Świat jest inny

NA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY ? POWSTAJE SUPERBUNKIER DLA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

NA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY ? POWSTAJE SUPERBUNKIER DLA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Należy pamiętać, że żaden organ publiczny państwa i UE niczego nie produkuje, tylko konsumuje. Wszystkie pensje, inwestycje, wydatki, pożyczki, których udzielają, są opłacane przez podatników, czyli obywateli. Żyją dobrze z naszych pieniędzy.

Teraz, po tym, jak zabrali nas na wojnę, a głód i zimno w naszych domach pukają do naszych drzwi, UE buduje swój milionowy bunkier. Czemu? Bo wojna nuklearna z Rosją lub nie jest nieunikniona. Przez kogo? Dzięki tym, którzy będą siedzieć w bunkrze, podczas gdy idioci ponoszą konsekwencje działań tych nieodpowiedzialnych i szalonych ludzi, dajemy się rządzić. Nie mów, że nie wiedziałeś! I jeszcze jedno: mają już bunkier, to kurz w naszych oczach, więc możemy być spokojni, że do 2024 roku nic tragicznego się nie wydarzy.

Według memorandum UE opisującego projekt obserwowany przez EUobserver , UE buduje w Brukseli bunkier bezpieczeństwa o wartości 8 milionów euro, aby przywódcy mogli omawiać sekrety bez podsłuchiwania Rosjan lub innych osób.

Sala oferowała miejsce dla ok. 100 osób – do 34 dyrektorów i ich 34 notariuszy oraz personel protokolarny, techniczny i gastronomiczny.

UE liczy 27 członków, ale w przyszłości może się rozszerzyć, a bezpieczną przestrzeń wykorzystuje się również do spotkań ambasadorów i wyższych urzędników UE niższego szczebla.

Przestrzeń jest oddzielona, ​​ale wyposażona w wewnętrzną technologię konferencyjną z dużym ekranem i mikrofonami, które są podłączone do równie bezpiecznych kabin dla 30 artystów.

Zarówno sala konferencyjna, jak i kabiny zostaną zamknięte w certyfikowanej przez NATO klatce izolacyjnej, aby zmniejszyć „ ryzyko wykorzystania szkodliwych emisji ” – fal elektromagnetycznych i radiowych generowanych przez ekrany i kable IT, które można przechwycić zdalnie.

Każdy, kto wchodzi, nawet funkcjonariusz, musi mieć poświadczenie bezpieczeństwa „ SECRET UE ” i powód, dla którego wie, że tam jest.

EU SECRET to drugi najwyższy poziom tajemnicy w bloku.

Zawiera informacje, których ujawnienie mogłoby „poważnie zaszkodzić” interesom UE. Zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa UE, wycieki informacji mogą „ zwiększać międzynarodowe napięcia „życiu” lub „ porządkowi publicznemu ” w Europie . ” lub zagrażać

Ponadto przywódcy i pracownicy UE muszą przechowywać swoje telefony, laptopy, smartwatche, breloki elektroniczne, a nawet aparaty słuchowe w dźwiękoszczelnych szafkach na zewnątrz pomieszczenia.

Elektrownia ma powstać do 2024 roku w budynku Rady UE w Brukseli, gdzie już odbywają się spotkania na szczycie. Dokładna lokalizacja nie została jeszcze ustalona, ​​ale urzędnicy szukają miejsca bliżej zwykłej sali szczytów UE, aby umożliwić przywódcom łatwiejsze poruszanie się tam iz powrotem.

Pojawia się po tym, jak Rosja sprowadziła wojnę z powrotem do Europy, najeżdżając Ukrainę, a UE planuje stworzyć wspólne siły wojskowe obok NATO.

Dwóch rosyjskich szpiegów wydalonych niedawno z Belgii było specjalistami w przechwytywaniu sygnałów.

Ale Chiny i Izrael były również zamieszane w skandale z zagłuszaniem UE w Brukseli w ostatnich latach.

Podjęte zostaną wszelkie niezbędne środki, aby nikt nie przemycał urządzeń podsłuchowych, mówi również nota UE.

, że bunkier jest „ zamiatany przed i po spotkaniach w celu wykrycia, zlokalizowania i zneutralizowania urządzeń podsłuchowych ”. W dokumencie stwierdzono

„Zapewnimy odpowiedni komfort VIP (meble, siedzenia itp.) i dekoracje (np. flagi, ale nie będzie kwiatów ani innych przedmiotów, które można często wymieniać )” – dodaje notatka.

Wszelkie nowe meble, wyposażenie techniczne lub akcesoria (kwiaty, dekoracje, akcesoria do napojów itp.) muszą przejść kontrolę TSCM (środki bezpieczeństwa technicznego) ” – czytamy w oświadczeniu.

Ale pomimo całej dbałości UE o szczegóły, wyrafinowanie współczesnego oprogramowania szpiegującego sprawia, że ​​jest ono zbyt łatwe do ukrycia, zgodnie z notatką z belgijskiego źródła bezpieczeństwa, które poprosiło, aby nie podawać nazwiska.

W pobliżu Shape [bazy NATO w Belgii] znajduje się kilka pustych domów, w których służby wywiadowcze państw członkowskich prowadzą ćwiczenia z urządzeniami podsłuchowymi ” – powiedział.

Jeden zespół ma 24 godziny na umieszczenie jak największej liczby mikrofonów, a drugi zespół ma 24 godziny na ich zlokalizowanie. Estończycy są najlepsi [w wykrywaniu], ale nikt nigdy nie znajduje wszystkich urządzeń ” – dodał.

Dwóch rosyjskich specjalistów ds. sygnałów zostało wydalonych w kwietniu wraz z 39 innymi szpiegami udającymi dyplomatów w ich ambasadzie i konsulatach w Belgii, dając wyobrażenie o skali zagrożenia w stolicy UE.

Kilka lat przed wojną armia belgijska została zaalarmowana ewentualnymi rosyjskimi lub chińskimi urządzeniami podsłuchowymi na samolotach VIP czarterowanych do transportu przywódców UE i NATO.

Belgia badała również doniesienia otrzymane około 10 lat temu, że Chiny zainstalowały mikrofony w ambasadzie UE na Malcie, która znajduje się naprzeciwko siedziby Rady UE i Komisji Europejskiej.

W 2010 roku władze belgijskie twierdziły, że Izrael zainstalował mikrofony w budynku Rady UE Justus Lipsius, gdzie odbywały się spotkania na szczycie.

Udostępnij

NA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY ? POWSTAJE SUPERBUNKIER DLA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Globalna Świadomość24 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO ”239” JEST NAJWAŻNIEJSZĄ LICZBĄ DLA ELIT ?Następny artykułPIĘĆ EKSPERYMENTÓW SOCJOTECHNICZNYCH, KTÓRE WYKORZYSTANO NA TOBIE PODCZAS PLANDEMII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY ? POWSTAJE SUPERBUNKIER DLA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?