Świat jest inny

JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”

Jedna z oznak ofiary MK Ultra jest to, że jedno oko zawsze wygląda na lekko zamknięte lub zapadnięte. Drugi to blond włosy lub peruki, te odgrywają ważną rolę dla Kabały, większość z nich musi ufarbować włosy na blond (Kanye, Katy Perry) lub zrobić blond perukę (Nikki Minaj, Amanda Bynes). Dlatego Britney sie ogoliła, aby zapobiec dalszym nadużyciom. „Nie chcę, aby ktokolwiek mnie dotykał, jestem zmęczona tym, że mnie dotykasz” – powiedziała reporterom.

Jednak wyraźne wskazanie użycia symboli monarchów w szczególności: motyle, tęcze, lustra (zepsute), kostiumy kotów/lamartów, roboty, symbole Myszki Miki/Disneya czy symbole Alicji w Krainie Czarów/Czarodzieje, to znaki bycia kontrolowanym .

Niewolnicy następnie wyświetlają te symbole na swoich kostiumach, fotografiach, teledyskach, występach i tekstach.Co dziwne, te dziwne „kształty” i zachowania, takie jak splątanie, zaburzenia snu i drgawki, zawsze pojawiają się w wieku 26 lat z powodu naturalnych zmian biochemicznych w mózgu, które zachodzą w tym wieku.

Z tym problemem związany jest niesławny „Club 27”, który reprezentuje dużą liczbę muzyków, którzy umierają w tak młodym wieku. Wiele osób wariuje, gdy ich programowanie zawodzi. Niekontrolowane zmiany charakteru, wyparte wspomnienia i urazy powracają, co prowadzi albo do samobójstwa, albo ich menedżerowie zabijają ich, zanim powiedzą rzeczy, których nie powinni mówić.

Morderstwo ma miejsce głównie wtedy, gdy druga gwiazda przynosi wystarczająco dużo pieniędzy swoim „właścicielom”. . Bo w ich opinii ci niewolnicy to nic innego jak przedmioty. Inwestycje wykorzystują je również jako „sugestię” w rytualnych praktykach.

Cały proces programowania monarchów jest czasochłonny i kosztowny, ale gwiazdy zwracają właścicielom kilka razy więcej pieniędzy. Jeśli wytrzymałość gwiazdy wzrasta (wiele podróży), to inna postać słabnie, a ta staje się aktywna.

Zdarzają się przypadki, w których organizm choruje na cukrzycę, gdy jedna osoba jest aktywna i nie choruje na cukrzycę, podczas gdy druga jest aktywna. To samo dotyczy alergii. Nawet jedna postać może być niewidoma, a druga może być widziana z tym samym ciałem. Pokazuje, jak silna jest dusza i że świadomość jest wyższa niż materia.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”

14 kwietnia 2022 / Możliwość komentowania JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA” została wyłączona

Może Ci się spodobać

ŚMIERĆ MICHAELA JACKSONA – RYTUALNA OFIARA ILUMINATÓW. 4 października 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ ”MK-ULTRA”
  • Może Ci się spodobać