Świat jest inny

DLACZEGO MASONI NAJPIERW OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ PRZED TYM CO MA SIĘ WYDARZYĆ?

DLACZEGO MASONI NAJPIERW OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ PRZED TYM CO MA SIĘ WYDARZYĆ?

Od wielu lat nurtowało mnie pytanie – dlaczego masoni nagminnie ostrzegają ludzi przed tym, co im zaraz uczynią (vide: obrazy na lotnisku w Denver, występ Madonny na Eurowizji w Izraelu w 2019 roku, spektakl z okazji otwarcia tunelu kolejowego im. Świętego Gotarda w Alpach Szwajcarskich w 2016 roku i tym podobne)? Przecież tam nam wszystko powiedzieli i pokazali. Zrobili to, co prawda w sposób zakamuflowany – symboliczny, ale jednak.

Generalnie rzecz ujmując, najczęściej „ostrzegają” nas w najdroższych hollywoodzkich megaprodukcjach, tak jakby celowo chcieli, aby te informacje dotarły do jak największej liczby osób. Sztandarowym tego przykładem jest głośny swego czasu film pod tytułem „Atlas Chmur”, gdzie część akcji dzieje się w niedalekiej przyszłości, w (co znamienne) Nowym Seulu – model azjatycki NWO. Warto obejrzeć, bo „ciary przechodzą po plecach”, a ponadto, tam już wprost pokazali do czego dążą, bez owijania niczego w „bawełnę” i bez zbędnej symboliki.

Klikając w powyższy link i dokonując zakupów wspierasz naszą pracę 😉

Osobiście myślę, iż robią to z 2 powodów. Po pierwsze – uważają, iż przeogromna większość ludzi to (używam ich nomenklatury) zwierzęta, plankton, bydło i lemingi, a więc można im wszystko powiedzieć, a oni i tak niczego nie pojmą, nie zrozumieją, a nawet nie zdobędą się na chwilę refleksji, aby się nad tym zastanowić. Ludzie są dla masonów bydłem, które należy traktować jak bydło.

Mają dostać coś do jedzenia (miskę ryżu Morawieckiego), coś do ubrania (jakiś roboczy drelich lub pasiak), podstawową tresurę (uproszczone do minimum prawo noachidów), aby się wzajemnie nie pozabijali i nie gwałcili, jakieś przyziemne rozrywki dla ułomnych intelektualnie, aby zająć im czas po przymusowej pracy i, aby dzięki temu w niewolniczych barakach panował spokój oraz może jeszcze (jako premię) dorzucą jakieś kosmetyki (lakiery do paznokci i farbę do włosów), aby zaspokoić próżność kobiet.

A dla facetów 4-pak taniego piwa i tyle – nic więcej, a gdy się zestarzeją i nie będą zdolni do pracy, to trzeba ich uśmiercić, a ciała, żeby białko i inne cenne substancje mineralne się nie zmarnowały, przerobić na nawóz / kompost lub na karmę dla zwierząt. Masoni gardzą ludźmi głupimi, ślepymi duchowo, niefrasobliwymi, pozbawionymi umiejętności analitycznych i zdolności przewidywania oraz wyciągania wniosków. Tak, są oni (masoni) niewątpliwie bardzo źli w swej naturze, ale wstrętem ich napawają osoby pozbawione zasad oraz honoru.

Dlatego też skorumpowani politycy, dziennikarze, celebryci i księża, którzy się im oddali, nigdy nie będą coś znaczyć w ich strukturach, bo oni tymi „zgniłkami” gardzą jeszcze bardziej niż „szarymi masami ludzi”, które chcą zniewolić. Masoni, po osiągnięciu swoich celów i całkowitym przejęciu władzy, „odstrzelą” natychmiast tych sprzedajnych nikczemników, to jest zrobią to w pierwszej kolejności, gdyż oni napawają ich obrzydzeniem, a są tolerowani i opłacani obecnie przez nich tylko dlatego, że im służą i jeszcze są im potrzebni. Ale nie potrwa to już długo.

