Świat jest inny

MUSK, GATES, BEZOS – UFO I TAJNA KOALICJA ELIT

MUSK, GATES, BEZOS – UFO I TAJNA KOALICJA ELIT

Jak wszyscy już wiedzą, Elon Musk oficjalnie kupił Twittera za 44 miliardy dolarów , marną sumę, którą wyraźnie trzeba było zainwestować w szybkie przejęcie platformy mediów społecznościowych zamiast zajmowania się bardziej istotnymi problemami dotykającymi gatunek ludzki, takimi jak niszczenie środowiska, globalna niepewność żywnościowa , bezdomność itp.

Słuchaj, rozumiem. Same 44 miliardy dolarów nie rozwiążą żadnego z wymienionych powyżej problemów. Ale czy jesteśmy pewni – jako gatunek – że jedna istota ludzka podejmuje jednostronną decyzję o użyciu tego poziomu kapitału (kwoty, której większość ludzi, w tym ja, nie jest nawet w stanie pojąć lub zrozumieć przy użyciu) na problem? platforma mediów społecznościowych jest czymś, co jest nawet bliskie moralnej akceptacji? 

Jak pozwoliliśmy sobie, jako cywilizacja, pozwolić jednostkom takim jak ta zgromadzić tak nieprzyzwoite poziomy bogactwa i władzy? A teraz obserwujemy, jak bardzo mała grupa osób powoli przejmuje kontrolę nad głównymi narzędziami i platformami, na których używamy do komunikowania się ze sobą.

Uważam ten trend za głęboko niepokojący. Najbogatszy człowiek na świecie postanowił wydać 44 miliardy dolarów na kaprys , aby kupić jedną z największych platform mediów społecznościowych na świecie. Dołącza do dwóch innych osób, które również należą do najbogatszych na świecie, które są również właścicielami głównych platform i serwisów informacyjnych. Gdzie są czerwone flagi? Dlaczego kibicujemy temu zachowaniu jako gatunek i oddajemy taką kontrolę i władzę tak wyselekcjonowanej grupie osobników?

Proszę o zawieszenie na chwilę własnych przekonań politycznych. Gdziekolwiek mieszkasz w spektrum myśli społeczno-ekonomicznej i politycznej, rozbaw mnie.

Czy na pewno jesteś zadowolony z tego, że te osoby posiadają każde narzędzie, którego używasz do komunikacji z rodziną, przyjaciółmi, kolegami z klasy, współpracownikami itp.? Czy ktoś, kto ma 44 miliardy dolarów do wydania na zabawę, naprawdę dba o twoje najlepsze interesy jako osoby z klasy robotniczej?

ZDJĘCIE: DoD/AFP/GETTY IMAGES

Dobrze, więc dotarłeś tak daleko. Prawdopodobnie zastanawiasz się, co to wszystko, u diabła, ma wspólnego z ujawnieniem UFO, nieludzkiej inteligencji (inteligencji) i anomalnych zjawisk. Powiem ci: to wszystko ma związek z tymi tematami.

W tej chwili bez wątpienia jesteśmy gatunkiem przeżywającym powolne odsłanianie najwspanialszej historii w historii . Nie da się tego obejść. Jesteśmy w trakcie potencjalnego odpowiadania na jedno z pytań Wielkiej Dwójki. Czy jesteśmy sami we wszechświecie (wieloświecie?)? Co dzieje się z naszą świadomą egzystencją, kiedy umieramy? Nie przychodzi mi do głowy żadna inna tajemnica, która byłaby większa niż którykolwiek z tych tematów.

Dla tych, którzy czytają ten artykuł, którzy nie są dokładnie zaznajomieni z dowodami sugerującymi, że ludzkość może wchodzić w interakcje z nieludzką inteligencją z innego miejsca , powiedziałbym, że jest to najbardziej wszechstronna i przekonująca forma mediów, jaką można wykorzystać, aby szybko i właściwie się o tym dowiedzieć. tematem jest dokument Jamesa Foxa The Phenomenon . 

Wielokrotnie nagradzany dziennikarz śledczy Ross Coulthart wyprodukował również doskonały film dokumentalny na ten temat zatytułowany The UFO Phenomenon , nakręcony dla Channel 7 News w Australii. Zacznij od tych filmów dokumentalnych, a potem wróć i przeczytaj resztę tego artykułu.

Od czasu ujawnienia przez New York Times w grudniu 2017 r. istnienia w Pentagonie wysiłków zmierzających do badania niewyjaśnionych zjawisk lotniczych (Advanced Aerospace Threat Identification Program), zainteresowanie tajemnicą Zjawisko UFO. 

