Otwórz oczy

POWSTAJE NOWA ŚWIATOWA WALUTA I NIE JEST TO BITCOIN

POWSTAJE NOWA ŚWIATOWA WALUTA I NIE JEST TO BITCOIN

Czy wiedziałeś, że Kaddafi chciał stworzyć złotego dinara dla całej Afryki? I chciał przestać handlować ropą w dolarach amerykańskich, bo myślał, że nasz globalny system finansowy to gigantyczny piramida finansowa? Albo, że Libia Kaddafiego miała najwyższy standard życia w Afryce, zanim Ameryka ich „wyzwoliła”. Oto zdjęcie, właściwie:

Władimir Putin jest złym facetem, ale miał swoje powody na takie działania. U podstaw tych powodów leży dolar amerykański, oraz fakt, że nie jest już wspierany przez nic wartościowego. Dolar jest martwy, a na jego miejsce pojawia się system walutowy koalicji BRICS.

To skrót od Brazylii, Rosji, Indii, Chin i RPA, a od 14 lat kraje te jednoczą się, by rzucić wyzwanie hegemonii Stanów Zjednoczonych za pomocą nowej światowej waluty: BRICS.

Kiedyś idea BRICS śmieszyła Biały Dom. Dzisiaj Arabia Saudyjska , drugi co do wielkości hegemon naftowy na świecie, chce dołączyć do tej koalicji.

BRICS: Nowa waluta świata

W 2014 roku Rosja została wyrzucona z G8 — grupy najbogatszych narodów świata — za agresję na Krymie. G8 stał się G7. Nie ma sprawy, powiedział Putin, Ponieważ wiedział, co nadchodzi. Nowy Porządek Świata z Chinami, Indiami i Brazylią na czele.

Niezależnie od tego kraje te są karłami dla USA, ale razem stanowią 40% światowej populacji, a według MFW 50% światowego PKB do 2030 roku.

Oto, co prezydent BRICS, Marcos Prado Troyjo, powiedział na początku tego roku, że nie potrzebuje już dolara amerykańskiego: „Wdrożyliśmy mechanizm wzajemnych rozliczeń w rublach i rupiach i nie ma potrzeby, aby nasze kraje wykorzystywały dolara we wzajemnych rozliczenia. A dziś podobny mechanizm wzajemnych rozliczeń w rublach i juanach opracowują Chiny”.

Tak więc USA – satanistyczny kompleks wojskowo-przemysłowy i ich podżegacze wojenni w Waszyngtonie i Nowym Jorku, oraz w Pentagonie na papierosku prześcigają się w pomysłach jak ty wywołać 2 wojnę światową.

Ale oto ładny obraz BRICS, który sprawi, że poczujesz się swobodnie:

Jeśli Arabia Saudyjska dołączy do BRICS, jak wyraził zainteresowanie prezydent SA Mohammed Bin Salman, oznacza to, że znaczna większość Bliskiego Wschodu połączy siły, aby stworzyć nowy porządek świata, nie oparty na dolarze amerykańskim…

Kto sieje wiatr..

BRICS naprawdę zaczął wprowadzać sprawy w ruch 14 lat temu. Czy wiesz, jakie wydarzenie wydarzyło się 14 lat temu? Dam ci wskazówkę: dotyczyło to zabezpieczonych zobowiązań dłużnych, toksycznych kredytów hipotecznych typu subprime i mnóstwa liczb na Wall Street. – Kryzys finansowy 2008 roku.

Dolar amerykański jest walutą rozliczeniową świata, co oznacza, że ​​kiedy dwa narody handlują, nie robią tego w euro lub złocie, robią to w dolarach amerykańskich. Więc kiedy zdarzył się rok 2008, kryzys, którego można było całkowicie uniknąć i który został wywołany przez zachłanność i głupotę banków w USA, co się stało? Wszyscy NA CAŁYM ŚWIECIE poczuli ból.

