Otwórz oczy

UJAWNIAMY – GŁĘBOKA ANALIZA PEDOFILSKICH I SATANISTYCZNYCH KULTÓW ELIT

UJAWNIAMY – GŁĘBOKA ANALIZA PEDOFILSKICH I SATANISTYCZNYCH KULTÓW ELIT

Czy to możliwe, że nasi najlepsi politycy, celebryci, rodziny królewskie, policja, wojsko, sądownictwo itd. są zaangażowani w wykorzystywanie, torturowanie i mordowanie dzieci? 

Lawina dowodów zalewa nasz świat, pokazując, że w naszych społeczeństwach dzieje się coś niewypowiedzianie makabrycznego. Z amerykańskich tajnych służb CIA, FBI i NSA byli szefowie wystąpili, aby ogłosić, że dzieje się to na dużą skalę na całym świecie. Ujawniają zorganizowane na całym świecie sieci, które przemycają miliony dzieci, bogatym i wpływowym. Większość dzieci jest sprzedawana jako „zabawki”, które można wykorzystać do woli, podczas gdy inne są ofiarowane podczas satanistycznych rytuałów.

W tym raporcie można posłuchać naocznych świadków, ocalałych ofiar, prawników, funkcjonariuszy organów ścigania, byłych dyrektorów tajnych służb itp. z całego świata. Ci ludzie nie znają się, jedni są z Europy, inni z Australii, Anglii czy USA, ale wszyscy mówią dokładnie to samo. Ich zeznania zgadzają się w każdym szczególe.

Zapraszam każdą uczciwą osobę, aby nie odwracała wzroku, ale miała odwagę słuchać tego, co się ujawnia. 

Jeśli to prawda, że ​​najwyżsi członkowie naszego rządu, wojska, policji, sądownictwa, rodziny królewskiej, finansów itd. są zaangażowani w zorganizowane rytualne wykorzystywanie i mordowanie dzieci, to bez wątpienia jest to najgorsze zło na świecie…. i trzeba to powstrzymać.

Historia ”ofiary z Dziecka”

Pomysł rytualnego wykorzystywania i mordowania dzieci przez urzędników państwowych brzmi dla wielu z nas jak szaleństwo. Dlatego pokrótce wyjaśnię historyczną rzeczywistość tej przerażającej praktyki. W końcu była ona powszechna od niepamiętnych czasów w wielu kulturach na całym świecie.

Poniżej znajduje się akwaforta zatytułowana „Ofiara pierworodnego króla”. Rdzenni Amerykanie na Florydzie poświęcili dziecko na oczach europejskich pionierów („Ameryka” 1599, Theodore De Bry).

Było to również powszechne w Ameryce Południowej, na przykład u Azteków. Władze składały w ofierze dzieci swoim demonicznym bogom. Rozcięte dziecko jest widoczne na dole obrazu.

ofiara z dzieci ameryka południowa

Poniżej przedstawiamy rytualną rzeź dzieci w Indiach, po raz kolejny dokonaną przez rząd…

Dzieci były mordowane w różnych kulturach jako ofiara dla tak zwanego „boga”, a właściwie mrocznej istoty zwanej Bäal, Moloch lub Molek . Ten bożek jest przedstawiony jako mężczyzna z głową byka. Był czczony m.in. przez Kananejczyków, Fenicjan i Babilończyków. Nawet dzisiaj dzieci są składane w ofierze tej demonicznej istocie.

dziecko Baala

Moloch jest wymieniany kilkakrotnie w Biblii, a także w wielu pismach historycznych starożytności:„Zbudowali wyżyny Baala, które są w dolinie Ben-Hinnom, 

aby ich synowie i córki przeszli przez ogień do Molocha, czego im nie nakazałem, ani nie przyszło mi do głowy, że mają czynić tę obrzydliwość ’

– Jeremiasz 32:35
„ 

Poświęcali nawet swoich synów i córki demonom i przelewali niewinną krew, krew swoich synów i córek, które składali w ofierze bożkom Kanaanu; A ziemia została splugawiona krwią.

– Psalmy 106:37

Dzieci wrzucano żywcem do płonących pieców, w brzuch Molocha.

ogień molocha

Były tu również idole z wyciągniętymi rękami, które rozżarzyły się na gorąco, jak pokazano w prawym dolnym rogu tego obrazu . Wewnątrz wydrążonego posągu znajdował się piec, który rozgrzewano do białości rąk. Następnie umieszczono w nim dzieci. Towarzyszyła temu głośna muzyka i śpiew, aby zagłuszyć krzyki dzieci.

Nawet w średniowieczu tortury i ofiary z dzieci były nadal powszechne, co widać na poniższych zdjęciach.

ofiary z dzieci w średniowieczu

Ofiara z dzieci była również powszechną praktyką w Afryce. Poniższy rysunek pokazuje, jak koloniści byli świadkami tych okrucieństw.

ofiara z Afryki


Rozkwit wiary chrześcijańskiej, która koncentruje się na trosce o słabych, położył kres tym publicznym okrucieństwu w świecie zachodnim. Jednak wysoko postawione osobistości w społeczeństwie kontynuowały te praktyki w tajemnicy.