Kolejne artykuły w „New York Timesie” i innych głównych mediach prasy głównego nurtu rozbudziły dalsze zainteresowanie tym tematem. W wyniku tego rosnącego zainteresowania opinii publicznej na całym świecie, społeczności internetowe, które dyskutują o problemie UFO, gwałtownie się rozrosły. 

W ciągu ostatnich czterech lat zaobserwowaliśmy wzrost popularności UFO Twitter na platformie, która udostępnia wiele treści i dyskusji z r/UFO (czasami wydaje się, że jest to lepsze lub gorsze). Społeczność widziała swój udział w walkach i witriolu na przestrzeni lat. Grupy otaczające pewne znane osoby utworzyły się pomimo pozornie wszechobecnego pragnienia, które wszyscy podzielamy w tej społeczności, aby po prostu znaleźć prawdę . 

Ale czy to prawda, że ​​wszyscy pragniemy odpowiedzi? Czy wszyscy naprawdę chcemy ujawnienia? Widzieliśmy teraz dowody znacznego zaciemniania ze strony wpływowych osób pracujących w Pentagonie, aby uniemożliwić społeczeństwu uzyskanie odpowiedzi,wyłącznie z powodu ignorancji i osobistej zemsty na wybitnych postaciach w społeczności UFO, które aktywnie pracują teraz, aby poruszyć ten temat wśród prawodawców i członków szerszej społeczności akademickiej .

Powinniśmy zachować zdrowy sceptycyzm w odniesieniu do programów i motywów, ale w tym momencie nie ma żadnych dowodów sugerujących, że Elizondo i Mellon działają przeciwko amerykańskiemu społeczeństwu w zakresie walki o przejrzystość w tym temacie. Musimy iść naprzód z rozdaniem, które otrzymaliśmy w tym momencie i pociągać się do odpowiedzialności.

W rzeczywistości, powolna kropla ujawniania, która jest wyraźnie w toku, wydaje się być wynikiem niezdarnego, niedoskonałego wysiłku, czasami utrudnianego przez frakcje, które wyraźnie starają się zapobiec upublicznieniu prawdy. Biorąc to pod uwagę, mamy powody, by sądzić, że Elizondo i Mellon należą do frakcji, która pracuje nad przekazaniem tych informacji Amerykanom, niezależnie od ich pochodzenia (czy można to uznać za pozytywną operację psychologiczną?).

Teraz kot wyszedł z worka w Waszyngtonie; prawodawcy na Kapitolu zostali poinformowani o możliwej obecności egzotycznych technologii manewrujących w naszej przestrzeni powietrznej, które są tak zaawansowane do tego stopnia, że ​​najprawdopodobniej niemożliwe jest, aby te obiekty zostały wykonane rękami rywalizujących państw, takich jak Rosja czy Chiny. Z New York Times :

Pan Davis, który obecnie pracuje dla Aerospace Corporation, firmy zajmującej się obronnością, powiedział, że niedawno w marcu udzielił tajnej informacji agencji Departamentu Obrony na temat odzyskiwania „pojazdów spoza świata, nie wyprodukowanych na tej ziemi”.

Pan Davis powiedział, że udzielił również tajnych informacji na temat odzyskania niewyjaśnionych przedmiotów członkom personelu senackiej komisji sił zbrojnych w dniu 21 października 2019 r. oraz członkom senackiej komisji ds. wywiadu dwa dni później.

Ale nie ma już czasu i miejsca na taniec wokół słonia w pokoju, o którym wszyscy wiemy, że istnieje, chociaż przez ostatnie siedemdziesiąt lat (lub całą historię ludzkości?) mówiono nam, że słoń jest po prostu wytworem naszej wyobraźni.

Ostatecznie ścigamy się z czasem w naszej walce o ujawnienie i przejrzystość. Tajemnica UFO jest przed Kongresem i przyciąga uwagę prawodawców, a co ważniejsze, ich wyborców. Capitol Hill ma szansę wywrzeć poważną presję na Pentagon w nadchodzących latach.

Chociaż wciąż uważam Pentagon i pewne obszary amerykańskiego aparatu wywiadu-wojskowo-obronnego za dużą przeszkodę do pokonania, obawiam się, że na horyzoncie jest inny wróg, który stanowi potencjalnie większe wyzwanie dla wysiłków ujawnienia. I to podejrzenie powstało w dużej mierze z powodu natury technologii prezentowanej tutaj przez nieznane siły.

Peter Thiel , miliarder z branży technologicznej, przelał duże sumy pieniędzy na superpolityczne komitety akcji. Jest po prostu kolejnym przykładem z długiej linii członków klasy rządzącej, którzy wykorzystują swoje bogactwo, aby wpływać na amerykańską politykę, tworząc więcej sytuacji, w których politycy są zobowiązani do prywatnego kapitału, a nie do ogółu społeczeństwa, który powinien być ich prawdziwymi wyborcami.

