Przekraczając Rubikon

”UCIECZKA Z KRATERU” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ ŻYJEMY – ELON MUSK,WALT DISNEY, FIRMAMENT, OBCE CYWILIZACJE.

”UCIECZKA Z KRATERU” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ ŻYJEMY – ELON MUSK,WALT DISNEY, FIRMAMENT, OBCE CYWILIZACJE.

Zapomnij o wszystkim, co wiesz. Przygotuj się na niesamowite informacje. Połączenie wielu kropek dla zwolenników teorii płaskiej, jak i kulistej Ziemi. Niedawno natknąłem się na kanał Godgevlamste na YouTube. Ma szereg filmów o bardzo interesującej teorii – nie płaskiej Ziemi – ale innej… i ma to sens.

„Przynajmniej krater jest we właściwym miejscu”, mówi Elon Musk po teście prototypu rakiety SpaceX SN11 Mars

Wydaje się, że eksperymentalna rakieta, którą SpaceX wystrzelił we wtorek w swoich obiektach w południowym Teksasie, eksplodowała, ale gęsta mgła w miejscu lądowania pozostawiła nawet SpaceX niepewne, co się stało.

Źródło: 9news.com.au – 3.31.2021

Osobiście jednym z powodów, dla których interesuję się teorią Krateru Ziemi jest przede wszystkim wpływ na mnie mojego dziadka, Caesara Voûte. Był on profesorem geologii i specjalizował się w teledetekcji satelitarnej Ziemi. Był głównym geologiem projektu UNESCO do renowacji kompleksu Borobudur w Indonezji w latach 70-tych.

Jego pasja do geologii i archeologii była jednym z aspektów, które rozpaliły moją ciekawość również tymi samymi tematami i historią. Mój dziadek i Mark Long napisali książkę o tej starożytnej wielkiej konstrukcji: Borobudur – Piramida Kosmicznego Buddy (ISBN 9788124604038)

Kadr wideo z: Crater Earth : The Hivemind Queen autorstwa Godgevlamste.

Zacząłem oglądać filmy Crater Earth autorstwa Godgevlamste, ponieważ opowiada on o starożytnych budowlach i cywilizacjach oraz o sposobie w jaki pracuje z „danymi Ziemi”, takimi jak: stare i nowe mapy świata, nagrania z satelitarnej zdalnej obserwacji Ziemi i położenia kontynentów.

Nie podążam za teorią płaskiej Ziemi. Oglądałem różne filmy, czytałem artykuły na temat teorii płaskiej Ziemi. Ale to nie przemawiało do mnie zbytnio. Teoria Krateru Ziemi to inna filiżanka herbaty.

Godgevlamste

Wyobraź sobie faceta, który odkrył niesamowite rzeczy dotyczące świata, w którym żyjemy, a może musimy powiedzieć: na którym żyjemy. Rzeczy, które całkowicie zmienią historię świata i społeczeństwo. Wyobraź sobie faceta, który potrafi dobrze opisać i wyjaśnić oraz wyjaśnić trudny temat z wieloma podtematami. Wyobraź sobie faceta, który potrafi przekazać informacje w zabawny sposób z błyskotliwym dotykiem humoru, jest chętny i potrafi poprawić poprzednie błędy i wnosi nowe teorie. Wszystko oparte na dobrze wyjaśnionych faktach. Tym facetem jest Godgevlamste, facet, który nakręcił na YouTube serię wideo Crater Earth.

Filmy Godgevlamste są bardzo zrozumiałe, ale powinieneś mieć pewną wiedzę o świecie, aby w pełni zrozumieć informacje prezentowane w jego filmach. Godgevlamste używa bardzo prostych i łatwych do zrozumienia ilustracji, aby wyjaśnić niektóre trudne tematy. Być może rozpoznasz styl animacji Monthy Pythona. Wraz ze ścieżką dźwiękową, która czasami jest dziwna i zabawna, jego filmy są bardzo pouczające do oglądania i mogą być również zabawne.

Wiele informacji może być przerażających.

Nie będę zagłębiał się dalej w semiotykę filmów. A może powinienem pójść dalej? Jednym z najważniejszych składników filmów są: symbole. Pozostałe składniki dotyczące informacji prezentowanych w filmach to: czas i przestrzeń. I dlatego zespół zajmujący się Timetransportal był całkowicie zachwycony odkryciem nowych fascynujących informacji dotyczących czasu i przestrzeni naszego doświadczenia w tej sferze.

Jego filmy są nie tylko radosne i zabawne. Muszę przyznać, że również wiele informacji może przerażać. Więcej na ten temat wyjaśnię w dalszej części tego artykułu.

Playlista filmów o Kraterze Ziemi

Ponieważ podczas oglądania jego filmów zostaniesz zabrany w podróż, zdecydowanie zalecamy oglądanie serii Crater Earth w kolejności (od góry do dołu), zaczynając od pierwszego filmu. Osobiście musiałem przestać oglądać po kilku filmach, aby uniknąć przeładowania informacjami. Miły odpoczynek na świeżym powietrzu i filiżanka herbaty lub kawy może zaprowadzić Cię dalej tą informacyjną autostradą.

