Świat jest inny

SMUGI CHEMICZNE – SKUTKI BIOLOGICZNE I ZDROWOTNE DLA LUDZI

SMUGI CHEMICZNE – SKUTKI BIOLOGICZNE I ZDROWOTNE DLA LUDZI

Kiedy samoloty rutynowo zrzucają do atmosfery megatony toksycznych śmieci, tak jak robiły to od ponad dwudziestu lat, najbardziej oczywiste pytanie brzmi: jakie są skutki biologiczne?

Jakie są konsekwencje środowiskowe bardzo małych cząstek lotnego popiołu węglowego dostających się do naszych ciał i zanieczyszczających naszą biosferę? Jak można się domyślić, implikacje są poważne.

Chociaż geoinżynierowie bez wątpienia powiedzą nam, że wszystko jest w porządku, najlepsze dostępne dowody pokazują, że ma to negatywny wpływ na zdrowie populacji, umierają co najmniej setki tysięcy ludzi, a nasze środowisko również jest niszczone. To są biologiczne skutki Projektu New Manhattan.

Cząstki stałe

Wdychanie pyłu zawieszonego w aerozolu ma ogólnie szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi. To nie jest kwestia debaty. Pokazuje to zdrowy rozsądek i wiele badań. Szereg badań, o których mowa na końcu tego rozdziału, pokazuje, że wdychanie drobnych cząstek stałych wiąże się z: chorobą Alzheimera

A także ryzykiem udaru mózgu, ryzykiem chorób układu krążenia, zapaleniem płuc i cukrzycą, upośledzeniem czynności nerek u starszych mężczyzn, zachorowalnością przedwczesna śmiertelność, zmniejszona płodność mężczyzn, niska masa urodzeniowa, początek astmy i zwiększona liczba przyjęć do szpitala.

Popiół lotny z węgla

Już w październiku 1979 roku przeprowadzono badania dotyczące skutków zdrowotnych aerozolu lotnego popiołu węglowego. Nic dziwnego, że autorzy badania stwierdzili, że narażenie na aerozol lotny popiołu węglowego przez płuca powoduje szkody. W innych wiadomościach geniusze ze Światowej Organizacji Zdrowia odkryli, że kule wystrzelone z broni mogą zabijać ludzi.

Powinniśmy być wdzięczni, że dobry dr Marvin Herndon opublikował niedawno serię recenzowanych artykułów w czasopismach, w których szczegółowo opisano skutki zdrowotne narażenia na ten konkretny materiał, który jest rutynowo wypompowywany z samolotów odrzutowych.

Jego pierwszy artykuł w tej dziedzinie, zatytułowany „Aerozol z popiołów lotnych węglem: czynnik ryzyka raka płuc”, opublikowany w lutym 2018 r., był współautorem dr. Marka Whiteside’a, MD, MPH, dyrektora medycznego departamentu hrabstwa Monroe na Florydzie zdrowia. Herndon i Whiteside odkryli, że lotny popiół węglowy zawiera wiele paskudnych, rakotwórczych substancji.

Aluminium

Jak wynika z obszernych raportów laboratoryjnych z próbek wody deszczowej (ch 1), chemtrails składają się w znacznym stopniu z tlenku glinu. Glin jest powszechnym składnikiem popiołów lotnych z węgla. Jak dowiedzieliśmy się od dr Herndona i Whiteside’a, cząstki te mogą mieć rozmiary nano.

Nanocząsteczki aluminium to paskudny materiał. W karcie charakterystyki (MSDS) opracowanej przez firmę US Research Nanomaterials, Inc. stwierdzono, że mogą one powodować: problemy z oddychaniem, podrażnienie skóry, podrażnienie oczu, nowotwory, chorobę Alzheimera, choroby płuc, nowotwory oraz zaburzenia żołądkowe lub jelitowe.

