Alternatywna historia świata

TARTARIA – UKRYTA HISTORIA ”ŚWIATOWYCH TARGÓW” – TAJEMNICZE TECHNOLOGIE POPRZEDNIEJ CYWILIZACJI

TARTARIA – UKRYTA HISTORIA ”ŚWIATOWYCH TARGÓW” – TAJEMNICZE TECHNOLOGIE POPRZEDNIEJ CYWILIZACJI

Świat był w przewrocie w czasie rewolucji amerykańskiej i francuskiej. Było to w tym samym czasie, kiedy w Paryżu odbyła się Exposition Universelle (1789), pierwsze „Światowe Targi”. Pierwsze Siedem Wystaw Światowych odbyły się w Paryżu od 1798 do 1827 roku. Nowy Jork przerwał passę w 1829 roku, pierwszym „World’s Fair”, pomysł rozprzestrzenił się w Stanach, a wkrótce nastąpi również Zjednoczone Królestwo i inne kraje.

Pod powierzchnią te Targi Światowe były jak wielkie „Imprezy świętowane” zwycięstwa nowych grup nad starymi monarchiami. Cuda Starożytnego Miasta mogłyby nagle zostać pokazane światu (w sytuacji kontrolowanej) pod pozorem „nowego wynalazku”.

W rzeczywistości te targi światowe były starożytnymi miastami, które były obsługiwane przez darmową technologię energetyczną, a nie szybko skonstruowane „zestawy” (jak to jest oficjalna narracja). Wiele iglic starożytnych świątyń, pałaców, kościołów itp. na całej planecie zostało użytych do okiełznania Wolnej Energii.

Nikola Tesla nie wymyślała nic nowego, tylko od nowa pracowała i projektowała odwieczne koncepcje, które istniały od zawsze w naszej historii, urządzenia darmowej energii wracające do samego początku. Niektórzy twierdzą, że tajna podziemna broń energetyczna została użyta na początku XIX wieku do stworzenia czegoś, co obecnie znane jest jako „wydarzenie powodzi błotnej”, które okaleczyło większość tartarskich twierdz starożytnych, rozpadających się imperiów rozproszonych po całym świecie jako „nowe gr oups” walczył o kontrolę.

Ale cel tych nowych Imperiów poszedł jeszcze dalej. Chcieli całkowicie wymazać starą (prawdziwą) historię i wymyślić nową narrację, którą mogliby całkowicie kontrolować (aby czuć się bezpiecznie przed „przyszłymi zagrożeniami”). Dlatego prawdziwym celem Targów Światowych było zniszczenie głównych architektonicznych cudów starożytnego świata, które potem były systematycznie niszczone.

Kiedy Universelle rozpoczęła się w Paryżu, została zbojkotowana przez wszystkie kraje, które nadal posiadały monarchie, ponieważ stanowiło powstanie „nowego systemu”. Po sukcesie rewolucji francuskiej, a następnie powstanie Napoleona, stara linia pochodząca od Merowingów Królów Francji udała się do Ameryki (potajemnie) z chłopcem Delfinem. Nowi władcy wybrali 100-letnią rocznicę burzenia Bastylii na rozpoczęcie Światowych Targów w Paryżu w 1898 r., a kilka lat później po Expo w 1900 r. celowo zniszczyli Starożytne Miasto.

Dziś oficjalna narracja jest taka, że Miasto przedstawione we wszystkich dowodach fotograficznych było po prostu „zestawem”, który został zdjęty. Według Wikipedii „Większość budynków znajdowała się na gruntach wojskowych lub parkach miejskich, a zostały zburzone krótko po zamknięciu ekspozycji. Najbardziej znanym ocalałym była wieża Eiffla, która została celowo zbudowana na ziemi należącej do miasta Paryża, aby uniknąć wyburzenia. ”

Z pierwszej wystawy powszechnej

Wielka Wystawa Dzieł Przemysłu Wszystkich Narodów, Londyn, 1851 r. – rządzący zdali sobie sprawę, że za kwestią technologiczną utknął polityczny pokaz, z którego szkoda byłoby nie skorzystać. Demonstrując swoją wiedzę przemysłową, kraj gospodarz wystawy oznacza swój postęp i wyższość nad innymi europejskimi mocarstwami, które następnie panują nad światem.