Przykładem arogancji masonów względem społeczeństwa są nawet nazwy chorób, którymi nas katują: ptasia grypa (czytaj – ptasie móżdżki), świńska grypa (jesteście dla nas brudnymi wieprzami), Covid (przestaw proszę szyk wyrazu i zmień zapis litery V. Co nam wtedy wychodzi? – ano „Id Cow”, czyli identyfikator krowy), małpia ospa (czytaj – jesteście, jak gadające małpy. Zresztą takiego właśnie określenia użył jeden z upadłych aniołów w filmie „Armia Boga”, gdy zwracał się do przedstawicieli naszego gatunku).

Klikając w powyższy link i dokonując zakupów wspierasz naszą pracę 😉

Drugim elementem (według mnie, bo oczywiście mogę się mylić), dla którego to robią, jest prawdopodobnie to, że masoni stopni 1 – 30 myślą, iż za chwilę będzie na świecie rządził ich żydowski lub przynajmniej chazarski mesjasz z rodu Dawida (dla nas antychryst), który da im za niewolników wszystkich ludzi na ziemi oraz cały światowy majątek – notabene w wyniku tego kryzysu ekonomicznego, który właśnie nadchodzi, tak się właśnie stanie, bo wszystko upadnie i wszystko zbankrutuje.

Ale oni wydrukowali już (w podległych sobie bankach centralnych państw, które są koordynowane przez ich Bank Rozrachunków Międzynarodowych z/s. w Bazylei – Bank for International Settlements) odpowiednią ilość „papieru”, który sukcesywnie rozdawali (przynajmniej od czasu kryzysu z 2008 roku) i nadal rozdają swoim korporacjom i funduszom powierniczych w ramach różnego rodzaju „tarcz ochronnych” i „pakietów restrukturyzacyjnych”.

Za chwilę, dzięki tym pieniądzom, kupią oni wszystkie plajtujące firmy, lasy i gospodarstwa rolne oraz zajmą mienie ludzi zadłużonych, a lada moment wszyscy będziemy mieć długi i to „po same uszy”, bo w wyniku stagflacji (celowo spowodowanej przez rządzących) przestanie nam wystarczać „kasy” na jedzenie, leki, czynsz i podatki, a wtedy zaczniemy zaciągać długi już siłą rzeczy, z konieczności.

Odbiegłem jednak od tematu, a więc wracam. Masoni stopnia 1-30 są więc, co do zasady, wierni Bogu ze Starego Testamentu – JAHWE, tak jak i my jesteśmy, ale ich wizja Boga z Tory została niestety wypaczona przez talmud, pisany (moim zdaniem) w większości pod szatańskim natchnieniem, podobnie zresztą jak został napisany koran.

Nie zmienia to jednak faktu, iż w/wym. stopnie masońskiego wtajemniczenia uznają i szanują Torę (dla nas jest to Stary Testament), a więc muszą w swej, „ponaginanej” na potrzeby chwili, logice szanować i przestrzegać również nakazu zawartego w Księdze Ezechiela (r. 3, w. 18-19) – cyt.:

Jeśli powiem bezbożnemu: «Z pewnością umrzesz», a ty go nie upomnisz, aby go odwieść od jego bezbożnej drogi i ocalić mu życie, to bezbożny ów umrze z powodu swego grzechu, natomiast Ja ciebie uczynię odpowiedzialnym za jego krew. Ale jeślibyś upomniał bezbożnego, a on by nie odwrócił się od swej bezbożności i od swej bezbożnej drogi, to chociaż on umrze z powodu swojego grzechu, ty jednak ocalisz samego siebie.

Innymi słowy, masoni (jest to oczywiście wypaczone rozumowanie, ale im wystarcza do samousprawiedliwienia się) zapewne uważają, że przez te animacje, malowidła, spektakle, filmy s-f i teledyski nas ostrzegli o tym, co nas czeka, a więc sumienie mają teraz czyste i mogą dalej robić to, co robią.