Ta karta charakterystyki stwierdza również, że osoby mające kontakt z nanocząstkami aluminium powinny nosić maskę oddechową oraz w pełni ochronny, nieprzepuszczalny kombinezon.

Artykuł z 2016 r. zatytułowany „Ocena bezpośredniego wpływu zarządzania promieniowaniem słonecznym na zdrowie zawodowe i publiczne za pomocą aerozoli stratosferycznych” mówi, że aerozole aluminiowe będą atakować te układy organizmu:

– oddechowy, sercowo-naczyniowy, hematologiczny (krew), mięśniowo-szkieletowy (mięśnie i kości), endokrynologiczny (gruczoły). ), immunologiczne i neurologiczne (mózg). Mówią również, że narażenie na małe atmosferyczne cząstki aluminium może powodować raka i śmierć.

Innymi słowy nawet przy niskich dawkach, zmuszanie szczurów do wdychania maleńkich cząsteczek glinu niszczyło ich płuca. Indukowany brak fagocytów oznacza, że układ odpornościowy szczurów (zwłaszcza w płucach) stał się niezdolny do walki z atakującymi organizmami szkodliwymi.

Bar

Wyniki badań próbek wody deszczowej z całego świata konsekwentnie pokazują również bar, który może być również składnikiem popiołu lotnego z węgla. Bar jest wysoce toksyczny. Karty charakterystyki substancji niebezpiecznych dla baru (MSDS) łatwo dostępne w Internecie informują, że bar jest niezwykle niebezpieczny w przypadku wdychania.

Poważne narażenie na bar może spowodować uszkodzenie płuc, zadławienie, utratę przytomności i śmierć. Wiele innych MSDS dotyczących tlenku baru powtarza się w podobny sposób. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) twierdzi, że tlenek baru gwałtownie reaguje z wodą, podczas gdy atmosfera zawiera dużo wody, a nasze ciała składają się głównie z wody.

Mój doradca naukowy mówi, że tytanian baru i siarczan baru były również używane w dyspersjach atmosferycznych.

Wspomniany artykuł „Ocena bezpośredniego wpływu zarządzania promieniowaniem słonecznym na zdrowie zawodowe i publiczne za pomocą aerozoli stratosferycznych” mówi, że związki baru stosowane jako aerozole atmosferyczne są skierowane na te układy organizmu człowieka: oddechowy, żołądkowo-jelitowy, mięśniowo-szkieletowy, nerkowy, metaboliczny i neurologiczny.

Mówią również, że związki baru rozpraszane przez samoloty w ramach programów geoinżynieryjnych mogą powodować śmierć.

Stront

Wyniki badań próbek wody deszczowej, a także innych, takich jak wyniki badań próbek powietrza atmosferycznego zebrane przez dr Herndona, również wykazały obecność strontu. Stront może być składnikiem popiołów lotnych z węgla. Nie jest to zaskakujące, ale podobnie jak aluminium i bar, stront jest również wysoce toksyczny.

„Wdychanie może powodować skurcz, zapalenie i obrzęk krtani i oskrzeli, chemiczne zapalenie płuc i obrzęk płuc. Materiał jest niezwykle destrukcyjny dla tkanek błon śluzowych i górnych dróg oddechowych, oczu i skóry.”

Rtęć

Dr J. Marvin Herndon opublikował artykuł z grudnia 2017 r., którego współautorem jest dr Mark Whiteside, w którym autorzy piszą konkretnie o wpływie rtęci na zdrowie człowieka. Od dawna wiadomo, że rtęć jest jedną z najbardziej toksycznych substancji na świecie, a teraz wiemy, że rtęć jest powszechnym składnikiem popiołu lotnego z węgla, który jest obecnie rozpylany przez megatonę.

„Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem zanieczyszczenia rtęcią. Rtęć wpływa na wiele układów w ciele, potencjalnie powodując choroby neurologiczne, sercowo-naczyniowe, moczowo-płciowe, reprodukcyjne, immunologiczne, a nawet genetyczne”.