Mając to na uwadze, Francja wielokrotnie organizuje Wystawę Powszechną, jak w latach 1855, 1867 i 1878. Jules Ferry, prezes zarządu w latach 1883-1885, postanawia wznowić pomysł nowej Wystawy Powszechnej we Francji.8 listopada 1884 roku podpisał dekret oficjalnie ustanawiający posiadanie wystawy powszechnej w Paryżu, od 5 maja do 31 października 1889 roku. Wybrany rok nie był niewinny, gdyż symbolizował stulecie rewolucji francuskiej.

To w Stanach Zjednoczonych zrodził się pomysł 300-metrowej wieży: na Targach Światowych w Filadelfii w 1876 roku amerykańscy inżynierowie Clarke i Reeves wyobrazili sobie projekt cylindrycznego pylonu o średnicy 9 metrów utrzymanego przez metalowe liny, zakotwiczony na okrągłej podstawie o średnicy 45 metrów, o całkowitej wysokości 1000 stóp (około 300 metrów)

Z powodu brak finansowania, projekt ten nie ujrzał światła dziennego, ale został opisany we Francji w dzienniku Natura. W oparciu o pomysł przedstawiony w Stanach Zjednoczonych żelaznej „wieży słonecznej” oświetlającej Paryż, francuski inżynier Sébillot i architekt Jules Bourdais, który stał za Palais du Trocadéro na powszechnej wystawie z 1878 roku, wymyślili profesjonalny projekt jekt „wieżowiec-latarnia morska” w granicie, wysokość 300 metrów.

Ta wieża, konkurująca z wieżą Gustave Eiffel, zna kilka wersji, ale nigdy nie zostanie zbudowana. Spośród zbadanych projektów najbardziej wykonalny był projekt Clarke i Reevesa. Eiffelowi pozostało zbudowanie pierwszej wieży z tych proporcji.

Przed ponownym uruchomieniem, w 1700 roku wieża Eiffla została zniszczona. Jak sie nazywała w tamtych czasach? Dostarczała całemu miastu energii, a także dobrego samopoczucia, zdrowia i duchowego spokoju.. Wieża reprezentuje antenę do zbierania elektryczności z eteru, ale oni zmienili jej kształt i strukturę, aby to ukryć. Odtąd tworzyło się nowe społeczeństwo, bardziej ignoranckie, pełne rozproszeń, chore, zajęte jak baterie, by żyć jak niewolnicy. Wiele budynków i wież z tamtych czasów zostało zmienionych po resecie.

POWIEDZIENO CI, że w mieście Chicago odbyła się kiedyś Światowa Wystawa Kolumbijska, aby publicznie uczcić odkrycie Ameryki przez Kolumba . Był rok 1893 i trwała już Wielka Panika Gospodarcza. Około 27 milionów ludzi, liczba równa połowie całej populacji Stanów Zjednoczonych, przybyło z całego świata, aby zobaczyć 200 nowo wzniesionych budynków na 600 akrach zrekultywowanych bagien, z których wszystkie powstały w ciągu dwóch lat od początkowego planowanie.

W ciągu zaledwie sześciu miesięcy Amerykanie dowiedzieli się o ruchomych chodnikach, lampach fosforyzujących, Cracker Jack, Juicy Fruit Gum, Quaker Oats, Cream of Wheat, posiekanej pszenicy, hamburgerze i sugestywnym tańcu brzucha znanym jako hootchy-kootchy . Pierwszy diabelski młyn, zbudowany przez jakiegoś faceta o imieniu Ferris, miał swoją światową premierę. Jeden z najczęściej odwiedzanych eksponatów dotyczył Nikoli Tesli i elektryczności. A ponieważ Buffalo Bill Cody nie został zaproszony, ale nie mógł być gorszy, zorganizował swój Buffalo Bill’s Wild West Show na obrzeżach targów.

