Otwórz oczy

NADCHODZI ZIMA… A WRAZ Z NIĄ CIĄG DALSZY ”NOWEJ NORMALNOŚCI”

Nadchodzi zima… i wiesz, co to oznacza. Zgadza się, jest już prawie czas, aby globalne kapitalistyczne klasy rządzące ponownie wprowadziły masy Nowej Normalności w stan bezmyślnej masowej histerii z powodu wyimaginowanego apokaliptycznego 🦠. ten sam wyimaginowany wirus apokaliptyczny, który przez ostatnie dwa lata wpędzał masy Nowej Normalności w stan masowej histerii przez całą zimę.

Tym razem mają przed sobą pracę. Poważnie, o ile więcej masowej histerii mogliby w tym momencie osiągnąć Nowi Normalni?

Zdecydowana większość zachodniego świata przekształciła się w pseudomedyczną dystopię, w której trzeba pokazać „dokumenty zdrowotne”, aby wejść do kawiarni i wypić filiżankę kawy. Osoby, które odmawiają eksperymentalnej szprycy przeciwko  🦠, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy (lub często brak objawów) u około 95% zakażonych , a ogólna śmiertelność infekcji wynosi około 0,1% do 0,5% , są systematycznie segregowani, pozbawiani pracy, odmawia się leczenia, demonizują jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, cenzurują, nakładają grzywny i są prześladowani w inny sposób.

Jeśli uważasz, że przesadzam, spójrz na pierwszą stronę tej australijskiej gazety… Tak, wielka nowa normalna czystka jest włączona. „Niezaszprycowani” i inni niewierni i heretycy są ścigani przez fanatyczne, upojone nienawiścią motłoch, ciągnięte przed Nową Normalną Inkwizycją i dające przykłady na całym świecie.

W Nowych Normalnych Niemczech, popularny piłkarz Joshua Kimmich jest publicznie rysowany i ćwiartowany za odmowę poddania się „szczepieniu” i wyznania wiary w Nowy Normalny Porządek Świata. W USA „Niewykleszczeni” są oskarżeni o zamordowanie Colina Powella , 84-letniego, chorego na raka zbrodniarza wojennego. Australia planuje uwięzić ludzi i ukarać ich grzywną w wysokości 90 000 dolarów za „przestępstwo” polegające na braku maski o wyglądzie medycznym lub usiłowaniu oddawania czci w synagodze lub cokolwiek innego. 

Na Florydzie fanatyczni pracownicy szkoły przywiązali nylonową rzemieniem maskę o wyglądzie medycznym do twarzy niewerbalnej dziewczyny z zespołem Downa, dzień po dniu, przez ponad sześć tygodni, aż jej ojciec odkrył, co robią. Mógłbym iść dalej, ale chyba nie muszę. Internet jest pełen przykładów masowo-histerycznych i sadystycznych zachowań.

I nie wspominając o masowej histerii szerzącej się wśród samych Nowych Normalnych… na przykład rodziców, którzy ustawiają się w kolejce, aby niepotrzebnie „zakleszczyć” swoje dzieci, a następnie pędzą na izbę przyjęć z „całkowicie możliwym do opanowania zapaleniem mięśnia sercowego”.

Czy świat ponownie wpadnie w masową histerię przez następne pięć miesięcy. Ludzie, nadchodząca zima to czas kryzysu. Muszą ugruntować Nową Normalność na miejscu, aby mogli opanować „apokaliptyczną pandemię”. Jeśli zostaną zmuszeni do przedłużenia go o kolejny rok… cóż, nawet najbardziej wyprani z mózgu Nowi Normalni by tego nie kupili.