Ofiara dzieci to droga
do władzy i bogactwa

Pierwsze zeznanie pochodzi od byłego czołowego biznesmena w finansach Ronalda Bernarda . Ten człowiek działał na wyższych szczeblach świata finansów, handlując dużymi sumami pieniędzy dla bogatej elity. W pewnym momencie otrzymał propozycję samodzielnego zdobycia nieograniczonego bogactwa. Warunek był jednak jeden:

sumienie musiał włożyć do zamrażarki, przy temperaturze – 100°. Wtedy wszystkie drzwi się dla niego otworzyły.

Jak się okazało, został zaproszony do udziału w satanistycznych rytualnych nadużyciach i mordowaniu dzieci. Ku swemu przerażeniu odkrył, że jest to praktyka charakterystyczna dla wyższych szczebli naszego świata. To przepustka do nieograniczonego bogactwa. Bernard wyszedł z tego perwersyjnego świata bezwzględnej żądzy władzy za wszelką cenę. Proszę posłuchaj jego historii…

Ronald Bernard zeznaje, że został zaproszony na wyższe szczeble społeczeństwa, aby uczestniczyć w rytualnym wykorzystywaniu i mordowaniu dzieci. Wtedy otworzą się dla niego wszystkie drzwi do bogactwa i władzy.

Royalty organizuje morderstwa dzieci

Rewelację Ronalda Bernarda potwierdza szokujące zeznanie byłej prawnicy holenderskiego sądownictwa: Anne Marie van Blijenburgh Zeznała w 2014 roku, jak trzykrotnie była obecna na spotkaniach, na których dzieci były gwałcone i mordowane na scenie. Jej zeznania zostały złożone przed Trybunałem ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) , założonym przez działacza na rzecz praw człowieka Kevina Annetta. Dziś ten trybunał już nie istnieje, ponieważ Annett skupia się teraz na walce o prawa rdzennej ludności Kanady. Jednak w czasie trybunału spisano kilka zeznań dotyczących nadużyć rytualnych i morderstw ze strony rządu.

Według tego prawnika, gwałty i mordowanie dzieci były finansowane przez nikogo innego jak Beatrix, byłą królową Holandii, a uczestniczyli w nich szefowie wojska, sądownictwa, religii, mediów, edukacji itp.

Anne Marie van Blijenburgh zeznaje, że trzykrotnie była obecna przy rytualnym wykorzystywaniu i mordowaniu dzieci, przez członków holenderskiej rodziny królewskiej i czołowych polityków, sądownictwa i innych dygnitarzy.

 Nazywam się Anne Marie van Blijenburgh. Jestem żonaty z Keesem van Korlaarem od 24 lat. Wraz ze swoimi trzema braćmi Kees van Korlaar utworzył organizację przestępczą zwaną Syndykatem Ośmiornicy (jest to kolejne określenie w Holandii Ndranghety, sieci przestępczej powiązanej z włoską mafią). Działają nadal od 1960 roku do dzisiaj.”

„Z rozkazu królowej Beatrix zwerbowali dzieci, które były torturowane, gwałcone i mordowane na oczach publiczności. Dzieci te zostały zaaranżowane przez ośrodki detencyjne dla nieletnich w Holandii”.

niedawnym wywiadzie Kevin Annett z byłego ITCCS powiedział, że świadek, który pracował w areszcie dla nieletnich, również zgłosił się i potwierdził historię Van Blijenburgha. Według tego świadka królowa Beatrix nakazała przeniesienie lub zatrudnienie dzieci w pałacu królewskim, po czym za każdym razem znikały bez śladu.

„W Zwolle przestępcy zabrali dziecko z dworca kolejowego i przywieźli do budynku, który wyglądał zupełnie jak prawdziwy hotel, ale nie działał jako hotel, chociaż w holu byli ludzie, którzy udawali, że to hotel”.

„Dziecko dostało coś do picia i tym napojem było odurzone. Obok hotelu znajdował się budynek, w którym miał się odbyć spektakl. W tym budynku ludzie siedzieli iw pewnym momencie dziecko zostało przywiezione przez przestępców. był torturowany, gwałcony i brutalnie mordowany na oczach widzów”.

Według świadka, bracia Korlaar zorganizowali masakry na prośbę królowej Beatrix, która również sfinansowała całość.

Osoby, o których wspomina Van Blijenburgh , to George Soros, ministrowie sprawiedliwości, przewodniczący Rady Sądownictwa; były dowódca armii; sędzia i prezes sądu w Amsterdamie; obecny premier; i tak dalej.

Wszyscy wysokiej rangi ludzie z rządu, wojska, sądownictwa, mediów,…

W tym przypadku wszyscy pochodzili z Holandii, ale poniższe zeznania pokazują, że dzieje się tak w wielu krajach na całym świecie: Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, USA, Francji, Niemczech itd. 

