Świat jest inny

CO PRZEPOWIADA KALENDARZ SŁOWIŃSKO-ARYJSKI NA NADCHODZĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ ?

CO PRZEPOWIADA KALENDARZ SŁOWIŃSKO-ARYJSKI NA NADCHODZĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ ?

„Do dnia dzisiejszego zachowało się wiele elementów kalendarza słowiańskiego w postaci powiedzeń i zwyczajów, których pochodzenie niestety już zapomniano. Na przykład Wielka Uczta, czyli upamiętnienie zmarłego krewnego, odbywa się za tydzień (9 dni) i za miesiąc (40 dni), czyli w dziewiątym i czterdziestym dniu. Przez siedem miesięcy matka nosi dziecko w łonie, a czterdzieści czterdzieści (czterdzieści miesięcy) karmi je mlekiem matki.

A czterdzieści czterdzieści (lub cztery lata i cztery miesiące) po urodzeniu pierwszego dziecka kobieta wchodzi w okres poprawy życia, w wyniku której staje się Matką Prowadzącą lub Moją Czarownicą. Teraz czarownica oznacza coś zupełnie innego.369 tygodni po narodzinach człowieka rozpoczyna się okres jego Duchowej Edukacji, gdyż za dziewięć lat ma miejsce pierwsza Wielka inicjacja w Starożytną Mądrość Bogów i Przodków.

Kiedy dzieci z rodów słowiańsko-aryjskich skończyły 12 lat (108 miesięcy) i osiągnęły wysokość 7 przęseł w czole (czoło to korona głowy, miejsce czołowe, a to, co teraz nazywa się czołem, to zwane czołem, czyli biły czoło itp.), rozpoczął się dla dzieci nowy etap w życiu.

W wieku 108 miesięcy (lub w wieku 12 lat) osoba osiąga pełnoletność i przechodzi rytuały pełnoletności i nazywania, po których chłopcy zaczynają uczyć ogólnych rzemiosł i sztuk walki. A po 108 miesiącach, czyli w 24 roku, przyjmując duchowe uświęcenie przez Święty Ogień, poznaje prawdziwe znaczenie istnienia swojego Kin i prawdziwe znaczenie imienia Kin.

Latem 33 nadchodzi czas duchowego rozwoju. A w wieku 369 miesięcy lub 41 lat rozpoczyna się era Duchowego Oświecenia. Dziewczyna mogła wyjść za mąż dopiero po 16 latach lub 144 miesiącach, co stanowi Jedyny Krąg Koła. Do tego czasu wie – uczy się Orędzia, czyli uczy się sprzątania, opieki nad dziećmi, rękodzieła, a w wieku 16 lat zostaje nauczycielem i zostaje wiedźmą.

Jeśli nie nauczyła się lub nie zachowała czystości, co było wielkim wstydem, ponieważ Przodkowie wiedzieli o prawach Telegonii (Prawa Rity), wtedy nazywano ich NeVesta, czyli niezdarny, ignorant. A kiedy takie osoby są brane za żony, nazywa się to małżeństwem, a nie SVADboy. Wiek lisa (AD 392-2012)W 10948 pne, od ery Dziewicy, rozpoczął się następny dzień Svaroga, nadszedł galaktyczny wieczór i świadomość ludzkości zaczęła „zasypiać”. Na początku galaktycznego wieczoru nastąpił Wielki Potop , w którym zginęła Atlantyda i prawie cała populacja planety.

O tej straszliwej tragedii wśród różnych narodów krąży ponad sto legend i mitów, a Indianie amerykańscy zachowują swój kalendarz od początku tych wydarzeń – w swoim kalendarzu mają rok 13653. Bieguny magnetyczne uległy przesunięciu (w stosunku do skorupy ziemskiej, a nie orientacji w przestrzeni). Tylko kilku prawych ludzi, którzy zachowali część starożytnej wiedzy wedyjskiej, udało się uciec.

