Otwórz oczy

HARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ OBECNOŚCI NA ZIEMI”

HARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ OBECNOŚCI NA ZIEMI”

Prorok Światowego Forum Ekonomicznego, Yuval Noah Harari, niedawnou fragment stosunkowo niedawnego filmu, w którym przemawiał. W filmie nawiązuje do nowego i innego świata, który wyłonił się i zastępuje stary oraz stoi w rewolucji technologicznej, jaka dokonała się w mediach społecznościowych i przez media społecznościowe, mówi o „rodzaju pozaziemskiej obecności na Ziemi”.

„Nową rzeczą jest to, że na Ziemi jest jakaś obca obecność”.

Nowa inteligencja obcych wtargnęła do naszego życia, nie z odległej planety, ale z laboratoriów sztucznej inteligencji. A to jest coś nowego, całkowicie zmienia zasady gry, ponieważ w przeciwieństwie do wszystkich poprzednich technologii informatycznych, może samodzielnie podejmować decyzje, analizować nas, hakować.

Drukowanie i pisanie nie mogły tego zrobić, radio nie mogło tego zrobić, ale nowa technologia może to zrobić i po raz pierwszy w historii można hakować ludzi, a tym samym manipulować ludźmi na niespotykaną dotąd skalę, a my tego nie robimy. wiem, jak sobie z tym poradzić.”

„Po raz pierwszy hakujemy ludzi, a zatem manipulujemy nimi”

Widać bardzo wygodnie jest orientalizować opinię publiczną, mówiąc o nowej obecności obcych, nie z odległej planety, ale z laboratoriów sztucznej inteligencji.

Dlaczego więc używa terminu obcy? To twórcza niejednoznaczność, która wypacza koncepcje i budzi podziw ma za zadanie oswoić nas z obecnością czegoś obcego.. sztuczna inteligencja , kosmici. a może to ”coś” jest już w połowie mieszkańców tej planety…💉

„Świadomość” człowieka i „fizyka kwantowa” wszechświata mają te same zasady, na tę prawdę działa też magia, w której myśleniem wpływa się na materię. Jesteśmy wszechświatem, który staje się świadomy. 

Kiedy tworzycie nowe świadomości, wszechświat budzi się ponownie, ale z nieprzewidzianymi konsekwencjami. A kiedy zbudujesz komputer kwantowy, który myśli, on również będzie w stanie wykorzystać moce magii, ale w znacznie większym stopniu niż ludzki mózg.

Udostępnij

2 komentarze

  1. dlaczego tacy psychopaci naziole wymuszają na rządzących w poszczególnych krajach realizację swoich bandyckich wizji, niszczących ludność i Ziemię? Przecież tacy powinni być izolowani jako niebezpieczni dla otoczenia a tymczasem jest zapraszany do Polski, gdzie Pinokio i kolesie biją mu pokłony???Opętał ich?

Zaloguj się, aby skomentować.

HARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ OBECNOŚCI NA ZIEMI”

Globalna Świadomość19 września 202219 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ZA$ZCZEPIENI SĄ ”NOSICIELAMI” I PRZEKASUJĄ ”COŚ” DALEJ ?Następny artykułSOCJOTECHNIKA I NOWE METODY MANIPULACJI NA PRZYKŁADZIE PANDEMICZNEJ NARRACJI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

2 komentarze

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_c06d06da9666a219db15cf575aff2824";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ OBECNOŚCI NA ZIEMI”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 2 komentarze
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?