Niewygodnie informacje

GEOINŻYNIERIA – DLACZEGO ROSJA I CHINY MAJĄ NAJLEPSZE PLONY NA ŚWIECIE ?

GEOINŻYNIERIA – DLACZEGO ROSJA I CHINY MAJĄ NAJLEPSZE PLONY NA ŚWIECIE ?

Zdjęcia satelitarne pól uprawnych z całego świata pokazują, że podstawowe uprawy, takie jak pszenica, są prawie wszędzie w złym stanie, z wyjątkiem dwóch krajów, które są w zasadzie takie same, jeśli nie lepsze niż wcześniej: Rosja i Chiny.

Analiza, przeprowadzona wspólnie przez firmy Kayrros i EarthDaily Analytics, obejmowała informacje z obrazów satelitarnych , które mogą określić, jak zdrowe są pola uprawne, obserwując, ile światła podczerwonego rośliny odbijają z powrotem do kamer satelity. Informacje te są następnie porównywane z danymi o pogodzie i wilgotności gleby, aby wskazać potencjalny stan zbiorów. (Powiązane: Rolnicy na całym świecie są ZAGROŻNI przez rządy i korporacje kontrolowane przez głębokie państwo .)

„Ma stratę 40 procent, z tego pola z powodu suszy i intensywnych upałów”
 – powiedział Sebastien Neveux, hodowca pszenicy z Basenu Paryskiego, centralnego regionu uprawy pszenicy we Francji, gdzie pogoda była bardzo gorąca i wpłynęła na zdrowie, dużej części jego pszenicy. 

Od marca do kwietnia jest bardzo mało opadów, co jest kluczowym czasem dla upraw pszenicy we Francji, które potrzebują wilgoci, aby wydobyć składniki odżywcze z gleby. Ulewny deszcz przyszedł dopiero w czerwcu, ale wtedy było już za późno. Neveux szacuje, że tylko 75 procent jego ogólnych zbiorów pszenicy przetrwa do czasu żniw.

„Ziarno nie będzie miało odpowiedniej jakości do mielenia mąki”, powiedział Neveux. „Będzie musiał iść na paszę dla krów lub kurczaków. Więc sprzedam to taniej. Historie takie jak Neveux pojawiają się w całej Francji i na świecie. Oczekuje się, że trzech z pięciu największych światowych eksporterów pszenicy – Stany Zjednoczone, Francja i Ukraina – uzyska w tym roku znacznie niższe plony w porównaniu ze średnią z pięciu lat. We Francji zbiory pszenicy mają spaść o 4,9 procent w porównaniu ze średnią.

Oczekuje się, że w Stanach Zjednoczonych zbiory będą od siedmiu do ośmiu procent niższe niż średnia. Oczekuje się, że na Ukrainie niedobór będzie prawie o 24 proc. mniejszy niż średnia z pięciu lat. Inne kraje, w których spodziewane są znacznie mniejsze plony, to Niemcy i Indie, które prawdopodobnie będą miały odpowiednio 5,2 i 3,8 procent mniej niż średnia z pięciu lat. Cała Unia Europejska ma wyprodukować o 5,18 mln ton pszenicy mniej niż w roku ubiegłym.

Kwitnie pszenica chińska i rosyjska
Ta sytuacja nie jest taka sama na całym świecie. Rosja i Chiny, dwaj z pozostałych pięciu największych eksporterów pszenicy na świecie, mogą być jedynymi wielkimi zwycięzcami w tym roku pod względem wzrostu zbiorów pszenicy.

Oczekuje się, że w Chinach plony pszenicy wzrosną o około 2,58 miliona ton więcej, czyli o 1,7 procent więcej niż średnia z pięciu lat. Oczekuje się, że Rosja, największy eksporter pszenicy na świecie, będzie miała obiecujące plony. Dzięki sprzyjającej pogodzie plony mogą być nawet o 6,5 proc. wyższe niż średnia z pięciu lat, co daje dodatkowe 5,62 mln ton pszenicy.

Margarita Simonyan, redaktor naczelna „ Russia Today ”, skomentowała, że nadchodzący globalny głód może być momentem, w którym narody zachodnie „opamiętają się i zniosą sankcje… ponieważ zrozumieją, że nie można się z nami nie zaprzyjaźnić”. Prezydent Rosji Władimir Putin zauważył również, że kraj nie ma planów ograniczania dostępu do swojego zboża i to od narodów świata zależy, czy chcą kupować rosyjskie zboża.

