Otwórz oczy

SZALONE PLANY ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

SZALONE PLANY ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

Od zarania dziejów żądni władzy szaleńcy próbowali przejąć kontrolę nad całym światem. Egipscy faraonowie, cesarze azjatyccy, europejscy watażkowie, cesarze rzymscy, rosyjscy carowie i królowie brytyjscy prowadzili nieustanne wojny, próbując zdobyć absolutną władzę nad resztą ludzkości. Jedno światowe imperium zastąpiło drugie: imperia asyryjskie, babilońskie, perskie, rzymskie, chińskie, hiszpańskie i brytyjskie miały jeden cel: podbić narody i, jeśli to możliwe, rządzić całym światem.

Odwieczne pragnienie dominacji nad światem jest jedną z najbardziej podstawowych rzeczywistości w historii ludzkości.

Dziś ta diabelska żądza jest bardziej żywa i niebezpieczna niż kiedykolwiek. Nowe technologie i wszechobecna kontrola umysłu przez media stwarzają bezprecedensowe możliwości zniewolenia całej rasy ludzkiej, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

W przeszłości inwazja na inne narody była trudna: żelazo zderzało się z żelazem, a na każdy wybuch odpowiadało jeszcze głośniejsze uderzenie. Dziś gra się zmieniła. 

Jedyne, co muszą zrobić najeźdźcy, to powiedzieć światu, że grozi im straszne niebezpieczeństwo, a większość ludzi natychmiast zrzeknie się wszystkich swoich praw i wolności, aby być „bezpiecznym”.

Po II wojnie światowej psychopaci nazistowscy zbrodniarze byli ścigani podczas historycznych procesów norymberskich. Sędziowie byli zdziwieni faktem, że Hitlerowi udało się uzyskać poparcie większości narodu niemieckiego dla jego szalonego i nieludzkiego masowego mordowania milionów niewinnych ludzi. Prawa ręka Hitlera, Hermann Goring, wyjaśnił, jak to zrobili: 

„To proste. Wystarczy im powiedzieć, że są atakowani i… pójdą za swoim przywódcą. To działa w każdym narodzie”.

Wielki i Potężny Pan ”Wiadomość”

Sposobem na przerażenie świata przed „wielkim niebezpieczeństwem” są media. Dzięki mediom możesz dokładnie kontrolować to, co opinia publiczna myśli, wierzy, obawia i ufa. Synonimem mediów informacyjnych jest kontrola umysłu. To w zasadzie to samo. 

Wiadomości kontrolują umysły ludzi. Większość ludzi bezmyślnie wierzy we wszystko, co usłyszy w wiadomościach. Powiedz masom, że grozi im niebezpieczny wirus, a oni rzucą się do twoich stóp, gotowi zrobić wszystko, czego zażądasz, aby zapewnić im „bezpieczeństwo”. 

Nawet jeżdżąc swoim samochodem, zupełnie sami , mając na ustach brudną, zainfekowaną bakteriami szmatkę, która zatrzymuje czyste powietrze i toksyczne powietrze. Przyprowadzają nawet swoje dzieci i błagają o wstrzyknięcie im eksperymentalny, nieprzetestowany, zmieniający geny koktajl różnych nieujawnionych toksyn. 

Ludzie dosłownie zrobią wszystko, bez względu na to, jak niszczy to dobre samopoczucie ich samych, swoich bliskich i współobywateli, o ile będzie to zgodne z hipnotyzującą mantrą „to zapewni ci bezpieczeństwo”. 

Z tego powodu dla władców zbrodniczych poddanie mas na wyciągnięcie ręki stało się bułką z masłem. Jest to szczególnie ważne, ponieważ mają pełną kontrolę nad wszystkimi mediami głównego nurtu. Zdobyli ją właśnie z tego powodu: aby mieć zdolność zaatakowania umysłu ludzkości i ukształtowania go dokładnie zgodnie z ich planem. 

Chociaż żądza dominacji nad światem była powszechnym tematem w całej historii, w naszych czasach kontrola umysłu osiągnęła tak najwyższy poziom, że wielu nawet nie wierzy, że istnieje plan rządzenia światem.

„Hahaha, to jest teoria spiskowa”, powtarzają głośno, bezmózgiem powtarzając to, co powiedział im „Władca Wiadomości”.

Ci, którzy znają historię, są oszołomieni takim pokazem głupoty, ale jest to percepcja większości Spróbuj wyjaśnić, jak potężni ludzie z nieograniczonymi zasobami finansowymi planują zdominować świat, a wielu z nich spojrzy na ciebie pustym wzrokiem… tak, jakbyś właśnie twierdził, że księżyc jest jedną wielką kulką lodów waniliowych.

