Otwórz oczy

DLACZEGO ”239” JEST NAJWAŻNIEJSZĄ LICZBĄ DLA ELIT ?

DLACZEGO ”239” JEST NAJWAŻNIEJSZĄ LICZBĄ DLA ELIT ?

„Symbole i znaki rządzą światem” i faktycznie od wieków życiem ludzkości skrycie kierują pewne tajne siły, działające w ścisłym hierarchicznym podporządkowaniu, wszelkiego rodzaju zamknięte kluby, loże masońskie, zakony rycerskie, sekty religijne i tym podobne. Niektórzy są wyżej w hierarchii, inni niżej, a na szczycie znajduje się niewielka garstka tych którzy pociągają za sznurki. 

Decydują oni o losach świata według własnego uznania. Jednym ze sposobów, w jaki rozpoznają przyjaciela lub wroga, jest użycie kodów numerycznych. To jak szyfrowanie: widząc pewne kody w niektórych informacjach, adept rozumie, że działają tutaj „ich ludzie”. To jest ich metoda zarządzania nieustrukturyzowanego.

Do obliczania i rozpoznawania kodów wykorzystywana jest specjalna technologia zwana gematria. Jest to rodzaj kalkulatora, który pozwala zakodować określone słowa i frazy i przetłumaczyć je na format liczbowy. 

Wynikowa liczba będzie kodem odnoszącym się do tego słowa lub frazy. Istnieje kilka kodowań: angielski, hebrajski, sumeryjski itp., ale w tym okresie używany jest głównie angielski. 

I tak na przykład fraza „Porządek z chaosu” ma gematria 222. I to właśnie 22 lutego 2022 r. chaos rozprzestrzenił się na planecie wraz z inwazją na Ukrainę. 

Ważna uwaga, w gematrii obowiązują pewne zasady. Tak więc kolejność cyfr w numerze nie ma znaczenia, np. kod 239 może być reprezentowany zarówno jako 923, jak i 329. A jednak dziewięć i sześć są wymienne, tj. 236, 623 itd. – reprezentują ten sam kod 239.

Do ich znaczących kodów należą numery: 239, 911, 311, 228, 44, 13, 33 i wiele innych. Wreszcie numer 666 – tzw. „liczba Bestii” z Biblii, chociaż jest używana dość rzadko, ponieważ. wszyscy „niewtajemniczeni” już o nim wiedzą.

239 jest prawdopodobnie najważniejszą liczbą w ich systemie kodowym

Wiele dociekliwych i uważnych osób od dawna zauważyło, że ten kod jest ostatnio używany niewiarygodnie często. Internet jest pełen artykułów i filmów, które pokazują to za pomocą znanych wydarzeń, popularnych filmów, klipów, oświadczeń politycznych i tak dalej. 

Jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie według kodu 911, to wyjdzie nie mniej informacji niż w przypadku kodu 239. Kod ten został wykorzystany podczas realizacji najbardziej ”ataku terrorystycznego” 11 września 2001 r.,

Oto kolejny przykład kodowania gematrii:

Czy „239” to kod na koniec czasów i początek nowego porządku świata?  2

Jeśli wprowadzimy do kalkulatora frazę „dwieście trzydzieści dziewięć” – widzimy, że według jednej z wersji szyfrowania jest to kod 112. Dlatego też można użyć kodów 112 i 211 zamiast kodu 239. Wykorzystują takie ruchy i sztuczki, aby zatrzeć ślady.

Wszyscy wiedzą, że w USA numer telefonu alarmowego to 911, w Plsce to 112. W obu przypadkach jest to odpowiednik kodu 239. Na podstawie tych usług powstały, jak wiemy, call center dla pandemii koronawirusa .

Czy „239” to kod na koniec czasów i początek nowego porządku świata?  3

Jeśli zaczniesz zauważać te kody w informacjach przychodzących do ciebie wszystkimi kanałami, twój świat bardzo się zmieni.

Ale dlaczego dokładnie 239 jest tak ważne? Wiele osób próbuje odpowiedzieć na to pytanie. Niektórzy mówią, że elity szykują dla nas ”koniec świata” 23 września, ale nie wiadomo w jakim roku. Takich założeń jest wiele. Ale może to również oznaczać na przykład 23 czerwca lub 29 marca.

Prorok Daniel przewidział naszą przyszłość do 2039 roku?

„A ty, Danielu… zapieczętuj tę księgę aż do ostatniego razu, (kiedy) wielu ją przeczyta, a wiedza wzrośnie”.

Księga proroka Daniela przez wieki skrywała swój sekret – ukrytą w niej datę naszej przyszłości. Dopiero teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co nas wszystkich czeka.