Kanał: Godgevlamste na YouTube

Jeśli został przesłany nowy film, dodamy go do tej listy.

Możesz subskrybować powiadomienia.

Polskie tłumaczenie i kompilacja filmów Godgevlamste

Ucieczka z Krateru Przebudzenie Cywilizacji ( film z napisami pl)
https://www.youtube.com/watch?v=f9c_qomLvU4

Cenzura

W dzisiejszych czasach masowej cenzury internetowej możemy zapytać, dlaczego kanał taki jak Godgevlamste nadal jest online i nie został usunięty z powodu „standardów społeczności” lub innych form cenzury. Widzieliśmy, jak usuwano filmy z mediów społecznościowych i YouTube przez naukowców, lekarzy i inne osoby, które po prostu mają inne zdanie na określone tematy. Większość z tych filmów zawierała dowody, fakty i dokumenty wyjaśniające ich alternatywne teorie.

Kadr wideo z: Nowy Jork i trzecia świątynia Salomona autorstwa Godgevlamste.

Dlaczego Godgevlamste nie jest usuwany z YouTube?

Myślę, że ma to związek z różnymi czynnikami. Nie narusza żadnych zasad dotyczących praw autorskich. Jego filmy nie są przeciętnymi błyszczącymi podcastami w wysokiej rozdzielczości. Więc nawet z bardzo wrażliwymi treściami, jego filmy wydają się być niewidoczne, że tak powiem. Chodzi nam o to, że filmy, które wyglądają i zachowują się w mediach o wysokiej rozdzielczości i zawierają treści typu teoria spiskowa, będą szybciej zauważone w porównaniu z filmami o niskiej rozdzielczości i bardziej bezpośrednim podejściem wizualnym.

Filmy Godgevlamste są klasycznym przykładem koncepcji komunikacji wizualnej – forma podąża za funkcją.

Podstawowym celem jest funkcja, którą jest informacja, a nie forma. Zadaje pytania i nie wskazuje bezpośrednio na pewne systemy wierzeń, filozofie czy ideologie, ani ich nie używa. I myślę, że sposób, w jaki używa pewnych słów, może być powodem, dla którego nie jest on „oflagowany” przez algorytmy identyfikacji głosu i słów bota cenzury?

Myślę też, że liczba wyświetleń jego filmów na YouTube została zmieniona (przez YouTube?) na mniejszą liczbę. Istnieje wiele historii i raportów twórców treści o obniżonych liczbach wyświetleń, szczególnie w przypadku alternatywnych wiadomości, filmów o zdrowiu i duchowości. Średnia liczba wyświetleń filmów Godgevlamste wynosi 20 tys. i więcej. Widziałem taki, który miał ponad 65 tys. wyświetleń.

Dla ciekawskiego umysłu, który już wiele widział i chce wiedzieć, czy za zasłoną kryje się coś więcej

Filmy są przeznaczone dla osób, które wiedzą już kilka rzeczy o prawdziwym świecie.

Filmy te nie są tak naprawdę odpowiednie dla widzów, którzy właśnie odkryli, że ten świat ma wiele tajemnic, zatuszowań i zdają sobie sprawę, że rząd może nie zawsze mówi prawdę. Nie jest też dla osób o słabym sercu.

Filmy Godgevlamste są przeznaczone dla bardziej doświadczonego odkrywcy nieznanego. Teoretyków spiskowych, którzy są gotowi zacząć od nowa i ponownie zbadać świat z innej perspektywy. Dla ciekawskiego umysłu, który już wiele widział i chce wiedzieć, czy za zasłoną kryje się coś więcej. I dla wierzącego w płaską Ziemię, który chce połączyć więcej kropek i puzzli.

Brak teorii Płaskiej Ziemi?

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że jego filmy niekoniecznie dotyczą teorii płaskiej Ziemi. Jeśli wierzysz w teorię płaskiej Ziemi, to jego filmy mogą być dodatkiem do teorii płaskiej Ziemi i wyjaśniać, jaki może być prawdziwy świat, na którym żyjemy lub w którym żyjemy.

Nie będę próbował wyjaśniać wszystkich informacji zawartych w filmach, ponieważ w filmach jest wiele powiązanych ze sobą tematów. Nic dziwnego, że Godgevlamste musiał nakręcić ponad 30 filmów, aby wyjaśnić temat Krateru Ziemi i mam nadzieję, że wciąż tworzy nowe.

Czym jest teoria Krateru Ziemi?

Krótkie i proste wyjaśnienie:

 • Planeta Ziemia jest znacznie większa. Właściwie: jest ogromna. Gigantyczna.
 • Możemy powiedzieć to: Większa Ziemia.
 • Nie jest płaska. To planeta. Kula. Piłka.
 • Ta planeta jest otoczona atmosferą.
 • Na tej ogromnej planecie znajdują się kratery, góry, rzeki i nie tylko.
 • W jednym z tych kraterów znajduje się Ziemia. Nasza Ziemia. Nasze siedlisko.
 • Nie jest to duży krater w porównaniu z innymi kraterami.
 • Żyjemy wewnątrz krateru na gigantycznej planecie unoszącej się w kosmosie.

