Przekraczając Rubikon

SCENARIUSZ ”DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” – CZY SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ KOSMITÓW POD ”FAŁSZYWĄ FLAGĄ” ?

SCENARIUSZ ”DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” – CZY SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ KOSMITÓW POD ”FAŁSZYWĄ FLAGĄ” ?

Współczesne wydarzenia, które można określić mianem „fałszywej flagi”, to między innymi pożar Reichstagu w Berlinie w 1933 roku, za który naziści obwinili komunistów, zaproponowana, lecz nigdy nie zrealizowana przez Departament Obrony USA w 1962 roku operacja „Northwoods”, mająca na celu wywołanie wojny z Kubą, obejmowała takie scenariusze, jak sfabrykowanie porwania lub zestrzelenia samolotów pasażerskich i wojskowych oraz zatopienie amerykańskiego statku w pobliżu Kuby, a ostatnio wydarzenia z 11 września 2001 roku.

Według prof. Lance’a deHaven-Smitha, autora książki Conspiracy Theory in America: „Termin fałszywa flaga opisuje tajne operacje, które mają za zadanie oszukać w taki sposób, aby działania sprawiały wrażenie, że są prowadzone przez podmioty, grupy lub narody inne niż te, które faktycznie je zaplanowały i wykonały. „

Obecnie wydaje się, że stoimy w obliczu nieuchronnego niebezpieczeństwa pozorowanej inwazji istot pozaziemskich. Postęp technologiczny pozwala na to, aby taki scenariusz wydawał się autentyczny. Tak twierdzą liczni eksperci z tak różnych dziedzin jak fizyka i polityka. W tym krótkim artykule zbadam, co mówią nam ci eksperci.

Projekt Blue Beam: Technologia masowego holograficznego oszustwa i psychologicznej manipulacji istnieje od dziesięcioleci.

Najnowsze odkrycia Dr. Stevena Greera

Artykuł Mike’a Adamsa cytuje wielu ekspertów UFO, którzy „ostrzegają przed tym, co może być najbardziej dziwacznym wydarzeniem w historii ludzkości: Kosmiczna fałszywa flaga”, gdzie… zdesperowane rządy świata zainscenizują masową fałszywą inwazję obcych, aby ostatecznie zrealizować swój cel, jakim jest zapewnienie całkowitego posłuszeństwa ludzi w ramach niekończącej się histerii.

Autor odsyła nas nie tylko do pracy Stevena Greera, ale zamieszcza również link do filmu wideo od autora/aktywisty Marka Dice’a, który mówi o Projekcie Blue Beam, który wykorzystuje to, co nazywa się efektem słuchowym częstotliwości radiowej do przesyłania i modulowania bezkierunkowych głosów do wewnętrznych uszu ludzi.

Dr. Steven Greer, ufolog i założyciel The Disclosure Project, wielokrotnie ostrzegał o możliwości, że wpływowe tajne interesy mogą zainscenizować inwazję obcych pod fałszywą flagą.

Dice przypomina nam, że w latach 80. prezydent USA Ronald Reagan zasugerował przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ, że być może potrzebujemy inwazji obcych, aby zjednoczyć świat w walce ze wspólnym wrogiem.

Artykuł Mike’a Adamsa zawiera również link do filmu wideo byłego ministra obrony Kanady Paula Hellyera, który powtarza podobne ostrzeżenie. Hellyer mówi o potędze „głębokiego państwa” korporacji, agencji wywiadowczych, wojska amerykańskiego i producentów broni, których „zbiorowa siła jest nieobliczalna. A ich plan to imperium większe pod względem rozmiarów i potęgi w porównaniu z jakimkolwiek imperium przed nim…. Położy ono kres wszelkim rządowym pretensjom o sprawowanie władzy. Będzie to dyktatura… uprzywilejowanej elity.”

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer: „…ich plan to imperium większe pod względem wielkości i potęgi od każdego imperium przed nim…. Położy ono kres wszelkim rządowym pretensjom o sprawowanie władzy. Będzie to dyktatura… uprzywilejowanej elity”.

