Przekraczając Rubikon

HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI, KLONY OBCY – TAJNA WOJNA NIEZNANYCH RAS NA ZIEMI

HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI, KLONY OBCY – TAJNA WOJNA NIEZNANYCH RAS NA ZIEMI

Artykuł ten piszę w oparciu o informację udzielone mi droga prywatną i nie mam możliwości ich zweryfikowania jednak uważam że warto się nimi podzielić ze względu na prawdopodobieństwo że może to być prawda gdyż wiele źródeł mówi o tym iż narodowości na ziemi oraz różnice rasowe wzięły się stąd iż z mieszkańcami ziemi mieszały się różne rasy.

Niema logicznego wytłumaczenia różnorodności ludzkich ras ewolucja w żaden logiczny sposób nie tłumaczy tego dlaczego ludzie wygląda inaczej i są tak diametralne różnice w wyglądzie między np Japończykami a Europejczykami defacto żaden naukowiec nie jest w stanie wyjaśnić skąd wzięła się rasa “Japończyków” na tym terytorium.

Badania DNA wskazują iż pierwotnie na ziemi żyła jedna rasa tak zwanych praludzi a przykładowo Japończycy pojawili się na tych ziemiach i dokonywali regularnego holocaustu tej rasy o czym obszernie mówiłem w tym materiale powołując się na badania DNA rasy tak zwanych “Ajnu” których bytność szacuje się na 28 000 lat temu.

“w rzeczywistości uważa się że Aiunu są pozostałością po bardzo starożytnej populacji zamieszkującej niegdyś obszar starożytnego świata”

Link do materiału naukowca zajmującego się tą kwestią : https://youtu.be/MxLPjpQ_WXM

Najbardziej logiczna teoria wydaję się taka iż z mieszkańcami ziemi “zhybrydyzowały” się inne rasy na skutek tradycyjnych stosunków z ziemskimi kobietami lub też hybrydyzacji za pomocą zmian w DNA przeprowadzanych w laboratorium.

Jeżeli by tak było polecam pewną rezerwą w posługiwaniu się oficjalną wersją historii ponieważ jak wiadomo zwycięscy piszą w historię o czym niejednokrotnie można się było przekonać przy różnych okazjach tak więc gdyby podbiła nas inna rasa lub rasy z pewnością nie widzieliby potrzeby aby ujawniać ten fakt iż byliśmy pierwotnymi mieszkańcami tej ziemi i zostaliśmy najechani oraz podbici i zmarginalizowani i wymazano nam historię.

Zwracam również uwagę na fakt konfiskat ksiąg, bibliotek przez Watykan, instytucje państwowe, rządy jak i również podobny proceder ma miejsce jeżeli chodzi o dostęp do wykopalisk archeologicznych a także konfiskatę artefaktów.

Sprawia to wrażenie jakby rządami sterowała wtajemniczona elita zarządzająca poprzez różnego rodzaju tajne stowarzyszenia takie jak loże masońskie, zakony takie jak zakon czarnego słońca, zakon Iluminatów, zakon Jezuitów, zakon Templariuszy, zakon Różokrzyżowców, zakon rycerzy Maltańskich, zakon Sedes Sacrorum(steruje Watykanem oraz sterowała ta organizacja nazistowskim zakonem SS którego ideologią była eksterminacja określonych ras głównie Słowian a więc ludów pradawnych)

Wszystko to upoważnia logicznie myślącego obserwatora do wyciągnięcia wniosku iż od pewnego czasu na ziemi toczy się nie wypowiedziana wojna oparta na cichym lub jawnym Holocauście określonych grup społecznych prowokowanym przez tych których znają prawdziwą historię ziemi i dążą do wyparcia innych ras w tym celu aby rasa reprezentowana przez agresorów którzy uważają się za “rasę panów” zdominowała inne rasy i uczyniła z innych niewolników.

Nie czują oni jakiejkolwiek wspólnoty z pozostałymi rasami a na skutek różnego rodzaju hybrydyzacji np z rasami gadzimi niektórzy z przedstawicieli tych ras nie odczuwają empatii do swoich współbraci oraz do innych ras i dążą oni do ich podboju nie rzadko poświęcając tak zwanych “swoich” a także do eksterminacji oraz totalnej kontroli nad innymi np za pomocą czipów, pozbawienia własności oraz jakichkolwiek praw w tym decydowania o własnym organizmie.