Albo… w porządku, jasne, zrobią to najbardziej wyprani z mózgu, ale stanowią oni niewielką mniejszość. Większość Nowych Normalnych nie jest fanatycznymi totalitaryzmami. To tylko ludzie dbający o siebie, ludzie, którzy pogodzą się z prawie wszystkim, aby uniknąć ostracyzmu i kary. Ale, wierzcie lub nie, tam jest ograniczenie do poziomu absurdu oni gotowi zaakceptować, a poziom i czas trwania nieustannego stresu i dysonansu poznawczego są gotowi zaakceptować.

Większość z nich osiągnęła ten limit. Wypełnili swoją część, wykonali rozkazy, nosili maski, otrzymali „szczepienia” i chętnie wręczają swoje „dokumenty posłuszeństwa” każdemu, kto zażąda ich zobaczenia. Teraz chcą wrócić do „normalności”. Ale nie mogą, bo… cóż, przez nas.

Widzisz, GloboCap nie może pozwolić im na powrót do „normalności” (tj. nowej totalitarnej wersji „normalności”), dopóki wszyscy (tj. wszyscy, którzy mają znaczenie) nie poddadzą się „zaszczepieniu” i będą chodzić ze skanowalnym certyfikatem ideologiczna konformizm w swoich smartfonach. 

Prawdopodobnie zrezygnowaliby nawet z wymogu „wykleszczeń”, gdybyśmy po prostu zgięli kolano i złożyli przysięgę wierności WEF, BlackRockowi, Vanguardowi lub komukolwiek, i nosili ze sobą kod QR potwierdzający, że wierzymy w „naukę”, i jakikolwiek inny dogmat ekumenicznego korporacjonizmu.

Poważnie, celem tego całego ćwiczenia (lub przynajmniej tej fazy całego ćwiczenia) jest radykalne, nieodwołalne przekształcenie społeczeństwa w monolityczny kampus korporacyjny, w którym każdy musi skanować swoje identyfikatory na każdym kroku niekończącego się labiryntu nieustannie monitorowanych, przyjazne dla środowiska, płynne pod względem płci, ideologicznie jednolite, dla niepalących, całkowicie pozbawione mięsa „bezpieczne przestrzenie” będące własnością i obsługiwane przez GloboCap lub jednego z jej agentów, spółek zależnych i cesjonariuszy.

Globalne kapitalistyczne klasy rządzące są zdeterminowane, by przekształcić planetę w faszystyczną Utopię Obudzonej i wymusić niezachwiane podporządkowanie się jej bezwartościowym wartościom, bez względu na koszty, a my, „Niewyklaszczeni”, stoimy im na drodze.

Nie mogą nas tak po prostu schwytać i zastrzelić – to jest globalny kapitalizm, a nie nazizm czy stalinizm. Muszą nas złamać, złamać nasze duchy, zmusić, zapalić gaz, nękać i prześladować nas, dopóki dobrowolnie nie zrezygnujemy z naszej autonomii. I muszą to zrobić w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Przygotowania do tego są obecnie w toku.

W Wielkiej Brytanii, pomimo spadku liczby „przypadków” i faktu (co „władze” zostały zmuszone do przyznania), że „zaszczepieni” mogą rozprzestrzeniać wirusa tak samo jak „niewykleszczeni”, rząd przygotowuje się do „Plan B” i wprowadzić system segregacji społecznej, który większość Europy już przyjęła. 

W Niemczech „Epidemia nadzwyczajna o znaczeniu krajowym” (tj. prawny pretekst do egzekwowania „ograniczeń koronowych”) ma wygasnąć w połowie listopada (chyba że mogą poważnie podnieść „przypadki”, co wydaje się mało prawdopodobne w w tym punkcie), więcwładze pracują nad rewizją „Infektionsschutzgesetz” („Ustawa o ochronie przed infekcjami”), aby uzasadnić utrzymywanie ograniczeń na czas nieokreślony, pomimo braku „epidemii” lub „nagłej sytuacji”.

