Alternatywna historia świata

TARTARIA – IM DALEJ COFNIEMY SIĘ W CZASIE TYM ŚWIAT BYŁ BARDZIEJ ZAAWANSOWANY NIŻ OBECNIE.

TARTARIA – IM DALEJ COFNIEMY SIĘ W CZASIE TYM ŚWIAT BYŁ BARDZIEJ ZAAWANSOWANY NIŻ OBECNIE.

Cywilizacja tatarska obejmowała większość znanego nam dzisiaj świata. Od Rosji po Chiny, Afrykę, Indie, Australię i Nową Zelandię, Amerykę Północną i Południową. Zostały usunięte ze współczesnych książek historycznych i zostały zniszczone w XIX-XX wieku wraz z wieloma niesamowitymi budynkami. Oficjalna historia mówi, ze jest to teoria spiskowa.

Istnieje wiele dokumentów świadczących o tym, że wśród nich byli również Giganci. Mieszkańcy Tartary zostali zniszczeni przez tę samą zaawansowaną technologię, która kontroluje naszą pogodę, zostali zalani, zbombardowani przez ogień, trzęsieni ziemi i prawdopodobnie użyto przeciwko nim broni energetycznej (DEW), a wiele ich kości jest dziś zakopanych pod naszymi miastami. Ich „Stary Porządek Świata” był życzliwym społeczeństwem, w którym używali świętych wzorów geometrycznych, organów piszczałkowych i dzwonków katylionowych, aby pomagać, leczyć i osiągać wyższą świadomość.

Cała architektura i technologia, które znamy dzisiaj, zostały opracowane przez Tatarów. Wiek XVIII i XIX był ostatnim spaleniem książek i usunięciem z wiedzy historycznej tej niegdyś wielkiej cywilizacji, która kwitła zaledwie 100 lat temu.A dlaczego Tartaria?Tartarski (łac. Tartaria) lub Wielki Tatarski (łac. Tartaria Magna) był historycznym regionem Azji położonym pomiędzy Morzem Kaspijsko-Uralskim a Oceanem Spokojnym. Tatar był powszechnym terminem używanym przez Europejczyków w odniesieniu do obszarów Azji Środkowej, Północnej i Wschodniej nieznanej geografii europejskiej.

Obejmował rozległy region stepu pontyjsko-kaspijskiego, Wołga-Ural, Kaukaz, Syberię, Azję Wewnętrzną, Mongolię i Mandżurię. Mieszkancow Moskwy i Petersburga tez nazywano Tartarami. W książce napisanej przez Giovanniego da Pian del Carpine w 1252 roku możemy znaleźć obszerne badania dotyczące Tatarów i ich imperium.(jest na pdf). Chanat z Khazan (1438-1552) (poprzednio V Olga Bułgaria ), obecnie nazywa Tatarstan , republiką Federacji Rosyjskiej, miał taką samą flagę jak Imperium Tartarii. Istnieją wzmianki o języku tatarskim z różnych źródeł, ale nadal nie jest jasne, który był ich prawdziwym językiem. Takze było to Mperium Tartarskie a nie Imperium tzw. Tatarow.

Flagi z 1865

Cała cywilizacja została całkowicie wymazana z historii i nigdy nie jest wymieniana w podręcznikach historii. Największym kłamstwem wszechczasów jest milczenie na temat cywilizacji, która żyła przed nami nie tak dawno temu .Dwie wojny światowe służyły wymazaniu naszej historii i zniszczeniu całej architektury tak dalece, jak to możliwe, aby nikt o tym nie pamiętał. Prawie każdy kraj na świecie należał do Imperium Tatarów. Były nawet flagi całego imperium i wszystkich krajów, wszystko się zmieniło w ostatnim porządku świata.

Im dalej cofniesz się w czasie, tym bardziej świat był zaawansowany.

Istnieje wiele różnego rodzaju piramid. Megalityczne świątynie wykute w litej skale. Jaskinie Ellora w Indiach. Kolosalne podziemne monolityczne kościoły Lalibela Etiopia. Rozległe systemy podziemnych tuneli. Zadziwiające Serapeum Sakkary w Egipcie. Im wcześniejszy kamień monolityczny, tym jest większy i tym większą precyzją jest cięty. Im wcześniej dana struktura, tym bardziej nie jesteśmy w stanie jej odtworzyć. Nigdy nie używano zaprawy. W minionych wiekach świat był bardziej różnorodny.