Wywiad New Dawn z Norio Hayakawa

W wywiadzie udzielonym kilka lat temu przez New Dawn ufologowi Norio Hayakawie, powtórzył on przekonanie dr Jacques’a Vallee, że zjawisko UFO jest prawdziwe, ale przestrzega nas, że nie możemy zakładać, iż ma ono związek z wizytami pozaziemskimi.

Norio Hayakawa: „Jeśli naprawdę istnieje globalna kabała, której długoterminowym planem jest wyegzekwowanie globalnego rządu, najbardziej logicznym sposobem realizacji tego planu byłoby stworzenie absolutnie przekonującej potrzeby istnienia takiej władzy.”

Hayakawa zasugerował dalej, że „może to być nawet chwilowa, holograficzna ingerencja jakiejś formy 'równoległej inteligencji’… jakaś forma 'przesunięcia w czasie’, międzywymiarowego 'wypadku’. W chwili obecnej nie znamy odpowiedzi na to pytanie” – powiedział.

Nieżyjący już kanadyjski dziennikarz śledczy Serge Monast… jako pierwszy wysunął zarzut [w 1993 roku], że NASA będzie rozwijać technologię [Project Blue Beam]…. HAARP, o którym zaczęto mówić na początku lat 90-tych, to zasadniczo inna wersja Project Blue Beam, wykorzystująca niektóre technologie Tesli….„Jeśli naprawdę istnieje globalna kabała, której długoterminowym planem jest wyegzekwowanie globalnego rządu, najbardziej logicznym sposobem realizacji tego planu byłoby stworzenie absolutnie przekonującej potrzeby istnienia takiej władzy”.

Hayakawa wspomniał o pracy wykonywanej w Los Alamos, Sandia, White Sands i Dulce, wszystkie w Nowym Meksyku. Przypomniał nam również o powiązanej pracy znanego teoretyka spiskowego Williama 'Billa’ Coopera oraz o twierdzeniach Roberta 'Boba’ Lazara, który twierdzi, że brał udział w ściśle tajnym projekcie rządowym w Strefie 51 w Nevadzie, mającym na celu inżynierię wsteczną odzyskanych statków kosmicznych ET.

(Warto zauważyć, że Hayakawa i inni wskazują na wojskowe projekty tworzenia projektorów holograficznych do prowadzenia wojny psychologicznej jako prawdopodobną metodę użytą do stworzenia „świateł Arizony” 13 marca 1997 roku).

Scenariusz z Dnia Niepodległości

Christopher L. Ruby, który nazywa siebie holistycznym wizjonerem i prowadzi Heartcom Network oraz audycję radiową, ma on również swoją strone internetową, która omawia wiele aspektów Projektu Blue Beam.

Przewiduje on, że jednym z celów fałszywego przejęcia przez kosmitów będzie zdyskredytowanie zorganizowanych religii na rzecz jednej światowej wiary, co spowoduje dalsze wojny religijne na naszej planecie, w których zginie duża część populacji. Wskazuje on na medialne próby uwarunkowania nas, abyśmy zarówno bali się ET jak i poddali się ich przejęciu – programy takie jak 10-odcinkowy miniserial Stevena Spielberga Taken z 2002 roku, thriller science fiction M. Night Shyamalana z 2002 roku z udziałem Mela Gibsona o kręgach zbożowych zatytułowany Signs, serie Star Trek i Star Wars, a nawet film Stanleya Kubricka 2001: Odyseja kosmiczna.

Podczas gdy takie filmy jak Bliskie spotkania trzeciego stopnia Spielberga (1977) i E.T. (1982), jak również niedawny wysoko oceniony Arrival podkreślają pokojową komunikację z obcymi, można je przeciwstawić wczesnym filmom, takim jak Dzień, w którym ziemia stanęła w miejscu (1951) i Wojna światów (1953), jak również nowszej serii horrorów sci-fi Obcy, z których każdy przerażał tego pisarza, zwłaszcza w młodym wieku.

Choć jest jeszcze wiele innych filmów, o których nie wspomniałem, być może najbardziej oczywistym i jaskrawym przykładem zbliżającej się inwazji obcych jest film Dzień Niepodległości (1996) z Willem Smithem w roli głównej. Krótko mówiąc, staje się coraz bardziej oczywiste, że przez bardzo długi okres czasu byliśmy warunkowani, aby bać się istot pozaziemskich.

