extra-terrestrial

PUŁKOWNIK USAF UJAWNIA WSPÓŁRZĘDNE STAROŻYTNYCH RUIN NA ANTARKTYDZIE

PUŁKOWNIK USAF UJAWNIA WSPÓŁRZĘDNE STAROŻYTNYCH RUIN NA ANTARKTYDZIE

26 grudnia 2021 r. moje źródło w armii amerykańskiej, JP, otrzymało zestaw współrzędnych geograficznych od bezimiennego podpułkownika (USAF), który po prostu kazał mu je publicznie ujawnić. JP widział oficera, który uczestniczył w tajnej odprawie wojskowej, gdzie powiedziano mu o starożytnych ruinach znalezionych na Antarktydzie, Księżycu, Marsie i innych miejscach naszego Układu Słonecznego. Były one badane we wspólnych misjach przy współpracy wielu krajów, w tym z Chin.

Współrzędne podane JP ( 72°31’12″S 3°36’26″W ) zdają się wskazywać duży kompleks budynków położony około 240 km od wybrzeża Antarktyki. Jest to obszar, który został zajęty przez Trzecią Rzeszę Hitlera i gdzie podczas II wojny światowej potajemnie założono kolonię antarktyczną, Bazę 211.

Ruiny znajdują się na wzniesieniu, który jest wolny od lodu i wydaje się mieć pas startowy lub bardzo długie hangary, z których mogą startować i lądować pojazdy kosmiczne.

Należy podkreślić, że ruiny znajdują się wiele mil od dwóch pobliskich norweskich baz Troll (72°00′42″S 2°32′06″E) i Tor (71°53′22″S 5°09′34) „MI). Są to dwie najbliższe antarktyczne stacje badawcze względem współrzędnych podanych przez JP, które pokazują strukturę prawie 8 stopni na zachód od baz, na podobnej szerokości geograficznej. Na poniższej grafice zaznaczyłem przybliżoną lokalizację konstrukcji w stosunku do Stacji Badawczych Antarktyki.

Według JP armia amerykańska pracuje w kilku budynkach w ruinach, z których jeden zawiera „gwiezdne wrota” lub „portal”, który umożliwia natychmiastowe podróżowanie po naszym Układzie Słonecznym. Oto wiadomość od JP do mnie na skype o ruinach:

To są ruiny, w których ponoć spotykają się wszyscy przedstawiciele krajów świata. Twierdził też, że pracuje w budynku, w którym znajdują się bramy, które prowadzą do różnych miejsc naszego Układu Słonecznego. Co ważne, mówi się, że podpułkownicy USAF pracują w budynku, w którym znajduje się portal/brama. Szacunkowa wielkość ruin, za pomocą Google Earth, wynosi około 2500 stóp (około 830 metrów).

JP stworzył wideo, które pokazuje strukturę w Google Earth dla podanych współrzędnych i porównuje jej rozmiar do Machu Picchu (wideo JP zaczyna się o 3:08 w wersji audio tego artykułu).

Lokalizacja ruin sugeruje, że zostały odnalezione i wcześniej używane przez niemiecką SSP (Ciemną Flotę) i były niedostępne dla wojska USA. Niewykluczone, że ruiny zostały niedawno przekazane wojsku USA przez Chiny. W poprzednich artykułach przeanalizowałem twierdzenia, że niemiecka Ciemna Flota musiała niedawno ewakuować Antarktydę z powodu interwencji Sojuszu Ziemi współpracującego z przyjaznymi pozaziemskimi organizacjami: Galaktyczną Federacją Światów.

Obiekty Ciemnej Floty zostały podobno przekazane Chinom, które szybko przekazały je Dowództwu Kosmicznemu USA z zastrzeżeniem, że będą prowadzone na nich wspólne badania naukowe. Krytycy mogą wskazywać na pozorne ruiny jako zwykłą pikselację ze względu na obrazy o niskiej rozdzielczości z US Geological Survey, które Google Earth wykorzystał do stworzenia przodglądu z lotu ptaka.

Dokładne przyjrzenie się obrazowi w porównaniu z innymi pobliskimi obszarami sugeruje, że obiekt nie jest spowodowany pikselacją obrazu. W Google Earth Pro historyczny przegląd współrzędnych przesłanych przez JP pokazuje, że struktury tej nie widziano tam wcześniej.

Oficjalna grafika z AntarcticGlaciers.org pokazuje, że w regionie, w którym znajdują się ruiny, warstwa lodu ma mniej niż 500 metrów grubości. Jego położenie na podwyższonym, wolnym od lodu obszarze sprawia, że ​​jest całkiem odpowiedni jako baza lotnicza, z której korzystali dawni mieszkańcy — Niemcy, istoty pozaziemskie lub starożytna cywilizacja.

Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego JP otrzymał od oficera USAF współrzędne tych starożytnych ruin i kazał je publicznie ujawnić. Warto zaznaczyć, że w 2017 r. funkcjonariusze Sił Powietrznych kilkakrotnie poinstruowali JP, gdzie należy patrzeć w niebo, aby robić zdjęcia latających trójkątów w pobliżu bazy sił powietrznych MacDill.

Mam duże zaufanie do wiarygodności JP jako świadka i jako kanału rozpowszechniania informacji milcząco zaakceptowanego przez wyższych rangą wojskowych. To prowadzi mnie do wniosku, że struktura znaleziona na zdjęciach Google Earth może być starożytnymi ruinami Antarktydy, znacznie większymi niż te znalezione w Machu Pichu, które były wcześniej używane przez niemiecką Ciemną Flotę, a teraz są pod kontrolą Sojuszu Ziemskiego przez Dowództwo Kosmiczne USA.

JP poinformował mnie, że obecnie grozi mu postępowanie dyscyplinarne za ujawnienie informacji o tajnych misjach na arenie publicznej. Są tacy w jego bezpośrednim wojskowym łańcuchu dowodzenia, którzy twierdzą, że informacje nie miały być publicznie ujawnione i chcą go ukarać.

Mówi, że jest chroniony przez wiele „białych kapeluszy”, które chcą, aby informacje wyszły na jaw. JP wyjaśnił swojemu łańcuchowi dowodzenia, że ​​podane mu współrzędne dotyczące Antarktydy zostaną wkrótce ujawnione. Białe kapelusze powiedziały mu, że może to zrobić. Niemniej jednak, nadal będzie musiał stawić czoła postępowaniu dyscyplinarnemu za dalsze ujawnianie tych informacji.

Udostępnij

PUŁKOWNIK USAF UJAWNIA WSPÓŁRZĘDNE STAROŻYTNYCH RUIN NA ANTARKTYDZIE

Globalna Świadomość6 stycznia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPROROCTWA HENOCHA – CZY PONOWNE PRZYJŚCIE BOGA BĘDZIE INWAZJĄ OBCYCH NA ZIEMIĘ ?Następny artykułTRZECH JEZUSÓW – W KOGO TAK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PUŁKOWNIK USAF UJAWNIA WSPÓŁRZĘDNE STAROŻYTNYCH RUIN NA ANTARKTYDZIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?