Szkielety gigantów znajdują się na wszystkich kontynentach, a takze szczątki istot z wydłużonymi czaszkami. Odkryto cmentarze małych ludzi i rogatych istot podobnych do ludzi. Teraz jest tak, jakby te istoty nigdy nie istniały. Żyjemy w wirtualnej rzeczywistości, w której prawdziwa historia jest ignorowana i ukrywana. Uczy się całkowicie fałszywej narracji. Starsze, zaawansowane konstrukcje przypisuje się lokalnym mieszkańcom, którzy przybyli później, którzy nie mają pojęcia, jak je zbudowano.

Oszustwo zostało wykorzystane do cofnięcia historii o tysiąc lat i stworzenia sztucznego ciemnego wieku. Czas Jezusa był niecały 1000 lat temu. W średniowieczu i oraz J przed liczbami oznaczały Jezusa. Nie numer jeden. Na przykład i346 to 346 lat po czasach Jezusa. Nie jest to rok 1346. Już dawno temu w Starym Testamencie, bezpośrednio po wyjściu z Egiptu, czytamy, że Izraelici używali Arki Przymierza jako broni wojennej.

Przeciw Amorytom, Midianitom i Filistynom. Tak więc użycie broni energetycznej trwa od ponad tysiąca lat. Została udoskonalona do tego stopnia, że ​​była w stanie wyeliminować wiele milionów Tartarów. Broń energetyczna stopiła miasta i zniszczyła cywilizacje Egiptu, Grecji i Rzymu, które były mniej więcej w tym samym okresie co Jezus i były pod silnym wpływem Tartarii. Nie tylko zostali zepchnięci w odległą historię, ale zakres ich imperiów został sfabrykowany. Zniszczenie kompleksu piramid było pierwszym celem Izraelitów.

Puma Punku, która jest częścią kompleksu Tiahuanacu w Boliwii, miała przeplatające się megality z andezytu i diorytu. Są to rodzaje granitu, których twardość przewyższa tylko diamenty, ale zostały one w jakiś sposób wyrzeźbione laserowo, ze sa plaskie jak lustro. Teraz są połamane, roztrzaskane i rozerwane na kawałki. Mówi się, że Tiahuanaco i Puma Punku zostały zbudowane przez proste lokalne plemię migrujące.

Ten pomysł jest używany na całym świecie do odrzucania i ukrywania starożytnych zaawansowanych kultur. Energia wydobyta z Arki Przymierza zniszczyła Mury Jerycha. Arc był kondensatorem elektrycznym złożonym ze stopów srebra i mosiądzu i złoconym złotem. Jej prawdziwym celem było przechowywanie i kierowanie energii z Ziemi do źródeł zewnętrznych.

Ale transportowanie jej było bardzo niebezpieczne i powodowało, że ludzie chorowali i umierali. Miała stałe promieniowanie, ale wysyłała także sporadyczne przepięcia elektryczne, w wyniku których wiele osób ginęło natychmiast. Ci, którzy ją nosili, musieli nosić odzież ochronną. Pojemność elektryczna takiego aparatu wynosiła ponad 500 woltów. Przeciwne armie byłyby bezbronne wobec takiej broni. Objętość lub pojemność sześcienna pustej skrzyni wewnątrz Komnaty Królów w Wielkiej Piramidzie w Gizie jest dokładnie taka sama jak Arka Przymierza.

Zgodnie z tradycją egipską Izraelici splądrowali Egipt podczas niepokoju w czasie wyjścia z Egiptu. W tym czasie wyjęli Arkę z tak zwanej Komnaty Królów w Wielkiej Piramidzie w Gizie. Plemię Izraela wykorzystywało również religię jako sposób na wejście do innych krajów i do rządzących tymi krajami. Przywódca religijny posiada wielką moc, zdolną wpływać na wiele prostych umysłów, które wierzą, że edykty przywódcy pochodzą od Boga. Druidzi, którzy mieli taką władzę w Anglii, byli Żydami.