Od 4468 rpne, ery Finista, rozpoczęła się galaktyczna noc Svaroga, która trwa do dziś. Początek nocy Svaroga upłynął pod znakiem takich wydarzeń jak przybycie na naszą Ziemię z ciemnej wschodniej strony potomków Adama 3662 pne.

Również w IV wieku p.n.e. doszło do silnego trzęsienia ziemi, które doprowadziło do słynnego, opisanego nawet w Biblii potopu i uformowania Cieśniny Basfora i Dardoneli. W 392 roku rozpoczęła się era Lisa (patronatu bogini Mareny), której towarzyszył rozkwit kłamstwa i oszustwa – jego symbolem jest krzyż.

To najciemniejszy czas, który zawsze nadchodzi przed świtem. Ostrzegano przed tym słowiańsko-aryjczyków w „Księdze Mądrości Peruna”, w której Bóg Perun przekazał tajemną mądrość kapłanom i starszym klanów Świętej Rasy, jak przygotować się na mroczne i trudne czasy, kiedy ramię naszej Galaktyki Swastyki przejdzie przez przestrzenie poddane siłom mrocznych światów piekielnych… W tym czasie Jasni Bogowie przestają odwiedzać swoje ludy, ponieważ zgodnie z prawem Niebiańskiej Etyki nie naruszają oni granic kosmosu podlegających siłom mrocznych Światów Piekła.

„Księga Mądrości Peruna” mówi, że wielu ludzi umrze od metalu i ognia. Przez 7 kręgów życia (1008 lat od chrztu Rosji do dnia dzisiejszego) ogarnie ciemność krainy klanów Wielkiej Rasy. Źródła indyjskie wskazują na trudny okres 900 lat. To czas wojen i upadku Wiary Przodków, władza nad Ziemią należy niepodzielnie do Czarnoboga i bogini Mareny.O nadejściu tego okrutnego czasu w księdze „Veles” jest powiedziane: „Tam mnożą się grzechy.

Nie ma honoru dla starszych od młodych, a dzieci nie słuchają ojca, bracia walczą między sobą, oddawać się pożądaniu, oddawać się ciężkim występkom, wszystkie majątki są przemieszane, są czczeni w tych reliktach ziem i nie wychwalają Bogów Światła, odrzucają Wszechmogącego ”.Początek Czasów Światła, czyli świtu, rozpocznie się w Święte Lato 7521 od Stworzenia Świata w Świątyni Gwiezdnej (S.M.Z.H.) lub w 2012 roku od Narodzenia Chrystusa.

Dla Indian Majów kalendarz nocy Svarog kończy się również 22 grudnia 2012 roku. I jak mówią starożytne pisma, musimy poczekać na niesamowite zmiany związane z przejściem. Teraz pozostaje tylko założyć, że następnym wydarzeniem, które nas czeka, będzie wielki konflikt militarny z możliwym użyciem broni jądrowej lub kataklizm naturalny.

I najprawdopodobniej jedno i drugie i tak nadchodzi świt – era Wilka, porządku natury, pod auspicjami jednego z Przodków Aryjczyków – Boga Velesa (jest też przepowiednia w Eddzie): na Ziemię i oczyść ją z brudu”. Ale prawi ludzie zostaną ostrzeżeni i zbawieni przez naszych Bogów Światła, a wedyjska wiara przodków odrodzi się. Dla ludzi ciemnych nadejdzie koniec świata, a dla ludzi jasnych koniec ciemności i początek tych wydarzeń może nastąpić w okresie nie dłuższym niż jeden krąg życia (144 lata)”.

Udostępnij

CO PRZEPOWIADA KALENDARZ SŁOWIŃSKO-ARYJSKI NA NADCHODZĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ ?

Globalna Świadomość4 stycznia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEZNANA RASA HUMANOIDÓW ODKRYTA W JASKINIACH AMAZONIINastępny artykułPROROCTWA HENOCHA – CZY PONOWNE PRZYJŚCIE BOGA BĘDZIE INWAZJĄ OBCYCH NA ZIEMIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO PRZEPOWIADA KALENDARZ SŁOWIŃSKO-ARYJSKI NA NADCHODZĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?