Jeśli przestaniesz czytać w tym momencie to w pełni Ciebie zrozumiem.

Po pierwszym filmie Godgevlamste mieliśmy taką samą reakcję. Ale patrzyliśmy i patrzyliśmy. Ponieważ Godgevlamste dostarcza dowodów.

Wiem, że „dowód” to w dzisiejszych czasach bardzo delikatne słowo. Czym jest dowód? Godgevlamste łączy wiele kropek, pokazuje przykłady, ilustracje, obliczenia i materiał filmowy, aby wyjaśnić teorię Krateru Ziemi. I to wszystko ma sens.

Oglądając jego filmy, odkryjesz, że te filmy nie pochodzą od faceta, który chce coś udowodnić lub sprzedać pomysł lub koncepcję. Nie dostaje za to zapłaty. Godgevlamste jest bardzo szczery w swoim dążeniu do poznania prawdy o naszym świecie i chce podzielić się nią z innymi mieszkańcami Krateru Ziemi. Zabiera cię w podróż badawczą zamiast wykładu.

Kropki do połączenia

Podobnie jak w przypadku wielu badań, odkryć i zadań, temat Krater Ziemi przybliża nas do innych powiązanych tematów.

Godgevlamste nie tylko wyjaśnia o Kraterze Ziemi na Większej Ziemi, ale także pokazuje położenie naszego krateru na mapie Większej Ziemi.

Inne rzeczy prezentowane w jego filmach to:

 • Księżyc, który widzimy, może w rzeczywistości być odbiciem naszego krateru.
 • Nasz krater odbija się w kopule otaczającej nasz krater, widzimy to jako Księżyc.
 • Mapa Księżyca, jaką znamy z mediów, jest w rzeczywistości prawdziwą mapą większej Ziemi.
 • Nasz krater to krater Sulpicius Gallus M na mapie Księżyca.
 • Mapa Ziemi, jaką znamy, jest błędna, zafałszowana.
 • Planeta Mars, jak pokazują nam media, jest w rzeczywistości kolejnym kraterem na Większej Ziemi.
 • W sieci dostępnych jest sporo materiałów wideo z NASA, które pokazują Większą Ziemię, a czasem także nasz Krater Ziemi. Te filmy z NASA są czasami zmieniane, a czasami prawdziwe, aby pokazać ludziom prawdę, bez wiedzy ludzi, co faktycznie oglądają, czyli Większą Ziemię, a nie planetę Ziemię.

Zobacz:

Firmament

I uczynił Bóg firmament i oddzielił wody pod firmamentem od wód nad sklepieniem. I tak się stało.

Księga Rodzaju 1:7-9 – Biblia Warszawska

Rycina Flammarion to drzeworyt nieznanego artysty, który po raz pierwszy pojawił się w L’atmosphère: météorologie populaire Camille’a Flammariona (1888). Obraz przedstawia mężczyznę czołgającego się pod krawędzią nieba, przedstawionego tak, jakby była solidną półkulą, by spojrzeć na tajemnicze Empireum. Podpis pod ryciną (nie pokazany tutaj) tłumaczy się jako „Średniowieczny misjonarz mówi, że znalazł punkt, w którym spotykają się niebo i ziemia…” – źródło: wikipedia.org

Sklepienie niebieskie

Nad głowami tych istot żyjących było coś jakby sklepienie niebieskie, jakby kryształ lśniący, rozpostarty ponad ich głowami, ku górze. 23 Pod sklepieniem skrzydła ich były wzniesione, jedno obok drugiego; każde miało ich po dwa, którymi pokrywały swoje tułowie.

Księga Ezechiela 1 — Biblia

Starotestamentowa koncepcja Ziemi była bardzo podobna: płaska, okrągła Ziemia otoczona oceanem-światem z bajecznymi wyspami lub górami na „końcach ziemi”.

Mapa Fra Mauro to mapa świata wykonana około 1450 roku przez włoskiego kartografa Fra Mauro, która jest „uważana za największy pomnik średniowiecznej kartografii”. Jest to okrągła planisfera narysowana na pergaminie i osadzona w drewnianej ramie, która mierzy ponad dwa na dwa metry.

Źródło: wikipedia.org

Hereford Mappa Mundi to średniowieczna mapa znanego świata (łac. mappa mundi), w formie wywodzącej się z wzorca T i O, datowana na ok. 1300. Jest wystawiony w katedrze Hereford w Hereford w Anglii. Jest to największa średniowieczna mapa, jaka wciąż istnieje. Większa mapa mappa mundi, mapa Ebstorf, została zniszczona przez alianckie bombardowania w 1943 roku, chociaż zachowały się jej fotografie.

„Septentrionalium Terrarum descriptio” z 1595 r.

Źródło: medium.com

 • Amatorska rakieta uderzająca w kopułę

Grupa hobbystów rakietowych buduje rakietę i wystrzeliwuje ją tylko po to, by dowiedzieć się, czy rzeczywiście nad Ziemią znajduje się kopuła.