Ernst Hirsch Ballin
były minister sprawiedliwości

Pan Van den Emster 
były przewodniczący Rady Sądownictwa

Dick Berlijn
, były dowódca armii

Geert Wilders
Poseł na Sejm i przywódca polityczny Partii O Wolność

Mark Rutte
obecny Minister Prezydent Holandii

„Zawsze było około pięćdziesięciu osób, kiedy mnie tam zabierano. Zabierano mnie tam trzy razy. Za każdym razem, gdy tam byłem, widziałem, że zabito dziecko. Widziałem, że zginęło dwóch chłopców i dziewczynka. Przybyli z aresztów i zostali zrekrutowani w sposób, który właśnie opisałem”.

Van Blijenburgh mówi, że ponad dziesięć lat temu zwróciła się do gazety de Telegraaf, aby przedstawić tę historię. Dziennikarz rozmawiał ze wszystkimi młodzieżowymi aresztami i potwierdził, że rzeczywiście wybrano dzieci, które miały pracować na dworze królowej Beatrix. Najwyraźniej jednak personel tych ośrodków detencyjnych po pewnym czasie stał się podejrzliwy, ponieważ nigdy więcej nie słyszano od tych dzieci.

Dziennikarzowi powiedziano nawet żartobliwie, że królowa Beatrix podobno je zjadła, ponieważ te dzieci – za każdym razem, gdy wsadzano je do pociągu do Zwolle – znikały ze swoimi aktami bez śladu.

Świadek mówi, że wie, gdzie porzucono ciała. „Najpierw wrzucono ich do kontenera chłodniczego, który znajdował się za budynkiem. Po wielu 'występach’ kontener ten został przewieziony do Belgii, gdzie mieli kawałek ziemi, gdzie zwłoki pochowano w masowym grobie”. W wywiadzie z 15 października 2016 r. Kevin Annett powiedział później, że on i świadek znajdowali się w miejscu jednego z tych masowych grobów.

Van Blijenburgh nie chce niczego więcej, jak tylko dożywotniego zamknięcia zaangażowanych przestępców. Mówi, że zgłaszała przestępstwa władzom od 2004 roku, ale każda agencja odmówiła zbadania sprawy.

„Rozmawiałem z każdym funkcjonariuszem policji, którego udało mi się znaleźć, z każdym urzędnikiem wymiaru sprawiedliwości, poinformowałem o tym Interpol, nawet poszedłem do sądu, aby znaleźć prokuratora, który mógłby zbadać sprawę. Sąd powiedział mi, że to nie mój problem To był problem społeczeństwa i sąd nie chciał zlecić prokuratorowi przeprowadzenia śledztwa.”


„Zrobiłem dosłownie wszystko, aby to wyjaśnić. Mam wrażenie, że wszystko było sabotowane, ponieważ w grę wchodziła królowa Beatrix i sądy. Za każdym razem, gdy ktoś chciał zbadać sprawę, klepano go po ramieniu i mówiono: „Nie” nie zrobić tego, ponieważ królowa Beatrix tego nie chce.

V an Blijenburgh wyraża bardzo, bardzo zły.

„Gdybyś widział to, co ja widziałem… to na zawsze zostanie ze mną. Nie mogę o tym zapomnieć, bo to jedna z najokrutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. To straszne, to naprawdę straszne. Idioci ”.

Mówi, że została odurzona przez swojego ówczesnego męża i zabrana na te przedstawienia. W drodze powrotnej do domu, 70-milowej jazdy, odzyskała zmysły i zdała sobie sprawę, że właśnie była świadkiem morderstwa dziecka. Zalała się łzami. Jej mąż siedział za kierownicą, objął ją ramieniem i powiedział:

„Nie martw się, to są dzieci z upośledzonej rodziny, to sieroty, to szumowiny, nie ma znaczenia, że ​​zostały zamordowane.”

Według Van Blijenburgh, jej były mąż nadal jest zamieszany w takie zabójstwa. „Kiedy zdasz sobie sprawę, ilu ludzi zostało zamordowanych od 2004 roku… minęło 10 lat, zabijają około 10 do 20 dzieci rocznie, jeśli nie więcej. To straszne.


„Powiedziałem policji o czterech miejscach w Holandii wykorzystywanych jako masowe groby. Nigdy, przenigdy żaden funkcjonariusz policji nie zadał sobie trudu, żeby pójść i poszukać”.


Trzeci naoczny świadek to Nathalie Augustina. Przez lata była bardzo poszukiwaną top modelką, współpracując z największymi markami modowymi, takimi jak Dior, Cartier, Issey Miyake, Chanel, Armani, Comme des Garçon. Nathalie przyciągnęła uwagę wysokiej rangi polityków, potentatów, znanych aktorów, takich jak Keanu Reeves i celebrytów, takich jak Julio Iglesias i Jeffrey Epstein.

