTII, INWAZJĘ ”OBCYCH” I KOLEJNE WOJNY ŚWIATOWENastępny artykułCO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ZDJĘCIA TAJEMNICZEGO OBIEKTU USUNIĘTE PRZEZ NASA Z ICH STRONY INTERNETOWEJ
 • Niezbity dowód ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?