„Rosja i Chiny… cieszą się strategiczną przewagą” – napisał Tyler Durden dla Zero Hedge . „Kiedy weszliśmy wiosną tego roku, media głównego nurtu zwiastowały koniec rosyjskiej gospodarki i szybki upadek ich wysiłków wojennych na Ukrainie”. „DziśRosja sprzedaje więcej ropy i eksportuje więcej towarówniż kiedykolwiek wcześniej, a zarówno Rosja, jak i Chiny mają teraz najzdrowsze podstawowe uprawy na świecie” – kontynuował. „To prawie tak, jakby opinia publiczna na Zachodzie została celowo wprowadzona w błąd co do naszej siły ekonomicznej”. ( Natural News ) Satellite images show wheat crops all over the world are FAILING – except in Russia and ChinaOgólnoświatowa inżynieria klimatyczna systematycznie dewastuje biosferę, zabijając wszelkie życie

Rządy europejskie konspiruje z WEF, aby zniszczyć rolnictwo i wprowadzić „Wielki reset”
Ethan Huff

Członek holenderskiej Izby Reprezentantów złożył wniosek o wolność informacji (FOI) w sprawie dokumentów, o którychwiemy, że wiążą holenderski rząd ze Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) i jego niesławnym programem „Wielkiego Resetu”. Kraj był gospodarzem wydarzenia Globalnego Sekretariatu Koordynacji (GCS) dla światowej sieci „Food Innovation Hubs”, co oznacza sztuczną żywność, taką jak ta finansowana przez miliardera, eugenika Billa Gatesa.

Jeden z uczestników, Foodvalley, opublikował artykuł o wydarzeniu, łącząc je z Fundacją Billa i Melindy Gatesów i innymi kluczowymi graczami w branży fałszywej żywności. „Fundacja Billa i Melindy Gates zapewnia wieloletnie wsparcie dla rozwoju „Food Innovation Hub” w Indiach, a kilku partnerów z sektora publicznego i prywatnego przeznaczyło środki na wsparcie rozwoju hubów w różnych regionach”.

To, o czym Foodvalley nie wspomniał, to to, że powodem, dla którego Holandia gościła GCS jest przede wszystkim to, że holenderski rząd w pełni zamierza sfinansować swój program, który obejmuje „kluczowe technologie wspomagające”, takie jak„Cyfryzacja Sztuczna Inteligencja, Internet Rzeczy, biotechnologia i mikro oraz nanotechnologia w sektorze rolno-spożywczym” – (czyli wprowadzenie do znaku bestii) .

Czy Holendrzy z powodzeniem uratują swój kraj przed przejęciem WEF, czy jest już za późno?

Jest to główny powód protestów holenderskich rolników , które obejmują tysiące traktorów jeżdżących po kraju, protestując przeciwko działaniom rządu holenderskiego przeciwko rolnictwu. Wygląda na to, że Holandia jest już na dobrej drodze, aby stać się bezmięsnym, rodzinnym piekłem bez farmy, chyba że to powstanie obywatelskie będzie skuteczne.

W imię bycia „zielonym”, Holandia staje w obliczu stania się pozbawioną życia dystopią, w której na talerzach obiadowych ludzi znajduje się tylko sztuczne mięso i robaki. Za odkrycie tej prawdy dziękuje temu krajowi Pepijn van Houwelingen, członek holenderskiej Izby Reprezentantów. Oprócz uzyskania obciążających dokumentów za pośrednictwem FOI, jesienią ubiegłego roku skierował on również 42 pisemne pytania do holenderskiego premiera Marka Rutte dotyczące zaangażowania kraju w WEF. Jedno z pytań dotyczyło członków gabinetu WEF oraz tego, czy WEF zwracał się do tych członków i w jaki sposób zaangażowali się w organizację globalistyczną.