Przez członków jednych z najbogatszych rodzin tego świata i członków rodów królewskich była regularnie odurzana na seks imprezach elity i przez wielu z nich gwałcona.

W 2018 roku ujawniła swoją historię w książce „NATHALIE – Wyznania Top Model”(dostępne tylko w języku niderlandzkim). Napisała to wspólnie ze znanym dziennikarzem śledczym Robinem de Ruiterem . Ten bystry badacz już szczegółowo przewidział całą pandemię korony w 2008 r. (!), w swojej książce „Kryzys koronowy”.

N athalie dorastała jako sierota i została umieszczona w rodzinie zastępczej pedofilów. Ci ludzie regularnie zabierali ją wraz z wieloma innymi dziećmi do siedziby rządu w Hadze. Znajdują się w nim podziemne pomieszczenia zwane „seksualną piwnicą”. Tam zostali zgwałceni.

Wraz z innymi dziećmi była również regularnie zabierana do amerykańskiej bazy wojskowej, gdzie traktowano je „programowaniem umysłowym”. Niektóre dzieci zostały zaprogramowane jako „kocięta do seksu”, przeznaczone wyłącznie do gwałtu. Inni zostali dodatkowo przygotowani do wejścia w świat mody, filmu czy muzyki.

Nathalie opowiada o setkach tysięcy dziewcząt i chłopców systematycznie gwałconych przez rządy królewskie, polityczne i wojskowe.

Przyprowadzano ich na imprezy dla bogatych, gdzie gwałcono na scenie. Nathalie opowiada, jak niektóre dzieci są gwałcone na śmierć przez elitę, torturowane na śmierć i jak wszystko jest filmowane. Jest to bezpośrednie potwierdzenie zeznań Anne Marie van Blijenburgh.


Nathalie mówi, że zabrano ją do miejsc „wszystkiego królewskiego, szlacheckiego, elitarnego, szefów polityki i wojska”.

Zeznała , jak została zabrana do miejsc wojskowych, gdzie wiele dzieci wchodziło do audytorium. Wszedł tam ówczesny sekretarz generalny sprawiedliwości Joris Demmink wraz z przyjaciółmi. Mężczyźni, którzy tylko „robili chłopców”, wybierali chłopców, mężczyźni, którzy „robili tylko dziewczynki”, wybierali dziewczyny, w tym Nathalie Augustina.

„To wszystko bardzo przerażające rzeczy, a prawda jest jeszcze gorsza niż to, co ludzie chcą wiedzieć”.

Nathalie mówi, że wróciła do Holandii, ponieważ zobaczyła, że ​​rząd zatwierdził partię polityczną zajmującą się pedofilią . Partia ta opublikowała „Podręcznik o pedofilii”, który wyjaśnia między innymi, jak gwałcić dzieci w wieku od zera do trzech lat.


Została postawiona przed sądem wojennym przez organizację „Dziennikarstwo naukowe na rzecz pedofilii”, która twierdzi, że stosunki seksualne między małymi dziećmi i dorosłymi przyczyniają się do przygotowania dzieci zgodnie z życzeniem „holenderskiego państwa pedofilskiego”. Ta organizacja jest finansowana przez rząd.

Wielu świadków i osób wtajemniczonych ujawnia, że ​​tortury, maltretowanie i mordowanie dzieci są wykorzystywane jako strategia przejęcia kontroli nad przywódcami w społeczeństwie. Do udziału w tych praktykach są przygotowywani ludzie wysokiego szczebla, co uwieczniono na filmie. Ten materiał filmowy jest następnie wykorzystywany do wywierania nacisku politycznego lub wymuszenia. Ta ogólnoświatowa metoda została potwierdzona przez członka znanego gangu Dutroux, Michel Nihoul (gang Dutroux składał ofiary z dzieci w całej Europie).

„Mam kontrolę nad rządem. Wszyscy mają nawzajem kompromitujące akta, które można wykorzystać jako dźwignię we właściwym czasie”.

MICHEL NIHOUL, CZŁONEK GANGU MARCA DUTROUX.
CYTAT Z WYWIADU Z DER SPIEGEL W 2001 ROKU

Tunele pod budynkami rządowymi

Według Nathalie pod siedzibą rządu istnieje wiele podziemnych korytarzy i pomieszczeń, w których ona i wiele innych dzieci była przez lata maltretowana przez władze polityczne. Ten film potwierdza istnienie struktur podziemnych w Binnenhof. Nie wiem, czy chodzi o te konkretne tunele, ale to tylko pokazuje, że pod siedzibą rządu rzeczywiście istnieją podziemne struktury.

Rozległe podziemne sieci zostały również zbudowane pod Białym Domem i innymi budynkami rządowymi na całym świecie. 

Kontrola umysłu monarchy


Następnym elementem w świadectwie Augustiny jest Kontrola Umysłu Monarch, znana również jako MK Ultra. Poniższy film daje głębszy wgląd w tę metodę, w której dzieci są zaprogramowane, aby być niewolnikami bogatych. W ten sposób przygotowywanych jest wielu polityków, modelek, muzyków, aktorów itp.