Tak samo jezuici. Podobnie jak wszyscy papieże i przywódcy mormonów. Powodem, dla którego Żydzi patrzą z góry na chrześcijan, jest to, że wiedzą, że wymyślili religię chrześcijańską. Żydowskie wierzenia są tylko odwzorowaniem dawnych pojawień się i interakcji planetarnych Bogów. Książki pisane po tatarsku były przepisywane i sprzedawane jako historia żydowska. Wiele treści zostało sfabrykowanych i przeplatanych tradycyjnymi lokalnymi wierzeniami. W ten sposób sprzedali swoją religię.

Używali mnichów do pisania tego, co chcieli, aby myśleli, że wykonują dzieło Boże. Palenie starych ksiąg i przepisywanie ich w celu zmiany historii to prawdziwa reformacja. Biblioteka Aleksandryjska w Egipcie została celowo zniszczona, aby ograniczyć wiedzę. Zawieranie układów z królami było sposobem na przejęcie kontroli nad systemem finansowym kraju. Kiedy ktoś kontroluje podaż pieniądza i jego przydziały, wtedy kontroluje kraj. W ten sposób prawych królów zastąpili królowie powstańcy, którzy oszukiwali lud, by brać udział w niesprawiedliwych wojnach.

Po prostu sfałszuj wydarzenie, takie jak morderstwo, obwiniaj za to inny kraj, dodaj hasła patriotyczne i religijne, demonizuj inny kraj i wywołałeś wojnę. W średniowieczu rozpylanie wirusów nie tylko eliminowało całe wioski, ale także spowodowało Czarną Plagę, która zabiła ponad 70 milionów ludzi w Europie. Choroba była ulubioną bronią używaną przeciwko królestwu Tartarów.

W 1346 roku podczas oblężenia Kaffy na Ukrainie Tatarzy cierpieli z powodu epidemii dżumy wywołanej katapultowaniem się wirusów do miasta. Ogień był używany do spalania plonów i powodowania głodu. Lata dziewięćdziesiąte XIV wieku przyniosły pierwsze oznaki upadku Cesarstwa Tatarów. W 1666 roku miasto Londyn zostało celowo spalone.

Tartaria została poważnie osłabiona w 1775 roku, ale przetrwała do początku XIX wieku. Gdy Napoleon zaatakował Rosję, w Moskwę uderzyła broń energetyczna. Tak samo było z Waszyngtonem w wojnie 1812 roku. Te wojny były w rzeczywistości wojnami z Tatarami. Dwie wojny światowe miały wymazać pozostałe wpływy tatarskie. Czyngis-chan był Mogulem. Mogul to tylko wymyślona nazwa, która jest wtedy kojarzona z Mongolią.

Czyngis-chan walczył o odbudowę królestwa Tartarii i odzyskanie ziemi. Jego konni wojownicy nazywali się Tatarami bo znajdowali sie w IMperium Tartarskim. Teraz Tartary kojarzy się z piekłem. Wiele budynków w Ameryce zburzonych lub nadal stojących, o których mówi się, że zbudowali je pierwsi pionierzy lub rdzenni mieszkańcy Ameryki, w rzeczywistości zostało zbudowanych przez Tatarów.

Choroba była również wykorzystywana przeciwko rdzennym mieszkańcom obu Ameryk. Szacuje się, że 95% z nich zmarło z powodu choroby. Przeważnie ospa. Aztekowie patrzyli na Hiszpanów jako na powrót ich jasnego boga. Ich wierzenia nawiązywały do ​​wydarzeń ze starożytnego nieba, kiedy z niebios zstąpił jasny bóg, aby ich ocalić. Ale ci jaśni ludzie przyszli ich zabić. Stary Porządek Świata został zastąpiony przez Nowy Porządek Świata.

I został ustanowiony kalendarz gregoriański. Zmusili zwykłych ludzi do zaakceptowania nowej fałszywej chronologii. Pokój i wolność zostały zastąpione ogrodzeniem w ścisłych granicach. Tłumienie Tartaru zbiega się z nową nauką ewolucji. Po prostu myślimy, że się rozwijamy. Zostaliśmy odłączeni od natury i odłączeni od rzeczywistości. Nie zawsze tak było. Im dalej w czasie się cofasz, tym bardziej jesteśmy związani ze sobą, ze zwierzętami i ziemią, na której żyliśmy. Po prostu myślimy, że się rozwijamy.

Udostępnij