Przekraczając Rubikon

CO PRZEWIDUJE KSIĘGA 350 PRZEPOWIEDNI NA NADCHODZĄCE CZASY ?

CO PRZEWIDUJE KSIĘGA 350 PRZEPOWIEDNI NA NADCHODZĄCE CZASY ?

Oddział Andreasa Rill’a, niemieckiego żołnierza – uczestnika I wojny światowej – pojmał w pewnym momencie pewnego Francuza – określonego w listach Rill’a do rodziny jako bardzo dziwna osoba. Niemiec absulutnie nie wierzył w to, co Francuz opowiadał mu na temat przyszłości, więc swe notatki skomentował: “Należy śmiać, się z tej gadki; i myśmy się z tego śmiali”.

Dalsze widzenia jeńca rozpoczynają się od stwierdzenia:

“Wszyscy staną się po wojnie milionerami… będzie tak dużo pieniędzy, że ludzie będą wyrzucać je z okien i nikt ich nie będzie zbierał. Śmieszna rzecz!”

Słowa odnoszą się do hiperinflacji, jaka faktycznie zaistniała w Niemczech po I wojnie światowej.

Nieznajomy Francuz mówi następnie o postaci, którą łatwo można rozpoznać:

“Pojawia się człowiek pochodzący z niższej warstwy społecznej i sprawia, że wszyscy stają się równi. (….) Ludzie nie mogą zabierać głosu (dyskutować) z racji tak wielkiej bezwzględności, że brak słów. (…) Rządy tego człowieka rozpoczna się około 1932 roku. (…) Kiedy w liczbie oznaczającej rok znajdą się 4 oraz 5 (1945) Niemcy doświadczą ucisku ze wszystkich stron i II Wydarzenie (II Wojna Światowa) zakończy się.”

 Oto co Rill zapisał na temat III wojny światowej:

“Na koniec Rosja zaatakuje Niemcy, ale zostanie pobita wskutek zaistnienia zjawiska naturalnego. Będzie to mieć miejsce na południu Niemiec, dokąd później będą podróżować ludzie z całego świata, by móc je zobaczyć.”

Na temat papieża nieznajomy Francuz mówi:

“Papież podpisze traktat pokojowy, ale wcześniej będzie musiał uciekać z Włoch, ponieważ zostanie uznany za zdrajcę. Przybędzie do Kolonii, gdzie znajdzie jedynie rumowisko. Wszystko zostanie zniszczone.”

Dodaje także:

“Władza okupująca rezygnuje i odchodzi, zabierając ze sobą łupy, co powoduje olbrzymie straty i z tego powodu rozpoczyna się Trzecia Wojna.”

Być może chodzi tutaj o wojska amerykańskie stacjonujące w Niemczech. W roku 1999, Karl L. von Lichtenfels, w swej książce Lexikon der Prophezeiungen, zebrał około 350 przepowiedni, po czym na podstawie wypowiedzi zgodnych ze sobą, opracował dość szczegółową wizję przyszłości Europy:

“W bliskiej przyszłości, z powodu kryzysu ekonomicznego dojdzie do poważnych zamieszek wewnętrznych, a nawet do wojny pomiedzy krajami europejskimi. We Francji i we Włoszech, po długiej i ciężkiej zimie wybuchają zamieszki, podczas których dochodzi do wypędzenia z Rzymu papieża.

Później, w lecie, armia rosyjska atakuje całkowicie z zaskoczenia Europę Środkową. NATO nie jest w stanie w krótkim czasie zorganizować obrony. Jednakże w ostatniej chwili, przy pomocy pecjalnej broni, sojuszowi udaje się zatrzymać ten stosunkowo słaby (rosyjski) klin strategiczny.