CIA zajmuje się dziećmi

N athalie zeznaje, jak widziała wiele dzieci zabieranych do amerykańskich baz wojskowych. Potwierdza to poniższy film, w którymmówi oficer CIA John Kiriakou . Wyjaśnia, że ​​w CIA nie ma etyki. Nie ma granic moralnych. Rzeczywiście, istotą CIA jest to, że każde prawo musi zostać złamane, aby wykonać swoją szpiegowską robotę. Kiedy oficer CIA protestuje, szef mówi mu: „Wykonaj swoją pracę. Nie zadawaj pytań. Zrób co musisz zrobić.’

Były szef FBI zabiera głos

Ted Gunderson, były szef FBI w Los Angeles, ujawnia w poniższych filmach szeroko rozpowszechnioną rzeczywistość satanistycznych nadużyć rytualnych i międzynarodowego handlu dziećmi dla bogatych szczytów świata.

G. Underson wyjaśnia, że ​​w domach wielu z tych wysokich rangą urzędników znajdują się podziemne komory, które zostały zbudowane specjalnie dla tej praktyki, aby zawsze pozostawały ukryte.

„Są ekspertami w upewnianiu się, że nikt nigdy się o tym nie dowie”, mówi były szef FBI Gunderson.

Tajemnica starych zamków

Naszym kolejnym naocznym świadkiem jest Toos Nijenhuis. Jako dziecko była zabierana do wszelkiego rodzaju zamków i pałaców w Holandii, Walii, Szkocji, Francji, Niemczech, a nawet do Arabii Saudyjskiej i Australii. Zagraniczne zamki, o których wspomina Toos to: Zamek Caernarfon koło Forda Williama w Szkocji i Zamek Hohrenschwangau w Bawarii.

Wspomina też nazwiska uczestników, którzy należą do najwyższych kręgów społeczeństwa.

Wymienia księcia Bernarda (ojca Beatrix), kardynała Alfrinka, lorda Mountbattena (rodzina księcia Filipa, męża brytyjskiej królowej) i papieża (Paweł IV lub św. Jan Paweł II).

Kardynał Alfrink

Lord Mountbatten

Książę Bernard

Szef sztabu Białego Domu jest właścicielem
sztuki maltretowania dzieci

Do tego obrazu doprowadza nas świadectwo Toos o salach tortur w zamkach. Z jednej strony widzimy podziemny basen, w największym zamku w Ameryce: Biltmore Estate. Jest własnością Vanderbiltów , niegdyś najbogatszej rodziny w Ameryce. Słynny prezenter wiadomości CNN, Anderson Cooper, jest jednym z jej synów. 

Ponadto widzisz dwa obrazy, które są częścią dziwacznej kolekcji sztuki wpływowego człowieka z Waszyngtonu: Johna Podesty.

Był szefem sztabu Białego Domu za prezydenta Clintona i doradcą prezydenta Obamy.  

Grafika przedstawia dzieci torturowane w basenie… który jest uderzająco podobny do basenu w zamku Biltmore. Dlaczego w basenie w zamku Biltmore wisi tak wiele lin? Dlaczego na dnie basenu jest czerwonobrązowy brud, który wygląda jak zaschnięta krew? Dlaczego Gloria Vanderbilt, zmarła właścicielka tego zamku, stworzyła dużą liczbę dzieł sztuki z uszkodzonymi lalkami zamkniętymi w klatkach z pleksiglasu?

Warto również zauważyć, że właśnie o tym zamku napisano książkę dla dzieci . Opowiada o dziewczynie, która ma tylko cztery palce u rąk i nóg, która została znaleziona w posiadłości Vanderbiltów.

Jest świadkiem, jak mężczyzna w czarnej pelerynie sprawia, że ​​kilkoro dzieci znika na zamku….

Były czołowy urzędnik rządu USA i powiernik Clintona i Obamy nie tylko ma obrazy torturowanych dzieci w swoim domu. Jest też właścicielem „sztuki” poniżej… Wyjące i płaczące dzieci, zamknięte w klatkach, niesione przez demony. 

Z Archiwum X:
sieci zajmujące się wykorzystywaniem dzieci

W 2004 roku BNN VARA, duża europejska stacja telewizyjna, wypuściła program zatytułowany „Z Archiwum X”. W nim świadkowie stwierdzili, że byli gwałceni od dzieciństwa przez wysoko postawione osobistości w Brukseli w Belgii. Jeden z tych świadków, młoda kobieta z Gandawy, wywołał poruszenie w Belgii w 1997 roku swoim oświadczeniem o sieciach nadużyć i morderstw.

Co najmniej 43 dzieci zniknęło w Belgii w latach 1973-1995, niektóre z nich później znaleziono zamordowane. Regina Louf złożyła w 1996 roku bardzo szczegółowe oświadczenia na temat zabójstwa trzech dziewczynek: Christine van Hees, Carine Dellaert i Katrien de Cuyper. Żandarmeria potwierdziła, że ​​posiadała wiedzę, którą mógł mieć tylko naoczny świadek, a po sprawcach były wyraźne ślady.