I tak dalej. Myślę, że wiesz o co chodzi. Tej zimy prawdopodobnie będzie trochę orzechowy… lub, OK, bardziej niż trochę orzechowy. Jeśli chodzi o masową histerię to wojna z populizmem , globalna wojna z terrorem, czerwona panika i każda inna kampania masowej histerii, o której można pomyśleć, będzie wyglądać jak amatorska produkcja Hollywood(land)

Innymi słowy, pocałuj rzeczywistość (lub to, co w tym momencie pozostało z rzeczywistości) na pożegnanie. Zegar tyka i GloboCap o tym wie. Jeśli spodziewają się, że uda im się przeprowadzić ten Wielki Reset , będą musieli terroryzować masy Nowej Normalności w stan przedłużającej się paniki w spodnie i niekontrolowanej bezmyślnej nienawiści do „niewyklaszczonych” i każdego, kto kwestionuje ich rządy. 

Powtórka z zim z 2020 i 2021 r. tego nie zmniejszy. Zajmie to więcej niż standardowy repertuar fałszywych i zmanipulowanych statystyk, złowrogich prognoz, zdjęć „ciężarówek śmierci”, nieprzepełnionych, przepełnionych szpitali i wszystkich innych znanych cech neogoebbelowskiej propagandy, której byliśmy poddani. od ponad 18 miesięcy.

Stoją w obliczu rosnącej rewolty klasy robotniczej . Miliony ludzi w krajach na całym świecie protestują na ulicach, organizują strajki, strajki, „wybory” i montują inne formy opozycji. Pomimo orwellowskich prób korporacyjnych mediów, by zaciemnić jakiekolwiek relacje lub demonizować nas wszystkich jako „skrajnie prawicowych ekstremistów”, Nowi Normalni są bardzo świadomi, że tak się dzieje. A oficjalna narracja w końcu się rozpada. Fakty są niezaprzeczalne dla każdego, kto ma odrobinę uczciwości , do tego stopnia, że nawet główne urzędy propagandowe GloboCap, takie jak The Guardian, są zmuszone niechętnie przyznać się do prawdy .

Nie, Elity nie mają w tym momencie wyboru, jak tylko uwolnić się z każdą bronią w swoim arsenale –z wyjątkiem pełnego despotyzmu, którego nie może wdrożyć bez zniszczenia samego siebie – i mieć nadzieję, że w końcu się załamiemy, zgięmy kolano i będziemy błagać o miłosierdzie.

Nie wiem dokładnie, co mają na myśli, ale zdecydowanie nie czekam na to. Jestem już dość wykończony. Z tego co wiem, wielu z was też. Jeśli to w ogóle pomaga, może spójrz na to w ten sposób. Nie musimy walczyć z nimi. Wszystko, co musimy zrobić, to nie poddać się, wytrzymać nadchodzące oblężenie i dotrzeć do kwietnia.

Lub, jeśli strajki , choroby i „zła pogoda” będą się powtarzać, może to nawet nie potrwać tak długo.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NADCHODZI ZIMA… A WRAZ Z NIĄ CIĄG DALSZY ”NOWEJ NORMALNOŚCI”

8 listopada 2021 / Możliwość komentowania NADCHODZI ZIMA… A WRAZ Z NIĄ CIĄG DALSZY ”NOWEJ NORMALNOŚCI” została wyłączona

Przygotowania do tego są obecnie w toku.

W Wielkiej Brytanii, pomimo spadku liczby „przypadków” i faktu (co „władze” zostały zmuszone do przyznania), że „zaszczepieni” mogą rozprzestrzeniać wirusa tak samo jak

Może Ci się spodobać

EDWARD SNOWDEN – ”WIĘKSZOŚĆ TEORII SPOSKOWYCH TO ZWYCZAJNA PRAWDA” 27 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NADCHODZI ZIMA… A WRAZ Z NIĄ CIĄG DALSZY ”NOWEJ NORMALNOŚCI”
  • Przygotowania do tego są obecnie w toku.
  • Może Ci się spodobać