Otwórz oczy

PRAWA RĘKA SCHWABA POTWIERDZA – DEPOPULACJA BEZUŻYTECZNYCH LUDZI

PRAWA RĘKA SCHWABA POTWIERDZA – DEPOPULACJA BEZUŻYTECZNYCH LUDZI

„Czterech Jeźdźcach Apokalipsy”, powiedziano już bardzo wiele. Ja osobiście pozwoliłbym sobie publicystycznie napisać, że pewną namiastką wyżej wspomnianych jeźdźców mogliby być Bill Gates, Anthony Fauci, Klaus Schwab i Yuval Noah Harari.

O tym ostatnim napiszę dziś więcej, ale to za moment. Ci czterej ludzie (a może demony w ludzkich ciałach), osiągnęli więcej, na płaszczyźnie wdrażania „programu rządu Antychrysta”, niż kiedykolwiek myślałem, że zobaczymy w najbliższej dekadzie!

Ci czterej mężczyźni są globalistami, którym powierzono zadanie zainstalowania różnych aspektów „Nowego Porządku Świata”. Wszyscy oni są świeckimi humanistami. Natomiast Tucker Carlson wypowiedział słynne słowa a mianowicie, że Anthony Fauci jest: „Jezusem dla ludzi, którzy nie wierzą w Boga”. Wszyscy powyżej wymienieni ludzie są „bogami” w swoich własnych umysłach, a kiedy weźmiesz pod uwagę ogromny zasięg i wpływy, jakie wszyscy posiadają, to szybko zrozumiesz, że są oni również bogami tego świata.

Pozwólcie mi Szanowni Państwo, na jeszcze jedną rzecz, nim przejdę do tego, co mam zamiar napisać o „panu” Hararim. Otóż czy Poznajecie osoby na poniższym zdjęciu? Podpowiem Wam, że do spotkania tych dwóch jegomościów doszło w roku 2022 podczas „ImpactCee”. Spójrzcie:Tak, Macie rację! To jest nasz „wielce miłościwy” Premier Mateusz Morawiecki i Yuval Noah Harari we własnej, jakże rozbawionej osobie! Spójrzcie na twarz premiera, który jakże „zalotnie” uśmiecha się do swojego rozmówcy. Brakuje mu tylko dwóch „serc” w oczkach, zamiast źrenic. Zapamiętajcie sobie bardzo dokładnie ten „obraz” Morawieckiego z Hararim, zwłaszcza w obliczu tego co zaraz napiszę.

Otóż czołowy doradca Światowego Forum Ekonomicznego, czyli „nasz” Yuval Noah Harari, oświadczył w niedawnym wywiadzie, że zdecydowana większość z 7,5 miliarda ludzi na świecie po prostu nie jest już potrzebna ze względu na postęp technologiczny, rozwój sztucznej inteligencji, postęp w uczeniu maszynowym i bioinżynierii. Obiektywnie polecam Wam, jeszcze raz sobie przeczytać słowa „proroka” Harariego.

Wywodzi się on z „globalnych elit”, w zasadzie od nie dawna wyszedł z cienia. Yuval Noah Harari jest doradcą Klausa Schwaba i Światowego Forum Ekonomicznego. Harari wniósł również wielki wkład w tak zwaną: „Czwartą Rewolucję Przemysłową” i „Wielki Reset”. Harari powiedział wiele rzeczy o nadchodzącym zniewoleniu ludzkości przy pomocy technologii. Ponad to Harari jest głównym zwolennikiem eugeniki i „Nowego Porządku Świata”. Przypominam, że z tym „szczurem w garniturze” spotyka się Mateusz Morawiecki. Dla mnie osobiście jest to jednoznaczny i ewidentny znak.

Och, prawie zapomniałem, jeszcze jedna rzecz, Harari nienawidzi Boga z Biblii. Spójrzcie na jego słowa: „Nie potrzebujemy jakiegoś Boga w chmurach przekazującego tabliczki”. Dalej dodaje, że sami stworzyli własną chmurę i nasze własne tablety. No Wow! Po prostu wow! Ten Harari i jemu podobni to nasi nowi „bogowie”Oczywiście wasze nie doczekanie, wy „zdrajcy”, wy współcześni „Judasze”!

I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.”

Apokalipsa według Świętego Jana 13:6.

Wiele osób pytało mnie, czy Yuval Noah Harari może być Antychrystem, ale nie trafił on w mój radar w ten sposób. Dla mnie Yuval Noah Harari jest typem szalonego naukowca czasów ostatecznych, chętnego geniusza, który służy dla przyjemności Antychrysta.

Szanowni Państwo, powiedzmy sobie szczerze, otóż w jednym zdaniu Harari potwierdził to, co tak zwani „teoretycy spiskowi”, mówią od lat. A mianowicie, że „globalistyczne elity władzy” chcą „uwolnić” świat od ludzi uważanych za „bezużytecznych” w ich oczach (to jest globalistów pokroju Harariego). Oczywiście mowa tutaj o DEPOPULACJI ludzkości.

Każdego roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), zabawia tysiące oddanych zwolenników w swojej siedzibie w Davos w Szwajcarii. Ci wielbiciele to głowy państw, kongresmeni, gubernatorzy, najlepsi prezesi korporacji, a nawet hollywoodzcy artyści i gwiazdy ze świata sportu i muzyki. Oni wszyscy są „karmieni” pełną dietą propagandy, przygotowaną przez intelektualistów pod wpływem samego Lucyfera. Intelektualistów takich jak właśnie Harari i Schwab.

Reasumując, Harari kolejny już raz powtarza swoje wcześniejsze przewidywania o „bezużytecznej klasie” i „niezdolnych do zatrudnienia” ludzi. W poprzednich oświadczeniach Harari raczył również powiedzieć, że ci „bezużyteczni ludzie” będą musieli być spacyfikowani przez narkotyki i rozrywkę. To jednak nie koniec całkowicie szalonych stwierdzeń Harariego. Otóż teraz lepiej usiądźcie, nim przeczytacie to, co zaraz napiszę.

Już? Usiedliście? Dobrze w takim razie „wisienka na torcie” szaleństwa tego „szaleńca”. Otóż uważa on, że teraz, to jest w XXI wieku, ludzie i tu cytat: „nie są już częścią historii przyszłości”. Po prostu ludzie nie mają żadnej roli. Ludzkość 1.0 (jak określa nas Harari) jest stopniowo wycofywana i tylko ci ludzie, którzy chcą dokonać „TRANSition to Humanity 2.0” i dołączyć do zupełnie nowego gatunku „transludzi” (Ludzkość 2.0), będą mile widziani w wyłaniającym się technokratycznym społeczeństwie. W domyśle reszta jest niepotrzebna!

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PRAWA RĘKA SCHWABA POTWIERDZA – DEPOPULACJA BEZUŻYTECZNYCH LUDZI

Globalna Świadomość21 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK REZONANS SCHUMANNA WPŁYWA NA TWOJE ŻYCIE I ZDROWIE ?Następny artykuł$CZEPIONKI, MANIPULACJE DNA , GENETYKA OBCYCH – JAK BĘDZIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRAWA RĘKA SCHWABA POTWIERDZA – DEPOPULACJA BEZUŻYTECZNYCH LUDZI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?