Następnie interweniował rząd: śledztwo zostało natychmiast wstrzymane. Wezwano media, aby przedstawiły tego naocznego świadka jako obłąkanego fantastę.

REGINA LOUF

https://youtube.com/watch?v=paXmQLKxklE%3Frel%3D0%26modestbranding%3D1%26controls%3D1%26showinfo%3D1%26fs%3D1%26wmode%3Dtransparent

Wykorzystywane przez brytyjskich polityków

Kolejne świadectwo pochodzi z Wielkiej Brytanii. Richard Kerr dosłownie przyznaje się do wszystkiego, co do tej pory widzieliśmy: był przez lata systematycznie gwałcony przez bardzo wpływowe osoby w brytyjskiej polityce. Cudem przeżył i po dziesięcioleciach znalazł siłę, by wyjść ze swoją historią

Jako nastolatek Richard był wymieniany przez lata jako przedmiot, tak zwany „chłopiec-zabawka”, między elitą Anglii. 

Jako jedno z miejsc, do których został zabrany, wymienia Dolphin Square, luksusowy kompleks dla żandarmerii wojskowej i brytyjskich służb specjalnych. Po trzydziestu latach wrócił do tych i innych miejsc wraz ze swoim terapeutą, aby przetworzyć swoją przeszłość.

Urzędnicy Białego Domu oskarżeni

Jessica Collins to Amerykanka, która przez 17 lat była maltretowana w taki sam sposób, jak opisali to wszyscy poprzedni naoczni świadkowie. Wspomina Jeffreya Epsteina, który miał bliskie związki z Billem Gatesem oraz dziesiątki znanych osobistości, biznesmenów, polityków, osobistości mediów i producentów filmowych w USA. Jessica wyjaśnia, jak została uprowadzona, odurzona i wykorzystana przez brytyjskiego księcia Andrew Windsora, który był również dowódcą wojskowym.


F iona Barnettz Australii przedstawiła dokładnie takie same zeznania, jak wszystkie inne ofiary, które przeżyły, które widzieliśmy w tym raporcie. Szczegółowe podobieństwa wszystkiego, co opisują, są niezaprzeczalnym dowodem prawdziwości ich doświadczeń. Fiona zeznaje, jak przez całe dzieciństwo była maltretowana przez czołowych polityków Australii. Kiedy próbowała to zgłosić, znalazła jeszcze więcej traumy:

bez względu na to, gdzie się zwróciła – czy to w policję, czy w sądownictwo – była wyśmiewana i odwracała się. 

F iona Barnettz Australii przedstawiła dokładnie takie same zeznania, jak wszystkie inne ofiary, które przeżyły, które widzieliśmy w tym raporcie. Szczegółowe podobieństwa wszystkiego, co opisują, są niezaprzeczalnym dowodem prawdziwości ich doświadczeń. Fiona zeznaje, jak przez całe dzieciństwo była maltretowana przez czołowych polityków Australii. Kiedy próbowała to zgłosić, znalazła jeszcze więcej traumy:

bez względu na to, gdzie się zwróciła – czy to w policję, czy w sądownictwo – była wyśmiewana i odwracała się. 

Fiona Barnett zeznaje, że przez całe dzieciństwo była wykorzystywana przez czołowych polityków w Australii.

Ostatnio ujawniono skrajne perwersje australijskich parlamentarzystów, a nawet dotarły do ​​niektórych mediów, którym zwykle płaci się za ukrywanie tego rodzaju informacji.

UNICEF, ONZ i WHO gwałcą dzieci

Czasami jedna z wysoko postawionych postaci zostaje złapana i aresztowana, tak jak Peter Dalglish . Zajmował wysokie stanowiska w ONZ, UNICEF i Światowej Organizacji Zdrowia oraz był założycielem międzynarodowego ruchu pomagającego dzieciom ulicy. Za wybitną działalność humanitarną został odznaczony Orderem Kanady.

W rzeczywistości jego działania okazały się przykrywką dla maltretowania dzieci bez zabezpieczenia.

Policja w Nepalu otrzymała napiwek i była w stanie złapać tego potwora na gorącym uczynku, molestując dwóch chłopców w wieku 12 i 14 lat. Dostał tylko dziewięć lat więzienia.

Dzieci na sprzedaż online


Kilka wielkich sklepów internetowych, takich jak WayFair i Etsy, jest podejrzanych o zezwalanie na handel dziećmi. Dzieci oferowane są jako meble, które kosztują fortunę, a produkty noszą imię zaginionych dzieci. Oto kilka przykładów…

To poduszka, która kosztuje 10 000 USD, z tym samym imieniem zaginionej dziewczyny: Dunning. Poniżej licha szafka oferowana w cenie 13 000 USD, znowu z tym samym imieniem zaginionego dziecka: Samyiah.