Przedstawiciele tych ras którzy wyrażają empatię są marginalizowani lub tez eksterminowani przez rządną krwi większość która dąży do ciągłego podboju znając tą niejawną prawdę i obawiając się iż zbrodnie popełnione przez tą grupę ujrzą niegdyś światło dzienne co dodatkowo wywołuje u nich strach i prowokuje do dalszego paranoicznego podboju choć w rzeczywistości nic im nie zagraża tylko ich własna przeszłość i demony które sami stworzyli którch oddech cały czas czują na karku co napędza spiralę potwornych zbrodni których prapczyna może leżeć w pierwotnym kłamstwie..

Tak więc po tym wstępnie przechodzę do artykułu w ramach otrzymywania kolejnych informacji będę je tutaj zamieszczał z zastrzeżeniem że nie wiem czy jest to prawda nie mniej jednak zestawiania na fotografiach wydają się dość przekonywujące i jestem w stanie podzielić pogląd jaki zaprezentowałem w tym artykule i wydaje mi się on logiczny na pewno bardziej niż śmieszna i nie udokumentowana teoria pseudoewolucji która nie jest w żaden sposób udokumentowana w i w tym kontekście sprawia wrażenie celowo wyprodukowanej nie trzymającej się kupy mistyfikacji mającej jakoś wytłumaczyć widoczne na pierwszy rzut oka różnice między ludźmi.

Zapraszam do zapoznania się i pozostania z otwartym umysłem.

Pełne cytaty wiadomości jakie otrzymałem bez żadnych cięć pomijając zwroty grzecznościowe typu “witam” itp :

“Te zdjęcie ojca Trumpa jest źle dobrane, bo on ma DNA Reptylian a na zdjęciu jest Draco. Wysyłam prawidłowe.”

“Putin to rasa Coyote, byl Cezarem. Oni walczą z Draco i reptylianami, zabili go chyba 3 razy. Oni nie nadarzaja z robieniem nowych clonow Putina. Ma jakiś błąd i sie psuje ja naliczyłem juz 36 różne i przestałem liczyć.Wiesz jak robisz cope od copi to jest coraz gorsza.Świat jest podzielony między rasy.Rosja i czesc azji nalezy do Coyote, europe wymyśli sztucznie jak wyparli coyote z niej na teren Rosji.Afryka należy do Anunnakow, ameryki do draco i reptylian. Podziemia do rasy Lucyferian.

Ten Borys to rasa Coyote jak Putin. Łatwo ich poznać maja oczy bardzo blisko siebie.Oni zawsze sie dogaduja miedzy sobą, zeby nas zniszczyć.Coyote byli kiedyś dobrzy ale w wyniku walk z innymi rasami zminili DNA i odlaczyli sie od źródła ale nie robia takich świństw jak gady, skaldanie ofiar i pedofilia.”

”Rasa Coyote ma oczy blisko siebie, trzeba szukać wsrod bogatych i wpywowych Rosjan ale tacy nie pokauja sie w tv, jak znalazłem pare zdjęć takich osob. Kobiety takie maluja oczy na zewatrz a w srodru nie, zeby zrobic efekt, ze maja je szerzej roztawione. “

Rasa Orków pojawiła się na Ziemi jakieś 38 tyś lat temu, zostali sprowadzeni tutaj przez władcę  Mezoptamii Sargona. Posłużył się on portalem do jakiego miał dostęp, a pokazane jest to w filmie Warcarf i Władcy Pierścieni (tam są stworzeni z błota itd).Sprowadził on Orków na Ziemię, żeby zniewolić ludzi całkowicie i inne rasy jak Elfy, Krasnali, Wrózki Leśne itd.

Mówił także o tym Tolkien który stworzył trylogie ” Władcy pierscieni”.Pisarz zawsze powtarzał, że są to prawdziwe historie które wydarzyły się 38 tys lat temu. Hobbici to Irlandczycy, Celtowie, tak twierdził, a Rasą ludzi mieli być czyści Słowianie. Istnieją badacze posiadający dowody, na to że Tolkien był jedyną osobą uprawnioną do zapoznania się z całą tajemną podziemną biblioteką Oxfordu, będącą w posiadaniu wielu starych manuskryptów z Finlandii i Szwecji.