I wiecie co: rakieta wydaje się uderzać w coś, co może być jakąś kopułą.

Czy jest to prawdziwe? To jest wielkie pytanie. – Źródło: variospeed na YouTube

 • Pod kopułą – Under the Dome

Under the Dome to klasyczny w świecie egzotycznych seriali telewizyjnych o dziwnych zjawiskach. Pod kopułą i nie chodzi o Ziemię pod kopułą. Chodzi o małą wioskę o nazwie: Chester’s Mill.

Mieszkańcy Chester’s Mill są uwięzieni w gigantycznej kopule, która przykrywa ich wioskę i otacza ją.

Koncepcja świata zamkniętego pod gigantyczną kopułą może być inspiracją dla różnych teorii na temat planety Ziemia. Przemysł rozrywkowy i media głównego nurtu często pokazują fragmenty prawdziwych faktów w kinie i na ekranie. Under the Dome to fajna seria do oglądania i wypełniona (ukrytymi) symbolami i wskazówkami.

Zobacz:

 • Pod kopułą – serial telewizyjny (2013-2015) – imdb.com
 • Pod kopułą – zwiastun – IGN na YouTube

Sekrety w zasięgu wzroku?

Ci, którzy interesują się alternatywnymi wiadomościami, a nawet teoriami spiskowymi, wiedzą już, że pomiędzy wszystkimi dezinformacjami jest wiele prawdy prezentowanej przez tych, którzy chcą kontrolować narrację medialną głównego nurtu.

Podczas badania rzeczy często można dojść do wniosku lub odkrycia, które było tam cały czas na widoku, ale nie widziałeś tego na pierwszy rzut oka, bo nie wiedziałeś, jak na to patrzeć. Wszyscy mieliśmy to doświadczenie, raz w życiu i podczas nauki będziemy mieli więcej odkryć i zdamy sobie sprawę, że to było przez cały czas.

Symbole i pola energetyczne

I jest o wiele więcej kropek do połączenia, elementów układanki do znalezienia.

Jakby Krater Ziemi z teorią kopuły nie był wystarczający do strawienia, Godgevlamste dostarcza więcej spostrzeżeń w swoich filmach. A te spostrzeżenia są czasami jeszcze trudniejsze do strawienia. Jak wspomniałem na początku tego artykułu; czasami może to być przerażające. Być może jest to ta część, w której rzeczy mogą być dziwne, a czasem przerażające.

Więcej spostrzeżeń w jego filmach to:

 • Nasza Ziemia w Kraterze jest zamknięta w polu siłowym dwóch przeciwbieżnych piramid. Jedna skierowana w górę, a druga skierowana w dół, tworząc wirowy przepływ energii.
 • Wiele dużych budynków wykorzystuje się do ujarzmienia mocy pola siłowego. Na przykład Ka’aba w mekce lub Watykan i Plac Świętego Piotra.
 • Nasza Ziemia w Kraterze ma swoje pierwotne pole siłowe, które może wyglądać jak torus, zamiast pola energetycznego dwóch piramid.
 • Pole siłowe Piramidy i niektóre starożytne kultury nie są rodzime dla naszej Kraterowej Ziemi.
 • Krater Ziemia został zaatakowany.
 • Najeźdźca umieścił swój szablon pola siłowego nad szablonem naszego Krateru Ziemi.
 • Wiele tak zwanych faktów w historii jest błędnych lub celowo zniekształconych i zmienionych.
 • Najeźdźcy dokonali zmiany linii czasu, usuwając z naszej historii około 450 lat.

Możesz myśleć; „Jak oni to wszystko zrobili? To jest ogrom!?”

Może jesteś jedną z tych osób, które już wiedzą, że niektóre moce są w stanie poprawić i zmieniać rzeczy w historii. Może myślisz, że to wszystko jest fałszywe. W każdym przypadku; Godgevlamste pokazuje, jak można było to wszystko zrobić.

Wiele starożytnych budynków i budowli wciąż nie jest w pełni wyjaśnionych, jeśli chodzi o ich budowę. Na przykład piramidy w Egipcie lub Linie Nazca w Peru.

Mówi też o innych tematach, które są ze sobą powiązane.

 • Walt Disney wiedział o Kraterze Ziemi.
 • Mapa świata Walta Disneya przedstawia prawdziwą Ziemię wewnątrz krateru.
 • Naziści lub niektórzy z nich wiedzieli o Kraterze Ziemi.
 • Admirał Byrd. Słynny pilot, który poleciał poza Antarktydę i odkrył zieloną ziemię pomiędzy wszystkimi lodami.

Mapa świata Disneya, Krater Ziemi z kopułą. To oczywiście brzmi dla wielu osób jak całkowicie szalone i zwariowane. I być może taki właśnie jest zamiar najeźdźcy. To może być najlepsze miejsce do ukrycia prawdziwych sekretów: na widoku, w miejscu, którego nikt się nie spodziewał, aby wszyscy mogli go zobaczyć: Walt Disney World.

