AGENDA 2030

WHO -”DO 2029 ROKU KAŻDY NA ZIEMI OTRZYMA CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ MEDYCZNĄ”

WHO -”DO 2029 ROKU KAŻDY NA ZIEMI OTRZYMA CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ MEDYCZNĄ”

Przemawiając na Światowym Szczycie Zdrowia 17 października 2022 r., Molly Biwer, szefowa strategii handlowych i rzeczniczka akademickiego centrum medycznego Mayo Clinic, opracowała długoterminowy cel, który wyznaczyli, aby przewidywać i leczyć choroby przed ich wystąpieniem!

Mayo Clinic chce to osiągnąć poprzez „agregowanie dokumentacji medycznej każdej osoby na planecie”, co w istocie oznacza prawie „kompletną dokumentację” wszystkich ludzi i ich każdej działalności.

Na niesławnym Global Health Summit rzeczniczka Mayo Clinic Molly Biwer powiedziała:

„Mamy nadzieję, że zgromadzimy dokumentację medyczną wszystkich osób na świecie, abyśmy mogli zacząć przewidywać, zanim choroby i stany w ogóle się pojawią”.

Pamiętaj, że Mayo Clinic ma dziesięcioletnie strategiczne partnerstwo z Google w celu przechowywania i ochrony danych medycznych za pomocą sztucznej inteligencji i usług w chmurze.

Trzy lata po nawiązaniu dziesięcioletniego partnerstwa strategicznego z Google, Mayo Clinic ma nadzieję, że „połączy dokumentację medyczną wszystkich ludzi na świecie”.

Trzeba powiedzieć, że kiedy ktoś ma dostęp do dokumentacji medycznej jakiejkolwiek osoby, zasadniczo ma nad nią pełną kontrolę.

I wtedy wszystkie te dane mogłyby zostać włączone do cyfrowej tożsamości, która zostanie wszczepiona i będzie mogła być połączona ze sztuczną inteligencją.

„Nowy i ulepszony” porządek świata opieki zdrowotnej

Kilka dni temu Sandra Gallina, Dyrektor Generalna Komisji Europejskiej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności w sprawie tak zwanej prawnie wiążącej umowy pandemii, wydaje się potwierdzać obawy, ogłaszając „Nowy, ulepszony, nakaz sanitarny ze skutecznym i odpowiedzialnym Światowa Organizacja Zdrowia u podstaw”.

Ogólnie rzecz biorąc, podejmowana jest ustrukturyzowana próba odebrania rządom uprawnień i wprowadzenia ewentualnych działań WHO w celu dobrowolnego narzucenia awaryjnego statusu środków państwom, które w każdej chwili podpiszą wiążące porozumienie.

Gallina stwierdziła między innymi:

„Pragniemy pilnie ukształtować, nowy, ulepszony porządek zdrowia, którego podstawą będzie skuteczna i odpowiedzialna Światowa Organizacja Zdrowia.

Musimy zbudować trwałe powiązanie między globalnymi wysiłkami na rzecz zdrowia i finansowania oraz wypełnić luki w globalnym zarządzaniu. Żywe przywództwo Niemiec i dynamika Indonezji pokazały znaczenie G7 i G20 w tych wysiłkach.

Musimy poprzeć przyszłą umowę pandemiczną. Jest to zbiorowa odpowiedzialność. Musimy osiągnąć milowy krok w naszej gotowości do reagowania na zagrożenia dla zdrowia”.

W tym samym czasie może być opracowywany nowy, bardziej śmiercionośny szczep COVID , z ryzykiem, że on również może wydostać się z laboratorium.

Udostępnij

WHO -”DO 2029 ROKU KAŻDY NA ZIEMI OTRZYMA CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ MEDYCZNĄ”

Globalna Świadomość26 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK ”ZAARANŻOWANA 3 WOJNA ŚWIATOWA” MA ZMIENIĆ SPOŁECZEŃSTWA NA ZIEMINastępny artykułPOWSTAJE NOWA ŚWIATOWA WALUTA I NIE JEST TO BITCOIN

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU” CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WHO -”DO 2029 ROKU KAŻDY NA ZIEMI OTRZYMA CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ MEDYCZNĄ”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?