Świat jest inny

GEOINŻYNIERIA WO7ENNA – CZY PODCZAS WO7NY NA UKRAINE WYKORZYSTANO HAARP ?

GEOINŻYNIERIA WO7ENNA – CZY PODCZAS WO7NY NA UKRAINE WYKORZYSTANO HAARP ?

Czy Duda się pomylił, czy też powiedział prawdę ? Jest jeden niepodważalny dowód, że komuniści Biden, Harris, Pelosi, Scholz, Macron, Trudeau i Putin razem uzgodnili zniszczenie Ukrainy. HAARP, tym dowodem jest HAARP. Wiemy że taką instalację mają USA.

HAARP , ten w USA, to 13 hektarowy plac, „zabudowany” 180 wieżami antenowymi w 15 kolumnach po 12 rzędów. Na szczycie każdej wieży znajdują się po dwie dipolowe anteny. Jeden z dipoli jest dostrojony do sygnału w zakresie od 2,8 do 7 MHz, drugi od 7 do 10 MHz.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Dwa dipole zamocowane są poziomo, jak wielkie X, na szczycie każdej wieży. W danym momencie może działać tylko jedna antena. Pięć metrów nad Ziemią, między wieżami, rozciągnięty jest metalowy ekran. Tworzy on stały reflektor dla anten. W czasie transmisji przejmuje skierowaną w dół energię radioelektryczną i odbija ją ku górze. W ten sposób sygnał ulega wzmocnieniu.

Ekran to tarcza dla ludzi i zwierząt przed silnym polem RF emitowanym podczas transmisji. Pod zespołem anten znajduje się 30 schronów z nadajnikami. Każdy nadajnik może wytworzyć energię radioelektryczną o wartości 10 000 watów.

Łącznie 360 nadajników może przesłać do anten 3 600 000 watów mocy. HAARP został tak zaprojektowany , że posiada zdolność do skupiania transmisji w jednym punkcie wysoko na niebie, co daje HAARP moc efektywną 3 600 000 000 watów.

HAARP, z biegiem czasu, stał się przede wszystkim bronią masowej zagłady – bronią geofizyczną, gdyż zdolny jest wywołać tsunami ( Tajlandia, Japonia ), trzęsienia Ziemi ( Haiti, Turcja, Japonia ), huragany ( Katrina ), katastrofalne zmiany pogody, powodzie, susze ( Iran, kraje wiosny arabskiej, Wenezuela ) .

Pisałem o tym kilka razy, że GWEN i HAARP nigdy by nie powstały gdyby nie wspólna praca naukowców ( Roland Zinurowicz Sagdiejew ) USA i ZSSR, ponad 10 lat eksperymentów z wielkim magnesem zamontowanym na stacji Gomel na Białorusi w latach 1977-1986, podłączonym do elektrowni w Czernobylu.

HAARP ma zdolność do trwałej zmiany pogody na danym obszarze, o czym przekonaliśmy się w naszym kraju, bo to Polska była pierwszym krajem na świecie gdzie bracia z USA i ZSSR wywołali apokaliptyczną zimę. Potem, międzynarodówka komunistyczna wykorzystywała HAARP w Iranie, by zagłodzić po raz kolejny Persów, zniszczyć im gospodarkę, przez dwa lata nie spadła tam kropla deszczu.

W ten sam sposób międzynarodowi komuniści przygotowywali narody Afryki i Bliskiego Wschodu do wiosny arabskiej, by podkręcić nastroje i niezadowolenie społeczne. Kiedy było już wiadomo, że Rosja zaatakuje Ukrainę wielki sojusznik Ukrainy, USA mogły spokojnie zmienić pogodę nad Ukrainą, zasłonić niebo, wywołać zimę, niskie temperatury, czy silne opady, powodzie, utopić Ukrainę w błocie.

Wszystko po to by zatrzymać kolumny wojsk rosyjskich, uniemożliwić swobodne i precyzyjne atakowanie obiektów krytycznej infrastruktury : lotnisk, obiektów wojskowych, miast, osiedli, cywili samolotami, dronami, pociskami manewrującymi, rakietami, ostrzałem artyleryjskim.

Stawało się pilne by uniemożliwić satelitom rosyjskim kierowanie tą wojną, podglądanie co robią Ukraińcy. Rzecz tym bardziej ważna, że Putin prowadzi wojnę jaką znamy z kronik II wojny światowej, robi to celowo, nie używa borni elektromagnetycznej, geofizycznej, biologicznej, roi nanorobotów, by międzynarodowa społeczność nie zorientowała się co ukrywają komunistyczne rządy i co chcą wykorzystać do zmiany porządku tego świata na komunistyczny.

Od początku ataku mamy nad Ukrainą piękna pogodę. Biden, Harris, Pelosi, Scholz, Macron, Trudeau i Putin liczą na to że dzięki temu ta wojna szybko się skończy, że Putin osiągnie zamierzone cele, precyzyjnie atakując infrastrukturę wojskową przy niebieskim niebie, minimalizując liczbę ofiar, zniszczenia i straty.

Pogoda wydatnie pomaga wprowadzić do Polski miliony uchodźców. Pogoda jest piękna także nad Polską. Dlaczego ? Żeby satelity mogły obserwować co porabiają Polacy, czy władze w Polsce organizują Ukrainie jakąś pomoc wojskową. Dzięki niebieskiemu niebu nad Polską Rosjanie kontrolują przepływ przez granice i są zdolni w każdej chwili zaatakować dostawę broni, sprzętu i ludzi.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Obecnie cała nasza działalność stanęła pod znakiem zapytania…. prowadzenie strony to koszty związane z:

– opłatą za serwery

opłatą za elastyczne skalowanie strony

opłata za hosting

połata za certyfikat SSL

opłata dla administratora technicznego strony

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

GEOINŻYNIERIA WO7ENNA – CZY PODCZAS WO7NY NA UKRAINE WYKORZYSTANO HAARP ?

Globalna Świadomość17 marca 202217 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTYNastępny artykuł”MGŁY WO7NY” – JAK USA TUSZUJĘ SPRAWĘ ”BIOLABS” NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE RELIGIJNE KSIEGI UKRYWANE PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI DLACZEGO ROSJA NE WYKORZYSTUJE FUTURYSTYCZNEJ BRONI ? PO CO PODNIESIONO STUKROTNIE NORMY PROMIENIOWANIA

O czym myślisz?

  • GEOINŻYNIERIA WO7ENNA – CZY PODCZAS WO7NY NA UKRAINE WYKORZYSTANO HAARP ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?