Świat jest inny

WITAMY W ”BIZZARO WORLD” – JAK NASZ ŚWIAT ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA

WITAMY W ”BIZZARO WORLD” – JAK NASZ ŚWIAT ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA

DC Comics wprowadziło Świat Bizarro do popkultury w latach 60-tych. Ten dziwny wszechświat reprezentował przeciwieństwo wszystkich rzeczy uważanych za dobre i normalne. Sam Bizarro był pokręconym sobowtórem Supermana, posiadającym równą siłę i moce, ale pozbawiony inteligencji i samokontroli. Inne absurdy w tym pomieszanym świecie to Aquaman, który nie potrafił pływać, Batman tchórz i klon Marilyn Monroe, który był najbrzydszą kobietą na świecie.

W Bizarro World ziemia ma kształt sześcianu i jest znana jako Htrae. Na Htrae przestępstwem jest zrobienie czegokolwiek dobrego lub słusznego. Oficjalne motto brzmi:

Robimy przeciwieństwo wszystkich ziemskich rzeczy! Nienawidzimy piękna! Kochamy brzydotę! Czy to wielka zbrodnia, aby wszystko było idealne w Bizarro World!

Rok 2020 zaprowadził nas do prawdziwej wersji Bizarro World, w której góra to dół, zło to prawda, a 2+2=5 . Jest to świat, w którym wolność i wolność słowa zostały zastąpione blokadami i cenzurą ; gwałtowne protesty polegające na strzelaniu i grabieży uważa się za pokojowe ; zniszczenie gospodarcze przez przymusowe zamykanie firm i restrykcje uznano za jedyny sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

Groźby wobec osób starszych i kobiet w ciąży mogą być egzekwowane za siedzenie na ławce w parku; oraz promowanie leczenia wirusowego niezwiązanego ze szczepionkami podlega cenzurze , utracie pracy i publicznemu upokorzeniu .

Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy ciemność zamieniają na światło, a światło za ciemność, gorzkość za słodycz, a słodycz za gorycz. – Izajasza 5:20

Na całym świecie żyjemy w niezrównanych czasach. Podobnie jak Bizarro, naszym przywódcom i urzędnikom brakuje inteligencji i samokontroli, nie dlatego, że są sklonowanymi złoczyńcami z kreskówek, ale dlatego, że brakuje im ludzkiej empatii. Zamienili zło na dobro, ciemność na światło, a gorycz na słodycz. 

Gniją od środka, ponieważ chciwość, pożądanie i pragnienie kontrolowania innych pochłaniają każdą ich myśl na jawie. Wyginają swoje moce na ludzkości, okazując całkowitą pogardę dla tego, co słuszne, dobre i normalne. W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy zniszczyli tkankę społeczeństw na całym świecie. Ze względu na ich przyjęcie zła, stali się tak samo nieludzcy i przypominający zombie, jak odwrócony Superman z komiksowej wiedzy.

W „The World of Bizarros ”Superman natrafia na Htrae i odkrywa, że ​​wszystko jest przeciwieństwem ziemi. Zaczął pomagać mieszkańcom planety i został za to aresztowany.

Tak jakby to było ich przyrodzone prawo, nasi odwróceni do góry nogami władcy, całkowicie odurzeni władzą, są zdecydowani zakazać tego, co dobre, przyzwoite i humanitarne, aby przyspieszyć ich globalne przejęcie. Użyli przykrywki „pandemii” i „protestów” przeciwko niesprawiedliwości rasowej, aby rzucić większość świata na kolana. Widzieliśmy całkowitą inwersję społeczeństwa w szybki sposób, w tym:

 • kontrolowanie wolności słowa poprzez cenzurę online i anulowanie kultury
 • blokowanie egzekwowania prawa przez organy ścigania, podczas gdy brutalni protestujący niszczą miasta i miasteczka
 • usuwanie i szpecenie zabytków odzwierciedlających historię kraju (dobrą i złą)
 • grabieże usprawiedliwione i uznane za równoznaczne z odszkodowaniem
 • kara wobec sygnalistów i osób, które wyrażają opinie sprzeczne z oficjalnymi źródłami
 • zachęcanie ludzi do donoszenia na siebie nawzajem za absurdalne naruszenia blokady
 • brutalne interakcje z powodu dystansu społecznego i wymagań dotyczących maski na twarz
 • grzywny i kary pozbawienia wolności za wykroczenia takie jak jazda na rowerze , gra w piłkę w parku i odprawianie nabożeństw .
 • śledzenie przez aplikacje i wyspecjalizowane zespoły zadaniowe
 • drużyny sportowe grające na pustych stadionach z tekturowymi wycinankami z postaciami ustawionymi na trybunach

Blokada COVID-19 i związane z nią prawa szaleństwa to dopiero początek. Globalny kult Bizarro nakreślił swoje plany dla ludzkości w formie Wielkiego Resetu , aby przeprojektować i przeobrazić życie na wszelkie możliwe sposoby, a wszystko to w imię stworzenia lepszego świata. Biorąc pod uwagę katastrofalne wyniki do tej pory, jak ktokolwiek może uwierzyć, że jesteśmy na drodze do utopii? 

Zamiast tego, bez większego oporu rozrasta się odwrócony świat psychopatycznych despotów, którzy udają bogów. Jak powiedział kiedyś filozof Edmund Burke: „Jedyną rzeczą konieczną do triumfu zła jest to, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. To szaleństwo nie skończy się, dopóki przeciętny człowiek nie sprzeciwi się temu żałosnemu planowi.

Bizarro był kiedyś przedstawiany jako rodzaj głupkowatego zombie. Jednak jego wygląd i moce przekształciły się na przestrzeni lat w coś znacznie groźniejszego. Coraz częściej ludzie zaczynają dostrzegać, że wielu naszych obecnych przedstawicieli politycznych, liderów biznesu oraz ekspertów naukowych i medycznych przekształciło się w coś groźnego. Wywołało to strach i zamieszanie, ponieważ zaufanie publiczne zostało naruszone na skalę, której nawet Richter nie był w stanie zmierzyć.

Mimo narastającego zagrożenia konieczne jest, abyśmy nie dali się zastraszyć. Nie musimy mieć prześwietlenia, super siły ani umiejętności latania, aby powstrzymać naszych zdrajców przed realizacją ich wstecznej wizji życia. Ich moc jest generowana za naszą zgodą. 

Po prostu powiedzenie „nie” ich programom i oznacza, że ​​może to powstrzymać te despotyczne wampiry na ich drodze. Im bardziej zbiorowo się sprzeciwiamy, tym bardziej stajemy się upoważnieni. Właśnie dlatego cenzura jest na najwyższym poziomie, a manipulatorzy medialni desperacko eliminują głosy sprzeciwu. Boją się utraty kontroli i nie cofną się przed niczym, by utrzymać masy w ignorancji, milczeniu i niezdolności do zebrania się razem.

Bizarro – Świat technokracji i nowego globalnego porządku jest rozległy i wieloaspektowy. Wymaga to nieustannego wysiłku mówienia prawdy i oporu przed porażką. Mam nadzieję, że ludzie będą podróżować po żółtej ceglanej drodze i zdobędą inteligencję, odwagę i współczucie wymagane do pokonania wszystkich ukrywających się za zasłonami rządu, finansów, technologii, nauki, edukacji, opieki zdrowotnej i religii.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

FB https://www.facebook.com/globalna.info

FB https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

TELEGRAM https://t.me/globalnainfo

YT https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

RUMBLE https://rumble.com/c/RESETOWIEC

TIKTOK: https://www.tiktok.com/@globalna.info?

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WITAMY W ”BIZZARO WORLD” – JAK NASZ ŚWIAT ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA

Globalna Świadomość5 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWA HISTORIA KLAUSA SCHWABA – KIM JEST ”ZBAWCA LUDZKOŚCI” ?Następny artykułJAK OBECNIE REALIZOWANE SĄ PLANY ”AGENDA 21” NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • WITAMY W ”BIZZARO WORLD” – JAK NASZ ŚWIAT ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Jeden komentarz
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?