Jej lider, Klaus Schwab, to facet, który stwierdził, że w przyszłości zwykli ludzie, nie licząc jego samego, nie będą niczego posiadać i będą szczęśliwi. W odpowiedzi van Houwelingen otrzymał różne dokumenty zawierające korespondencję między WEF a wieloma członkami rządu holenderskiego, w tym Rutte. Przed oficjalnym podpisaniem listu intencyjnego rząd holenderski napisał list do WEF „w imieniu holenderskich ministrów gospodarki i polityki klimatycznej oraz rolnictwa, przyrody i jakości żywności wraz z Regionalną Agencją Żywności Oost NL”. Wygląda na to, że plan jest w ruchu już od jakiegoś czasu.

 „Jesteśmy głęboko przekonani, że ustanowienie GCS w Holandii będzie korzystne dla obu stron i będzie dowodem ogromnych korzyści dla skuteczności i wpływu globalnej sieci Food Innovation Hubs”, stwierdza dalej list. List został podpisany przez Erica Wiebesa, holenderskiego ministra gospodarki i polityki klimatycznej, 8 grudnia 2020 r., a następnie WEF 5 stycznia 2021 r. „Holenderska polityka innowacyjna i rolna jest bardzo zgodna z tematami, które WEF uważa za kluczowe dla transformacji systemu żywnościowego… misje zostały zdefiniowane zgodnie z SDG i odnoszą się do takich tematów, jak „zrównoważone” rolnictwo o obiegu zamkniętym, bezpieczna, zdrowa i przystępna cenowo żywność dla wszelką neutralność klimatyczną, a także zachowania/nadzur konsumentów” – kontynuował listDutch government conspiring with WEF to usher in „Great Reset”

Wzorem dla WEF są Chiny . Światowe Forum Ekonomiczne i komunistyczne Chiny zobowiązują się do „pogłębienia” współpracy

BEIJING ( LifeSiteNews ) – „chiński premier Li Keqiang i przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab podzielili się słowami podziwu, jednocześnie zobowiązując się do „pogłębienia” współpracy w zakresie „sprostania wyzwaniom klimatycznym, promowania transformacji przemysłowej i promowania równości społecznej” w wirtualne spotkanie we wtorek… W styczniu tego roku Schwab powiedział chińskiemu komunistycznemu dyktatorowi Xi Jinpingowi, że „pod jego przywództwem” Chiny osiągnęły „historyczny cel” stania się „zamożnym” społeczeństwem „pod każdym względem”.

Schwab powiedział także Xi Jinpingowi, że praca Chin była korzystna dla większego globalnego celu stworzenia „bardziej inkluzywnego” i „bardziej zrównoważonego” świata, pomimo rosnącej góry dowodów na to, że Komunistyczna Partia Chin dokonujeludobójstwana Ujgurach.

Populacja muzułmańska. Chiński „system kredytu społecznego”, który Schwab wydaje się szczególnie podziwiać, stał się obowiązkowy w Chinach za panowania Xi Jinpinga. Jeden z krytyków nazwał to „koszmarem pierwszego na świecieprawdziwie totalitarnego państwa” z wprowadzeniem ogólnokrajowego systemu, który ocenia „wiarygodność” 1,4 miliarda obywateli”…. więcej; World Economic Forum and Communist China pledge to 'deepen’ cooperation – LifeSite

Chiny pod każdym względem współpracują z Rosją, pogłębiając współprace z Chinami jest ona wzmacniana z Rosją, czy w planie WEF , nie jest oddanie pod „opiekę” komunistycznych Chin, całego świata , pod ich terror, który jest testowany w wielu miastach chińskich – tak było w przypadku chińskiego koronowirusa który ogarnął świat….

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

GEOINŻYNIERIA – DLACZEGO ROSJA I CHINY MAJĄ NAJLEPSZE PLONY NA ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość11 sierpnia 202220 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZWOJE Z QUMRAN I KSIĘGA HENOCHA – KIM SĄ ”OBSERWATORZY Z NIEBIOS”Następny artykułWYPRAWA DO SERCA CIEMNOŚCI – -CO ODKRYŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ? NAJWIĘKASZA TAJEMNICA NOWOTWORÓW – RAK NIE JEST CHOROBĄ JEST SYMPTOMEM CZY ”OLIMP” UPADNIE

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GEOINŻYNIERIA – DLACZEGO ROSJA I CHINY MAJĄ NAJLEPSZE PLONY NA ŚWIECIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?