Świat jest inny

JAK ROTHSCHILDOWIE ZATOPILI TITANICA

Istnieje teoria spiskowa, która łączy Rotszylda, zatonięcie Titanica i utworzenie Rezerwy Federalnej.

W piątek natknąłem się na tweeta wysłanego w odpowiedzi na znane konto z parodią finansów na Twitterze. Zawierał czarno-biały obraz trzech mężczyzn i Titanica.

Tekst na zdjęciach to Benjamin Guggenheim, Isa Strauss (w rzeczywistości Isidor Straus) i David Astor jako trzech bogatych mężczyzn, którzy zginęli na Titanicu. Jak dotąd, tak dobrze — wszyscy mężczyźni byli prawdziwi i bogaci.

Pod każdym nazwiskiem jest napisane „sprzeciwił się nowemu Bankowi Rezerwy Federalnej”. Zatonięcie Titanica miało miejsce w 1912 roku, a otwarcie Rezerwy Federalnej nastąpiło w 1913 roku. Czy aluzja, że ​​ich sprzeciw wobec Fed i ich śmierć były w jakiś sposób powiązane?

Musiałem się dowiedzieć.

Wyszukałem ich nazwiska w Google i stwierdziłem, że to rzeczywiście teoria spiskowa.

Witryny o nazwach takich jak „disinfo” i „helpfreetheearth” zawierają wszystkie wersje historii.

Podobnie jak w przypadku wielu innych teorii spiskowych, historia ma wyraźnie antysemicki odcień, a rodzina Rothschildów jest w to zamieszana (podobnie jak w prawie każdej teorii spiskowej dotyczącej w jakikolwiek sposób pieniędzy).

Rothschild-zatonął-Titanica-by-utworzyć-Rezerwę-Federalną

Film na YouTube zawiera dodatkowe „informacje”, sugerujące, że zatonięcie Titanica zostało w rzeczywistości opracowane jako odtworzenie książki z końca XIX wieku zatytułowanej „ Futility or the Wreck of the Titan ”. Książka została opublikowana 14 lat przed zatonięciem Titanica i dekadę przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy.

Nagranie mówi dalej, że „do kwietnia 1912 r. wszelka opozycja wobec Rezerwy Federalnej została wyeliminowana. W grudniu 1913 roku narodziła się Rezerwa Federalna, kontrolowana przez elitarną klikę bankową, której ostatecznym celem było zniewolenie ludzkości”.

Dalszy spisek sugeruje, że JP Morgan, finansista plutokrata, który założył bank inwestycyjny, który wciąż nosi jego imię, zaaranżował, aby mężczyźni wsiedli na statek, a następnie go zatopili.

Morgan miał swój udział w tworzeniu Rezerwy Federalnej i był właścicielem International Mercantile Marine, do której należał White Star Line, do której należał Titanic. Na tym kończą się dowody.

W Internecie jest bardzo mało informacji sugerujących, że trzej mężczyźni, którzy zginęli, byli nawet przeciwnikami Rezerwy Federalnej. Każde wyszukiwanie hasła „Rezerwa Federalna” wraz z którąkolwiek z ich nazw jest tak ugrzęźnięte w spiskowych witrynach, że trudno jest znaleźć jakiekolwiek wiarygodne źródła informacji.

Dużo dyskutuje się również o pomyśle, że Titanic nie powinien zatonąć tylko dlatego, że uderzył w górę lodową – rodzaj belek paliwa do silników odrzutowych, które nie topią się ze stali na początku XX wieku.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK ROTHSCHILDOWIE ZATOPILI TITANICA

7 maja 2022 / Możliwość komentowania JAK ROTHSCHILDOWIE ZATOPILI TITANICA została wyłączona

Może Ci się spodobać

”FOLIA à DEUX” CZY MIND CONTROL – PRZERAŻAJĄCO DZIWNY PRZYPADEK ”SIÓSTR BLIŻNIACZEK” NA AUTOSTRADZIE 19 stycznia 2022

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAK ROTHSCHILDOWIE ZATOPILI TITANICA
  • Może Ci się spodobać