Świat jest inny

KATASTROFA TYTANICA/OLIMPICA – JAKI BYŁ CEL OSZUSTWA I PODMIANY STATKÓW ?

KATASTROFA TYTANICA/OLIMPICA – JAKI BYŁ CEL OSZUSTWA I PODMIANY STATKÓW ?

A więc Titanic zaczął swój dziewiczy rejs w dniu 10 kwietnia 1912 roku, żeglowania z Southampton do Nowego Jorku. Tymczasem Olympic , zgodnie z narracją, jechał w przeciwnym kierunku, opuszczając Nowy Jork 13 kwietnia. To oficjalna historia.

Część oficjalnej historii.

Jednak zgodnie z ogłoszeniami zamieszczonymi w gazetach do 14 marca 1912 roku Olympic miał wypłynąć z Nowego Jorku 6 kwietnia. Ponieważ podróż przez Atlantyk trwała tydzień, Olympic nie mogła wypłynąć z Nowego Jorku. ponownie, jeśli wypłynął 6, do 20 kwietnia. Jednak od 14 marca reklamy White Star Line głosiły, że Olympic wypłynie z Nowego Jorku 13 kwietnia . 

Bez wprowadzania drastycznych zmian w harmonogramie Igrzyska Olimpijskie nie byłby w stanie uhonorować tej nowej trasy. Czy to możliwe, że ta rewizja była wysiłkiem przygotowawczym do ustanowienia ciągłości – pewnego rodzaju alibi – dla wydarzeń zaplanowanych na Titanic 14 i 15?

0-olympic_kwiecień_1912.jpg

Reklamy White Star Line z 9 marca, 12 marca i 14 marca.

Cokolwiek stało się z Titanicem, nie zatonął, ponieważ uderzył w górę lodową. Przyjrzyjmy się pokrótce niektórym problemom związanym z teorią góry lodowej.

0-góry lodowe.jpg

Który to który ?

 • Trasa Titanica biegła na południe od pól lodowych.
 • Nikt nie widział gór lodowych. (Nawet gdy 800 osób wiosłuje wokół wraku przez osiem godzin.)
 • Nikt nie poczuł zderzenia z górą lodową. Pasażerowie na statku, który uderzył w górę lodową z siłą wystarczającą do poprzecznego odcięcia jej dna, zjadliby najbliższą ścianę jak ptak wlatujący w szklane okno. Nie prześpią tego.
 • Titanic został wyposażony w zaawansowane sonarowych „uszy”, zdolny do wykrywania i ostrzegania o zanurzeniu lub pływające przeszkody jak góry lodowe na swej drodze ( która nigdy nie jest mowa ).
0-titanic_ears.jpg

Wiedziałeś o tym?

A nawet gdyby wpadł na górę lodową, nie zatonąłby w ciągu trzech godzin .

0-góra_lodowa.jpg

Załoga Titanica miała niewielkie szanse na przeżycie

Nieprawdopodobność teorii góry lodowej jest prawdopodobnie powodem, dla którego kilka fałszywych historii o zderzeniach statków z górą lodową pojawiło się w wiadomościach w dniach poprzedzających i następujących poincydencie Titanica . Domniemany sprawca „potwornej góry lodowej” był początkowo zgłaszany jako wieża 400 nad poziomem morza. Gazety mówiły, że pęd statku spowodował, że wyślizgnął się z wody i wspiął na lodowy wierzchołek góry, po czym ponownie ześlizgnął się z powrotem do wody. Pewny.

Ale jeśli nie uderzył w górę lodową, to jak zatonął? Bomba? Torpeda? Trójkąt Halifaxa? Co więcej, jak to się stało, że kapitan „Ted Smith” przeżył katastrofę? I dlaczego w „wraku” Ballarda nie znaleziono żadnych ciał w 1985 roku?

To, co faktycznie przydarzyło się Titanicowi, to fakt, że w ogóle nie zatonął. Po prostu odwrócił się i stał się olimpijczykiem . Titanic nie został przełączony z Olympic . Titanic BYŁ Olympic . Dwie nazwy, jeden statek. Zacznij tam i obserwuj, jak znikają sprzeczności i rozbieżności w sadze Titanica .

0-dwa_statki_w_jednym.jpg

Pomaga również zdać sobie sprawę, że kontrowersyjne szczegóły narracyjne w zorganizowanej przestępczości na poziomie Titanica są zazwyczaj celowymi „haczykami” zaprojektowanymi w celu przyciągnięcia opinii publicznej do z góry założonych fikcyjnych elementów fabuły, a tym samym ograniczenia ich uwagi do nieistotnych i kontrowersyjnych kontrowersji. 