Klikając w powyższy link i dokonując zakupów wspierasz naszą pracę 😉

Tytułem zakończenia nadmienię, iż osobiście podejrzewam, że masoni najwyższych stopni wtajemniczenia, a więc: 31-33, to w rzeczywistości są iluminaci (od łacińskiego słowa: „illuminatio”, co znaczy: „oświecony”), a ich bogiem nie jest JAHWE (jak dla nas, dla Żydów, czy też dla masonów 1-30 stopnia), lecz jest nim sam lucyfer (po łacinie: „niosący światło”).

Jest to jednak fałszywe światło, o którym czytamy w egzorcyzmie wyrytym na tzw. „Krzyżu Egzorcystów”, czyli Krzyżu Św. Benedykta – CSSML oznaczające: Crux Sacra Sit Mihi Lux (Krzyż Święty niech mi będzie światłem), NDSMD oznaczające: Non Draco Sit Mihi Dux (smok – niech nie będzie mi przewodnikiem). VRSNSMV – SMQLIVB, skrót ten oznacza: Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas (Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności – złe jest to co podsuwasz, sam pij trucizny).

Oszukańcze światło lucyfera (w wyżej przywołanym egzorcyzmie, trucizna duchowa, a więc racjonalizm i materializm oraz inne wypaczone doktryny i ideologie), aczkolwiek świeci ludziom, to ma się ono jednak nijak do prawdziwego i czystego światła, które dał nam Krzyż, czyli nasz Bóg i Pan – Jezus Chrystus.

Tym samym, masoni również zostaną niebawem „sprzedani” i zdradzeni przez iluminatów, po tym jak przestaną oni być im potrzebni. Na razie, póki ich cele (wywołanie megakryzysu gospodarczego, wojny światowej i przejęcie władzy nad światem oraz wprowadzenie NWO) pokrywają się, to iluminaci korzystają z możliwości i zasobów masonów, ale później, no cóż (bez obrazy dla osób o ciemnym kolorze skóry, bo nie o to tu chodzi, aby kogokolwiek urazić), jak to stanowi pewne powiedzonko: „murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść”.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

3 komentarze

 1. > ” …są więc, co do zasady, wierni Bogu ze Starego Testamentu – JAHWE, tak jak i my jesteśmy …”

  Błąd. Uległeś największemu zwiedzeniu ludzkości.
  Stary testament opisuje czyny demona, który kazał nazywać siebie bogiem. On niczego nie stworzył, lecz niszczył dzieła Stwórcy, mordował ludzi i kazał mordować, domagał się rozlewu krwi, ciągle wszczynał wojny, nawet Ziemię chciał zniszczyć potopem. Po potopie wszechwiedzący bożek żałował, że to zrobił i jako rekompensatę dla niemal wszystkich zabitych istot dał tęczę na niebie. Ciebie nie zastanawia, że wszystkowiedzący nie potrafił nawet przewidzieć skutków swoich czynów?
  Czy masz wolną wolę? Jeśli modlisz się do bożka biblijnego ” bądź wola twoja”, to nie masz wolnej woli, gdyż ją oddałeś demonowi. Demon zabawia się w ludobójstwo, a Ty się jeszcze do niego modlisz.
  Demon biblijny, który kazał nazywać siebie bogiem, jest przeciwnikiem Stwórcy Wszechświata. Zło zostanie zniszczone razem z jego wyznawcami. Przemyśl to.