Handel dziećmi w drodze fair
Handel dziećmi w drodze fair

Na Etsy sprzedawca oferuje „Belle” ze zdjęciem ślicznej postaci Disneya w cenie 50 594,49 USD .

Te przykłady są oczywiście tylko ilustracją operacji przestępczej o rozmiarach, których nikt z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić. Zobacz poniższe zdjęcia dzieci w klatkach…

Facebook do wykorzystywania dzieci

S WFI, globalne źródło informacji dla inwestorów instytucjonalnych, opublikowało następujące  oświadczenie ::

„W 2019 r. odnotowano prawie 17 milionów zgłoszonych przypadków materiałów związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci w Internecie (CSAM), z których 94% pochodziło z Facebooka, według National Center for Missing & Exploited Children. Jako największa na świecie firma mediów społecznościowych i największy pośrednik zgłoszonych przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Internecie – działania Facebooka, na dobre lub na złe, będą miały duży wpływ na globalne bezpieczeństwo dzieci”.

„Facebook jest zdecydowanie największym na świecie źródłem materiałów internetowych dotyczących wykorzystywania seksualnego dzieci”.

Rosja ostrzegła Marka Zuckerberga , dyrektora naczelnego Facebooka, że ​​grozi mu niebotyczne grzywny, jeśli nadal będzie zezwalał na te treści.

Jednak grupy, które opowiadają się za wolnością swojego kraju, są wyrzucane z Facebooka. W zeszłym roku Facebook usunął tysiące grup walczących o wolność, podczas gdy grupy wykorzystujące dzieci mogą pozostać.

To samo dotyczy Twittera. Rosja ograniczyła Twittera , zmuszając w ten sposób swojego dyrektora Jacka Dorseya do usunięcia z Twittera w Rosji wszystkich treści, które zachęcają do wykorzystywania dzieci. Również wiele postów zachęcających dzieci do samobójstwa jest po prostu dozwolonych na Twitterze. Wkrótce po ujawnieniu na Twitterze daleko idącej perwersji i przemocy, Jack Dorsey zrezygnował.

Satanizm elit

Chociaż zaangażowanie w satanizm jest starannie ukrywane przed masami, w pewnym momencie wyciekły zdjęcia partii Rotszyldów. Z obrazów jasno wynika, z czym mamy do czynienia…. 12 grudnia 1972 r. Marie-Hélène de Rothschild zorganizowała bal surrealistów w Château de Ferrières, jednym z ich zamków.

Witając gości, gospodyni miała na sobie głowę rogatego zwierzęcia, dobrze znany symbol w satanizmie.

Ofiara zorganizowanego nadużycia przez zamożną elitę, pod pseudonimem Rose, oświadczyła, że ​​na jednym z rytuałów był obecny jej ojciec, najwyraźniej odurzony narkotykami, z porożem jelenia na głowie. Dokładnie tak, jak widzimy tutaj z Rotszyldami. 

rothschild zły satanizm

Sposób dekorowania stołów nie wymaga dalszych wyjaśnień… Posągi dzieci z odciętymi głowami i kończynami .

Rytuał dla dzieci z kolacją Rotszyldów

Na innych stołach wystawione były nagie manekiny….

naga kobieta obiad rothschild

To, że najbogatsza rodzina na świecie jest zaangażowana w satanizm, nie jest tajemnicą. Baronowa Philippine WP de Rothschild regularnie nosiła naszyjnik z głową diabła, kozła lub barana, typowymi symbolami szatana.

Baron Joseph de Rothschild – który zaaranżował i sfinansował stworzenie nowoczesnego państwa Izrael – pozuje tutaj ze znaną satanistyczną artystką Mariną Abramovic do obrazu zatytułowanego:

„Szatan przywołuje swoje hordy z podziemi”.

Bramovic to artysta, który jest szczególnie doceniany przez wysokie osoby w naszym świecie. Organizuje przyjęcia dla polityków, biznesmenów i gwiazd Hollywood pod nazwą „Spirit Cooking”. Poniżej zdjęcie jednej z takich elitarnych imprez.

hollywoodzki kanibalizm

Naśladuje się również ludzi i można ich jeść. Obok Abramovica czerpiącego „krwi” jest Lady Gaga, która zaśpiewała amerykański hymn narodowy podczas inauguracji Joe Bidena.

Chociaż Abramovic zaprzecza, że ​​jest satanistką, jej „sztuka” mówi sama za siebie: sfotografowała się z głową martwego kozła i maluje pentagram na brzuchu kobiety. Oba są odrębnymi symbolami satanizmu.

Wąż i rogi, którymi przyozdabia się Abramovic, mówią wiele

Dobrze znany posąg używany na całym świecie w kultach satanistycznych jest pokazany poniżej: ludzkie ciało z kozimi nogami i głową kozła.

