Świat jest inny

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

Śmierć królowej Elżbiety  II przywodzi na myśl przepowiednię Nostradamusa sprzed prawie 500 lat, która zwiastowała koniec korony brytyjskiej.

A konkretnie na rok 2022, „proroctwa” Nostradamusa obejmowały takie wydarzenia jak, początek nowej wojny światowej i śmierć królowej, które miały wywołałać globalny chaos i walki o władzę, a także upadek meteoru na ziemię , załamanie gospodarcze i trzęsienia ziemi.

Na początku 2022 roku na amerykańskim forum 'Above Top Secret’ spekulowano, że jedno z proroctw Nostradamusa opublikowane w 1555 roku idealnie pasuje do czasów, w których obecnie żyje brytyjska korona.

W tekście Centurii 8 kwartecie 97 Nostradamus napisał: 

„Pod koniec wojny zmienią się wielkie mocarstwa. Niedaleko brzegu rodzi się troje pięknych dzieci. Zniszczą ludzi, gdy osiągną pełnoletność. Zmienią królestwo i zatrzymają jego rozwój’”.

„Eksperci” potwierdzają, że dzieci odnoszą się do książąt Williama, Henryka i księżniczki Beatrice, wszystkich wnuków królowej Elżbiety II i księcia Filipa. 

Wojna toczyła się na Falklandach w 1982 roku. Co ciekawe, siedem dni po zakończeniu konfliktu Diana, księżna Walii, urodziła Williama, swoje pierwsze dziecko.

Wybrzeże może odnosić się do Tamizy przepływającej przez Londyn lub Oceanu Atlantyckiego, który otacza Wielką Brytanię i jest kluczem do brytyjskiej tożsamości jako narodu wyspiarskiego.

Tym samym przepowiednia ostrzegałaby, że po śmierci królowej monarchia brytyjska będzie skazana na wyginięcie, a nawiasem mówiąc, byłby to przedsmak, że nowy król Karol III nie spędzi dużo czasu na tronie, ze względu na jego wieku, podczas gdy następca księcia Williama mógł przekształcić państwo w niepanującą demokrację parlamentarną.

„Nagła śmierć pierwszej osoby doprowadzi do zmian, a na czele królestwa stanie inny”

Dwór królowej Elżbiety II ogłosił śmierć królowej dokładnie 911 dni po ogłoszeniu pandemii przez WHO oraz 77 lat i 7 dni po zakończeniu zakończeniu drugiej wojny światowej

Być może wszystkie wyniki numerologii są nieistotnymi liczbami losowymi, lub mogą być też oznakami oznakami kolejnej wielkiej światowej katastrofy, która mogła już zacząć się wraz z wojną na Ukrainie?

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 2

1. Data zakończenia II wojny światowej – 2 września 1945 r.

2. Data śmierci królowej Elżbiety II – 8 września 2022 r.

3. Czas pomiędzy datami od Nd. 02 września 1945 do czw. 08 września 2022 77 lat i 7 dni.

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 3

1. 11 marca 2020 r. – dzień, w którym wszystko się zmieniło – tego dnia na briefingu prasowym Światowej Organizacji Zdrowia WHO ogłasza wybuch nowego koronawirusa #COVID19 globalną pandemią.

2. Data śmierci królowej Elżbiety II – 8 września 2022 r.

3. Czas między datami od śr. 11 marca 2020 do czw. 08 września 2022 – 911 dni.

Śmierć Elżbiety: to, o czym Nostradamus wspomniał w swoich „proroctwach” prawie 500 lat temu o końcu jej panowania 4

Biorąc pod uwagę szturchnięcie, jakim Evelyn Robert de Rothschild przebija Karola III, wydaje się, że globaliści mają teraz carte blanche. Król Karol może zrobić dla nich wszystko, o co poproszą, chyba że ten zdecyduje się pomścić swoje długie upokorzenie.

W każdym razie może on być ostatnim królem Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów. W związku z kryzysem gospodarczym i niestabilną sytuacją na świecie instytucja monarchii będzie coraz częściej postrzegana przez społeczeństwo jako kosztowny ciężar. Debata o zachowaniu dynastii królewskiej trwała już za panowania Elżbiety II, gdy była ona symbolem stabilności Wielkiej Brytanii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

Globalna Świadomość13 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTANastępny artykułUKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?