Alternatywna historia świata

TERRA INFINITA – CZY NASZ ŚWIATA TO TYLKO MALUTKA CZĘŚĆ PŁASKIEJ ZIEMI ?

TERRA INFINITA – CZY NASZ ŚWIATA TO TYLKO MALUTKA CZĘŚĆ PŁASKIEJ ZIEMI ?

Prawdziwa historia ludzkości od początku do końca jest jedynie do odtworzenia w zakodowanych wiadomościach i symbolice”

Cała domena Płaskiej Ziemi jest zbudowana z formy życia na bazie krzemu o tytanicznych proporcjach.

Anunaki zakwaterowali się w środowisku mężczyzn i kobiet tytanów opartych na krzemie oraz gigantycznych drzew krzemowych o wysokości do 120 km.

Po wygraniu wojny z tytanami stworzyli Szarych jako ich niewolników, by ścinać gigantyczne drzewa i dbać o tereny do oczyszczania krzemu, z których mieli budować swoje kryształowe miasta.

Ostatecznie, po kilku tysiącach lat, precyzując, po 5508 latach, praca została wykonana. Ziemia o średnicy 400 000 km oczyszczone ze wszystkich gigantycznych drzew krzemowych, zbudowane ich krzemowe miasta.

Elektromagnetyczny Torus Firmament aktywował pokrycie i odseparowanie terenu o średnicy 400.000 km, więc nic nie może uciec i nikt nie może wejść z zewnątrz, z wyjątkiem samych Anunaki przez portale plazmowe Gwiezdnych Wrót.

W tym momencie ludzie, rośliny i zwierzęta nie istniały i aby zebrać dla siebie duszę, Anunaki musieli stworzyć ludzką węglową formę życia. Stworzenie ludzi pod Kopułą – Firmament tutaj na Ziemi rozpoczęło się po raz pierwszy dokładnie 2021 lat temu.

Z czego wykonana jest Kopuła? Kopuła – Firmament to ekranowanie elektromagnetycznego torusa.

Aktywacja tego rodzaju osłony zajmuje tylko kilka godzin, do której Anunaki już posiadali technologię, zanim tu przybyli. Elektromagnetyczna tarcza plazmowa odbija promieniowanie, a także odbija się od niego każdy atak wroga z zewnątrz.

Firmament zbudowany jest z elektromagnetycznego ekranu plazmowego.

Kopuła ekranowania elektromagnetycznego torusa – Firmament obejmuje obszar o średnicy 400 000 km na ziemi i kolejne 400 000 km pod ziemią.

Powodem, dla którego Graysowi zajęło 5508 lat, aby ukończyć cały projekt, który zaprojektował Anunaki, jest to, że oprócz oczyszczenia terenu na ziemi, wykonali również wiele kopania pod ziemią, gdzie rezydują główni naukowcy odpowiedzialni za projekt, znani jako Underworld. .

Kopanie pod ziemią nie zostało wykonane w konwencjonalny sposób, jaki znamy, ale elektrycznie przez maszyny elektromagnetyczne o dużej mocy, które natychmiast zamieniają porowatą wewnętrzną skorupę Ziemi w pył, tak jak stało się to z Bliźniaczymi Wieżami 11 września w Nowym Jorku

The Underworld to prawdziwa okazja, z wysoce zaawansowanym technologicznie systemem sieciowym, który reguluje życie na powierzchni Ziemi. Dlatego słyszymy takie terminy jak: Asgard, Midgard i Underworld (lub Hel).

O ile firmament ekranujący Torus wysuwa swoją osłonę nad ziemię, tak bardzo rozciąga się pod ziemią, tak jak skorupa ziemska jest doskonałym przewodnikiem.

Asgard to kryształowe miasto, w którym mieszka najwyższy bóg Anu wraz ze swoją świtą i sługami; Midgard jest tam, gdzie jesteśmy; a Underworld jest siedzibą głównych naukowców członków rodziny Anunaki odpowiedzialnych za projekt stworzenia rodzaju ludzkiego. Zobacz ten filmik !

https://www.facebook.com/100075936915407/videos/pcb.176678091540087/565013195375194

W centrum płaskiej ziemi pod Kopułą – firmamentem znajduje się duży, szeroki otwór o średnicy około 200km, w którym znajduje się maszyna do ekranowania plazmowego Torus. Gigantyczna rzeka Oceanus, która wypełnia oceany wodą, również wypływa z Underworld .

Powodem, dla którego igła kompasu jest skierowana tylko na północ, jest to, że to tam znajduje się namagnesowana dipolowa oś dwustronnego lejka wirowego Torusa i w tym miejscu emitowana jest najsilniejsza energia elektromagnetyczna, która tworzy obie sfery plazmy elektromagnetycznych kopuł Torusa. , osłaniając i osłaniając zarówno tereny nad ziemią, jak i pod powierzchnią Ziemi.

