Przekraczając Rubikon

CO SKRYWAJĄ TAJNE, MIĘDZYNARODOWE WYKOPALISKA W TURCJI POD PATRONATEM WATYKANU ?

CO SKRYWAJĄ TAJNE, MIĘDZYNARODOWE  WYKOPALISKA W TURCJI POD PATRONATEM WATYKANU ?

Tajemnicze wykopaliska w Tarsu położonym w Turcji , w które zaangażowane są organizacje międzynarodowe, państwa i papiestwo. Wykopaliska, które trwały od 2016 do 2019 roku, były prowadzone w wielkiej tajemnicy, pod nadzorem policji ds. operacji specjalnych i zagranicznych agentów, a ostatecznie stwierdzono w oficjalnym oświadczeniu, ze znaleziono kilka bizantyjskich monet i ceramiki.

Jednak nawet podczas składania oświadczenia nikt nie zapytał, dokąd jechały 4 ciężarówki, które przejeżdżały pod osłoną czarnych jeepów. Incydent dobiegł końca. Nawet najgłupsza osoba rozumie, że te wykopaliska nie były normalnymi wykopaliskami archeologicznymi. W Internecie na temat tych wykopalisk, znajdujemy trzy teorie.

Są to Ewangelia Barnaby, Arka Przymierza oraz Portal lub Urządzenie Gwiezdnych Wrót. Wezmy pod uwage pewien fakt. Annunaki przybyli tutaj z ich własnego wymiaru. Jednak te drzwi zostały już dawno zamknięte Wielkim Murem Zulkarneyn. Z drugiej strony iluminaci próbowali je znaleźć na przestrzeni dziejów i sprawić, by znów działały. Bramy te znajdują się na liniach energetycznych zwanych „Liniami Ley” przechodzącymi przez różne punkty Ziemi. Ale wymagają też innych rzeczy do działania.

Podniesienie częstotliwości pod koniec 12-letniego cyklu, zaawansowana technologia i monoatomowy pył złota. Złoto monoatomowe jest zmodyfikowaną formą czystego złota, jaką znamy. Otrzymywane różnymi metodami ogrzewania i odkurzania to jednoatomowe złoto ma również bardzo tajemnicze właściwości. Jak dowodzą tajne eksperymenty, lewitacja jest rodzajem broni i najważniejszą substancją, która zapewnia przejście między wymiarami.

Kiedy jest przetwarzany na chromosomy ludzi metodami technologicznymi, ma również właściwości przeciwstarzeniowe…„Mówi się również, że kiedy miesza się z krwią w inny sposób, zwiększa moc synaps w mózgu i zwiększa poziom częstotliwości, umożliwiając ludziom komunikowanie się z różnymi wymiarami. Członkowie rodzin Rostchild, Rockeffeller, Du Pont i Van Duyn, którzy są związani z Illuminati, są zakochani w monoatomowym złocie z powodu tych cech. Annunaki, którzy przybyli na Ziemię z Syriusza tysiące lat temu, wydobywali i przetwarzali złoto z powodu tych cech, kiedy przybyli.

Później miały miejsce wojny Mu i Atlantydy, które wstrząsnęły Ziemią, ponieważ niektóre z nich zmniejszyły się i pogorszyły, powodując wojny domowe. To, co wydarzyło się w tym strasznym procesie, przydarzyło się nam, ludziom. Długo po tym, jak Annunaki opuścili Ziemię na lepsze lub gorsze, gdy Iluminaci przeszukiwali historię w poszukiwaniu gwiezdnych wrót i próbowali znaleźć technologię.

Zawsze pozostawali w mentalnym kontakcie z Annunaki poprzez sproszkowane złoto. W niektórych wydarzeniach opisanych w historii i religiach wspomina się tę cechę złota. „Shemana” (pył szamana) wspomniany w sumeryjskich tabliczkach mówi o tym złocie.

W starożytności tureccy szamani w Azji Środkowej za pomocą tego proszku kontaktowali się z dobrymi Annunaki i wspierali walkę z iluminatami, którzy przez całą historię działali na rzecz zła. Z tego złota wykonana jest Arka Przymierza, o której mowa w Torze. Zdolność proroka Mojżesza do komunikowania się z Bogiem (którym bogiem?) przez tę skrzynię, Tu chodzi o złoto. W starożytności tureccy szamani w Azji Środkowej za pomocą tego proszku kontaktowali się z dobrymi Annunaki i wspierali walkę z iluminatami, którzy działali na rzecz zła na przestrzeni dziejów.

Fakt, że Arka Przymierza unosi się w powietrze, rozświetla, a mury miasta rozpadają się na kawałki w wersetach opisanych w podboju, ujawnia moc tego złota zarówno jako środka przekazu, jak i broni. Monoatomowe sproszkowane złoto jest również określane w Koranie jako „chwała siły” i zostało nazwane na cześć Hz. Mahomet często używał tego złota. Ashab-ı Kehf, czyli „Siedmiu Śpiących”, wspomnianych w starożytnych indyjskich legendach, Biblii i Koranie, to w rzeczywistości ludzie, którzy posiadają to złoto i potrafią je wykorzystać.

Wykopaliska Tarsus są bardzo ważne, ponieważ są powiązane ze wszystkim, co tu wymieniono.Podczas gdy Iluminaci próbują znaleźć starożytne portale gwiezdne, które można obsługiwać za pomocą monoatomowego złota,. podczas II wojny światowej Hitlerowi udało się opracować urządzenie, które mogło je reaktywować i pochować w wiosce na linii ziemi w Austrii, aby chronić ich do końca wojny.

