AGENDA 2030

TECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMU

TECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMU

Wielokrotnie poruszaliśmy temat, że końcowym cele agendy elit jest podłączenie ludzkiego mózgu do sztucznej inteligencji , a następnie uśpienie rzesz ludzi w taki sposób, aby nie zorientowali się że żyją już tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Trudno mi powiedzieć, czy do 2030 roku będzie już istnieć taka technologia, zdolna do programowania życia w wirtualnym świecie miliardów ludzi, Ray Kurzweil i Elon Musk zapowiadają podłączenie ludzkiego mózgu do internetu już do 2030 roku.

Już dziś istnieją technologie pozwalające uśpić człowieka i podtrzymywać go w tym stanie całe życie, być może w pierwszym etapie ludzie zostaną najpierw uśpieni. Rzecz w tym, aby w stanie uśpienia zachować cykl pracy mózgu, aktywość fizyczną, aby uśpiony podczas snu był tak aktywny jak za dnia i potem w nocy. Dlaczego ?

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Twitter : https://twitter.com/MikeNorrin

Mężczyzna średniej budowy ciała wytwarza około 75 kg ATP na dobę (tyle, ile waży). 1 mol ATP waży 507 g, co daje około 150 moli ATP na dobę, czyli – nie uwzględniając strat cieplnych – około 2000 kcal energii. Dorosła osoba jest w stanie wytworzyć od 40 do ponad 350 watów, w zależności od siły i kondycji.

Źródłem energii jest ruch naszego ciała, jego ciepło, czy procesy bioelektryczne zachodzące w każdym ludzkim organizmie. Są jeszcze inne możliwości, choćby hodowanie w ludzkim ciele bakterii. Czy wiecie że bakterie w ludzkim jelicie produkują prąd ?

Dokonują tego za pomocą minerałów, w procesie zewnątrzkomórkowego łańcucha transferu elektronów. Usypiając ludzi nie trzeba będzie ich eksterminować, w ten sposób nieprzydani i zbędni nie tylko nie będą eksploatować planety, ale staną się niezwykle pożyteczni, zasilając otoczenie czystą i zdrową energią.

Jednym słowem depopulacja to marnotrawstwo, dlatego jest ona taka dziwna, bo powinna być agresywna tam gdzie są największe skupiska ludzkie, czyli w Azji i Afryce, a tak nie jest. To co obserwujemy to eliminacja wadliwych elektrowni, bo ktoś schorowany i słaby jest niewydajny. Poza tym uśpienie takiej osoby jest obarczone wysokim ryzykiem zgonu, a my tu mówimy o interesie.

Takich wadliwych trzeba specjalnie karmić, uwzględniając potrzeby ich niepełnosprawnego organizmu, co zaburzy rachunek ekonomiczny przedsiewzięcia. Załóżmy że 5 miliardów ludzi wytworzy średnio 100 watów energii. Jeden Giga Wat to miliard watów. 5 mld ludzi jest w stanie wyprodukować 500 GW energii.

Dla porównania jednostkowy blok energetyczny elektrowni jądrowej jest w stanie wyprodukować około 1,4 GW energii .Ulokowanie miliardów ciał, w podziemnych lub nawet naziemnych halach, nie zajmie dużo powierzchni i przestrzeni. Cała rzecz sprowadza się do tego aby ta ludzka elektrownia pochłaniała jak najmniej kosztów.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Obecnie cała nasza działalność stanęła pod znakiem zapytania…. prowadzenie strony to koszty związane z:

– opłatą za serwery

– opłatą za elastyczne skalowanie strony

 opłata za hosting

 połata za certyfikat SSL

– opłata dla administratora technicznego strony

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

PAYPAL : arsusrex7@gmail.com

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Sam fakt uśpienia spowoduje , że odetchnie Ziemia, a ci którzy nie zostaną uśpieni będą zdolni do produkcji zdrowej żywności, nie niszcząc środowiska. W Matrixie maszyny załatwiły ten problem w ten sposób, że karmiły uśpionych mieszanką białkową wyprodukowaną z recyklingu ludzkich ciał po śmierci fizycznej. Przed nami epoka produkcji sztucznej żywności, więc można oczekiwać, że pojawią się liczne technologie umożliwiające oszczędne odżywianie uśpionych.

Warto też pamiętać o tym, że wkraczamy w erę pozaustrojowej produkcji ludzi, można więc spodziewać się zaprojektowania specjalnych ludzkich ogniw do ludzkiej elektrowni, wyjątkowo wydajnych i wymagających niewielkich nakładów. Na koniec trzeba napisać jak oni tego dokonają. W nauce socjologi jedną z najważniejszych technik jest programowanie preemptywne.

Na pewno oglądaliście wiele razy filmy przyrodnicze z Parku Narodowego Serengeti. Kiedy zaczyna padać, a wyschnięte koryta rzek wypełniają sie wodą, wzdłuż wody wyrastają bujne lasy galeriowe. Dla przyzywczajonych do sawanny, trawy i pustkowia antypol, zebr, bawołów, gazeli to poważny problem. Boją się czegoś czego nie znają.

Tak samo jest z ludźmi, więc trzeba ich do tego przyzwyczaić, oswoić ich z nową tehcnologią, przedstawić tę technologie wyłącznie z tej dobrej strony. Do tego służy waśnie programowanie preemptywne, do przyzwyczajnia.

Tak jak przyzwyczaili miliardy ludzi do gadżetów, do elektroniki użytkowej. Proszę zwrócic uwagę, ludzie codziennie korzystają z telefonów, komputerów, telewizorów, toną w promieniowaniu, choć, jak wykazałem to w wielu moich artykułach, wszystko to nas zabija, niszczy nam zdrowie. To oczywiste że wykorzystają do tego celu rekalmę i film. Polecam wszystkim obejrzenie filmu „Transcedencja” z Johny Deepem.

Już niedługo główne przesłanie z tego filmu znajdzie się na czołówkach społecznościowych mediów, dzięki połączeniu mózgu z internetem staniecie niewyobrażalnie inteligetni, zdolni do niezwykłych rzeczy. Jestem o tym przekonany że rzeszę ludzi staną w kolejce po modem, tak jak stoją w kolejkach po nowe iphony, konsole, czipy, czy szczepionki.

Celem uśpienia rzesz ludzi jest także przeprowadzenie pewnego eksperymentu. Elity wiedzą o tym, że kiedyś człowiek miał nie dwie tylko osiem helis, że dysponował wyjątkową świadomością, wyjątkowymi zmysłami, połączoną z wszystkim co nas otacza.

Odtworzenie takiej zbiorowej świadomości być może pozwoli na uzyskanie wielu odpowiedzi, pozwoli zajrzeć poza nasze ograniczenia. Ten pomysł może wydać się WAM szalony, jednak wyjątkowo pasuje do sposobu myślenia elit i sądzę że są one wręcz zafascynowane opisaną wyżej perspektywą.

Udostępnij

TECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMU

Globalna Świadomość27 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY DO 2030 NAPRAWDĘ NIE BĘDZIEMY POSIADAĆ WŁASNOŚCI PRYWATNEJ ?Następny artykułSCENARIUSZ ”DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” – CZY SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ KOSMITÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ? GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?