Najwyższy poziom prania mózgu występuje wtedy, gdy cała populacja nazywa historię ludzkości „teorią spiskową”.

Kim są dzisiejsi faraonowie, którzy pragną dominacji nad światem?

Wiemy , że nasz świat cierpiał w przeszłości pod okrutnym uciskiem bezlitosnych faraonów i cesarzy. Ale kim są dzisiejsi tyrani pragnący przejąć całkowitą kontrolę nad światem? Innymi słowy, kim są „faraonowie” naszych czasów? Są dwie odpowiedzi na to pytanie: prosta wersja i bardziej złożona.

Prostą odpowiedzią jest to, że pozornie wiodącym podmiotem dążącym do dominacji nad światem jest Światowe Forum Ekonomiczne. 

WEF kontroluje Organizację Narodów Zjednoczonych, Światową Organizację Zdrowia i wiele innych organizacji globalistycznych. Gromadzi pod swoimi skrzydłami tysiące miliarderów i milionerów i przekonuje ich do realizacji jego programu. Pozycjonuje światowych liderów w polityce i wyznacza kierunek opieki zdrowotnej, biznesu, rządów, finansów itp. 

Światowe Forum Ekonomiczne dosłownie pozycjonuje się jako wielki tyran nad całą ludzkością.

Ich oficjalny program dominacji nad światem nazywa się Wielki Reset, Agenda 2030, Agenda 21, Odbuduj Lepiej i tak dalej. Chociaż nikt nie wybrał ani nawet nie poprosił o WEF, postawili się jako bóg tego świata, rządzący rządami na całym świecie i mówiący całej ludzkości, co ma robić.

WEF zaprasza najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie na coroczne spotkania w Davos w Szwajcarii, gdzie otwarcie dyskutują o przyszłości naszego świata io tym, jak mogą skierować ludzkość w pożądanym kierunku. Oczywiście twierdzą, że narzucenie ich niedemokratycznego systemu totalitarnej kontroli ma na celu „poprawę stanu świata”.

wef davos

Jak już powiedziałem, WEF jest łatwą odpowiedzią. Są dla publiczności widocznym bytem na światowej scenie teatralnej. Za WEF stoją prawdziwi winowajcy, którzy spiskują o całkowitą dominację nad naszym światem. Są niejasnymi superbogatymi istotami – nie tylko miliarderami, ale trylionerami – którzy wykorzystują swoje nieograniczone zasoby finansowe, aby rozprzestrzeniać swoje macki wpływów na każdy aspekt społeczeństwa. Są również określani jako „ kabała ”.

Siedziby tych oligarchów znajdują się w tak zwanych „suwerennych państwach”, takich jak City of London (suwerenny obszar w sercu Wielkiego Londynu), Dystrykt Kolumbii (suwerenny obszar w Waszyngtonie DC) i Państwo Watykańskie (suwerenny obszar w sercu Wielkiego Londynu). obszar w Rzymie).

To samo dotyczy Banku Rozrachunków Międzynarodowych,  który nadzoruje ponad pięćdziesiąt banków centralnych. Są jednym z najpotężniejszych podmiotów finansowych na świecie, pociągającym za kulisami wiele sznurów światowej dominacji. W 1987 roku ze Szwajcarską Radą Federalną wynegocjowano „Porozumienie w sprawie siedziby”, traktat, który sformalizował specjalne stanowisko BIS. Kilka godnych uwagi artykułów z tego traktatu:

✔︎  Pełen immunitet  od postępowania karnego i cywilnego oraz postępowania dla banku jako takiego.

✔︎ Brak płacenia podatków od transakcji i wynagrodzeń personelu.

✔︎  Brak ujawniania  rządom działalności BIS.

✔︎ Nie podlega żadnej jurysdykcji.

Te niezależne „państwa w państwie” są ponad prawami kraju, na którym się znajdują. Nie płacą podatków, nie podlegają żadnemu rządowi i są dosłownie nietykalni.

Osobowości publiczne – jak politycy i biznesmeni – są tylko marionetkami tych mistrzów marionetek, których siła tkwi w  ukryciu . Pozostając w ukryciu, mogą działać bez kontroli, bez ponoszenia odpowiedzialności przez ludzkość.

Światowe Forum Ekonomiczne, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Bank Światowy, Światowa Organizacja Zdrowia i wszystkie inne wielkie globalistyczne podmioty są tworzone przez tych ukrytych władców. Opinia publiczna nigdy ich nie widzi ani nie słyszy, a jednak to ona decyduje o tym, co dzieje się na świecie.

