Świat jest inny

PATENT GOOGLE US6506148 B2 -MANIPULACJA UKŁADEM NERWOWYM PRZEZ WYŚWIETLACZE I MONITORY

PATENT GOOGLE US6506148 B2 -MANIPULACJA UKŁADEM NERWOWYM PRZEZ WYŚWIETLACZE I MONITORY

Patent Google US6506148 B2 Manipulowanie układem nerwowym przez pola elektromagnetyczne z monitorów komputerowych i telewizyjnych. Efekty fizjologiczne zaobserwowano u człowieka w odpowiedzi na stymulację skóry słabymi polami elektromagnetycznymi, które pulsują z pewnymi częstotliwościami w pobliżu ½ Hz lub 2,4 Hz, tak jak wzbudzenie rezonansu czuciowego.

Wiele monitorów komputerowych i kineskopów, wyświetlając obrazy pulsacyjne, emituje pulsujące pola elektromagnetyczne o amplitudzie wystarczającej do wywołania takiego wzbudzenia. Możliwe jest zatem manipulowanie układem nerwowym podmiotu poprzez pulsowanie obrazów wyświetlanych na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze.

W tym ostatnim przypadku pulsacja obrazu może być osadzona w materiale programu lub może być nałożona przez modulację strumienia wideo, albo jako sygnał RF, albo jako sygnał wideo. Obraz wyświetlany na monitorze komputera może być efektywnie pulsowany przez prosty program komputerowy.

Monitory komputerowe i telewizory mogą emitować słabe pola elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości jedynie poprzez pulsowanie intensywności wyświetlanych obrazów. Eksperymenty wykazały, że rezonans sensoryczny ½ Hz może być wzbudzany w ten sposób u obiektu znajdującego się w pobliżu monitora.

W ten sposób można również wzbudzić rezonans sensoryczny 2,4 Hz. W związku z tym monitor telewizyjny lub monitor komputerowy można wykorzystać do manipulowania układem nerwowym osób znajdujących się w pobliżu. Implementacje wynalazku są przystosowane do źródła strumienia wideo, który napędza monitor, czy to programu komputerowego, transmisji telewizyjnej, taśmy wideo lub cyfrowej płyty wideo (DVD).

W przypadku monitora komputerowego impulsy obrazu mogą być wytwarzane przez odpowiedni program komputerowy. Częstotliwość tętna może być kontrolowana za pomocą klawiatury, dzięki czemu badany może dostroić się do indywidualnej sensorycznej częstotliwości rezonansowej. W ten sposób można również kontrolować amplitudę impulsu.

Program napisany w Visual Basic(R) jest szczególnie odpowiedni do użytku na komputerach z systemem operacyjnym Windows 95(R) lub Windows 98(R). Opisano strukturę takiego programu. Wytwarzanie impulsów okresowych wymaga dokładnej procedury taktowania.

Taka procedura jest zbudowana z funkcji GetTimeCount dostępnej w interfejsie programowym aplikacji (API) systemu operacyjnego Windows, wraz z procedurą ekstrapolacji, która poprawia dokładność pomiaru czasu.

Zmienność impulsów można wprowadzić za pomocą oprogramowania w celu udaremnienia przyzwyczajenia układu nerwowego do stymulacji polem lub gdy dokładna częstotliwość rezonansowa nie jest znana. Zmienność może być pseudolosową zmiennością w wąskim przedziale lub może przybierać postać przemiatania częstotliwości lub amplitudy w czasie.

Zmienność tętna może być pod kontrolą podmiotu. Program, który powoduje, że monitor wyświetla pulsujący obraz, można uruchomić na zdalnym komputerze, który jest połączony z komputerem użytkownika za pomocą łącza; te ostatnie mogą częściowo należeć do sieci, którą może być Internet.

W przypadku monitora telewizyjnego pulsowanie obrazu może być nieodłącznie związane ze strumieniem wideo, gdy płynie on ze źródła wideo, albo strumień może być modulowany tak, aby nakładał się na pulsację.

W pierwszym przypadku transmisję telewizyjną na żywo można ustawić tak, aby ta funkcja była osadzona po prostu przez delikatne pulsowanie oświetlenia transmitowanej sceny. Tę metodę można oczywiście wykorzystać również przy tworzeniu filmów oraz nagrywaniu taśm wideo i płyt DVD.

Taśmy wideo można edytować tak, aby nakładać pulsowanie za pomocą sprzętu modulującego. Omówiono prosty modulator, w którym sygnał luminancji kompozytowego wideo jest pulsowany bez wpływu na sygnał chrominancji.

Ten sam efekt można wprowadzić po stronie konsumenta, modulując strumień wideo wytwarzany przez źródło wideo. Płyty DVD można edytować za pomocą oprogramowania, wprowadzając zmiany impulsowe w cyfrowych sygnałach RGB.

Impulsy intensywności obrazu mogą być nakładane na analogowe składowe wyjście wideo odtwarzacza DVD poprzez modulację składowej sygnału luminancji. Przed wejściem do telewizora sygnał telewizyjny może być modulowany tak, aby wywołać pulsowanie natężenia obrazu za pomocą zmiennej linii opóźniającej, która jest podłączona do generatora impulsów.

Niektóre monitory mogą emitować impulsy pola elektromagnetycznego, które wzbudzają rezonans sensoryczny w pobliskim obiekcie, poprzez impulsy obrazu, które są tak słabe, że mogą być podprogowe. Jest to niefortunne, ponieważ otwiera drogę do złośliwego zastosowania wynalazku, w którym ludzie są narażeni nieświadomie na manipulowanie ich układem nerwowym dla czyichś celów.

Takie zastosowanie byłoby nieetyczne i oczywiście nie jest zalecane. Wspomina się o tym tutaj, aby ostrzec opinię publiczną o możliwości ukrytych nadużyć, które mogą wystąpić podczas korzystania z Internetu lub podczas oglądania telewizji, wideo lub DVD. Polecam cały artykuł i roszczenia wynikające z experymentu.

Udostępnij

PATENT GOOGLE US6506148 B2 -MANIPULACJA UKŁADEM NERWOWYM PRZEZ WYŚWIETLACZE I MONITORY

Globalna Świadomość29 lipca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSYMBOL ”Z” I ”V” W MASONERI I SATANIZMIENastępny artykułSMUGI CHEMICZNE – SKUTKI BIOLOGICZNE I ZDROWOTNE DLA LUDZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PATENT GOOGLE US6506148 B2 -MANIPULACJA UKŁADEM NERWOWYM PRZEZ WYŚWIETLACZE I MONITORY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?