Jak wyjaśniono w tym rozdziale, smugi chemiczne są związane z wieloma chorobami. Ponieważ jesteśmy atakowani przez ten Projekt New Manhattan od ponad dwudziestu lat, nie jest niespodzianką, że najlepsze dostępne dane wskazują na znaczny wzrost wskaźników związanych z nim chorób.

Testy skażenia organizmu

Kiedy spożywamy aluminium, część z niego w końcu wydostaje się na nasze włosy i paznokcie. Istnieje wiele doniesień online o ludziach, którzy znaleźli wysoki poziom toksyn chemtrail we włosach i paznokciach.

Niektóre laboratoria mogą analizować próbki włosów i paznokci na obecność aluminium i innych substancji. Jeśli jesteś ciekawy swojego ciała, możesz poddać się testom włosów w Laboratorium Great Plains lub Analytical Research Labs. Ich strony internetowe można znaleźć w Internecie.

Konwencjonalny przemysł modyfikacji pogody otwarcie spryskuje ogromne obszary Stanów Zjednoczonych jodkiem srebra od 1947 roku. Supertajny New Manhattan Project zaczął spryskiwać nas popiołem lotnym z węgla dopiero w 1996 roku. Stąd zdecydowana większość modyfikacji pogody i atmosfery Literatura naukowa nastawiona jest na dyspersję jodku srebra.

Chociaż jodek srebra nie jest tym, co jest używane w dzisiejszym New Manhattan Project, jako kwestia poboczna, spójrzmy na dowody naukowe (lub ich brak) dotyczące biologicznego wpływu jodku srebra. Przeszłość jest preludium.

Biorąc pod uwagę, że kwestia ta jest najbardziej oczywista i ma ogromne znaczenie, brak publicznie dostępnych badań dotyczących biologicznych skutków dyspersji jodku srebra jest dość szokujący. Możesz przeczytać 746-stronicowy raport Congressional Research Service z 1978 r. na temat modyfikacji pogody. Możesz przeczytać wszystkie 21 raportów Międzyresortowego Komitetu ds. Nauk o Atmosferze lub wszystkie roczne raporty o zmianach pogody National Science Foundation.

Możesz czytać dziesiątki raportów o modyfikacji pogody, książka po książce oraz niezliczone raporty i artykuły dotyczące modyfikacji pogody i nauk o atmosferze. Ale nigdzie w żadnym z tych dokumentów nie można znaleźć odpowiedniego badania wpływu biologicznego, a w szczególności wpływu na zdrowie człowieka spowodowanego narażeniem na atmosferyczny jodek srebra. Dopiero po przeczytaniu sterty dokumentów o wysokości jednego metra twój autor w końcu znalazł raport zawierający adekwatną dyskusję na ten temat.

Wnioski

Chociaż obecnie nie jest możliwe całkowite oszacowanie szkód w biosferze Ziemi spowodowanych przez ten Nowy Projekt Manhattan, dostępne dowody nie dają ładnego obrazu. Jest to obszar studiów i pracy, który w nadchodzących latach i dekadach powinien zostać znacznie poszerzony i zaktualizowany.

Kiedy geoinżynierowie mówią, że ich działania są nieszkodliwe, mamy wiele dobrych powodów, aby im nie wierzyć.

Udostępnij

SMUGI CHEMICZNE – SKUTKI BIOLOGICZNE I ZDROWOTNE DLA LUDZI

Globalna Świadomość30 lipca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPATENT GOOGLE US6506148 B2 -MANIPULACJA UKŁADEM NERWOWYM PRZEZ WYŚWIETLACZE I MONITORYNastępny artykułCO ZROBIĆ Z TYMI SZALONYMI POLAKAMI ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SMUGI CHEMICZNE – SKUTKI BIOLOGICZNE I ZDROWOTNE DLA LUDZI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?