Otwórz oczy

JEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ ?

JEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ ?

Zwróćcie uwagę, że nie stracili ani grosza w handlu, a wręcz przeciwnie. To że wytłuką nie związany z nimi handel nie oznacza strat. Zamykając nawet swoje centra handlowe i sklepy firmowe i izolując ludzi, o setki procent zwiększyli obroty w należących do nich sklepach internetowych.

Od lat obserwuję z ciekawością jak dynamicznie opanowali usługi kurierskie, jak powiązali sprzedaż z placówkami stacjonarnymi ( Żabka ) i siecią paczkomatów, które w Polsce powstały w błyskawicznym tempie, tak by zdążyć przed ZARAZĄ i kolejnymi lockAMI. W tym samym tempie przejmowali polską farmację.

Dla pandemii wybrali celowo Chiny, gdzie produkują słabej jakości towary, atrakcyjne cenowo, właśnie w okresie zarazy. Już dawno temu wiedziano że produkcja w okresie zarazy stanie w Europie i USA, więc wypełnili lukę towarami na jakich zarabiają nawet 1000%, choć cena jest atrakcyjna. To dlatego okresy locków poprzedza najpierw lock w Chinach.

Chiny musza być sprawne kiedy na pozostałym obszarze trwają locki. Chiny nadrabiają, jak pisałem kilka razy, stosując tygrysi skok produkcji. Teraz rozumiecie dlaczego locki są symetrycznie wprowadzane na całym świecie po Chinach, po to żeby zeszła wielka, tania produkcja z Chin.

Oni liczą, przy tej przebitce za chińskie towary, mogą w Europie i USA zatrzymać produkcję nawet na rok a i tak zarobią ogromną kasę, bo wpływy z Chin są setki razy wyższe od strat tych z Europy czy USA. Dzięki temu, w okresie przejściowym, utrzymują spokój w swoich narodach, bo jest czym zatkać gębę.

Sieci spożywcze są otwarte w czasie locków , BO MUSZĄ, właściciele korporacji nie stracili ani grosza, a przed nimi lukratywne interesy. Zarobią na NIESPODZIANKACH, jakich sprzedali już 12 mld, będzie JESZCZE kilka fal . Będą zarabiać na leczeniu przewlekle chorych, podając im skojarzone , bardzo drogie terapie.

Coś Wam to przypomina ? MI CHEMIĘ. Rodzimy się i nasi rodzice już muszą wydawać na nas część zarobionych pieniędzy. ZARABIAJĄ ONI. Potem dorastamy i wydatki na szkołę, ubrania, odpoczynek. ZNOWU ZARABIAJĄ ONI. Potem przygotowujemy się do zawodu i bierzemy kredyt.

NASZE PRZETRWANIE W SIECI ZALEŻY OD WAS !

ZARABIAJĄ ONI. Idziemy do pracy, spłacamy kredyt na naukę i bierzemy kolejny na dom, samochód. ZARABIAJĄ ONI. Pracujemy ciężko 30 lat. ZARABIAJĄ ONI. Spłacamy kredyt i mamy dom , dwa samochody, wyposażenie i wtedy dostajemy RAKA.

Zaczynamy walczyć o życie i wyprzedajemy stopniowo uzbierany przez całe życie majątek żeby przedłużyć sobie życie o maksymalnie pięć lat ( taki jest statystyczny okres przeżywania po chemii ). NA NASZYM LECZENIU ZNOWU ZARABIAJĄ ONI. Nie dość że żerowali na nas całe życie, na koniec odbierają nam wszystko co udało nam się wypracować.

Jeżeli dodamy do tego to, że od lat ONI sprzedają nam truciznę w jedzeniu , wodzie, rozpylają trucizny na polach , łąkach , w powietrzu, by wywołać u nas RAKA, to nasz cykl życia w rzeczywistości jest cyklem pracy akumulatora zasilającego ICH system produkcji bogactwa i władzy.

Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie nasze media internetowe

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

JEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ ?

Globalna Świadomość7 września 20227 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOLSKI RAPER AK-47 UDOWODNI ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA ?Następny artykułEUROPEJSKIE RZĄDY ZAPOWIADAJĄ BLACKOUTY NIE BEZ POWODU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_c86a7ee3d8ef0b551ed58e354a836f2b";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?