Otwórz oczy

DEUTSCHE TELEKOM TWORZY GLOBALNĄ APLIKACJĘ WERYFIKACJI ”ZDROWOTNEJ” NA ZLECENIE WHO

DEUTSCHE TELEKOM TWORZY GLOBALNĄ APLIKACJĘ WERYFIKACJI ”ZDROWOTNEJ” NA ZLECENIE WHO

Dawno nie czułem takiego zagrożenia i nie chodzi mi tutaj o Ukraińców, czy też Rosję tu nawet nie chodzi o tą wojnę. Największym zagrożeniem są ci co nami rządzą. Te wszystkie Kaczory, Tuski, Dudy, Niedzielskie i cała ta świta, to oni nikt inny, pcha nasz kraj w jakąś czarną przepaść. Żeby człowiek we własnym kraju nie czuł się bezpiecznie…

Zobaczcie jacy oni tam wszyscy na górze są pewni. Myślą, że mogą kontrolować to co się obecnie dzieje. Ja się obawiam tego, że to wszystko wymknie się spod kontroli. Dwie poprzednie wojny były dobrze sterowane i udało im się osiągnąć wiele, ale czy tym razem nie zapędzili się zbyt daleko? Jeśli tam na górze ktokolwiek myśli, że ucieknie, że będzie bezpieczny to się grubo myli. Ta banda szaleńców doprowadzi do zniszczenia jakiego jeszcze nie było.

Jeśli sleepy Joe wychodzi i mówi takie rzeczy, że włos jeży się na głowie jeśli ktoś oczywiście rozumie co on ma na myśli to dociera do człowieka w jakim momencie jesteśmy. Ten 2022 rok ta chwilowa iluzji „kontroli” sytuacji bardzo szybko minie. Najbardziej co mnie dołuje to ludzie wokół ta tzw. „większość” która akceptuje obecny stan rzeczy.

Przez ostatnie dwa lata tańczyli tak jak im zagrano i tutaj się nic nie zmieniło. Część ten mały procent gdzieś tam otworzył oczy, ale to kropla w morzu potrzeb. Reszta dalej słodko śpi i niczego nie świadomi czekają na finał. A jaki on będzie?

Elity dla naszego kraju, a raczej tego co z niego zostało przygotowały specjalny plan. Możemy czuć się wyjątkowo, bo w ciągu tego roku doświadczymy NWO w pełnym wydaniu. I wkrótce pewne sprawy osobiście dla nas nie będą już miały znaczenia, bo się zacznie walka o przetrwanie. I kto się przygotuje/przygotował ten może przetrwa to piekło jakie nas czeka.

Ja nie straszę, tylko przypominam, że wojna jaka się toczy jest prowadzona przeciwko nam zwykłym ludziom niezależnie od tego w jakim kraju mieszkasz to przyjdzie, bo tak działa NWO. Bezwzględne, bezduszne działania bandy psychopatów by realizować swoje chore cele. A kto się przeciwstawi ten straci życie. Oni to zrobią wyciągnęli kartę wojny, a to oznacza, że nie ma odwrotu.

BERLIN (Reuters) – Światowa Organizacja Zdrowia podpisała umowę ze spółką zależną Deutsche Telekom T-Systems na zbudowanie oprogramowania do globalnej elektronicznej weryfikacji świadectw szczepień koronawirusowych, podała firma telekomunikacyjna.

Oparte na kodzie QR rozwiązanie programowe będzie wykorzystywane również do innych szczepień, takich jak polio czy żółta febra, poinformował T-Systems w oświadczeniu w środę, dodając, że WHO wesprze 194 państwa członkowskie w tworzeniu krajowej i regionalnej technologii weryfikacji. .

Szczegóły finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

„Zdrowie to strategiczny obszar wzrostu dla T-Systems” – powiedział dyrektor generalny T-Systems Adel Al-Saleh.

T-Systems wcześniej współpracował z SAP, aby opracować niemiecką aplikację do śledzenia i weryfikacji Corona-Warn-App oraz ogólnoeuropejski cyfrowy system weryfikacji zdrowotnej.

Ukraina korzystając z wojennej pożogi, rozpoczyna program tożsamości cyfrowej zawierający : ocenę kredytu społecznego, uniwersalny dochód podstawowy, paszporty Vax.

Zełenski delegalizował 11 partii opozycyjnych, podpisał rozporządzenie, które wymusza połączenie wszystkich krajowych kanałów telewizyjnych w jedną platformę, powołując się na znaczenie „ujednoliconej polityki informacyjnej”. Kanał promujący jedyną prawdę nazywać się ma „United News”.

Trzymajcie się tam i mimo tych trudności jakie przyjdą walczcie o siebie, o nas, o naszą wolność.

Udostępnij

DEUTSCHE TELEKOM TWORZY GLOBALNĄ APLIKACJĘ WERYFIKACJI ”ZDROWOTNEJ” NA ZLECENIE WHO

Globalna Świadomość28 marca 202228 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTECHNOLOGIA DO 2030 ROKU – NAPRAWDĘ BEDZIESZ ”BATERIĄ” DLA SYSTEMUNastępny artykułCQVID JAK GRYPA ? – NIEDZIELSKI SZUREM I FOLIARZEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • DEUTSCHE TELEKOM TWORZY GLOBALNĄ APLIKACJĘ WERYFIKACJI ”ZDROWOTNEJ” NA ZLECENIE WHO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?