  1. Kpł, 20, 9-21

   Ochrona rodziny i małżeństwa
   9 Ktokolwiek złorzeczy ojcu albo matce, będzie ukarany śmiercią: złorzeczył ojcu lub matce, jego krew [spadnie] na niego. 10 Ktokolwiek cudzołoży z żoną bliźniego, będzie ukarany śmiercią, i cudzołożnik, i cudzołożnica. 11 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z żoną swojego ojca, odsłania nagość ojca: będą ukarani śmiercią oboje, ich krew [spadnie] na nich. 12 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z synową, będzie razem z nią ukarany śmiercią: popełnili sromotę, ich krew [spadnie] na nich. 13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, ich krew [spadnie] na nich. 14 Jeżeli ktoś bierze za żonę kobietę i jej matkę, dopuszcza się rozpusty: on i one będą spaleni w ogniu, aby nie było rozpusty wśród was. 15 Ktokolwiek obcuje cieleśnie ze zwierzęciem, wylewając nasienie, będzie ukarany śmiercią. Zwierzę także zabijecie. 16 Jeśli kobieta zbliży się do jakiegoś zwierzęcia, aby z nim się złączyć, zabijesz i kobietę, i zwierzę. Oboje będą ukarani śmiercią, krew ich [spadnie] na nich. 17 Jeżeli ktoś weźmie swoją siostrę, córkę swego ojca albo swojej matki, i będzie oglądał jej nagość, a ona będzie oglądać jego nagość, jest to czyn haniebny; oboje będą zgładzeni w obecności synów ich ludu. Ten, kto odsłonił nagość swojej siostry, poniesie winę. 18 Jeżeli ktoś obcuje cieleśnie z kobietą mającą miesięczne krwawienie i odsłoni jej nagość, obnaży źródło jej [krwi], a ona też odsłoni źródło swojej krwi, to oboje będą wyłączeni spośród swojego ludu. 19 Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej matki albo siostry swojego ojca, to byłoby to samo, co obnażyć własne ciało. Oni poniosą za to winę. 20 Ktokolwiek obcuje ze swoją ciotką, odsłania nagość swojego wuja. Poniosą oni swoją winę – umrą bezdzietnie. 21 Ktokolwiek bierze żonę swojego brata, popełnia kazirodztwo. Odsłonił nagość swojego brata – będą bezdzietni.” Taki przykład odbierania wolnej woli przez rzekomo złego starotestamentowego Boga . Następne odebranie wolnej woli ludziom to dekalog. Pytam się ciebie więc czy łamanie tych zasad sprowadza na ludzi dobro? Czy łamanie dekalogu sprowadza na ludzi dobro . Czy rodzic ma prawo wychowywać swe dziecko czy ma mu pozwalać na wszystko ? Jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga więc schemat działania wychowawczego jest podobny wychowujesz dziecko wg jakiś zasad moralnych i starasz się bydziecko ich przestrzegało bo skutki mogą być różne do katastrofalnych włącznie Jaka szkoda że ludzie są powierzchowni w czytaniu i rozumieniu. Postęp wyzwala tępotę intelektualną i podatność na wszelkie bzdury. Niestety tępy intelekt bez włączenia analizy własnej skutkuje takimi populistycznymi komentarzami lub co gorsza czasami i czynami czego jesteśmy świadkami choćby dziś

 2. Sens jest wydaje mi się nieco głębszy i wynika z pewnej starożytnej umowy między bliźniakami (Luci/Fer), a Bogiem. Mogą kierować ludzi do zagłady przy założeniu, że szanują (na swój lustrzanie pokręcony sposób) ludzką wolną wolę.
  Innymi słowy muszą dać ludziom wszystkie informacje i pokazać swoje zamiary ludziom, aby ci Z WŁASNEJ WOLI szli na zagładę. Finito

Zaloguj się, aby skomentować.

DLACZEGO MASONI NAJPIERW OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ PRZED TYM CO MA SIĘ WYDARZYĆ?

Globalna Świadomość24 sierpnia 202231 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIE ŻYJE MICHAŁ ŻULIKOWSKI – KTO USUWA LUDZI NIEWYGODNYCH DLA SYSTEMU ?Następny artykułRADA 13 – KTO OBECNIE ZARZĄDZA NOWYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

3 komentarze

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_82aa4b0af34c2313a562076992e50aa3";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • DLACZEGO MASONI NAJPIERW OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ PRZED TYM CO MA SIĘ WYDARZYĆ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 3 komentarze
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?