Bez kategorii

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

Śmierć królowej Elżbiety  II przywodzi na myśl przepowiednię Nostradamusa sprzed prawie 500 lat, która zwiastowała koniec korony brytyjskiej.

A konkretnie na rok 2022, „proroctwa” Nostradamusa obejmowały takie wydarzenia jak, początek nowej wojny światowej i śmierć królowej, które miały wywołałać globalny chaos i walki o władzę, a także upadek meteoru na ziemię , załamanie gospodarcze i trzęsienia ziemi.

Na początku 2022 roku na amerykańskim forum 'Above Top Secret’ spekulowano, że jedno z proroctw Nostradamusa opublikowane w 1555 roku idealnie pasuje do czasów, w których obecnie żyje brytyjska korona.

W tekście Centurii 8 kwartecie 97 Nostradamus napisał: 

„Pod koniec wojny zmienią się wielkie mocarstwa. Niedaleko brzegu rodzi się troje pięknych dzieci. Zniszczą ludzi, gdy osiągną pełnoletność. Zmienią królestwo i zatrzymają jego rozwój’”.

„Eksperci” potwierdzają, że dzieci odnoszą się do książąt Williama, Henryka i księżniczki Beatrice, wszystkich wnuków królowej Elżbiety II i księcia Filipa. 

Wojna toczyła się na Falklandach w 1982 roku. Co ciekawe, siedem dni po zakończeniu konfliktu Diana, księżna Walii, urodziła Williama, swoje pierwsze dziecko.

Wybrzeże może odnosić się do Tamizy przepływającej przez Londyn lub Oceanu Atlantyckiego, który otacza Wielką Brytanię i jest kluczem do brytyjskiej tożsamości jako narodu wyspiarskiego.

Tym samym przepowiednia ostrzegałaby, że po śmierci królowej monarchia brytyjska będzie skazana na wyginięcie, a nawiasem mówiąc, byłby to przedsmak, że nowy król Karol III nie spędzi dużo czasu na tronie, ze względu na jego wieku, podczas gdy następca księcia Williama mógł przekształcić państwo w niepanującą demokrację parlamentarną.

„Nagła śmierć pierwszej osoby doprowadzi do zmian, a na czele królestwa stanie inny”

Dwór królowej Elżbiety II ogłosił śmierć królowej dokładnie 911 dni po ogłoszeniu pandemii przez WHO oraz 77 lat i 7 dni po zakończeniu zakończeniu drugiej wojny światowej

Być może wszystkie wyniki numerologii są nieistotnymi liczbami losowymi, lub mogą być też oznakami oznakami kolejnej wielkiej światowej katastrofy, która mogła już zacząć się wraz z wojną na Ukrainie?

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 2

1. Data zakończenia II wojny światowej – 2 września 1945 r.

2. Data śmierci królowej Elżbiety II – 8 września 2022 r.

3. Czas pomiędzy datami od Nd. 02 września 1945 do czw. 08 września 2022 77 lat i 7 dni.

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 3

1. 11 marca 2020 r. – dzień, w którym wszystko się zmieniło – tego dnia na briefingu prasowym Światowej Organizacji Zdrowia WHO ogłasza wybuch nowego koronawirusa #COVID19 globalną pandemią.

2. Data śmierci królowej Elżbiety II – 8 września 2022 r.

3. Czas między datami od śr. 11 marca 2020 do czw. 08 września 2022 – 911 dni.

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 4

Biorąc pod uwagę szturchnięcie, jakim Evelyn Robert de Rothschild przebija Karola III, wydaje się, że globaliści mają teraz carte blanche. Król Karol może zrobić dla nich wszystko, o co poproszą, chyba że ten zdecyduje się pomścić swoje długie upokorzenie.

W każdym razie może on być ostatnim królem Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów. W związku z kryzysem gospodarczym i niestabilną sytuacją na świecie instytucja monarchii będzie coraz częściej postrzegana przez społeczeństwo jako kosztowny ciężar. Debata o zachowaniu dynastii królewskiej trwała już za panowania Elżbiety II, gdy była ona symbolem stabilności Wielkiej Brytanii.

Udostępnij

3 komentarze

 1. Nie kumam tego waszej mieszanki czyli cytowania biblii, śledzenia proroctw biblijnych oraz analizy przepowiedni Nostradamusa lub innych spirytystów… jak wy to w sobie łączycie? Nie doczytaliście z Biblii czym dla Boga jest spirytyzm itp?

  1. Hehe, faktycznie, demon opisany w biblii czyli bozio biblijny żądał, aby słuchać tylko jego propagandy i nie korzystać z innych źródeł informacji. Za szukanie wiedzy w innych mediach ustanowił karę śmierci.
   Autor artykułu stara się znaleźć wiele źródeł, które mogą odnosić się do opisywanych splotów zdarzeń. Jest to bardzo dobre, rzetelne podejście.
   Hehe, każdy kto szuka wiedzy i prawdy jest wg bozia biblijnego grzesznikiem nadającym się tylko do zabicia. Najlepiej olać takiego ludobójczego prawodawcę i wtedy nie będzie miał na kim żerować energetycznie ani kogo mordować.

Zaloguj się, aby skomentować.

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

Globalna Świadomość13 września 202213 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTANastępny artykułUKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO POWIĄZANA Z TWOJĄ TOŻSAMOŚCIĄ JUŻ NADCHODZI APEL – NASZ NOWY PROJEKT JUŻ PRAWIE GOTOWY !

3 komentarze

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_abd815286ba1007abfbb8415b83ae2cf";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 3 komentarze
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?