Tolkien zwierzył się swojemu przyjacielowi C. S. Lewisowi .; “…tam jest cała historia, której nie jesteśmy świadomi…”Miał się wściekać kiedy ludzie odpowiadali na jego twierdzenia słowami, że to tylko metafory, analogie. Twierdził stanowczo, że to nie są analogie ani metafory, ale taka była rzeczywistość, odpowiadał że tego się dowiedział ze starożytnej literatury.

Z książki “Władca Pierścieni” (pierścieni planety Saturn, stamtąd sprowadził Orków na Ziemię) znamy postać Saurona, który ma być pochodną prawdziwego władcy z Mezopotami, czyli dyktatora Sargona. Miał on ponoć wynaleźć czas, stworzył zegary, kalendarz, skierował świat na tor linearny czasu, w którym znajdowaliśmy się 2 lata temu, teraz już jest inna sytuacja. Niewątpliwie wszystkie te walki z Orkami doprowadziły do obniżenia wibracji ludziom, łączność między światem ludzi a Elfów, Krasnali, Hobitów i innych Ras zatarła się.

Żyja one dalej na Ziemi ale ludzie ich nie mogą zobaczyć, ponieważ oni są bliżej natury i żyją w innej gęstości. Ludzi z DNA Orków jest bardzo mało ale udało mi się znaleźć jednego seryjnego mordercę z USA, który ich bardzo przypomina oraz człowieka który 100 lat temu występował w cyrku.

Orkowie byli bardzo bezwzględni i brutalni, dysponowali ogromna siła fizyczna, przewyższali ludzi i inne rasy wzrostem i muskulatura. Nie mieli uczuć wyższych byli odcięci od źródła. dlatego zabijanie przychodziło im z taka łatwoscia. Zniszczyli prawie wszystko to co napotkali na swojej drodze. Na szczęście udało się mieszkańcom Ziemi pokonać ich w tej nierównej walce.

Zobacz do kogo podobny jest Lewandowski to Wilhelm II Hohenzollern a Faluci to matka Teresa z Kalkuty i 100 lat temu ten sam klon był ekspertem od szczepień, oni sobie robią z nas jaja. Miedwiew to car Mikołaj i król Anglii Gerorge. Chopin to Leszek Możdżer i tez zajmuje się muzyka, zresztą miał wywiad i mówił ze przez muzykę można wpływać na ludzi, ciekawe skąd ma taka wiedzę ze strony Marka Podleckiegi na fb

Trump to klon, wcześniej był generałem Pattonem, Patton umiera i za parę miesięcy rodzi się Trampek.

Nagranie klonow ktore wyciekło na zewnątrz i jest tampekhttps://youtu.be/p7FCgw_GlWc

Jest mnóstwo filmów jak wkłada lub podają mu do chusty przedmioty. Dalajlama ma DNA Draco agent CIA z budżetem miliona dolarów rocznie można znaleźć info robił przewrót w Tybecie ale mu się nie udało to zrobili z niego takie coś. Wyszyński pedofil, DNA Reptylina – (Uwaga  ode mnie nie jest to udowodnione więc należy założyć że “nie jest pedofilem” jednak warto dodać że Watykan uniemożliwiał śledztwa więc o faktyczną weryfikację bardzo trudno więc należy założyć że wielu zakonników to pedofile jednak przez wpływanie na organy sprawiedliwości nie było możliwe udowodnienie ich zbrodni i nie jest możliwe w dalszym ciągu choć stopniowo pewne rzeczy wychodzą na jaw i ten stan rzeczy się zmienia).

Kilka dodatkowych wątków dotyczących pochodzenia różnych ras. Rozdzielenie tych ras, a następnie rozdzielenie
linii czasowych. Procesy zachodzące obecnie na Ziemi i obecną sytuację ludzkości np. i rozdzielenia ludzkości
przedstawię w dłuższym opracowaniu, które z konieczności podzieliłem na 10 odrębnych komentarzy. Informacje
dotyczące różnych procesów kosmicznych nie są żadną nowością, gdyż są zawarte w różnych zachowanych
źródłach.