Wiele osób w dzisiejszych czasach wie, że Disney nie jest tym, czym się wydaje. Znane są liczne przykłady kreskówek Disneya, w których można zobaczyć treści dla dorosłych ukryte ale na widoku.

Najeźdźcy

Filmy pokazują również, kto mógł być w historii najeźdźcą naszej Kraterowej Ziemi. Przykłady z cywilizacji starożytnego Egiptu są przedstawiane z innej perspektywy. Istnieje kilka bardzo interesujących pytań dotyczących symboli egipskich, a zwłaszcza symboli Skarabeusza.

Najeźdźca ma jakiś rodzaj umysłu roju. W ludzkiej percepcji można to porównać z cywilizacją typu owadzich. Może mieć inne podejście do koncepcji własnej tożsamości czy Atmana.

Skarabeusz to owad, który zbiera odchody. Robi kulkę z tego łajna, a następnie inseminuje łajno własnym nasieniem. Może to być metafora lub symbol intruza lub najeźdźcy na określonym terytorium. W filmach pojawiają się nie tylko pytania dotyczące starożytnego Egiptu, ale także Wikingów.

Jest więcej rzeczy kwestionowanych w jego filmach, które mogą zmienić sposób postrzegania świata, jak na przykład:

 • Tesla
 • Elon Musk
 • Donald Trump
 • Światowi przywódcy
 • Q
 • Fibonacci
 • Wojna secesyjna
 • Trasy ruchu lotniczego i morskiego
 • NASA
 • Komercyjna podróż kosmiczna
 • I więcej rzeczy, które łączą kropki.

Godgevlamste pokazuje, jak inaczej spojrzeć na niektóre aspekty naszej historii świata.

Czy niektórzy ludzie są prawdziwi?

A jakie są cele zmiany historii świata i postaci historycznych?

Dlaczego ta informacja jest tajna?

Powód utajnienia tej informacji powstał kilkaset lat temu. A gdy pytają: dlaczego nadal trzymają to w tajemnicy, mogą mieć różne powody:

 • Jeśli ten sekret Krateru Ziemi zostanie ujawniony, ujawnione zostanie również wiele innych (dużych) powiązanych tajemnic. Efekt domina, rozbijający system stworzony przez najeźdźcę i jego sojuszników.
 • Jeśli ludność świata wie, że żyje w skrzyni na ogromnej planecie, może to mieć różne konsekwencje z konsekwencjami, takimi jak:
 • Ludzie zaczną buntować się i walczyć ze sobą i rządami, zdając sobie sprawę, że wszyscy są uwięzieni na planecie więziennej… mamy na myśli krater więzienny.Albo ludzie zaczną buntować się i walczyć z rządami, kiedy zdadzą sobie sprawę, że byli okłamywani od wieków i że jest tam ogromne miejsce do odkrycia.Tak czy inaczej: ludzie zaczną się buntować.
 • Ludzie lub istoty, które kontrolują ten krater, nie chcą, aby ludzie poszli i zbadali większą Ziemię, ponieważ wiedzą, że ludzie zniszczą i zanieczyszczą całe miejsce w mgnieniu oka.
 • Lub: ci, którzy kontrolują ten krater, chcą zatrzymać ludzi w środku, ponieważ wiedzą, że ludzie są zdolni do wielkich rzeczy, sztuki, muzyki, literatury, konstrukcji, uczuć, emocji i empatii. I być może kontrolerzy nie chcą, aby ludzie włóczyli się po większej Ziemi, robiąc dobre ludzkie rzeczy, zamiast złych ludzkich rzeczy. Ponieważ kontroler wie, że gdy tylko ludzie zostaną uwolnieni z kraterowego więzienia i jego pola energetycznego, człowiek staje się bardziej spokojny i zaczyna odkrywać swoją boską naturę, znajdując swoje prawdziwe miejsce w tej sferze, a może powinniśmy powiedzieć: w tym królestwie?

Myślę, że jednym z najważniejszych powodów utrzymywania tych informacji w tajemnicy jest to, że dosłownie zmienia to światopogląd. Kiedy zdamy sobie sprawę, że żyjemy na Większej Ziemi, nasz sposób myślenia zaczyna się rozszerzać. A patrzenie na świat zmienia się w widzenie świata bardziej intensywnego i być może rzeczywistego.

„Umysł, raz rozciągnięty przez nową ideę, nigdy nie wraca do swoich pierwotnych wymiarów”.

Ralph Waldo Emerson

Źródło: goodreads.com

Nowe fale myślenia

Teoria Krateru Ziemi może również przynieść więcej pytań. I otwiera nowe drzwi dla nowych sposobów myślenia. Może łączyć więcej kropek z innymi tematami w królestwach nieznanego, duchowego i tajemnic. Może dodać dodatkowy wymiar do rzeczy, takich jak:

Oderwana cywilizacja i inne światy

 • Być może słyszeliście o naukowcach wraz z bardzo bogatymi i wpływowymi ludźmi planującymi kolonizację innej planety. Tak zwana cywilizacja oderwana.
 • Czy mają inny krater lub miejsce na większej Ziemi, do którego mogą się udać?
 • Czy na większej Ziemi są inne cywilizacje?
 • A co jeśli w innym kraterze na tej większej Ziemi jest inny ten sam rodzaj cywilizacji. A ludzie w ich świecie również przeżywają czasy niepokojów i przebudzeń.
 • A jeśli wiedzą o Kraterze Ziemi i chcą nas wyzwolić?
 • Czy istnieją podziemne systemy kolejowe między naszym kraterem a innym miejscem poza naszym kraterem?
 • być może słyszałeś o D.U.M.B. (Głębokie podziemne bazy wojskowe) i MagLev (magnetyczna lewitacja) pociągi podziemne między dużymi bazami, a nawet miastami, używane przez elitę i potężnych ludzi.
 • Czy jakieś statki UFO pochodzą z innego miejsca poza naszym Kraterem Ziemi?