Nie będziemy rozpraszać się tym, czy Kapitan Lord mógł to zrobić, czy powinien był to zrobić, czy też jego imię brzmi trochę fałszywie itp. (Pozwól mi powiedzieć, że nadal to robią i wszyscy nadal się na to nabierają). do pracy z ofiarą «” strzelec prawicowy szkoła została zarejestrowana jako demokrata»,«paliwo Jet nie topi stal belki,»i tak dalej. Niestety dla coraz śledzone bocznym.)

proponuję Titanic ’ s kurs za oceanem wyglądał mniej więcej tak:

0-titanic_route.jpg

The Titanic (czerwona linia) żagle na zachód od Anglii w kierunku Ameryki Północnej, aż osiągnie zdalnego miejscu w North Atlantic 1000 mil lub więc na wschód od Nowego Jorku. Po wysadzeniu pasażerów statek zmienia kurs i płynie z powrotem do Anglii jako Olympic (zielona linia). Kropkowana zielona linia to widmo-olimpijczyk, którego fikcyjna trasa ma zapewnić alibi dla statku. Radio „cenzura” nałożone na Olympic następujących przypuszczalnych Titanic tonących zapobiega slip-up. Pasażerowie Titanica zeznał, że kapitan Smith był ostatnio widziany stojący na mostku, ale zamiast „schodzić ze statkiem”, myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że po prostu „wrócił ze statkiem”.

0-olimpijska_na_scenie.jpg

Dlaczego Olimpic był w pobliżu miejsca katastrofy?

Co więcej, Titanic nie był zbyt chętny do tego, aby ktokolwiek śledził jego bezduszne symulacje morskie. Na przykład, Cincinnati odpowiedział na wezwanie pomocy Titanica i otrzymał odradiooperatora Titanica, aby nie interweniował, ponieważ Olympic już zareagował.

0-titanic_brittanic.jpg

Po prawej: Olympic? Albo Brittany? (wstawka)

Zdjęcia obok siebie rzekomo Titanica i Olympic w budowie w stoczni Harland and Wolff pokazują jeden statek pomalowany na ciemno (jak Titanic ) i jeden statek pomalowany na biało. Mówi się, że drugi statek to Olympic , ale dla mnie wygląda na Brittanic. Olimpijski był identyczny z Titanica , ColorWise, więc dlaczego miałby to być pomalowane na biało?

0-Olympic_and_Titanic.jpg

Nawet źle sfałszowane zdjęcie oszuka 95% populacji.

Nie ma drugiej side-by-side zdjęcia, powiedział do zobrazowania Olympic i Titanic siedzi w wodzie razem obok doku, ale jeśli przyjrzeć się bliżej jest oczywiste, że jest to fałszerstwo. Możesz zauważyć cień łodzi i nieprawidłowe odbicia wzdłuż kadłuba Titanica (podobno po prawej stronie) lub poważne odchylenia perspektywy wynikające z amalgamatu obrazów źródłowych. Pomyśl o tym, dlaczego obraz przedstawiający Titanic i Olympic together będą sfałszowane. Co uczyniłoby to koniecznym?

Ale (słyszę, jak mówisz), Titanic i Olympicnie mogły być tą samą łodzią, ponieważ nie były całkowicie identyczne. A co z ich nieco innymi schematami fenestracji na pokładzie promenady? A co z nimi?

Tak, zdaję sobie sprawę, że Titanic miał okna na pokładzie promenady, w przeciwieństwie do Olympic . Zdaję sobie również sprawę, że w Olympic później zainstalowano okna na pokładach promenadowych (zgodnie z artykułem prasowym z sierpnia 1911 r. – poniżej). Twierdzę, że była to część przejścia do Titanica , które nastąpiło kilka miesięcy po tym, jak Olympic zaczął przeprawiać się przez Atlantyk.

0-glass_screens.jpg

Nawiasem mówiąc, Igrzyska Olimpijskie opuściły Belfast 31 maja 1911 r. do Liverpoolu, pierwszego etapu jej dziewiczego rejsu. Co ciekawe, Titanic został wystrzelony 31 maja 1911 ( tego samego dnia! ) w Belfaście. Dziwny zbieg okoliczności.

Spróbuj tego:

 • Titanic/Olympic (Smith) odlatuje z Anglii jako Titanic z 1300 pasażerami.
 • W tym samym czasie Phantom-Olympic (Haddock) wypływa z Nowego Jorku do Anglii.

Pozycja tego statku ( fantomowo-olimpijskiego ) jest zwykle przedstawiana jako znajdująca się pięćset mil na zachód od Titanica, kiedy ten zaczyna tonąć i „pędzić” mu na ratunek. Prawidłowy. Zgodnie z zeznaniami złożonymi pod przysięgą, Olympic znajdował się na wschód od Karpat i minął punkt, w którym Titanic zatonął tuż po północy w poniedziałek rano. Jakby był prawie na szczycie Titanica . Teraz spójrz na biografię Haddock (poniższy fragment pochodzi z Wikipedii); istnieje wiele „wskazówek dla tych, którzy widzą”.

0-placza_podpowiedź.jpg

W rzeczywistości jest to bardzo powszechne zadanie w czasie wojny.

