AGENDA 2030

CO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY NA 2025 ROK ?

CO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY NA 2025 ROK ?

Badacze spisku znaleźli bardzo dziwny dokument zatytułowany UN Directive 001  z 4 lipca 2025 roku. 

Z zastrzeżeniem zgody większości członków Organizacji Narodów Zjednoczonych, poniższa dyrektywa wchodzi w życie z chwilą otrzymania i zostanie natychmiast wdrożona, z wyjątkiem tych kwestii lub elementów, które oczywiście wymagają dodatkowego czasu na zmianę i / lub wdrożenie.

Całe Stany Zjednoczone Ameryki będą natychmiast znane pod nową nazwą i odpowiadającym jej numerem. Na przykład:

 • dawny kraj Kanady będzie teraz nazywał się America Area 0001
 • dawne Stany Zjednoczone Ameryki będą teraz po prostu znane jako America Area 0002
 • dawna Ameryka Środkowa, w tym dawny naród Meksyku, będzie teraz znana jako Środkowa Ameryka 0003
 • pozostałe dawne narody Ameryki Południowej będą razem określane jako Ameryka 0004.
 • byłe narody w Europie będą nosiły nazwę Europa 0010 z nową mapą określającą granice między Europą 0010 a Azją 0020.

Wszystkie nowe nazwy byłych narodów na różnych kontynentach świata są wymienione w dodatku do tej dyrektywy wraz z nowymi mapami do wyznaczania granic i lokalizacji głównych centrów kontroli ONZ (UNCC ), które będą zarządzać wszystkimi przyszłymi funkcjami rządowymi, administracyjnymi, wojskowymi i policyjnymi.

Od 17 marca 2025 r. dawne Stany Zjednoczone Ameryki mają przekazać swoje siły wojskowe i policyjne Organizacji Narodów Zjednoczonych w celu nadzoru i odpowiedzialności, a następnie zostaną one jak najszybciej rozwiązane lub włączone do naszych globalnych sił ONZ.

Byłe Stany Zjednoczone Ameryki, jako ostatni kraj, który scedował władzę na Radę Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, stworzyły niezliczone wyzwania i opóźnienia w planach Organizacji Narodów Zjednoczonych i wkrótce odczują ciężar szybkich i zdecydowanych zmian wymaganych do osiągnięcia naszych zaplanowane cele i cele jednego rządu światowego. 

Cała władza wykonawcza byłego rządu Stanów Zjednoczonych zostaje niniejszym odwołana, ponieważ wybrani przez nas przywódcy Organizacji Narodów Zjednoczonych przejmą te obowiązki, wraz z zatwierdzonym Organem Zarządzającym, który przejmie te obowiązki.

Sądownictwo będzie również natychmiast rozwiązane, ponieważ sędziowie ONZ zostali wybrani i czekają, aby przejąć swoje zadanie. Jednak władza ustawodawcza pozostanie na stanowisku do czasu, aż te osoby zostaną stopniowo zwolnione ze swoich obowiązków przez przedstawicieli ONZ, którzy nie zostali jeszcze wybrani lub wyznaczeni do wykonywania tych obowiązków.

Pytania dotyczące tej dyrektywy powinny zostać odłożone do czasu przybycia przedstawicieli ONZ do twojego obszaru w celu rozwiązania ewentualnych problemów organizacyjnych.

W tej chwili możesz kontynuować swoje życie tak, jak robiłeś to w przeszłości, jednak poniższe instrukcje nie budzą wątpliwości ani sporów . Wszyscy będą mieli wystarczająco dużo czasu na zrozumienie i przestrzeganie tych i przyszłych dyrektyw, rozporządzeń i rozporządzeń w miarę ich formułowania i wydawania.

Proszę nie panikuj, a przekonasz się, że nasz nowy świat przekształca się w społeczeństwo planetarnej doskonałości….

Na pierwszy rzut oka dokument wygląda na fałszywkę, jednak jak na fałszywkę jest to jakoś bardzo powszechne – Google od razu rozdaje kilka linków na frazy kluczowe. Jeśli jest to podróbka, powinna wisieć na jakiejś fałszywej stronie spiskowej, ale zawiesza się sama. 

Jeśli ten dokument został spoliczkowany przez jakichś żartownisiów, nic ich nie kosztowało poświęcenie kolejnych 30 minut i przyklejenie do niego jakiejś pieczęci, innych atrybutów charakterystycznych dla rezolucji ONZ. Nie o to chodzi. 

Wreszcie, co najciekawsze, dokument pojawia się m.in. na oficjalnej stronie Uniwersytetu San Carlos i jest oczywiście cytowany jako przykład pisania takich prac dla przyszłych prawników. Przykłady dla studentów mogą oczywiście być bardzo różne, ale jest to bardzo szczególny przykład.

Dlatego wydaje nam się, że ta dyrektywa ONZ została wrzucona do sieci przez niektórych poważnych ludzi (niektórzy twierdzą, że są członkami Rotary club) w celu zbadania opinii publicznej i stopniowego przyzwyczajania mózgów obywateli przyszłego zjednoczonego świata do tego, co się wydarzy. Ale czy będzie to 4 lipca 2025, czy wszystko wydarzy się trochę później, czy trochę wcześniej – nie wiadomo. 

Pełną treść materiałów znajdziesz tutaj:

Dyrektywa Narodów Zjednoczonych 001

Udostępnij

CO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY NA 2025 ROK ?

Globalna Świadomość1 października 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZDJĘCIA TAJEMNICZEGO OBIEKTU USUNIĘTE PRZEZ NASA Z ICH STRONY INTERNETOWEJNastępny artykuł”UCIECZKA Z KRATERU” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ ŻYJEMY –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY NA 2025 ROK ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?