W 1971 Nixon ukształtował się. Raczej. Stworzył PetroDolara. To kolejny system , który niesprawiedliwie nagradza Amerykę i prawdopodobnie wysłał Rosję, Chiny, a może Arabię ​​Saudyjską poza krawędź finansową, do formacji BRICS.

Krótko mówiąc, PetroDollar zmusza kraje eksportujące ropę do handlu tylko dolarami amerykańskimi, a po takiej transakcji można inwestować te dolary tylko w obligacje skarbu USA. Na swój sposób to złowieszczy ia zarazem genialny system.

Tak więc nasze złe uczynki można podsumować w następujący sposób:

  • Stany Zjednoczone bronią światową walutę rezerwową w konfliktach, które ich nie dotyczą.
  • Kraje docelowe i kraje, które muszą handlować z tymi krajami docelowymi w celu uzyskania kluczowych zasobów, porzucają dolara i słusznie.
  • Status dolara jako światowej waluty rezerwowej jest zagrożony, z potencjalnie przerażającymi konsekwencjami gospodarczymi.

Jak mówi Pismo biblijne: „Kto sieje, aby zadowolić swoją grzeszną naturę, z tej natury zbierze zniszczenie; kto sieje, aby zadowolić Ducha, z Ducha zbierze życie wieczne”.

Myślę, że Amerykanie, w tym nasi przywódcy, nie mają pojęcia o roztropności ani opóźnionej gratyfikacji. Tworzymy te niezrównoważone systemy i zamiast je reformować, gdy nieuchronnie zawodzą. Ratowanie banków w 2008 roku, pokazując światu, że kiedy popełnimy błędy, to TY za to zapłacisz, było co najmniej krótkowzroczne, dziecinne i po prostu kolejnym gwoździem do trumny amerykańskiej hegemonii.

Przyszłość BRICS

Wszystko to zdarzyło się już wcześniej. Saddam Husajn zaczął sprzedawać ropę w euro w 2000 roku, a miesiąc później Stany Zjednoczone najechały na Irak. To zabawne, ponieważ media całkowicie sfałszowały słowo „spisek”. Irak był spiskiem.

Nie było żadnej broni masowego rażenia, a dziennikarze NYT , tacy jak Judy Miller , wpędzali Amerykanów w szał wojenny, podczas gdy cała sprawa była pretekstem do zmiany reżimu, ponieważ Saddam zamierzał zniszczyć PetroDolara. Cholera, stworzyliśmy ISIS z tej wojny — czy ktoś w ogóle pamięta ten mały, trywialny, zupełnie nieistotny fakt?!

Przeczytaj „Wyznania ekonomicznego zabójcy”, „Diabelska szachownica” lub „Tyrania Rezerwy Federalnej”, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Albo po prostu chowaj głowę w piasek. W ten sposób życie jest łatwiejsze.

Jak wyraża ponadczasowa wschodnia mądrość „Tao Te Ching”, , Ameryka, powinna, prosić o przebaczenie i próbować uczyć się na własnych błędach. Ale wątpię, żeby tak się stało. Ich rząd jest zbyt skorumpowany, a ludność zbyt apatyczna i ignorancka.

Tymczasem, oprócz Arabii Saudyjskiej, kraje takie jak Argentyna, Iran, Egipt i Turcja wyraziły zainteresowanie przystąpieniem do BRICS. 

Udostępnij

POWSTAJE NOWA ŚWIATOWA WALUTA I NIE JEST TO BITCOIN

Globalna Świadomość27 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWHO -”DO 2029 ROKU KAŻDY NA ZIEMI OTRZYMA CYFROWĄ TOŻSAMOŚĆ MEDYCZNĄ”Następny artykułMROCZNE TEJEMNICE DNA – DO CZEGO WYKORZYSTYWANE SĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES PANDEMICZNY UPADA – CO CZEKA NAS NA WIOSNĘ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POWSTAJE NOWA ŚWIATOWA WALUTA I NIE JEST TO BITCOIN
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?