A jeśli poza naszym kraterem istnieje jakiś bardzo wrogi rodzaj świata?

 • Czy (niektórzy) światowi przywódcy o tym wiedzą i chcą nas chronić?
 • Albo wiedzą i zawarli pakt ze złowrogimi istotami poza Ziemią w Kraterze?
 • A jeśli poza naszym Kraterem Ziemi jest piękny świat? Raj. A żyjące tam istoty lub inni ludzie nie chcą ludzi z Krateru Ziemi w swoim rajskim miejscu?
 • A jeśli historia Adama i Ewy jest (częściowo) prawdziwa?
 • Czy ludzkość została wyrzucona z raju i przeniesiona do innego krateru. Krateru Ziemi?
 • Co jeśli te istoty wiedzą o naszym świecie i chcą nam pomóc, ale światowe rządy w Kraterze Ziemi tego nie chcą?

Chemtrails

 • A co, jeśli smugi chemiczne są również używane, aby uniemożliwić nam zobaczenie czegoś na niebie, wiadomości od innych istot z innego krateru?
 • Może smugi chemiczne są spryskiwane, aby zakryć niebo, aby uniemożliwić nam zobaczenie kolejnego odbicia na kopule?
 • Czy smugi chemiczne są używane przez wrogie istoty z innej planety, aby powoli wyniszczać ludzkość, aby mogły zabrać nasz Krater Ziemi?

Aby uzyskać więcej informacji na temat chemtrails, zobacz także: Ragnarok Climate Climax

Kręgi zbożowe

 • Czy kręgi zbożowe są wiadomościami od innych istot z innego miejsca poza Kraterem Ziemi?
 • A jeśli kręgi zbożowe

są to faktycznie wiadomości od istot wewnątrz pustej większej Ziemi?

Wiemy, że niektóre kręgi w zbożu zostały wykonane przez mężczyzn. Ale niektóre z nich otaczają dziwne rzeczy. A niektóre mają bardzo złożone projekty, patrz też: na przykład formacja Crabwood w Wielkiej Brytanii

Ludzie i inne istoty

 • Czy jakieś postacie historyczne, prawdziwi ludzie, pochodzą z innego miejsca na większej Ziemi? Czy niektórzy z nich przybyli tutaj, aby nas oświecić, a niektórzy z nich, aby czerpać z nas korzyści?
 • Czy mityczne istoty, takie jak Wielka Stopa lub Yeti, Loch Ness, Smoki, Chimery, Giganci, Krasnoludy, Elfy, Pixie i tak dalej, są prawdziwymi istotami z innego miejsca na tej większej Ziemi?
 • Czy wszystkie mityczne istoty poruszały się swobodnie, czy też uciekły z tego krateru w inne miejsce na większej Ziemi?
 • Czy pochodziły z naszego krateru, czy z innego miejsca poza naszym kraterem?

Teoria pustej Ziemi

 • Większa Ziemia to ogromna planeta. Jeśli Większa Ziemia jest rzeczywiście pusta i ma ogromne kanały, tunele i gigantyczne jaskinie, to musi mieć bardzo duże rozmiary. Wystarczająco dużo miejsca na schronienie światów i cywilizacji.
 • Czy wszystkie mityczne istoty poruszały się swobodnie, czy też uciekły z tego krateru do pustej, Większej Ziemi? A może przybyli z pustej Ziemi?
 • A co z dinozaurami?
 • Tak, na myśl przychodzi mi „Podróż do wnętrza Ziemi” Juliusza Vernesa. Klasyczna powieść wydana w 1864 roku.

Sny, podświadomość, deja vu, widzenie na odległość i podróż astralna

 • Czy czasami śnimy o innym miejscu poza Ziemią w Kraterze, kiedy śnimy o dziwnych miejscach?
 • Czy nasza podświadomość może sięgnąć poza nasz Krater Ziemi?
 • Czy możemy zdalnie oglądać świat poza naszym Kraterem Ziemi?
 • Czy możemy podróżować astralnie do światów poza naszym Kraterem Ziemi?
 • Czy Déjà Vu to krótka chwila między umysłem a drugą jaźnią w świecie poza Ziemią w Kraterze?
 • Zobacz też: Déjà vu. Połączenie osi czasu?
 • A może wszystkie te rzeczy nie są możliwe z powodu kopuły, pola siłowego nad naszym Kraterem Ziemia?

