Czarna Szlachta

ŚMIERĆ KRÓLOWEJ ELŻBIETY – ZNAK NADCHODZĄCYCH ZMIAN ?

ŚMIERĆ KRÓLOWEJ ELŻBIETY – ZNAK NADCHODZĄCYCH ZMIAN ?

Królowa Elżbieta nie żyje, książę Karol, który wezwał do zebrania „bilionów”, do dyspozycji Antychrysta, będzie teraz pierwszym królem Anglii od pokolenia. Takich informacji nie przeczytacie w głównym nurcie medialnym, ale na naszym portalu już tak. Zatem raz jeszcze: Pałac Buckingham ogłosił śmierć brytyjskiej królowej Elżbiety II, kończąc jej 70-letnie panowanie. Książę Karol, który wezwał do przekazania „bilionów” dolarów Antychrystowi, teraz przygotowuje się do zostania królem Anglii.

Drodzy Czytelnicy, w naszych czasach mamy takich o to przedstawicieli książąt, którzy zajmują miejsce w nagłówkach „czasów ostatecznych”. Książę koronny Mohamed bin Zayed, który jest kluczowym motorem porozumienia abrahamowego. Książę koronny Mohammed bin Salman, który jest zajęty budowaniem NEOM’u. I książę Karol, który chce dać biliony Antychrystowi i właśnie został królem.

Mam przeczucie, że teraz wszystko zacznie się szybko toczyć. Książę Karol jest królem Anglii, papież Franciszek prawdopodobnie przygotowuje się do zastąpienia przez znacznie młodszego „mężczyznę”, Emmanuel Macron niedawno ponownie wybrany na kolejne pięć lat. Innymi słowy „pionki na eschatologicznej planszy”, zajmują z góry wyznaczone miejsca, tak aby „syn zatracenia”, mógł „otwarcie”, wkroczyć na arenę dziejów ludzkości.

Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!

Słowa wypowiedziane przez Edsona Glaubera, wizjonera z Itapirangi, podczas objawień 16 lutego 2018 roku w Vigolo (Bergamo).

Wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu, że ta tak zwana „PLANdemia”, była katalizatorem, to jest „przyspieszaczem”, globalnych przemian, których uwieńczeniem będzie „wzięcie ludzkości pod but” oraz ujawnienie się samego antychrysta. Sądzę, że czas jest już naprawdę bliski. Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy ten słyszy: „Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Wracając jednak do tematu przewodniego, zgodnie ze zwyczajami i prawami podzielanymi przez Wielką Brytanię i czternaście innych królestw Wspólnoty Narodów, których Jej Królewska Mość była głową państwa, książę Walii – znany jako książę Rothesay w Szkocji – jako spadkobierca został królem w momencie śmierci matki. Nowy król może wybrać imię królewskie lub zdecydować się na kontynuację jako król Karol Trzeci.

A teraz puenta, otóż co Książę Karol ma wspólnego z tak zwanym „Wielkim Resetem” i Nadchodzącym Antychrystem? Otóż Książę Karol na COP26 powiedział tak: Tutaj potrzebujemy szeroko zakrojonej kampanii w stylu militarnym, aby zniszczyć siłę globalnego sektora prywatnego, z bilionami do dyspozycji daleko poza globalnym PKB i z największym szacunkiem, nawet poza rządami światowych przywódców.”

Przebudziłeś / Przebudziłaś się już, czy to nadal za mało i jeszcze „śpisz”? Teraz zaczyna się koniec a Biblia i Słowa samego Boga, są naszą obroną na pierwszej linii, przed narastającą falą ciemności w ostatnich dniach przed rozpoczęciem „wielkiego ucisku”„Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.” Jan 3:16.

Udostępnij

 1. Bozio biblijny to demon, a nie Stwórca Wszechświata. Wyznawcy demona nadal śpią, nadal oddają mu swoją wolną wolę słowami „bądź wola twoja”. Modląc się do demona, który w biblii kazał nazywać siebie bogiem, zasilają zło na Ziemi – mają więc to, co ich demon może im dać. Stary testament opisuje ludobójstwo demona i to, że był zboczeńcem-sadystą-pedofilem, który kazał chłopcom wycinać niego z ich genitaliów. Po uczynkach można poznać kto jest bogiem a kto demonem. Bozio biblijny stale domagał się krwi i jest napisane w biblii, że miłą mu jest woń palonego ciała.
  Tak bozio umiłował świat, że prawie go zniszczył potopem. Bozio biblijny jest przeciwnikiem Stwórcy Wszechświata. Modląc się demona, jesteś przeciwnikiem Stwórcy.

