AGENDA 2030

JAK CHCĄ NAM WYKREOWAĆ ŚWIATOWĄ KATASTROFE GŁODU ?

JAK CHCĄ  NAM WYKREOWAĆ ŚWIATOWĄ KATASTROFE GŁODU ?

W 2015 r. 65 międzynarodowych liderów ze świata polityki i sektora prywatnego wzięło udział w wydarzeniu „Food Chain Reaction” , które symulowało kryzys w globalnym systemie żywnościowym, w siedzibie „WWF” w Waszyngtonie.

Od tygodni zachodnie media i politycy oskarżają Rosję o sprowokowanie globalnej klęski głodu i używanie głodu jako broni. Rosja również przewiduje globalny kryzys głodu do końca roku, ale przypisuje to wysokim cenom zbóż i żywności, na które biedniejsze kraje nie mogą sobie obecnie pozwolić. Do lata 2020 roku światowa cena pszenicy była stabilna na poziomie około 200 dolarów za tonę. W międzyczasie osiągnęła ona poziom 450 dolarów za tonę.

Rosja uważa, że główną przyczyną tak ogromnego wzrostu cen są nieprzemyślane działania gospodarcze Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej: parcie na zieloną energię i odrzucenie Nord Stream 2, które wywindowały europejskie ceny gazu na niewyobrażalne wyżyny. To sprawiło, że produkcja nawozów stała się nieopłacalna, co zmusiło fabryki do zamknięcia. Kwestia globalnego głodu staje się nagle najważniejszym i najbardziej alarmującym tematem w światowej agendzie.

Ale kto tak naprawdę jest teraz odpowiedzialny? Kto jest teraz naprawdę odpowiedzialny? A może chodzi o zupełnie inne fundusze? Posłuchaj analizy niemieckiego autora i eksperta finansowego Ernsta Wolfa.

Świat zmierza obecnie w kierunku gigantycznej katastrofy głodowej. Tym, którzy uważają, że wynika to z niekompetencji lub braku planowania ze strony polityków, przypominam słowa prezydenta USARoosevelta, który ponad 80 lat temu powiedział:

„W polityce nic nie dzieje się przypadkowo, jeśli coś się dzieje, można się założyć, że tak to zostało zaplanowane”. Potwierdzenie twierdzenia Roosevelta nadeszło w formie tak zwanego dokumentu Lockstep Fundacji Rockefellera z 2010 roku, który przewidywał globalny kryzys zdrowotny trwający dwa i pół roku.

Niezależnie od tego, czy chodzi o blokady, szczepienia, czy wprowadzenie ograniczeń dostępu cyfrowego, wszystkie te środki zostały w nim przedstawione na ponad dziesięć lat przed jego wprowadzeniem.Ponadto w październiku 2019 roku odbył sięEvent 201, gra symulacyjna w reżyserii .

-Uniwersytet Johna Hopkinsa

-Światowe forum gospodarcze
-Fundacja Billa i Melindy Gatesów ,

…w której symulowano pandemię, a środki, które należało podjąć, były inscenizowane z punktu widzenia osób odpowiedzialnych. Sytuacja najwyraźniej nie różni się od obecnej katastrofy głodu na świecie.

Gra symulacyjna została również przeprowadzona 6,5 roku temu. W dniach 9-10 listopada 2015 r. 65 międzynarodowych liderów ze świata polityki i sektora prywatnego wzięło udział w wydarzeniu Food Chain Reaction , które symulowało kryzys w globalnym systemie żywnościowym, w siedzibie WWF w Waszyngtonie.

Scenariusz został opracowany przez grupę ekspertów z:
Departament Stanu Stanów Zjednoczonych
Bank Światowy
firma rolnicza Cargill

Wydarzenie było prowadzone przez pododdział CMA Corporation, który działa z ramienia Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA i Narodowej Agencji Koordynacyjnej ds. Pomocy Katastrofom. Finansowanie zostało zapewnione przez firmę Cargill , która kontroluje jedną czwartą amerykańskiego eksportu zboża, oraz Mars , producenta słodyczy.

