Świat jest inny

JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”

JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”

Jedna z oznak ofiary MK Ultra jest to, że jedno oko zawsze wygląda na lekko zamknięte lub zapadnięte. Drugi to blond włosy lub peruki, te odgrywają ważną rolę dla Kabały, większość z nich musi ufarbować włosy na blond (Kanye, Katy Perry) lub zrobić blond perukę (Nikki Minaj, Amanda Bynes). Dlatego Britney sie ogoliła, aby zapobiec dalszym nadużyciom. „Nie chcę, aby ktokolwiek mnie dotykał, jestem zmęczona tym, że mnie dotykasz” – powiedziała reporterom.

Jednak wyraźne wskazanie użycia symboli monarchów w szczególności: motyle, tęcze, lustra (zepsute), kostiumy kotów/lamartów, roboty, symbole Myszki Miki/Disneya czy symbole Alicji w Krainie Czarów/Czarodzieje, to znaki bycia kontrolowanym .

Niewolnicy następnie wyświetlają te symbole na swoich kostiumach, fotografiach, teledyskach, występach i tekstach.Co dziwne, te dziwne „kształty” i zachowania, takie jak splątanie, zaburzenia snu i drgawki, zawsze pojawiają się w wieku 26 lat z powodu naturalnych zmian biochemicznych w mózgu, które zachodzą w tym wieku.

Z tym problemem związany jest niesławny „Club 27”, który reprezentuje dużą liczbę muzyków, którzy umierają w tak młodym wieku. Wiele osób wariuje, gdy ich programowanie zawodzi. Niekontrolowane zmiany charakteru, wyparte wspomnienia i urazy powracają, co prowadzi albo do samobójstwa, albo ich menedżerowie zabijają ich, zanim powiedzą rzeczy, których nie powinni mówić.

Morderstwo ma miejsce głównie wtedy, gdy druga gwiazda przynosi wystarczająco dużo pieniędzy swoim „właścicielom”. . Bo w ich opinii ci niewolnicy to nic innego jak przedmioty. Inwestycje wykorzystują je również jako „sugestię” w rytualnych praktykach.

Cały proces programowania monarchów jest czasochłonny i kosztowny, ale gwiazdy zwracają właścicielom kilka razy więcej pieniędzy. Jeśli wytrzymałość gwiazdy wzrasta (wiele podróży), to inna postać słabnie, a ta staje się aktywna.

Zdarzają się przypadki, w których organizm choruje na cukrzycę, gdy jedna osoba jest aktywna i nie choruje na cukrzycę, podczas gdy druga jest aktywna. To samo dotyczy alergii. Nawet jedna postać może być niewidoma, a druga może być widziana z tym samym ciałem. Pokazuje, jak silna jest dusza i że świadomość jest wyższa niż materia.

Udostępnij

JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”

Globalna Świadomość14 kwietnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA HANDEL DZIEĆMINastępny artykułDLACZEGO NAJBOGATSZY KRAJ REGIONU ZOSTAŁ ”DZIADEM” EUROPY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?