Na swojej stronie internetowej Christopher Rubin podaje szczegóły na temat istniejącej technologii, która może wywoływać trzęsienia ziemi w określonych miejscach na naszej planecie i która może powodować erupcję wulkanów. Opisuje również, że obecnie możliwe jest produkowanie gigantycznych „kosmicznych widowisk” z optycznymi hologramami 3-D i dźwiękami emitowanymi z satelit na tak zwaną warstwę sodu znajdującą się około 60 mil nad powierzchnią Ziemi. Warstwa sodowa odnosi się do warstwy w ziemskiej mezosferze, zawierającej niezwiązane, niezjonizowane atomy sodu, które pochodzą z ablacji meteorów.

Postępy w technikach kontroli umysłu

Z perspektywy audio wiemy, że połączenie promieniowania elektromagnetycznego i hipnozy jest przedmiotem badań od lat 70-tych.

Rubin cytuje badacza o nazwisku G.F. Shapits, który w 1974 roku stwierdził, że „…słowa wypowiadane przez hipnotyzera mogą być również przekształcane przez energię elektromagnetyczną bezpośrednio do podświadomej części ludzkiego mózgu bez użycia żadnego mechanicznego urządzenia do odbierania lub transkodowania wiadomości i bez możliwości świadomego kontrolowania wprowadzanych informacji przez osobę wystawioną na taki wpływ.”

To być może wskazuje, że wiele z masowych strzelanin, które widzieliśmy w ostatnich dekadach, jest wynikiem takiego wpływu na to, co można określić jako „Kandydaci Mandżurii”. Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że ci biedni nieszczęśnicy mogą być przypuszczalnie „królikami doświadczalnymi” do testowania tej godnej pożałowania broni.

Chociaż wiemy, że Sowieci eksperymentowali z tego rodzaju bronią, błędem byłoby sądzić, że mocarstwa zachodnie, jak również Chiny, nie udoskonaliły i nie wykorzystały tego rodzaju instrumentów telepatycznych. W styczniu 1991 roku na Uniwersytecie w Arizonie odbyła się konferencja zatytułowana „The NATO Advanced Research Workshop on Current and Emergent Phenomena and Biomolecular Systems”, na której uczestnicy zostali ostrzeżeni przed potencjalnymi nadużyciami wyników ich badań.

W rzeczywistości wiemy, że w CIA i FBI działa sprzęt, który poddaje ludzki mózg i układy nerwowo-mięśniowe działaniu impulsów promieniowania o ultra-niskiej częstotliwości. Być może możliwe jest sprawienie, by ślepi widzieli, głusi słyszeli, a kulawi chodzili. Ale być może nigdy się tego nie dowiemy.

Bardziej prawdopodobne jest, że prawdziwe jest stwierdzenie psychologa z Uniwersytetu Michigan, dr Jamesa V. McConnella, zawarte w artykule „Psychology Today” z kwietnia 1970 r. zatytułowanym „Criminals Can Be Brainwashed – Now” („Przestępcy mogą być poddawani praniu mózgu – teraz”) .

Strona Ruby wskazuje nam również na inne prace prowadzone w tej dziedzinie:

 • Loral Electro-Optical Systems w Pasadenie w Kalifornii opracował dla Sił Powietrznych USA nadajnik, który nadaje na tej samej częstotliwości co ludzki system nerwowy.
 • Departament Obrony USA posiada szereg publikacji na temat skalarnej broni kontroli umysłu o ekstremalnie niskiej częstotliwości (ELF).
 • Nominowany do Nagrody Nobla dr Robert Becker napisał książkę zatytułowaną The Body Electric: Electromagnetism and the Foundation of Life, która szczegółowo opisuje zagrożenia dla ludzi związane z polami elektromagnetycznymi.
 • Książka dr Jamesa C. Lina z 1978 roku, zatytułowana Microwave Auditory Effects and Application, opisuje badania nad efektami słuchowymi wywołanymi przez modulowane impulsowo mikrofale.
 • Dr Sidney Gottlieb, amerykański chemik i szpieg, był najbardziej znany ze swojego zaangażowania w latach 50-tych i 60-tych w próby zamachów i program kontroli umysłu znany jako Projekt MK-Ultra.