Obok figury diabła jest… dwoje dzieci. Wykorzystywanie i poświęcanie dzieci siłom ciemności jest centralnym elementem satanizmu. Znajduje to również odzwierciedlenie w sztuce Abramovica. Po lewej stronie widać wizerunek związanego dziecka, zalanego krwią.

W świecie pedofilii używa się słów kodowych. Słowo kodowe dla młodej dziewczyny to… pizza. Chłopiec to hot dog, a bardzo mały chłopiec to „makaron”. Orgia z małymi chłopcami to „sos do makaronu” itp.

Prezydent,
który zajął się sprawcami przemocy wobec dzieci


Wkrótce po objęciu funkcji prezydenta Trump ogłosił, że jego administracja potraktuje priorytetowo położenie kresu tym przerażającym praktykom. Raport informacyjny poniżej informuje o tym, a termin Pizzagate jest wspomniany w procesie. 

Na całym świecie najwyższe światowe szczyty używają słowa i hashtagu #PIZZAGATE, by nazwać przestępstwo wykorzystywania dzieci. Jeśli poszukasz w Internecie hasła „dowód na pizzagate”, zobaczysz najstraszniejsze rzeczy. Proszę bądź ostrożny, ponieważ może to być traumatyczne. Chroń się.

Trump był pierwszym amerykańskim prezydentem, który podjął masowe działania w celu położenia kresu handlowi ludźmi w Ameryce i na całym świecie. W tym celu podpisał kilka zarządzeń wykonawczych.

Donald Trump handel ludźmi

Podczas pierwszej kadencji prezydentury Trumpa dokonano wielu kluczowych aresztowań, na przykład Jeffreya Epsteina i Ghislaina Maxwella, którzy uprowadzili dużą liczbę młodych ludzi, których następnie zaoferowali wielu celebrytom, politykom i elitom. Polecieli na wyspę Epstein, gdzie mogli „skonsumować” te ofiary.

Były prezydent Bill Clinton, hollywoodzki producent filmowy Steven Spielberg, sprzedawca szczepionek Bill Gates i setki innych znaleziono w dziennikach lotów z wyspy Epstein. Trump położył temu kres.

Doszło również do wielu aresztowań mniejszych sieci handlu ludźmi, w których uwolniono tysiące dzieci.

Co ciekawe, zaraz po objęciu urzędu przez Trumpa dziesiątki prezesów wielkich korporacji zrezygnowało… Czego nagle się przestraszyli? 

Biden tymczasem…

Cóż, spójrz tylko na te obrazy:

Biden pedofil

Takie właśnie obrazy można znaleźć na laptopie jego syna, Huntera Bidena… 

Obrazy na laptopie przedstawiające wykorzystywanie dzieci przez Huntera Bidena
Obrazy na laptopie przedstawiające wykorzystywanie dzieci przez Huntera Bidena

Osobiście widziałem kilka filmów pokazujących, jak Hunter Biden angażuje się w różnego rodzaju akty seksualne z wieloma dziećmi. Zostały one jednak usunięte z Internetu, ale wierzę, że wiele z nich zostanie wkrótce ponownie wydanych. 

Udostępnij

UJAWNIAMY – GŁĘBOKA ANALIZA PEDOFILSKICH I SATANISTYCZNYCH KULTÓW ELIT

Globalna Świadomość28 października 20226 sierpnia 2023

„Powiedziałem policji o czterech miejscach w Holandii wykorzystywanych jako masowe groby. Nigdy, przenigdy żaden funkcjonariusz policji nie zadał sobie trudu, żeby pójść i poszukać”.

Kontrola umysłu monarchy

Wykorzystywane przez brytyjskich polityków

Fiona Barnett zeznaje, że przez całe dzieciństwo była wykorzystywana przez czołowych polityków w Australii.

Ostatnio ujawniono skrajne perwersje australijskich parlamentarzystów, a nawet dotarły do ​​niektórych mediów, którym zwykle płaci się za ukrywanie tego rodzaju informacji.

Dzieci na sprzedaż online

Prezydent,który zajął się sprawcami przemocy wobec dzieci

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMROCZNE TEJEMNICE DNA – DO CZEGO WYKORZYSTYWANE SĄ PRÓBKI KRWI OD NIEMOWLĄT ?Następny artykułMUSK, GATES, BEZOS – UFO I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ CO WYDARZY SIE W POLSCE PO

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • UJAWNIAMY – GŁĘBOKA ANALIZA PEDOFILSKICH I SATANISTYCZNYCH KULTÓW ELIT
 • „Powiedziałem policji o czterech miejscach w Holandii wykorzystywanych jako masowe groby. Nigdy, przenigdy żaden funkcjonariusz policji nie zadał sobie trudu, żeby pójść i poszukać”.
 • Kontrola umysłu monarchy
 • Fiona Barnett zeznaje, że przez całe dzieciństwo była wykorzystywana przez czołowych polityków w Australii.
 • Dzieci na sprzedaż online
 • Prezydent,który zajął się sprawcami przemocy wobec dzieci
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?