Obcy i cywilizacje pozaziemskie

 • Czy kosmici są z innej planety, z innego krateru lub miejsca na Większej Ziemi?
 • Czy Annunaki Elohim pochodzą z innego krateru i rozpoczęli w tym kraterze jakieś genetyczne doświadczenie, w wyniku czego ludzie znaleźli się wewnątrz tego, co teraz nazywamy Kraterem Ziemia?
 • Jeśli kopuła wokół Krateru Ziemi jest prawdziwa: czy kosmici mogą przejść przez kopułę?

Czy ludzie mogą podróżować poza kopułą?

Giganci i gigantyczne drzewa

 • Czy olbrzymy, Nephillim z innego krateru, przybyli kiedyś na Krater Ziemi?
 • Czy niektóre góry to rzeczywiście gigantyczne skamieniałe drzewa?
 • Czy na Większej Ziemi jest więcej gigantycznych drzew lub lasów?
 • Czy jakaś cywilizacja lub giganci wycięli drzewa olbrzymy w Kraterze Ziemi?

Devils Tower aka Bear Lodge Butte

Ta góra wygląda jak gigantyczne drzewo, które zostało ścięte. To jest Devils Tower, znana również jako Bear Lodge Butte. Jej lokalizacja to hrabstwo Crook w stanie Wyoming w Stanach Zjednoczonych.

To bardzo ważny element klasycznego filmu: Bliskie spotkania trzeciego stopnia z 1977 roku w reżyserii Stevena Spielberga. Obcy lądują u podnóża tego gigantycznego pnia drzewa. Filmy są często używane do pokazania czegoś. Może przebłysk prawdy?

Zobacz:

Awatar

Kolejnym wartym wspomnienia filmem jest Avatar z 2009 roku w reżyserii Jamesa Camerona. Fabuła opowiada o cywilizacji niebieskich humanoidalnych istot na innej planecie (ostrzeżenie o ujawnieniu fabuły, jeśli jeszcze nie widzieliście Avatara).

Żyją w pełnej harmonii w lasach, które są ich naturalnym siedliskiem. Centrum ich świata stanowi gigantyczne drzewo. Wiele fauny i flory zależy od gigantycznego Drzewa Życia w świecie istot zwanych Na’Vi.

Następnie duża grupa ludzi przybywa, aby eksplorować ten region w poszukiwaniu cennych minerałów rozsianych po bogatych lasach tubylczych Na’Vi.

Między mężczyzną a kobietą Na’Vi rozwija się romantyczna historia.

Ma dobre intencje, ale jego przełożony chce przejąć region. Jak można się domyślić: ludzie zaczynają niszczyć ten świat, świat gigantycznego drzewa.

Zobacz: Avatar (2009) – imdb.com

Skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy?

Czy ludzkość jest tym samym człowieczeństwem, co w filmie Avatar? Czy zniszczyliśmy rajski świat w innym kraterze na Większej Ziemi? A jako kara za to, co zrobiliśmy, jesteśmy więźniami uwięzionymi w Kraterze Ziemi?

A może są to historie najeźdźcy? Abyśmy poczuli się winni. Ale w rzeczywistości ludzie są oświeconymi istotami, uwięzionymi w więziennym kraterze i staliśmy się tym, czym jesteśmy teraz.

A prawdziwa historia jest na odwrót? Najechali nasz świat. Wycięli nasze gigantyczne drzewa życia i odłączyli nas od naszego naturalnego świata, naszej prawdziwej natury?

Pozostałościami naszego rajskiego świata są olbrzymie skamieniałe kory drzew oraz niektóre legendy i mity.

Jak wiesz, wiele rzeczy na tym świecie jest wywróconych do góry nogami, wywróconych na lewą stronę i pokręconych.

Lockdown Krateru Ziemi ?

Czy obecne pandemie, blokady, cenzura i inne narzędzia kontroli są wykorzystywane przeciwko ludziom z Krateru Ziemi, ponieważ właściciele niewolników wiedzą, że ludzie się budzą?

Czy ci kontrolerzy również pochodzą z naszego Krateru Ziemi? A może przybyli z innego miejsca poza naszym Kraterem Ziemi?

Wnioski

Filmy Crater Earth są bardzo pouczające, zabawne i intensywne. Aby w pełni zrozumieć informacje, trzeba mieć pewną podstawową wiedzę na temat spraw światowych i historii.

Filmy Godgevlamste są z pewnością warte obejrzenia. Mogę zrozumieć, że dla niektórych wszystkie te informacje są kompletnie zwariowane. Możesz pomyśleć, że Godgevlamste jest tylko poszukiwaczem uwagi lub wariatem tworzącym dziwne filmy?

Lub widzisz kropki, które łączy kreatywny facet, który ma szczere podejście do znalezienia prawdy. I zaczynasz zdawać sobie sprawę, że teoria Krateru Ziemi jest dziwna na pierwszy rzut oka, ale mimo wszystko może być bardzo realna?

Sam zadecydujesz

Bardzo szczególne podziękowania Godgevlamste za jego pracę!

