Świat jest inny

UKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW

UKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW

Ukrywana prawda o długich włosach jest taka, że włosy nie pełnią tylko funkcji estetycznej.

Włosy stające dęba, kiedy wyczuwasz zagrożenie, albo się wzruszasz będąc w pięknym miejscu lub mówisz coś i one staja na ręce, kręgosłupie wraz z towarzyszacymi Ci ciarkami na ciele informują Cię, że to wszytko jest prawda co myślisz i mówisz.

Oprócz absorbowania informacji, włosy posiadają zdolność emitowania energii do środowiska. Można to zaobserwować w eksperymentach na włosach z zastosowaniem fotografii Kirlian.

Długie włosy są symbolem wszechobecnej swobodnej energii, są naszymi antenami które łaczą nas z wszechświatem. Dzięki nim możemy pobierać enegię kosmiczną, ale muszą mieć conajmniej 8 cm, wtedy zaczyna to funkcjonwać.

Wiedza okultystyczna traktuje włosy jako naturalny zbiornik i środek utrzymujący witalną esencję, która często ucieka wraz z innymi emanacjami z ciała. Włosy są związane z wieloma funkcjami mózgu, na przykład pamięcią.

Włosy rosną do pewnej długości, póżniej się zatrzymują. Wiedzieli to także Słowianie i inne ludy. Dlatego nosili długie warkocze, które w połaczeniu z 33 kręgami kregosłupa tworzą antenę wznoszącą nas enegetycznie do góry, jak 33 szczeblowa drabina Jakubowa.

Wszędzie są zapisane informacje dla ludzi, tylko trzeba je umieć przeczytać.

Rdzenni amerykanie twierdzą, że obcięcie włosów równa się z odcięciem ich od świata duchowego. Włosy są bowiem istotnym łącznikiem ze światem duchowym i przyrodą. Długie włosy otwierają drogę do intuicji i wielu innych zdolności sensorycznych, które w większości z nas pozostają przez całe życie w stanie letargu.

Ścignięcie skalpu z wroga, było symbolem pokonania go na zawsze i zabraniu mocy, przejęciu jej, wielu wolałby wybrać smierć, niż żyć w hańbie.

Słynni amerykańscy zwiadowcy z plemion Choctaw i Navajo z czasów wojny w Wietnamie przypisywali swoje poszerzone zdolności sensoryczne długim włosom. Kiedy obcięto im włosy, odziały prowadzone przez idniańskich tropicieli wpadały w zasadzki i ginęły bez wieści.

Po licznych protestach amerykańskie dowódzwto pozwoliło im pozostawić długie włosy. Żołnierze prowadzeni przez długowłosych zwiadowców i tropicieli bezbłędnie omijali wrogie odziały.

Wszyscy wielcy wojownicy w historii mieli długie włosy zaczynając od Słowian, Wikingów wraz z ich warkoczami, Galów, Celtów, Piktów, Greków (którzy pisali ody do włosów swoich bohaterów), Indian amerykańskich (słynących z długich lśniących włosów) po Japończyków (samurajów). Im dłuższe i piękniejsze włosy, tym bardziej za męskiego uważano wojownika.

Wikingowie obnosili się ze swoimi warkoczami, a samurajowie używali długich włosów jako symbolu ich honoru (odcinali warkocze, gdy tracili honor).

W całej historii mężczyźni podkreślali znaczenie włosów, o których specjanie zapomniano.

Należy też przytoczyć niektóre kluczowe postacie w historii ludzkości, które używały długich włosów, jako symbolu mocy, mądrości, wojownika, swobody lub ozdoby, należy pamietać, że większość prawdziwych bohaterów została wymazana z kart historii i zastapiono ich wymyślonymi ale oni także maja długie włosy począwszy od Achillesa a skończywszy na Jezusie.

Jeśli wystarczająco uważnie zaobserwujesz przyrodę, zauważysz, że nigdy nie stworzyłaby czegoś, co nie miałoby do odegrania istotnej roli w danym kontekście. Ludzkie włosy także odgrywają określone role w kontekście naszych zdolności poznawczych. Wydawać się to może dziwne.

„Modne fryzury mogą być tylko trendem, ale badając to zjawisko dogłębnie, może się okazać, że idąc za nim pozbawiamy się jednego z najcenniejszych źródeł życiowej energii człowieka” Yogi Bhajan.

U starożytnych Izraelitów ścinanie włosów i brody było oznaką skalania itp. (Kapł. XXI., 1-5.) Łysa głowa oznaczała nieszczęście, pokutę lub żal.

Egipscy kapłani golili głowę dla czystości, gdyż byli w stanie całkowicie panować nad własnymi ciałami. Buddyści po dziś dzień pozbywają się włosów na głowie na znak pogardy dla życia i zdrowia.

Hinduscy kapłani i bramini, a także niemalże wszystkie inne kasty społeczne, golą głowę, pozostawiając długie włosy wyrastające ze środka korony. Asceci Indii noszą długie włosy, podobnie jak wojowniczy Sikhowie i prawie wszystkie ludy zamieszkujące Mongolię.

W Bizancjum i na Rodos golenie brody było zakazane, a w Sparcie obcinanie brody oznaczało niewolę i posłuszeństwo.

Wśród Skandynawów obcinanie włosów uważano za oznakę hańby. Wikingowie obcinali włosy u niewolników.

Cała populacja wyspy Cejlon (buddyjscy syngalescy) nosi długie włosy. Tak samo postępują duchowieństwo rosyjskie, greckie i ormiańskie oraz mnisi.

Jezus i apostołowie są zawsze przedstawieni z długimi włosami.

Ogolenie głowy na łyso jest rytuałem który symbolizuje niewolnictwo, poddanie się i całkowite posłuszeństwo.

Takim symbolicznym przykładem który każdy kojarz jest Samson z Bibli. Siłacz który po ścięciu włosów, zostaje pokonany, traci swoja moc. Tak samo jest w świecie dzisiejszym np. żołnierze lub kiedy widzimy nagonkę na kogoś w masmediach i po jakimś czasie ta osoba goli się na łyso znaczy, że się poddała, godzi sie być niewolnikiem. Było wiele takich osób aktorów, piosenkarzy jak Sinead O Connor także w Polsce.

Aktualnie najbardziej znaną i rozpoznawalną osobą, która to zrobiła jest Britney Spears, która żeby bronić swoje dzieci poddała się. Ogoliła się na łyso przy świetle fleszy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW

Globalna Świadomość14 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSANastępny artykułELITY NWO MAJĄ NOWEGO KRÓLA, KTÓRY KOCHA AGENDĘ 2030

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?