Odwrócenie magnetyczne to odwrócenie pola magnetycznego torusa, gdy pozycje północy magnetycznej i południa magnetycznego są zamienione (nie mylić z geograficzną północą i geograficznym południem).

Zjawisko „przesunięcia bieguna” ma miejsce, gdy spiralny lejek pola elektromagnetycznego torusa przesuwa się z jednego kierunku w drugi, z kierunku w górę do kierunku w dół. Dzieje się to mniej więcej co 10-12 lat. Biegun północny znajduje się nad powierzchnią płaskiej Ziemi, a biegun południowy znajduje się pod ziemią w podziemnym świecie. Kiedy bieguny się przesuwają, północ idzie pod ziemię, a biegun południowy nad ziemią.

Tak więc zarówno geograficzny, jak i magnetyczny biegun północny i południowy znajdują się w centrum płaskiej Ziemi, gdzie rzeka Oceanus wypływa z wejścia do Underworld. Tak zwany biegun południowy znajdujący się na Antarktydzie jest wymysłem, ponieważ nie ma tam ani bieguna południowego, ani żadnego kontynentu antarktycznego.

Wokół środka otworu bieguna północnego znajdują się 4 duże kontynenty, podzielone 4 gigantycznymi strumieniami rzeki Oceanus, gdzie woda wypływa na zewnątrz w kierunku oceanów i z powrotem do podziemnego świata w celu recyklingu, a gdy słona woda jest poddawana recyklingowi i odsalaniu w Podziemna woda jest wysyłana z powrotem do oceanów jako słodka woda pitna, która zaopatruje mieszkańców tych 4 kontynentów w świeżą wodę pitną do spożycia i nawadniania.

Te potne rzeki dostarczyły norweskiemu żeglarzowi Olafowi Jansenowi i jego ojcu wodę pitną podczas ich podróży do Wewnętrznej Ziemi, jak opisano w książce zatytułowanej:

„Zadymiony bóg, czyli podróż do wnętrza Ziemi”, napisanej przez Willisa George’a Emersona w 1908, który opisuje przygody Olafa Jansena, norweskiego żeglarza, który przepłynął z ojcem przez wejście do wnętrza Ziemi na Biegunie Północnym.

Naszych 5 kontynentów otacza lodowa ściana o wysokości od 80 do 4 km.

Po drugiej stronie lodowej ściany otaczającej nasz znany świat jest co najmniej 33 więcej kontynentów, a w porównaniu z tą niewielką częścią o średnicy zaledwie 40 000 km, którą zajmuje nasz świat, wyobraź sobie, o ile więcej jest ziemi z całkowitej liczby 400 000 km średnicy, którą pokrywa Kopuła.

Nasz świat składający się z 5 kontynentów został celowo umieszczony bliżej podziemi z wielu powodów, takich jak np. personel naukowy Anunaki nie musi podróżować daleko, aby mieć na nas oko, krótsza odległość od rzeki Oceanus, system nawadniania sztucznej Ziemi przez największe rzeki, które wypływają spod ziemi itp.

Kolejne 33 kontynenty po drugiej stronie lodowej ściany

Tak więc cała ziemia o średnicy 400 000 km jest pokryta Kopułą (Firmament), w tym nasze 5 kontynentów, które znajdują się w centrum tej ziemi pod Kopułą.

Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst

Naszych 5 kontynentów otacza lodowa ściana o wysokości od 80 do 4 km, która blokuje dostęp do pozostałych 33 kontynentów po drugiej stronie lodowej ściany. Biegun południowy, jaki znamy, nie istnieje! To, co wiemy o „biegunie południowym”, to w rzeczywistości lodowy pierścień ścienny, blokujący dostęp na drugą stronę do tych 33 kontynentów pod Kopułą!

Za Kopułą, po drugiej stronie liczącej 400 000 km średnicy, Płaska Ziemia rozciąga się bez końca do krzemowej flory i fauny, gdzie żyją tytani o wysokości ponad 20 km.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TERRA INFINITA – CZY NASZ ŚWIATA TO TYLKO MALUTKA CZĘŚĆ PŁASKIEJ ZIEMI ?

Globalna Świadomość23 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł$CZEPIONKI, MANIPULACJE DNA , GENETYKA OBCYCH – JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ GATUNEK LUDZKI W PRZYSZŁOŚĆI ?Następny artykułDOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI ENERGI Z ETERU ? TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA INFINITA – CZY NASZ ŚWIATA TO TYLKO MALUTKA CZĘŚĆ PŁASKIEJ ZIEMI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?