Mamy nadzieję, że zostanie opublikowanych więcej filmów na Crater Earth.

Możesz również przeprowadzić własne badania i być może masz również kropki do połączenia i (duże) elementy układanki.

Mamy również nadzieję, że spodobała Ci się lektura “Krater Ziemi na Większej Ziemi – Odkrycia Godgevlamste”.

Autorzy: Thomas I. Voûte i Zespół TImetransportal 2021

Obraz plakatu filmowego Avatar w tym artykule jest opublikowany zgodnie z zasadami dozwolonego użytku Wikipedii.

Inne obrazy Wikipedii w tym artykule są również zgodne z zasadami dozwolonego użytku lub zasadami domeny publicznej z Wikipedii. Różne kadry wideo pochodzą z filmów Godgevlamste.

Różne obrazy i obraz nagłówka pochodzą od artystów Time Transportal.

Możesz używać (części) tego artykułu w niezmienionej formie, bez edycji, z kredytami dla autora i strony internetowej. Link zwrotny byłby mile widziany.

Informacje dodatkowe do tłumaczenia:

Ucieczka z Krateru Przebudzenie Cywilizacji ( film z napisami pl)

https://www.youtube.com/watch?v=f9c_qomLvU4

Rok 2020 pokazał, że z ludźmi można zrobić wszystko, a skoro tak, to już to dawno zrobiono. Teraz zasłona zostanie zdjęta, być może nawet dosłownie i o tym jest ten film.

Udostępnij

”UCIECZKA Z KRATERU” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ ŻYJEMY – ELON MUSK,WALT DISNEY, FIRMAMENT, OBCE CYWILIZACJE.

Globalna Świadomość1 października 20216 sierpnia 2023

Godgevlamste

Wyobraź sobie faceta, który odkrył niesamowite rzeczy dotyczące świata, w którym żyjemy, a może musimy powiedzieć: na którym żyjemy. Rzeczy,

Playlista filmów o Kraterze Ziemi

Ponieważ podczas oglądania jego filmów zostaniesz zabrany w podróż, zdecydowanie zalecamy oglądanie serii Crater Earth w kolejności (od góry do

Cenzura

W dzisiejszych czasach masowej cenzury internetowej możemy zapytać, dlaczego kanał taki jak Godgevlamste nadal jest online i nie został usunięty

Brak teorii Płaskiej Ziemi?

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że jego filmy niekoniecznie dotyczą teorii płaskiej Ziemi. Jeśli wierzysz w teorię płaskiej Ziemi, to jego

Kropki do połączenia

Podobnie jak w przypadku wielu badań, odkryć i zadań, temat Krater Ziemi przybliża nas do innych powiązanych tematów.

Firmament

I uczynił Bóg firmament i oddzielił wody pod firmamentem od wód nad sklepieniem. I tak się stało.

Sklepienie niebieskie

Nad głowami tych istot żyjących było coś jakby sklepienie niebieskie, jakby kryształ lśniący, rozpostarty ponad ich głowami, ku górze. 23

Sekrety w zasięgu wzroku?

Ci, którzy interesują się alternatywnymi wiadomościami, a nawet teoriami spiskowymi, wiedzą już, że pomiędzy wszystkimi dezinformacjami jest wiele prawdy prezentowanej

Symbole i pola energetyczne

I jest o wiele więcej kropek do połączenia, elementów układanki do znalezienia.

Więcej spostrzeżeń w jego filmach to:

Nasza Ziemia w Kraterze jest zamknięta w polu siłowym dwóch przeciwbieżnych piramid. Jedna skierowana w górę, a druga skierowana w

Najeźdźcy

Filmy pokazują również, kto mógł być w historii najeźdźcą naszej Kraterowej Ziemi. Przykłady z cywilizacji starożytnego Egiptu są przedstawiane z

Dlaczego ta informacja jest tajna?

Powód utajnienia tej informacji powstał kilkaset lat temu. A gdy pytają: dlaczego nadal trzymają to w tajemnicy, mogą mieć różne

Ucieczka z Krateru Przebudzenie Cywilizacji ( film z napisami pl)

https://www.youtube.com/watch?v=f9c_qomLvU4

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO SKRYWA DZIWNY DOKUMENT ONZ DATOWANY NA 2025 ROK ?Następny artykułJADALNE ROBAKI, MĄKA Z OWADÓW ORAZ MLEKO I MIĘSO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”UCIECZKA Z KRATERU” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ ŻYJEMY – ELON MUSK,WALT DISNEY, FIRMAMENT, OBCE CYWILIZACJE.
 • Godgevlamste
 • Playlista filmów o Kraterze Ziemi
 • Cenzura
 • Brak teorii Płaskiej Ziemi?
 • Kropki do połączenia
 • Firmament
 • Sklepienie niebieskie
 • Sekrety w zasięgu wzroku?
 • Symbole i pola energetyczne
 • Więcej spostrzeżeń w jego filmach to:
 • Najeźdźcy
 • Dlaczego ta informacja jest tajna?
 • Ucieczka z Krateru Przebudzenie Cywilizacji ( film z napisami pl)
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?