Otwórz oczy

INTERNET POD KONTROLĄ – POZNAJ NOWE FORUM INFORMACYJNE BEZ CENZURY

INTERNET POD KONTROLĄ – POZNAJ NOWE FORUM INFORMACYJNE BEZ CENZURY

Kontrolerzy tego świata absolutnie nie tolerują protestów, sprzeciwu czy nawet powstrzymywania się od realizacji swoich obłąkańczych planów, dlatego muszą zadbać o to, by jednostki nie były w stanie wyrazić odmiennych poglądów. Ich plany nie zostaną zrealizowane bez masowego posłuszeństwa, a przynajmniej jego odczucia.

Jeśli nie chcesz automatycznie podporządkować się wszelkim autorytarnym blokadom, które są stawiane na twojej drodze, musisz zostać wyodrębniony, zanim wywołasz falę niezgody wśród roju. I tak powstaje klatka, która ma cię zamknąć.

Cenzura urzędowa, cenzura korporacyjna i kultura anulowania, których celem jest całkowite wyciszenie odmiennych poglądów. Dodatkową zaletą tego poziomu jest jego wielowymiarowa skuteczność.

Istnieją osoby, które są bezpośrednio cenzurowane i/lub usuwane z platform wypowiedzi, a także dodatkowy, potęgujący się efekt autocenzury, czyli półświadomej samoregulacji wypowiedzi w celu dostosowania jej do postrzeganych aktualnych norm i standardów oraz uniknięcia ryzyka związanego z takim działaniem.

Kolejne metody będą obejmowały wykorzystanie zaawansowanej technologii, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i algorytmicznego monitorowania Twoich wypowiedzi publicznych, a w końcu także prywatnych, w celu natychmiastowego uciszenia Cię i wymierzenia natychmiastowej kary za głoszenie błędnych poglądów.

Reklama, media publiczne, propaganda, Hollywood, telewizja, media głównego nurtu, kultura celebrytów i influencerów to pierwszy poziom kontroli społecznej. Podmioty te służą do wszechobecnego prezentowania przykładów zachowań, idei i przekonań, które są niezbędne, byś mógł wtopić się w stado.

Kształtują one Twoje zachowanie poprzez powtarzanie, nieustannie informując Cię o tym, co jest akceptowane i oczekiwane, a Twój podświadomy umysł odbiera tę wiadomość głośno i wyraźnie.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość ich zachowań NIE jest organiczna dla nich samych.

Oznacza to, że większość rzeczy, które ludzie robią na co dzień, jest wynikiem programów działających w ich podświadomym umyśle i nie służy ich osobistemu interesowi, jakim jest bycie zdrowym, zamożnym i szczęśliwym, mającym funkcjonalne, satysfakcjonujące związki.

Moim celem jest uświadomienie Ci, jaką wartość ma w tym wszystkim Twój własny umysł. To on jest nagrodą. To Twoje własne oryginalne pomysły na to, co jest możliwe dla Ciebie w tym kłębowisku zamieszania, mogą naprawdę skierować sprawy w pozytywnym kierunku.

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

INTERNET POD KONTROLĄ – POZNAJ NOWE FORUM INFORMACYJNE BEZ CENZURY

Globalna Świadomość5 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPIENIĄDZE I NIEWOLA ”ZA DARMO” #2 – GLOBALNY PASZPORT FUNDACJI ROCKEFELLERANastępny artykułNEW YORK TIMES – ”OKAZUJE SIĘ ŻE KANIBALIZM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INTERNET POD KONTROLĄ – POZNAJ NOWE FORUM INFORMACYJNE BEZ CENZURY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?