W grudniowym wydaniu „US Army’s Military Review” z 1980 roku ukazał się artykuł ppłk. Johna B. Alexandra zatytułowany „The New Mental Battlefield: Beam Me Up, Spock”, w którym stwierdził on:„Jeśli możliwe jest wprowadzenie sztucznej myśli do pola multigenicznego poprzez satelitę, kontrola umysłu całej planety jest teraz możliwa. Jedyny opór jednostki polegałby na ciągłym kwestionowaniu motywacji stojących za jej myślami i nie podejmowaniu działań w oparciu o myśli, które uważa ona za wykraczające poza swoje własne ideologiczne, religijne i moralne granice.”

Podpułkownik John B. Alexander (w stanie spoczynku) badał UFO, zjawiska paranormalne i techniki kontroli umysłu.

Walka z tym, co nieuniknione

Obecnie emerytowany pułkownik Alexander, który odgrywa znaczącą rolę w filmie z 2004 r. o badaniach armii amerykańskiej nad militarnymi zastosowaniami zjawisk paranormalnych, zatytułowanym Mężczyźni, którzy gapią się na kozy, daje nam wskazówkę, w jaki sposób możemy próbować zwalczać efekty takich operacji kontroli umysłu.

Dr Greer podkreśla, że musimy edukować się na temat możliwości tej nowej broni. Na przykład, nawet jeśli poziom utajnionej technologii holograficznej może teraz produkować obraz tysiąc razy lepszy niż ten, na którym Michael Jackson tańczy na scenie, widziany kilka lat po jego śmierci, nie powinniśmy dać się oszukać! „Kwestionujcie wszystko”, apeluje Greer.

Holograficzny obraz zmarłego Michaela Jacksona „występującego” podczas 2014 Billboard Music Awards w MGM Grand Garden Arena 18 maja 2014 roku w Las Vegas, Nevada.

Przedstawione powyżej nowe technologie nie muszą być wykorzystywane w nieustannych działaniach wojennych. Można je wykorzystać dla dobra ludzkości, aby zapewnić nieograniczone ilości energii. Tylko nieliczni, którzy kontrolują te źródła energii, czerpią korzyści z utrzymywania nas w ich zniewoleniu.

Paul Hellyer twierdzi, że dano nam tylko kilka miesięcy, a nie kilka lat, aby się zmienić. Wierzy on, że jeśli masa krytyczna pięciu milionów ludzi przeczyta jego książkę „The Money Mafia: A World in Crisis” (Mafia pieniężna: świat w kryzysie), zmiany rozpoczną się.

Zaleca on w niej położenie kresu kontroli prywatnych bankierów nad pieniędzmi poprzez ustanowienie publicznego banku centralnego USA; pełne ujawnienie tajnego rządu; uznanie naszego rzeczywistego związku z istotami pozaziemskimi; uwolnienie patentów na systemy wolnej energii; wspólny wysiłek na rzecz odnowy oceanów i lasów; oraz pełne ujawnienie technologii obecnie używanych do modyfikacji pogody (chemtrails), takich jak HAARP.

Ale być może najważniejszą dla nas wszystkich pozycją będzie kolejna praca dr Greer, Unacknowledged: An Exposé of the Greatest Secret in Human History, nowy film, który stara się objąć więcej z tego, co omówiłem w tym artykule, i dać nam dodatkową amunicję mentalną do walki z Projektem Blue Beam lub jakąkolwiek inną bronią kontroli umysłu, która ma na celu ogłupienie nas, abyśmy uwierzyli, że jesteśmy w niebezpieczeństwie inwazji wrogich obcych.

Udostępnij

SCENARIUSZ ”DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” – CZY SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ KOSMITÓW POD ”FAŁSZYWĄ FLAGĄ” ?

Globalna Świadomość8 kwietnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMUNastępny artykułRZĄD ”ZAMROZI” TWÓJ MAJĄTEK JEŚLI TWOJE POGLĄDY NIE ZGODZĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • SCENARIUSZ ”DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” – CZY SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ KOSMITÓW POD ”FAŁSZYWĄ FLAGĄ” ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?