 • Na środku Atlantyku Titanic zostaje zatrzymany. Znasz tę historię: „Uderzyliśmy w górę lodową. Wsiadaj do szalup ratunkowych”.
 • Wszyscy normiści/nie-konspiratorzy (wraz z niektórymi spiskowcami/influencerami) wsiadają na łodzie ratunkowe i starają się oddalić jak najdalej od Titanica/Olympic , obawiając się wirów ssących i zdesperowanych ojców, którzy sterują swoimi łodziami.
 • Niektórzy pasażerowie Titanica/Olympic zostają zamordowani, wrzuceni do oceanu.
 • Spiskowcy, którzy chcą sfingować swoją śmierć, wspinają się na górny pokład Titanica/Olympic i starają się wyglądać tak smutno, jak to tylko możliwe. (Być może.)
0-wczesne_raporty.jpg
 • Inni pasażerowie, którzy wciąż są na Titanicu , gdy Carpathia jest już bezpiecznie poza zasięgiem wzroku, są zabierani na pokład Virginian ; inni po prostu pozostają na Titanic/Olympic . Najwyższemu rangą oficerowi, który przeżył (zgodnie z narracją), Charles Lightoller – żartobliwe imię, które ma sugerować „kłamać” – udaje się znaleźć dla siebie zapasową przewróconą szalupę ratunkową i zaczyna pracować nad petycją honorową i realizować swoje marzenie o zrobieniu zdjęcia. delfin z pistoletem (żartowałem o ostatniej części.)
 • Virginian , chociaż w kierunku wschodnim do Liverpoolu, jest zgłaszane do zatrzymania w St Johns z 600 ocalałych. Później doniesiono, że Virginian, który przybył zbyt późno, aby pomóc Titanicowi , po prostu kontynuował podróż na wschód do Liverpoolu. Jednak Virginian odmawia odpowiedzi na zapytania bezprzewodowe podczas swojej podróży i przybywa do Liverpoolu niewytłumaczalnie późno.

Zwykli pasażerowie nie wiedzą na pewno, czy Titanic zatonął, czy nie, ale załoga powiedziała, że ​​tonie, widzieli flary alarmowe, widzieli, jak bogaci nie zostali wpuszczeni na łodzie ratunkowe itp.

 • Titanic / Olympic odwraca się i przechodzi do Anglii jak Olympic , wprowadzenie niezbędnych zmian w liberii.
0-olympic_held_in_port.jpg
 • Po zakończeniu podróży do Europy Olympic nie udaje się w podróż powrotną do Nowego Jorku z powodu najbardziej absurdalnych sprzeciwów związkowych wszechczasów. Opóźnienie to było prawdopodobnie spowodowane tym, że statek mógł jak najdokładniej pozbyć się swojej tożsamości Titanica. (Oto niespodzianka! Wydaje się, że przywódcy związków zawodowych odegrali kluczową rolę w tym przestępczym spisku.)

Jaki był cel takiego oszustwa?

Z pewnością w takiej sytuacji istniało wiele oportunistycznych możliwości oszustwa. Możliwe, że tragedia Titanica miała na celu psychologiczne przygotowanie społeczeństwa do ekosystemu transportowego opartego na ropie naftowej.

Co ważniejsze, historia zatonięcia statku jest jednym z niewielu prawdopodobnych sposobów jednoczesnego wyeliminowania kilku głośnych osób bez wzbudzania intensywnych podejrzeń.
Jak wielu innych twierdziło, myślę, że najprawdopodobniej takie ofiary były przeszkodą w planach Kabała dotyczących Rezerwy Federalnej i/lub I wojny światowej. To nie przypadek, że TitanicWydarzenie miało miejsce w rocznicę zabójstwa Lincolna. Kolejną wskazówkę dostarcza nazwa statku ratunkowego, który media nazywały (niezasłużenie) bohaterem dramatu Carpathia . (I nie zapominaj, że „Titan” to pokrewne słowo „Teuton”).

Ale jeśli Titanic nie zatonął, co się z nim stało? Czy został sprzedany tylko na złom? Myślę, że to możliwe, ale nie lubię wyjaśnień, które sprawiają, że wszystko w życiu wydaje się zupełnie bez sensu, więc prawdopodobnie nie.

Moim zdaniem jest zadokowany w Long Beach w Kalifornii.

0-królowa_mary.jpg

Udostępnij

KATASTROFA TYTANICA/OLIMPICA – JAKI BYŁ CEL OSZUSTWA I PODMIANY STATKÓW ?

Globalna Świadomość18 grudnia 202125 grudnia 2021

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO CHCĄ NAS FASZEROWAĆ SYNTETYCZNYM MIĘSEM ?Następny artykułHYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI, KLONY OBCY – TAJNA WOJNA NIEZNANYCH RAS NA ZIEMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • KATASTROFA TYTANICA/OLIMPICA – JAKI BYŁ CEL OSZUSTWA I PODMIANY STATKÓW ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?