Alternatywna historia świata

TARTARIA – DOWODY NA ŚWIATOWĄ POWÓDŹ BŁOTNĄ XVIII WIEKU ODNALEZIONE W POLSCE

TARTARIA – DOWODY NA ŚWIATOWĄ POWÓDŹ BŁOTNĄ XVIII WIEKU ODNALEZIONE W POLSCE

Dawno, dawno temu była sobie wysoko rozwinięta cywilizacja, znana dziś jako Wielka Tartaria. Zniknęła wiele lat temu. Szczątki są wszędzie. Ta cywilizacja opanowała technologie bardziej zaawansowane niż dzisiejsza. Jego gigantyczne żelazo i szklane konstrukcje, nad którymi były kopuły i metalowe igły, były obecne na wszystkich kontynentach. W połączeniu z rtęcią rozprowadzali wszystkim wolną energię atmosferyczną. Jego wieże i stacje kolejowe nadal działają. Niestety, oni już nie produkują energii. Zniszczyli starą technologię i trzymali ją w tajemnicy aż do dziś, abyśmy musieli kupić kosztowną energię.

Energia atmosferyczna mogła pozyskać energię elektryczną bezpośrednio z otoczenia. Kościoły służyły wcześniej jako zbieracze energii, a otrzymana energia była wykorzystywana nie tylko do ogrzewania, ale także do podpalania energii. Używali dzwonków, żeby włączyć w nocy lampy uliczne. Obeliski, kościoły i kopuły katedralne były wieżami i elektrowniami do przekazywania czystej, darmowej i bezprzewodowej energii, które później zostały wyposażone w krzyże i inne symbole religijne, aby ukryć pierwotny cel.

Zastosowano również generator atmosferyczny. To kompaktowy, cylindryczny obiekt z dwoma małymi mosiężnymi kuleczkami wystającymi na górze. Układ wykonany z drutów stalowych i minerałów, tak skonstruowany, aby powietrze pozbawiło energię elektryczną, skraplało ją i wykorzystuje do napędu.

Samochód, którego Amman użył do poniedziałkowej demonstracji, był pojazdem elektrycznym. W aucie nie było akumulatorów. Poruszał się z niezwykłą prędkością przy dotykaniu pedałów. Imperium Tatarskie dostarczyło całemu światu energię atmosferyczną poprzez ogromny park przemysłowy na późniejszych krajach zwanych Niemcami i Imperium Węgierskim. Stworzyli również uniwersalną architekturę, która do dziś jest obecna na wszystkich kontynentach.

Potomkowie imperium tatarskiego budowali pałace, dworki i budynki we wszystkich stolicach świata. Ten sam styl, te same powody, kolory i rysunki. I dostarczyliśmy rośliny, żelazo, beton, konstrukcje metalowe, rzeźby, gumy, płytki, rzeźbione panele, lampy, szkło, kopuły, „anteny” i wyspecjalizowanych budowniczych. Statki i balony zostały wykorzystane do pokonywania dużych odległości, aby dostarczyć zarówno ciężkie maszyny, jak i delikatne naczynia i kryształy. Nawet piasek budynków pochodził z zewnątrz.

Ta wysoko rozwinięta cywilizacja została zniszczona przez Deepstate w latach 1780-1870 przez wojnę termojądrową, która spowodowała zimę nuklearną 1816 roku – „która wywołała nuklearną zimę 1816 – „rok, w którym nie było Som dawał”. Ulice stolic są opustoszałe, tamy zostały wysadzone przez fałszywe trzęsienia ziemi, powodzie zniszczyły i sparaliżowały przemysł i działalność.

Sprowokowano ogromne pożary, aby zniszczyć niechcianych ludzi, niszcząc pałace i budynki, które wykorzystują zaawansowane technologie i atmosferyczne są wyposażone w energię. Thomas Edison został stworzony przez takich magnatów jak JP Morgan, aby pozbawić ludzkości wolnej energii i budować monopole z zyskami.

Powodzie błotne

Przypadkowo natknąłem się na dokumenty przechowywane w Bibliotece Kongresu Stanów Zjednoczonych, dotyczące powodzi w Port Angeles (WA) z 1863 r.

„W 1863 r. wielka powódź, jaka nigdy wcześniej nie miała miejsca, zmiotła większość domów w mieście i nikt nie mógł ustalić, co spowodowało powódź, ale Indianie mówili, że deszcze stopiły długo nagromadzone śniegi w górach, które natychmiast ustąpiły i spłynęły przez rzeki, strumienie i doliny, wielki ściana pędzącej wody.” – Powódź w Port Angeles

  ​Cóż, niektóre badania Google ujawniły dość interesujące szczegóły. To, co wydaje mi się dziwne, to fakt, że znamy tak wiele wydarzeń historycznych o dość nieznacznej skali, ale nie mówi się o katastrofie tej wielkości. Przynajmniej nigdy o tym nie słyszałem. Czy ty? I czy to mógł być ten, który zakopał światowe budynki w 6-10 stóp błota? A jeśli rzeczywiście tak było, wszystkie te daty budowy budynków, które krążą wokół lat 80.-1890., prawdopodobnie znikną z okna.

Po raz kolejny trudno jest ocenić dokładne daty, czy był to rok 1862, czy 1865. Daty są bliskie, a potworność katastrofy wymaga prostego pytania. Co mogło to spowodować?