Jednym z najbardziej imponujących momentów w ewangelii jest rozdział, w którym uczniowie Chrystusa pytają go o koniec czasów: „Jaki jest znak twojego przyjścia i końca świata?” (Mt 24-3) W odpowiedzi Jezus zaczyna wymieniać wszystkie te znaki (nawiasem mówiąc, bardzo odpowiednie dla naszych czasów), nie zapominając o wielu fałszywych prorokach.

W Ewangelii Mateusza, kończąc ten ponury opis, Chrystus wypowiada następujące słowa: „Kto wytrwa do końca, będzie zbawiony. A ta Ewangelia Królestwa będzie głoszona na cały świat, jako świadectwo wszystkim narodom… A więc, kiedy zobaczycie ohydę spustoszenia, wypowiedzianą przez proroka Daniela stojącego w świętym miejscu – niech czytelnik zrozumie – niech ci którzy są w Judei uciekają w góry…”.

Dlaczego Chrystus, poruszając tak ważny temat, jak „czasy ostateczne” i własne Powtórne Przyjście, nagle odwołuje się do starotestamentowego proroka Daniela? Dlaczego podkreśla te słowa, kładąc na nie szczególny nacisk: „Kto czyta, niech rozumie”? Przecież zwykle w Biblii pojawiają się tego rodzaju zwroty – „kto ma rozum policzy”, „kto ma uszy niech słucha” itd. – są podpowiedziami: w tym miejscu kryje się coś ważnego.

Idąc za wskazówkami Chrystusa i sięgając do tekstu Księgi Daniela, można w niej rzeczywiście znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Na przykład – dokładna data Drugiego Przyjścia, wskazana tam dość otwarcie.

Obraz „ohydy spustoszenia” znajdujemy u Daniela w jego ostatnim rozdziale, w całości poświęconym kronice ostatnich dni istnienia „kolosa”. Podsumowując swoje proroctwa, Daniel wprost wskazuje czas zapowiedzianych przez siebie wydarzeń, kiedy stary porządek świata powinien zostać zastąpiony nowym, znacznie bardziej sprawiedliwym:

„Od czasu ustania codziennej ofiary i powstania ohydy spustoszenia minie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. Błogosławiony, kto czeka i dobiegnie tysiąc trzysta trzydzieści pięć dni”.

Słowo „dzień” w języku hebrajskim jest pojęciem elastycznym, dosłownie oznaczającym „epokę”, „okres czasu”. W Biblii „dni” często oznaczają lata, jak na przykład u proroka Ezechiela: „Wyznaczyłem wam lata liczbą dni… Wyznaczyłem wam dzień za rok” (Ez 4-5) .

Biorąc to wszystko pod uwagę, łatwo można się przekonać, ile czasu musi upłynąć od historycznej daty – zburzenia Świątyni Jerozolimskiej („zaprzestania ofiary”) do radosnych dni błogości. Wystarczy dodać obie liczby (1290 i 1335 lat) i dodać je do daty 586 pne. 1290+1335-586. Jak się okazuje wypada to rok 2039.

Najwyraźniej elity wykorzystują ten kod 239, aby upamiętnić planowaną datę końca czasu w 2039 roku. A wszelkie odniesienia do tego kodu oznaczają, że informacja zawierająca ten kod lub jego odmiany jest związana z ich projektem ”wielkiego resetu”. Tak więc 239 to kod końca znanego nam świata i ustanowienia Nowego Porządku Świata (NWO).

Czy „239” to kod na koniec czasów i początek nowego porządku świata?  4

Kiedy zaczynasz widzieć kody w tej lub innej informacji, zaczynasz widzieć wyraźnie. Nie bez powodu w niektórych hollywoodzkich filmach kod 239/923 niejako sugeruje wyjście z Matrixa.

Trwa obecnie ”Era Wodnika” i aby przełamać stary system, używają Jeźdźców Apokalipsy. Była już pandemia, jeździec na czerwonym koniu chula się teraz po Ukrainie, niszcząc życie tysiącom ludzi. 

Obiecano nam głód, jak wtedy – pod koniec II wojny światowej i niedługo nadejdzie, nie lekceważcie tego ostrzeżenia. A kto uniknie śmierci – ostatniego jeździeca na bladym koniu, pozostanie, by żyć pod prawdziwym ”Nowym Porządkiem Świata…”

Udostępnij

DLACZEGO ”239” JEST NAJWAŻNIEJSZĄ LICZBĄ DLA ELIT ?

Globalna Świadomość24 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”EKO TERROR” NADCHODZI – AUSTRALIA WPROWADZA ”ZIELONE KARTY KREDYTU SPOŁECZNEGO”Następny artykułNA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY ? POWSTAJE SUPERBUNKIER DLA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO ”239” JEST NAJWAŻNIEJSZĄ LICZBĄ DLA ELIT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?