W naszym kręgu kulturowym najbardziej popularnym źródłem jest Biblia. Jest ona w większości domów,
ale to nie oznacza, że ich właściciele ją w ogóle kiedykolwiek otworzyli, przeczytali lub zrozumieli. Poniżej kilka
wybranych i mało znanych aspektów degradacji rasy ludzkiej przez obcych i rozdzielenie tych ras, w świetle Biblii,
która choć wielokrotnie była fałszowana, to można w niej doszukać jeszcze sporo prawdy, dotyczącej także tego,
co się dzieje w Polsce i obecnych protestów proaborcyjnych.


Z czego wynika ciągła walka ludzi ze złem?


W Biblii są przedstawiane dwie rasy. Pierwsza to „Dzieci Niewiasty” czyli ludzie, przedstawiani także jako dobre
ziarno pszenicy. Natomiast demoniczne „plemię żmijowe” jako; chwasty, kąkol lub plewy. Są one reprezentowane
są przez prostytutkę zwaną “Wielką Nierządnicą”, która skupia m. in. całe; duchowieństwo, politykę, finansjerę,
prawników, dziennikarzy, lekarzy, farmaceutów, naukowców, nauczycieli i in.

Obydwie rasy mają żyć na Ziemi
wspólnie, aż do czasu “żniw”, które oddzielą dobre ziarno od żydowskich (Ap 3,9) plew (Mateusza 13,24-30), więc
“Wielka Nierządnica” oraz “Bestia”, którą jest państwo Izrael, zostaną raz na zawsze zniszczone (Obj. 17 i 18).
Rasa ludzka jest także przedstawiana w Biblii jako owczarnia. Znaki wskazują, że to już ostatnie lata starego
demonicznego systemu.

Nie jest przypadkiem, że Hitler obsesyjnie dbał o „czystość” swojej rasy, przy jednoczesnej eksterminacji Słowian
Ma to odzwierciedlanie w nazistowskich przepisach aborcyjnych. Aborcja Niemki była zagrożona karą śmierci, a w
okupowanej Polsce, Generalny Gubernator Hans Frank ustanowił całkowitą bezkarność wobec aborcji Słowianek.
Tajne nazistowskie eksperymenty na słowiankach w obozach zagłady, którym patronował dr Josef Mengele, który
w Oświęcimiu prowadził badania m. in. nad ciążą mnogą, dziedzicznością oraz cechami rasowymi.

Badania trafiały do Instytutu Badań Antropologicznych i Biologiczno-Rasowych, którego celem były metody wykradzenia Bogu tajemnicy Boskiej Cząstki, posiadanej przez Słowian. W Biblii jest przedstawione jako próba zmieszania „twardego demonicznego, niemieckiego żelaza” z „miękką słowiańską gliną”, z której został ulepiony Adam. Ma to odniesienie do biologii, technologii, demografii, rasizmu, militaryzmu i polityki.

Nagromadzone rzeczy materialne oraz uczynki duchowe, tworzą dorobek człowieka, w Biblii wskazane jako skarby na ziemi i skarby w niebie (Mt 6,19-21). W czasach ostatnich jest to sprawa najważniejsza, „Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje”. A zatem bogacze ziemscy (obciążeni różnymi starymi nisko wibracyjnymi przywiązaniami) nie przejdą przez “ucho igielne” i nie wstąpią do nowego świata. (Mt 19,23) „Zaprawdę, powiadam wam: Bogaty z trudnością wejdzie do królestwa niebieskiego, Jeszcze raz wam powiadam:

Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego”. Ucho igielne to wąska brama (Mt 7, 13-14) „Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!”.

Udostępnij

HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI, KLONY OBCY – TAJNA WOJNA NIEZNANYCH RAS NA ZIEMI

Globalna Świadomość19 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKATASTROFA TYTANICA/OLIMPICA – JAKI BYŁ CEL OSZUSTWA I PODMIANY STATKÓW ?Następny artykułPOLSCE NIE ZAGRAŻA BLACKOUT ? ZASADY DZIĘKI KTÓRYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI, KLONY OBCY – TAJNA WOJNA NIEZNANYCH RAS NA ZIEMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?