  1. Proszę podszkol się.. z opętania lub ateizmu można wyjść. Proś Boga o łaskę rozeznania i mądrości, bo syczysz jadem. Bez internetu błądził lub błądziłabyś jeszcze bardziej, ale może z korzyścią dla ciebie. Nawiasem mówiąc jakby było jak mówisz to uczyliby ciebie dzisiaj na chama Biblii a nie zniechęcali do niej możni tego świata. W srowidzie zmiany w Kościele chyba były największe, dlaczego? bo to im przeszkadza, a czemu? bo jest moc która musi zostać osłabiona przed ujawnieniem się syna zatracenia. Proszę nie pisz nigdy takich rzeczy, bo przybliżasz się w ten sposób do potępienia. Po ateistycznemu zrób sobie analizę swot kto był za a kto przeciw Bilblii na przestrzeni 100 lat tylko. Odpowiesz sobie sam/a chyba że demon mocno rozgościł sie w twoim sercu. Życzę tobie mądrości

   1. Przeczytaj stary testament, zapisuj przy tym, ile ludzi zamordował bozio biblijny, ile wszczął wojen i ilu ludzi w nich zginęło, za co karał śmiercią (np. żonę Lota zamienił w słup soli za to, że się odwróciła).
    A potem zastosuj zasadę: po uczynkach ich poznacie. Wtedy może spadną Ci klapki.

    1. Przeczytać nie wystarczy, jeszcze trzeba dobrze zinterpretować. Niestety, żona Lota nie posłuchała anioła. Kiedy odeszli już kawałek od Sodomy, stanęła i obejrzała się za siebie. I wtedy… zamieniła się w słup soli. Z tego wydarzenia możemy się nauczyć czegoś bardzo ważnego. Dowiadujemy się, że Bóg chroni tych, którzy są Mu posłuszni, ale wszyscy nieposłuszni zginą. Żona Lota chciała żyć w sodomie przez co Lot coraz bliżej przenosił namioty, był udręczony grzechami ludzi z sodomy a żona nie wspierała jego ani nie wzrastała w wierze. Naprawdę w Biblii zawsze jest drugie dno. Bóg jest Bogiem miłosiernym ale sprawiedliwym. To samo teraz się dzieje, jakby ludzie żyli w zgodzie z Prawem Bożym byłoby inaczej, a że łamią na potęgę wszystkie Prawa Boże no to mamy czasy ostateczne. Spadnie wielkie cierpienie na ludzkość i ci co tego nie czują będą wyklinać Boga i spadać do piekła. Mówię Ci nawróć się jeszcze masz czas. Myśl głębiej, albo zostaw myśli i poproś w sercu o rozeznanie i łaski. Przeproś za grzechy i błagaj o wybaczenie to zobaczysz co się stanie. Naprawdę wiem po sobie, narodziłem się na nowo. Wiara jest blisko konserwatyzmu dla samego siebie. Życie jest szlifowaniem przed czymś co będziemy mogli nazwać wiecznością tutaj jest sprawdzian na ziemi, który albo zaliczysz albo nie. Z Panem Bogiem

Zaloguj się, aby skomentować.

ŚMIERĆ KRÓLOWEJ ELŻBIETY – ZNAK NADCHODZĄCYCH ZMIAN ?

Globalna Świadomość10 września 202210 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE CHCE ZASŁONIĆ SŁOŃCENastępny artykułCOV-ID – POLIGON DOŚWIADCZALNY NIEZNANYCH TECHNOLOGII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK NA ŚWIAT WPŁYNĄŁ HERMETYCZNY ZAKON ZŁOTEGO BRZASKU RONALD BERNARD – CZŁONEK ELIT KTÓRY UJAWNIŁ PRAWDĘ GŁÓWNY MASON EUROPY I

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_9cc138f8dc04cbf16240daa92d8d50e2";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ŚMIERĆ KRÓLOWEJ ELŻBIETY – ZNAK NADCHODZĄCYCH ZMIAN ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?