1893-chicago-fair-white-city-day

Wśród odwiedzających był autor książek dla dzieci i teozof L. Frank Baum, który wykorzystał cud inżynierii jako inspirację dla swojego przyszłego Szmaragdowego Miasta.

Ale prawdopodobnie już to wiesz. Zrobiłeś swoje badania. Z czułością spojrzałeś na coś, co jest reklamowane jako „chwila w czasie”. Być może jesteś zamkniętym hobbystą budowlanym, a jego neoklasyczny styl architektoniczny przyciągnął twoje nostalgiczne spojrzenie. Z drugiej strony, może chodzisz o bezużyteczne fakty związane z imprezą, więc następnym razem, gdy ktoś będzie moralnie oburzony na wzmiankę o zajęciach tańca na rurze z mamą i mną, możesz sarkastycznie zażartować, że osoba, która jako pierwsza uczyła kiczowatego dziwactwa, była kobietą o nazwie Mały Egipt. Albo po prostu naprawdę interesują Cię diabelskie koła. Postaraj się nie wzdychać tak ciężko, by zaparować ekran komputera, kiedy powiem ci, że nie wierzę w Targi Światowe w Chicago z 1893 roku.

To była mistyfikacja.

Oficjalna historia jest, że wielki White City został zbudowany zbliżona do zestawu filmowego. Wiesz, nie schodź ze sceny, bo potkniesz się o wiadro i wpadniesz w krokwie. Fasady nie zostały wykonane z kamienia, jak nam powiedziano, ale z mieszanki tynku, cementu i włókna jutowego zwanego kijem, które następnie pomalowano na biało, aby nadać chicagowskiemu Camelotowi blask. Najwyraźniej 27 milionów ludzi pokonało granicę łodzią, buggy i pociągiem, i skierowało się do Chicago, a nie do Nowego Jorku, Paryża czy Rzymu, aby zachwycić się neoklasycznym miastem zbudowanym z kleju i patyczków do lodów, ale został zmuszony do Popatrzjak prawdziwa. Oczekuje się, że będziemy wierzyć, że deweloperzy i wystawcy spędzili dwa lata na budowaniu i zainwestowali miliony dolarów, które następnie odwróciliby i zniszczyli.

Ponadto mówią nam, że plany zostały narysowane, aby wykończyć fasady z marmuru po zakończeniu targów, a wystawcy pojechali do domów koleją Reading, ale co ważniejsze, plany te zostały porzucone w lipcu 1894 roku, kiedy mieszkańcy Chicago obserwowali, jak miasto jest niszczone. w czarującym ogniu.

Nie ma absolutnie żadnych niebieskich nadruków. Dokumentacja jest cienka.

Z wyjątkiem kilku chałup z lodowiska, przypominających rekwizyty, nikt niczego nie budował.

01.jpg

I możemy od razu zrezygnować z mitu Kolumba. Bez wątpienia byłeś karmiony łyżką tej samej syropowatej opowieści o śmiałych wyczynach Kolumba w poszukiwaniu indyjskich szlaków handlowych, co reszta z nas. Ksiądz i geograf Giovanni Botero opisał w swojej książce „ Le Relationi Universali”,Po raz pierwszy opublikowana w 1591 r., że Wikingowie przybyli do nowego świata setki lat przed tym, zanim Hiszpanie kiedykolwiek pomyśleli o odbyciu tej podróży. Watykan wiedział wszystko o Nowej Atlantydzie, a to tylko wierzchołek góry lodowej. 