Na temat tych podmiotów napisano wiele pogłębionych książek i artykułów internetowych. Jeden świetny zasób, który możesz pobrać za darmo, pokazano poniżej.

Najlepsi eksperci z brytyjskiego wywiadu, marynarki wojennej, Korpusu Piechoty Morskiej USA, Światowej Organizacji Zdrowia, ONZ, CDC itp. zeznawali przed 11 prawnikami i sędzią o oficjalnym planie dominacji nad światem przez elity finansowe, które działają od wewnątrz suwerenne „państwa w państwie”. 

Te zeznania ekspertów są podsumowane w Dowodzie Wielkiego Jury, które można pobrać bezpłatnie.

Cele zrównoważonego rozwoju dla „lepszego świata”

Cele Zrównoważonego Rozwoju

Światowe Forum Ekonomiczne okrywa się białymi szatami lśniących oświadczeń, takich jak „poprawa stanu świata” i „globalne cele zrównoważonego rozwoju”. Czynienie świata lepszym miejscem jest oczywiście godne pochwały… mniej godne pochwały jest to, że WEF był wyraźnie zaangażowany w planowanie i aranżowanie pandemii, aby zmanipulować ludzkość, aby zaakceptowała swój Wielki Reset ( patrz dokument THE PLAN ) .

THE PLAN pokazuje, jak Światowe Forum Ekonomiczne i inne globalistyczne podmioty zaplanowały wiele pandemii w celu wprowadzenia światowej tyranii. 

Ich intencje wobec naszego świata mogą nie być tak godne podziwu, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z ich „celów zrównoważonego rozwoju” – na przykład celom „Globalne zarządzanie” i „Zarządzanie Internetem”. Te mówią same za siebie: WEF chce przejąć pełną kontrolę nad całym światem. I chcą być tymi, którzy określają, jakie informacje są dozwolone w Internecie.

Cele WEF dotyczące tworzenia lepszego świata obejmują zainstalowanie systemu całkowitej kontroli.

Inne cele zrównoważonego rozwoju brzmią jak marzenie: na przykład „bez ubóstwa”. Co ciekawe jednak, właścicieli i członków WEF łączy jedno:

Są astronomicznie bogaci, głównie dlatego, że od dziesięcioleci okradają ludzkość.

Na przykład udają się do różnych narodów świata i kradną wszystkie ich zasoby naturalne poprzez niszczycielskie wydobycie. Zatrzymują wszystkie zyski dla siebie, podczas gdy rdzenni mieszkańcy są zmuszani do niewolniczej pracy, wydobywając skarby własnej ziemi dla wzbogacenia tych zagranicznych intruzów.

Podobnie  wykupują każdą branżę na świecie, przekazując całe bogactwo garstce ich własnych megakorporacji, jednocześnie niszcząc miliony ludzi, których małe firmy nie mogą konkurować z tymi potwornymi gigantami.

A co z systemem pieniężnym, który ma na celu utrzymywanie ludzi w wiecznej biedzie, podczas gdy większość pieniędzy z podatków znika w kieszeniach tych superbogatych ludzi, którzy sami nigdy nie płacą ani grosza podatku?

To tylko kilka przykładów głębokiej i wszechobecnej ogólnoświatowej sieci systematycznego ucisku ludzkości przez elity.

To właśnie nadużywając ludzkości dla własnego wzbogacenia, w pierwszej kolejności zdobyli swoje astronomiczne bogactwo. A teraz twierdzą, że mają szlachetny cel, jakim jest położenie kresu ubóstwu?

A jak zamierzają to zrobić? Instalując powszechny dochód , który sprawi, że ludność całego świata będzie w 100% zależna od władców. Globalny dobrobyt. Ale w zamian ludzie nie będą posiadać niczego, nie będą mieli wolności ani praw, głosu ani opinii, ponieważ będą doskonałymi niewolnikami tych elit, które będą posiadać wszystko. Ta rzekoma „utopia” została nakreślona w psychopatycznym artykule napisanym przez WEF dla Forbes.com .

Artykuł opisuje , w jaki sposób obywatelka Nowego Porządku Świata WEF wyraża swoje szczęście z tego nowego stanu świata. Mówi, jak cudowne jest życie bez posiadania niczego i jakim marzeniem stał się świat, teraz, gdy wszyscy są zamknięci w Smart Cities. Jednak pod koniec raportu z pochwałami podziela zaniepokojenie brakiem prywatności:

„Czasem denerwuje mnie fakt, że nie mam prawdziwej prywatności. Nigdzie nie mogę się udać i nie zostać zarejestrowany. Wiem, że gdzieś wszystko, co robię, myślę i marzę. Mam tylko nadzieję, że nikt tego nie zrobi użyj go przeciwko mnie. W sumie to jest dobre życie.