 • USA — Wielka powódź w 1862 r. — dotknięteOregon, Nevada, Utah, Arizona, Nowy Meksyk, Kalifornia, Sonora (Meksyk) , występujące od grudnia 1861 do stycznia 1862.
 • USA – Powódź Edsonville – 1863 : Mniej znana powódź miała miejsce w 1863 roku i dotyczyła tętniącej życiem części śródmieścia Rutland.
 • Australia – Powódź w Melbourne – 1863 : W naszych kolumnach telegraficznych publikujemy dzisiaj relację z ciężkiej i niszczącej powodzi, z jaką nawiedzili naszych wiktoriańskich sąsiadów.
 • Nowa Zelandia –Zamieć i powódź w 1863 r .: Zamieć i powódź w 1863 r. były serią następujących po sobie klęsk żywiołowych w Central Otago na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii.

  Australia – Powódź w Richmond -1863 : Odwiedziła nas największa powódź, jaką kiedykolwiek widzieli biali ludzie.
 • Europa – 1865 powódź Bukaresztu : W wyniku topnienia śniegu Bukareszt, stolica Rumunii, został dotknięty najgorszą powodzią w swojej historii.
 • USA – Wielka powódź w Rochester w 1865 r.: Gdy wojna domowa dobiegła końca, największa katastrofa naturalna w Rochester, w postaci niszczycielskiej powodzi, uderzyła w miasto.
 • USA – Powodzie na rzece Missisipi: Dolina rzeki Mississippi w południowych stanach, gdzie wały zostały zniszczone przez wojnę domową, doświadczyła poważnych powodzi w latach 1865, 1867, 1874 i 1882.
 • Wielka Brytania – Wielka powódź w 1866 r .: Nastąpiła katastrofalna powódź, która spowodowała rozległe i straszliwe zniszczenia mienia w Manchesterze i Salford.
 • USA – Lekcje z powodzi w Denver w 1864 r.: Po obejrzeniu białych budujących się w suchym dnie Cherry Creek, Chief Little Raven opisał nowo przybyłym, jak powodzie niespodziewanie uderzyły w potok.

A jeśli dodasz do tego The Great Denver Fire of 1863 , otrzymasz pełny zestaw .

prawdopodobnie mógłbym płynąć dalej w ten sposób, ale myślę, że zostało to przedstawione. Co się wtedy działo, do diabła?

Czy nie jest to zdumiewające, że w tradycyjnych narracjach historycznych brakuje informacji o nienaruszonych miastach, które zostały opuszczone do połowy zasypane błotem i piachem. Nieustraszony angielski odkrywca obszaru, w którym obecnie mieszkam, pan John Lawson, udał się w głąb lądu z Chareston South Carolina w głąb Karoliny Północnej, gdzie uważnie odnotował rośliny, zwierzęta, teren, Indian, kulturę, interakcje między osadników, rolników itp., ale ani razu w narracji nie wspomina o w połowie zakopanych wspaniałych budynków, które musiał widzieć, oraz miast i miasteczek, w których się znajdowały.

Wymyślanie dokumentów i dostarczanie fałszywych narracji i linii czasu wydaje się być dobrze przemyślanym oszustwem. Powódź błotna była kluczem do przejęcia przez nich poprzednich cywilizacji, które przebrali za wojny, które wygrali, zamiast przypadkowego zniszczenia wrogów przez wyniszczające przyczyny naturalne.

Moim zdaniem było co najmniej jedno wydarzenie Mega i kilka mniejszych katastrof, które były bardziej zlokalizowane na określonych kontynentach i obszarach. Myślę, że to mega wydarzenie miało miejsce w 1486 roku, a kilka mniej mega wydarzeń miało miejsce w czasach datowania wojen historycznych. Badania, o których mówiono, że zostały przeprowadzone w 1400 i 1500, miały miejsce dopiero pod koniec 1600 i na początku 1700 (Lawson był jednym z tych badaczy). Coś wydarzyło się w 1711 roku, co spowodowało zalanie obszarów i podniesienie poziomu oceanów o 15 stóp. 

Pracowałem nad hipotezą, że glina, piasek, skały i woda okresowo spływają z nieba. Zdarzenia te mogą być poważnymi skutkami ogólnoświatowymi lub niewielkimi ze zlokalizowanymi zniszczeniami. Formuły chemiczne, takie jak dwutlenek siarki i trójtlenek siarki, mogły zejść i wygasić życie na obszarach bez niszczenia budynków. Dlaczego w niedalekiej przeszłości była bardzo duża aktywność, pozostaje tajemnicą. 

Odwrócenie magnetyczne pozostawiłoby po sobie ogromne zniszczenia, ale dlaczego później doszło do bardziej przerywanych zniszczeń, jest zastanawiające. Być może Ziemia jest bardziej podatna na masowe zniszczenia i zmiany, niż sądziliśmy. TPTB strzegłyby tej tajemnicy, bo nie podjęłyby się tej cywilizacyjnej pracy, gdyby wiedziały, że zbliża się koniec.

Jako wisienka na torcie prezentujemy zdjęcie które według naszych źródeł zostało wykonane w 1803 roku jeszcze przed erą fotografii ! Wygląda na to że ktoś posiadający już technologię zapisywania obrazu ( poprzedniej cywilizacji ?) wykonał tą fotografie centrum Krakowa po powodzi błotnej gdzie woda już powoli opada odsłaniając wcześniej zalany krajobraz

Udostępnij

TARTARIA – DOWODY NA ŚWIATOWĄ POWÓDŹ BŁOTNĄ XVIII WIEKU ODNALEZIONE W POLSCE

Globalna Świadomość10 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCHINY ODKRYŁY TAJEMNICZY OBIEKT PO CIEMNEJ STRONE KSIĘŻYCANastępny artykułBYLI PRACOWNICY NASA – TAJNE MISJE I KOLONIZACJA MARSA PRZEZ LUDZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI ENERGI Z ETERU ? TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TARTARIA – DOWODY NA ŚWIATOWĄ POWÓDŹ BŁOTNĄ XVIII WIEKU ODNALEZIONE W POLSCE
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?