Wiedząc, w jaki sposób elitom udało się zorganizować wystawę kolumbijską w 1893 roku, dwadzieścia lat po tym, jak krowa pani O’Leary przewróciła lampę i wysłała Chicago z dymem (więcej o niej za chwilę), a jednak nadal zorganizowała imprezę, która zapewniła przybycie milionów ludzi na podstawie bezwstydnej propagandy powinno sprawić, że każdy zaryzykuje skręcenie karku dla lepszego spojrzenia z boku. Oba pożary zostały zaaranżowane.

Szczególnie interesujące dla narracji Targów Światowych jest legendarne, mityczne miasto Camelot, Chilaga, które nieustannie pojawiało się na wczesnych nowych mapach świata . Pojawił się nawet w książce Botero, pomimo doniesień, że sama ziemia nie została odpowiednio zbadana – zgodnie z oficjalną narracją.

Mm-hmm . Istnieje szansa, że ​​kliknąłeś ten artykuł, mając nadzieję, że tam nie pójdę. Tatar. Tartaria — to wielkie imperium, o którym wspominano w starożytności i które zmonopolizowało mapy Azji, ale od tego czasu zostało wymazane z istnienia. Postaraj się nie przewracać oczami tak mocno, żeby pęknąć czaszkę, kiedy szybko dodaję, a potem odrywam się od sceny jak jeden z maruderów, że nie wierzę w rewolucję bolszewicką. W każdym razie centralnym punktem jarmarku była tak zwana Statua Republiki. W lewej ręce trzymała symbol wolności i rewolucji wśród zwykłych ludzi – czapkę frygijską. W prawej ręce gryf na kuli.

Posąg Republiki spłonął doszczętnie. Wszystko zostało zniszczone.

Pociąg osierocony: szlachetny pomysł, który wypadł z torów - Chicago ...

Cokolwiek wydarzyło się w połowie XVIII wieku; powodzie błotne; reset człowieka ; prawdopodobnie ma coś wspólnego z sierocymi pociągami, które przywiozły na Środkowy Zachód setki tysięcy dzieci z miast takich jak Nowy Jork. Dorośli, którzy spoglądali wstecz na swoje dzieciństwo, i naciskani na oficjalną narrację głównego nurtu, również nękani byli sprzecznymi wspomnieniami.

Targi Światowe w Chicago zakończyły się 28 października, zaledwie sześć miesięcy po otwarciu i dwa dni przed planowanym zamknięciem wystawy, kiedy burmistrz Chicago Carter Harrison senior został zastrzelony przez aktora grającego rolę niezadowolonego i pozbawionego prawa wyborcy. który najwyraźniej wierzył, że burmistrzowi należy się mu nominacja polityczna.  

To – po tym, jak John Schofield ogłosił, że niemiecka artyleria i broń Krupp wystawione na pokaz, których wystawienie kosztowało milion dolarów, „największymi rozjemcami na świecie”. Jeśli Światowe Targi w Chicago były w jakikolwiek sposób prekursorem parków rozrywki Disneyland i Walt Disney World , to nie zawiodły.

Na koniec mała ciekawostka. Diabelski młyn z Targów Światowych w Chicago w 1893 roku. Każdy z 36 samochodów mieścił 60 osób, co daje w sumie 2160 pasażerów.

Co powiedział by przeciętny ”Janusz” – Panie dziś już tak nie budują….

Udostępnij

TARTARIA – UKRYTA HISTORIA ”ŚWIATOWYCH TARGÓW” – TAJEMNICZE TECHNOLOGIE POPRZEDNIEJ CYWILIZACJI

Globalna Świadomość3 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK CAŁY ŚWIAT PADŁ OFIARĄ KONTROLI UMYSŁU NOWEJ GENERACJI.Następny artykułKŁAMSTWA RELIGII – KIM BYŁ ”ROGATY” MOJRZESZ I JEGO 10

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TARTARIA – UKRYTA HISTORIA ”ŚWIATOWYCH TARGÓW” – TAJEMNICZE TECHNOLOGIE POPRZEDNIEJ CYWILIZACJI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?