Taki jest cel tego jednego superpaństwa światowego: pełna totalitarna kontrola, gdzie każdy oddech, bicie serca, aktywność hormonalna, interakcja między ludźmi (pomyśl o seksualności), uczucia, myśli, a nawet najbardziej intymne, osobiste ze wszystkich: nasze sny, zostaną zapisane.

Zmuszanie do jedzenia szczerego jedzenia jedzenia

Kolejnym „celem zrównoważonego rozwoju” WEF jest „Zero głodu”. Choć brzmi to pięknie, w rzeczywistości oznacza zniszczenie przemysłu wołowiny karmionej trawą i zastąpienie zdrowego, naturalnego mięsa genetycznie zmodyfikowanym (=niezdrowym) białkiem roślinnym i „mięsem” hodowanym w laboratorium stworzonym przez elity. 

Bill Gates ściśle współpracuje z WEF i kupuje wszystkie pola uprawne w Ameryce, budując fabryki, w których będzie uprawiane syntetyczne mięso.

Tymczasem ponad sto największych zakładów produkcji i dystrybucji żywności w Ameryce spłonęło w ciągu ostatnich kilku lat. W 2022 r. ponad piętnaście wiodących firm spożywczych zobaczyło, jak ich siedziby spłonęły – wszystko w tym samym tygodniu!

Możemy oczywiście powiedzieć sobie, że to bezsensowny zbieg okoliczności. Cóż… wszystkie główne zakłady produkujące żywność w USA płoną właśnie wtedy, gdy WEF mówi o zakończeniu obecnego zaopatrzenia w żywność i uzależnieniu całej ludzkości od nowej syntetycznej żywności. Rzeczywiście – nie ma tu nic do zobaczenia, ludzie. 

Tak jak wtedy, gdy wystrzeliwują broń biologiczną na ludzkość, tłumią wszystkie lekarstwa na „pandemiczną” chorobę, a następnie „uratują świat”, wstrzykując każdemu toksyczne, eksperymentalne, zmieniające DNA substancje, z nieujawnionymi składnikami. 

W Holandii rząd domaga się od rolników zabijania dużej części ich bydła. Rząd grozi przejęciem ziemi rolników, którzy odmawiają niszczenia swoich zwierząt.

Dlaczego jakikolwiek rząd miałby żądać tak skandalicznego szaleństwa? Ponieważ tradycyjne rolnictwo jest strategicznie eliminowane, populacja staje się całkowicie zależna od sztucznej żywności tworzonej przez elity finansowe.

W miejsce tradycyjnego rolnictwa budowane są nowe „fabryki żywności”. Zamiast uprawiać rośliny na naturalnej glebie, gdzie dzięki słońcu produkty stają się bogate w składniki odżywcze, chcą uprawiać je w fabrykach bez śladu światła słonecznego. Wszystko musi stać się całkowicie sztuczne.

W Australii uprawa własnej żywności jest demonizowana, podobno ze względów „bioasekuracji”, a w Wielkiej Brytanii rząd twierdzi, że ogrodnictwo zwiększa choroby serca. Ludziom mówi się nawet, że powinni nosić maskę na twarz podczas pracy w ogrodzie. 

 Zero głodu” polega na uzależnieniu całej populacji świata od sztucznej żywności GMO dostarczanej przez rządzących.

Krótko mówiąc , WEF jest szczytem hipokryzji, ukrywając najbardziej nikczemny program, jaki kiedykolwiek zagrażał ludzkości, pod białą powłoką magicznych słów, takich jak „zrównoważony rozwój”. Ustanawiają dominację nad światem i zniewalają ludzkość, jednocześnie twierdząc, że „poprawiają stan świata”. Dokładnie tak twierdziło Cesarstwo Rzymskie: 

„Dzielimy się z wami naszą wyższą cywilizacją, zmuszając was wszystkich do poddania się nam. Kradniemy wszystkie wasze prawa, wolności i mienie i czynimy was niewolnikami, którzy płacą nam wysokie podatki. To najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek się zdarzyła ludzkość!”

WEF nie różni się niczym od starożytnych władców. Mogą używać różnych słów, ale plan jest taki sam.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SZALONE PLANY ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

Globalna Świadomość3 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK W PRAKTYCE BĘDZIE WYGLĄDAŁ ENERGETYCZNY BLACKOUT ?Następny artykułKAMERUN POLIGONEM TESTOWYM DLA CYFROWEJ KARTY $ZCZEPIEŃ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SZALONE PLANY ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?