Ponadto, Chińczycy łamią pakt, który podpisali z Rosjanami i atakują ich od strony Syberii. W tego rodzaju sytuacji Rosjanie zaczynają zrzucać bomby atomowe na wybrane miasta Europy i Ameryki, jednakże – jak stwierdza wielu jasnowidzów – jak gdyby kierowana ręką Boga – asteroida uderza w owym momencie w Ziemię, co powoduje wystąpienie trzęsień Ziemi, wybuchy wulkanów i tsunami”.

Również na podstawie najważniejszych przepowiedni – okres poprzedzający wybuch wojny – S. Berndt, w 10 lat później, w książce “Prophezeiungen zur Zukunft Europas und reale Ereignisse” widzi w nastepujący sposób:

– w Europie ma miejsce wielki krach ekonomiczny;

– kontynent pogrąża się w wiekim kryzysie gospodarczym, gorszym od załamania z lat ’30 ubiegłego stulecia; nadzieje na sukces świata zglobalizowanego zawiodły; ofiary poniesione przez społeczeństwa okazały się bezowocne; zaufanie do polityków zmalało do zera, jednym słowem ma miejsce totalny kryzys demokracji, nigdy dotąd nie zaistniały w Europie;

– w tej smutnej atmosferze wybucha wojna na Bliskim Wschodzie, która zagraża całemu obszarowi, jednakże dyplomacji udaje się zażegnać niebezpieczeństwo;

– we Francji i we Włoszech sytuacja ekonomiczna jest ciężka – S Berndt twierdzi, że są to skutki upadku euro; ludzie wychodzą na ulice, strajki paraliżują kraje, a protesty stają się coraz to rozleglejsze; dochodzi do wojny domowej;

– w wojnie domowej we Włoszech bierze udział również Watykan, co powoduje, że papież postanawia uciec;

– w tym to właśnie momencie, całkowicie nieoczekiwanie, wojska rosyjskie podzielone na trzy fronty atakują Europę;

Sytuację przedstawiają mapki:

NATO nie jest w stanie odeprzeć ataku, kontratak nuklearny jest zniweczony. We Włoszech, Rosjanie dochodzą do Genui na północy i do Rzymu na południu. W Niemczech, podczas ostrego starcia zostają zatrzymani na linii Renu.

W tym momencie NATO dokonuje ataku chemicznego (który przez jasnowidzów określany jest jako żółta linia) od Bałtyku (granica z Polską) po Pragę i Dunaj – chodzi o przecięcie Rosjanom możliwości zaopatrzenia wojska;

Rosjanie, pozbawieni zaopatrzenia zaprzestają ofensywy i są zmuszeni do wycofania się, co jest jednakże niemożliwe na skutek ataku chemicznego;

Mapka poniżej przedstawia miejsce końcowej i największej bitwy wojny, w pobliżu Münsteru, w Westfalii; Rosjanie zostają pobici, Chińczycy atakują Rosję na Syberii (chodzi im prawdopodobnie o bogactwa mineralne):

W owym momencie, na niebie pojawi się coś jaśniejącego bardziej niż słońce. Będzie wielkości Księżyca, wzejdzie na wschodzie i zajdzie na zachodzie. W momencie upadku meteorytu będzie słyszalny straszny dźwięk. Zaczną się tsunami.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

CO PRZEWIDUJE KSIĘGA 350 PRZEPOWIEDNI NA NADCHODZĄCE CZASY ?

Globalna Świadomość30 sierpnia 202231 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGŁÓWNY MASON EUROPY I JEGO POWIĄZANIA Z NAZISTAMINastępny artykułOPERACJE FAŁSZYWEJ FLAGI – PROJEKT ”BLUE BEAM” I NWO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”MOON MATRIX” – JAK KSIĘŻYC KONTROLUJE ŻYCIE NA ZIEMI KSIĘGA HENOCHA – CZY ” UPADLI” SĄ WIĘZIENI NA ANTATKTYDZIE ?

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_32b30a250abd6331e03a2a1f16466346";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO PRZEWIDUJE KSIĘGA 350 PRZEPOWIEDNI NA NADCHODZĄCE CZASY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?