Jednak w 1945 roku, gdy wojna zbliżała się do końca, wydał rozkazy swoim zaufanym agentom, którzy zabrali urządzenie, przywieźli je na wieś, do jednego z ośrodków linii energetycznych w Tarsie, i zakopali. Niektórzy mieszkańcy wioski byli świadkami tego wydarzenia. Jednak ci wieśniacy wiedzieli wcześniej, że było to bardzo tajemnicze miejsce. Ponieważ pod tą wioską znajduje się zarówno sama starożytna brama, jak i działająca monoatomowa mechanizacja.

Istnieje starożytne sekretne miasto ze złotym pyłem i otaczającymi je wspaniałymi galeriami. W 1930 roku do domu jednego z mieszkańców przyszło 6 Amerykanów i zasugerowało, że chcą kopać pod tym domem i dzielić się skarbem. Jednak przestraszony właściciel odmówił.

W latach 60. wieśniak, który miał dom w okolicy, znalazł drzwi do ogromnych podziemnych korytarzy, a kiedy wszedł, natknął się na dwie gigantyczne humanoidalne posągi strzegące duże żelazne drzwi i bał się tak mocno, że nigdy ich nie dotknął.

Czas mijał i w okolicy powstało wiele slumsów. Jak doniesiono w wiadomościach, w 2012 roku na rozkaz Fetö, który był w kontakcie z iluminatami, kilku komisarzy i funkcjonariuszy policji rozpoczęło tajne wykopaliska w tym domu. Podczas wykopalisk przybyli także agenci z zagranicy. Z powodu dużej ilości złota wydobytego podczas pierwszych wykopalisk doszło do starć między nimi, w których zginęło kilku agentów i policjant. Wydarzenie zostało zamknięte,aż po zamachu stanu w 2016 roku.

Po próbie zamachu stanu rząd rozpoczął te wykopaliska wspólnie z policją i armią szpiegów, we współpracy z organizacjami międzynarodowymi (!) z zewnątrz. Według mieszkańców Tarsu podczas wykopalisk doszło do niewielkich wstrząsów. Utworzyły się wiązki światła. Nastąpiły przerwy w dostawie prądu, samoczynne uruchamianie samochodów i ogłuszające głośne dźwięki, które można usłyszeć nawet przy zamkniętych uszach.

Wydarzenia, które miały miejsce podczas wykopalisk Tarasu, nie ograniczają się do nich. Według naocznych świadków 7 cudzoziemców przebranych za kapłanów przyniosło tu 7 baranów i złożyło tu ofiary. W rytuałach Iluminatów są dokładnie te same rytuały, które czasami przeciekają do mediów. Jak wynika z tego wszystkiego, region jest bardzo ważnym ośrodkiem.

Jest on połączony ze starożytnym miastem tajnymi podziemnymi drogami. W górnych partiach starożytnego miasta, gdzie znajduje się Brama Yıldız, znajdują się tysiące tablic i ruin związanych z chrześcijaństwem i połączonych ze sobą w sekcjach zbudowanych w późniejszym okresie rzymskim. Dlatego Papież przyjechał do Turcji podczas wykopalisk i pogratulował naszym narodom współpracy. Z tego wszystkiego jasno wynika, że: odkopany dom to tylko koniec tunelu, który prowadzi do dużego podziemnego miasta.

Natomiast odkryte tutaj urządzenie promieniuje pewną energią, ale nie było w stanie stabilnym. W obecnej formie jest bardziej bronią niż otwieraczem drzwi. Mówi się, że rząd amerykański przeprowadził tajny eksperyment z podobnym urządzeniem w Eksperymencie Filadelfijskim w 1943 roku. Ale wyniki były tragiczne. Statek eksperymentujący z urządzeniem, Teleportując się na 600 metrów, udał się do pobliskiej bazy i wrócił na swoje miejsce, ale statek i żołnierze na nim stopili się.

Innymi słowy, Iluminaci nie potrafili obsługiwać gwiezdnych wrót aż do wykopalisk Tarasu. Zgodnie z tym, co słyszeliśmy, urządzenie, gwiezdne wrota i monoatomowy złoty pył, które wydobyto w Tarsie, zostały przewiezione do dużego ośrodka badawczego w Cern. Prawie wszyscy podążyli za otwartą ceremonią Illuminati, która odbyła się przy fundacji CERN. Również rytuał, który odbył się w tym samym czasie, co wykopaliska, wyciekł do Internetu.

Każdy mniej więcej akceptuje fakt, że Cern ma ukrytą agendę oprócz tego, który jest pokazywany wszystkim. doc.dr.Eren KarakocNa zdjeciu: Drugie zdjecie:Sanktuarium Donuktaş, które jest blisko regionu, niewiele o nim wiadomo

Udostępnij

CO SKRYWAJĄ TAJNE, MIĘDZYNARODOWE WYKOPALISKA W TURCJI POD PATRONATEM WATYKANU ?

Globalna Świadomość27 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOBCY NA ZIEMI – OTO POWODY, ABY NIE SZUKAĆ SPOTKAŃ Z PRZEDSTAWICIELAMI INNYCH CWILIZACJINastępny artykuł”DZIEL I RZĄDŹ” – JAK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO SKRYWAJĄ TAJNE, MIĘDZYNARODOWE WYKOPALISKA W TURCJI POD PATRONATEM WATYKANU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?