Otwórz oczy

MROCZNA CEREMONIA Z 2012 ROKU KTÓRA ZAPOWIEDZIAŁA PANDEMIĘ COVID

MROCZNA CEREMONIA Z 2012 ROKU KTÓRA ZAPOWIEDZIAŁA PANDEMIĘ COVID

Życie odbierane w wybranym czasie i miejscu w określony sposób staje się ofiarą. 20.03.2003 roku, Bush rozpoczął bombardowania Bagdadu o 5:50. Trwały do 21.03. Główne media nazwały je sądem i grozą, ale dzień ten jest znany jako wigilia Ostary, powszechnie znana jako wiosenna równo noc.

Okultyści wielbili tego dnia bogini ziemię, Gaję, druidzi obchodzili dzień płodności wiosennej. Wojna zakończyła się szybko, bo 1.05.2003 roku. Dzień ten przez okultystów zwano, Betlaine lub Noc Walpurgii. Od 20 marca do 1 maja zgodnie z okultystycznym rytuałem oddaje się ziemi krew.

W dzisiejszym artykule ponownie sięgniemy do korzeni stworzenia człowieka, istnienia ludzkości i odwiecznej walki dobra i zła, który nieustannie toczy się poniekąd za naszymi plecami po przez nasze czyny i podejmowane decyzje, które są albo dobre albo złe, decyzje te albo rozprzestrzeniają miłość i światło, albo też nienawiść i mrok. To nie jest fikcja, lecz rzeczywistość duchowa, która przenika się ze światem materialnym, bez względu na to czy mamy tego świadomość czy też jej nie posiadamy.

Człowiek jako jednostka poddana bombardowaniu różnego rodzaju wiadomościami może popadać w depresje i skrajnie negatywne stany umysłu. Dzieje się tak, dlatego ponieważ brak wiedzy, zrozumienia i świadomość rodzi trwogę i lęk. Konkluzja jest taka, że nie należy uciekać od trudnych pytań i jeszcze trudniejszych odpowiedzi, należy stawić im czoła, aby w przyszłości być silniejszym i bardziej niezależnym, tak wygląda droga ku wolności intelektualnej oraz duchowej.

„Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później.

Mel Gibson.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Górująca nad całym spektaklem śmieć, odniesienie do sieci 5G, jawne i bezprecedensowe ukazanie procederu pedofilii, które można streścić w zdaniu „oni przyjdą po twoje dziecko”. I wreszcie wszystko to poddane przyszłej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. To wszystko i wiele więcej odbyło się już w formie prezentacji, demonicznego rytuału, który zapowiadał nadciągającą przyszłość a który odbył się już w 2012 roku.

Mroczna i złowroga ceremonia otwarcia Olimpiady w Londynie w 2012 roku wykorzystała programowanie predykcyjne, aby ukazać nam nadchodzącą planowaną pandemię SARS-CoV-2. Pamiętam, jak widziałem w telewizji fragmenty ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, i pamiętam, jak z obrzydzeniem wyłączałem ten spektakl. To było jakieś mroczne, złe i złowrogie. U widza budziło niepokój i negatywne skojarzenia, które trudno wówczas było wypowiedzieć słowami.

Oczywiście wiązało się to z torturowaniem i fizycznym nękaniem dzieci, ponieważ światowe elity określane mianem Deep State opierają się na siatce powiązań pedofilskich. Afera Pizzagate i liczne dokumenty ujawnione przez WikiLeaks potwierdzają tę tezę. Dzisiaj przedstawiamy wideo z programowaniem predykcyjnym, które nie tylko Cię zaskoczy, ale także doprowadzi Cię do przebudzenia, gdy zdasz sobie sprawę, że wszystko, co się dzieje, zostało już zaplanowane.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

FB https://www.facebook.com/globalna.info

FB https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

TELEGRAM https://t.me/globalnainfo

YT https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

RUMBLE https://rumble.com/c/RESETOWIEC

TIKTOK: https://www.tiktok.com/@globalna.info?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MROCZNA CEREMONIA Z 2012 ROKU KTÓRA ZAPOWIEDZIAŁA PANDEMIĘ COVID

Globalna Świadomość1 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBOGOWIE I OBCY – CO WLATUJĘ DO SŁOŃCANastępny artykułJAK BARDZO JEST SFAŁSZOWANA NASZA HISTORIA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MROCZNA CEREMONIA Z 2012 ROKU KTÓRA ZAPOWIEDZIAŁA PANDEMIĘ COVID
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?