Zestaw został wyprodukowany przez World Wide Fund for Nature we współpracy z Center for American Progress, think tankiem założonym w 2003 roku przez doradcę politycznego Billa Clintona , Johna Podestę .

Prowadzona jest przez lobbystę Toma Dashleya , polityka wysokiego szczebla z Partii Demokratycznej, który miał być sekretarzem ds. zdrowia i opieki społecznej za Baracka Obamy , ale nie był w stanie podjąć tej pracy z powodu przecieków na temat podejrzanych transakcji finansowych.Przez dwa dni uczestnicy spotkania odpowiadali na scenariusz symulujący globalny kryzys żywnościowy na lata 2020-2030. Było to spowodowane: „zmienne ceny żywności, niestabilność dostaw żywności w warunkach rosnącego wzrostu populacji, gwałtownej urbanizacji, trudnych warunków pogodowych i niepokojów społecznych”.

Przebieg kryzysu został podzielony na cztery okresy.

– Pierwsza runda obejmuje lata 2020-2021, z dużymi suszami w Ameryce Północnej, niepokojami społecznymi w Azji Południowo-Wschodniej i Afryce, a ceny żywności rosną do 262% średniej długoterminowej.

– Druga runda, od 2022 do 2024, przewiduje poważne susze w głównych regionach produkcyjnych i drastyczny wzrost cen ropy.

Wzrastają zamieszki i migracje, podobnie jak panika kupowania w obliczu rosnącej niepewności.

Ceny żywności rosną z 262 do 395% średniej długoterminowej.

– Trzecia runda, od 2024 do 2027 r., przewiduje ożywienie produkcji roślinnej w dużej części świata, co zmniejszy presję na rynkach.

Ponieważ izolowane susze wywołują niepokoje w Sahelu, światowe ceny żywności spadają z 395 do 145% średniej długoterminowej.

– Runda 4 to susze w Brazylii, Chinach i Stanach Zjednoczonych, niepokoje społeczne w Indiach i protesty w miastach Afryki Zachodniej, a ceny żywności ponownie rosną z 141% do 387% średniej długoterminowej.

Koniec symulacji jest dziwny, wraz z wprowadzeniem podatku od emisji CO 2 i niespodziewanie wysokich darowizn z całego świata na rzecz Programu Żywnościowego ONZ.

W rezultacie, „Świat jest dobrze przygotowany do radzenia sobie z katastrofami w obszarach, do których mogą dotrzeć organizacje humanitarne”. Choć może się to wydawać absurdalne, w tym momencie musisz przestać się śmiać. Za terminem organizacje humanitarne stoją liczne organizacje pozarządowe i fundacje, takie jak:

Fundacja Społeczeństwa Otwartego George’a Sorosa
Fundacja Billa i Melindy Gates
Światowe forum gospodarcze
„Chleb dla Świata” Kościoła Katolickiego …

To właśnie te organizacje z dnia na dzień zyskują władzę i wpływy w naszych czasach oraz te, które są odpowiedzialne za systematyczne przygotowywanie i wykorzystywanie kryzysów w celu zapewnienia i utrwalenia dominacji światowej elity , kreśląc ich kurs w szerokim zakresie i, jeśli to konieczne, zaostrzając je, nieważne, że duża część ludzkości jest w tym procesie zrujnowana… Nawiasem mówiąc, strona wydarzenia Food Chain Reaction.org została usunięta bez podania przyczyny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK CHCĄ NAM WYKREOWAĆ ŚWIATOWĄ KATASTROFE GŁODU ?

Globalna Świadomość7 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułROCKEFELLER, ROTHSCHILD I PODWALINY ”WIELKIEGO RESETU” – CZYM PRZEZ LATA ZAJMOWAŁ SIĘ KRÓL KAROL ?Następny artykułNIEWOLNIKU, TWÓJ ”PASZPORT WĘGLOWY”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ? CARE PODS AI – KABINY MEDYCZNE ZASTĄPIĄ LEKARZY LEGALNA PEDOFILIA – WEF

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK CHCĄ NAM WYKREOWAĆ ŚWIATOWĄ KATASTROFE GŁODU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?