Raporty własne POLITICO ujawniły, że na kilku jego kolacjach zbierających fundusze Thiel i uczestnicy dyskutowali o kryptowalutach i UFO. Wyraźnie zwraca uwagę na to, co się teraz dzieje, szczególnie w amerykańskim państwie bezpieczeństwa narodowego. I bardzo dobrze może się ustawiać, aby wykorzystać swoją pozycję władzy i bogactwa, aby skorzystać z kwestii UFO, jeśli chodzi o czoło polityki. Peter Thiel może oglądać i słuchać każdego podcastu, w którym pojawia się Lue Elizondo. I bardzo dobrze może katalogować wszystkie „okruszki chleba”, o których Elizondo wspomniał w ciągu ostatnich kilku lat.

Choć jest to niepotwierdzone, mamy coraz więcej dowodów, które zacząłem podkreślać wcześniej w tym artykule: głęboko w prywatnym sektorze lotniczym Ameryki egzotyczna technologia może być ukryta przed wścibskimi oczami zagranicznych przeciwników i cywilów. Ross Coulthart podkreślił w kilku wywiadach, że rozmawiał z poważnymi źródłami – prawdopodobnie naukowcami – którzy pracują nad tym, co potocznie nazywa się „Programem”. Tak, ten program.

Ten sam program, który dr Eric Davis, Ph.D. , mogło być informacją członków Kongresu na temat — ten skupiał się na odzyskiwaniu pojazdów i elementów technologii nie wykonanych ludzkimi rękami .

Peter Thiel może również zwracać uwagę na te szczegóły.

Co się stanie, gdy świat dowie się, że posiadamy nieludzką technologię, która może fundamentalnie zmienić wszystko, co wiemy o naturze rzeczywistości? Ta technologia zagraża i potencjalnie wywraca materialistyczny paradygmat, na którym ludzie tacy jak Peter Thiel, Elon Musk, Mark Zuckerberg, Jeff Bezos i Bill Gates zbudowali swoją fortunę i pozycję władzy. Jak zareagują? Czy po prostu usiądą i pozwolą, aby ta technologia była rozpowszechniana wśród społeczeństwa? A może zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przejąć kontrolę?

Trudno mi uwierzyć, że Elon Musk, człowiek, który prowadzi firmę budującą rakiety na paliwo kopalne, będzie całkowicie zadowolony z faktu, że wszystko, co zbudował, może z dnia na dzień stać się nieaktualne . Ktoś taki zamierza wykorzystać każdy cal swojej władzy i bogactwa, aby stać się częścią tej rozmowy, starając się zbić na tym dla siebie.

Mężczyzna właśnie wrzucił na Twittera 44 miliardy dolarów. Co zrobi on i inni jemu podobni, gdy istnienie nie-ludzkiej technologii stanie się szeroko znane światu? To potencjalnie niepokojący eksperyment myślowy na początek — zadziwia umysł, jak niebezpieczne może się ujawnić dla gatunku ludzkiego, gdy tak mała grupa ludzi posiada większość światowej stolicy i ma wszelkie możliwe zasoby, aby rzucić wyzwanie tajemnicy UFO. Mogą działać irracjonalnie, ponieważ sama technologia reprezentuje coś, czego nie mogą zmonopolizować i wycenić.

Wiem, że wielu z was może nie zgodzić się ze mną w sprawie intencji Muska. Rozumiem. Ale jego zakup Twittera ujawnia mi wiele na temat jego osobistego planu — takiego, który koncentruje się na sobie .

To są amerykańscy oligarchowie — członkowie klasy rządzącej, którzy przejmują kontrolę nad narzędziami, których wszyscy używamy do komunikowania się ze sobą. Jeśli i kiedy nastąpi ujawnienie nieludzkich inteligencji i ich technologii, te elity będą miały całkowitą kontrolę nad platformami, na których będziemy dyskutować o zmianie paradygmatu.

Pomyśl o tym. Świadomość istnienia UFO gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich czterech do pięciu lat; wiele z tego wzrostu miało miejsce na platformach takich jak Twitter, gdzie tysiące osób o podobnych poglądach było w stanie komunikować się na ten temat. Istnieją również grupy na Facebooku, na których odbywają się podobne dyskusje i inicjatywy badawcze.

Te właśnie platformy, o których mówię – a jest ich niewiele – są zasadniczo własnością tych kilku bogatych kolesi, którzy mogą nie przepadać za utratą własnej władzy i bogactwa, gdy naprawdę nastąpi ujawnienie . 

Ponieważ dla mnie ujawnienie nie jest tylko objawieniem nieludzkiej inteligencji — to wtedy, gdy globalna opinia publiczna dowiaduje się, że istnieje technologia burząca paradygmat, której używają te inteligencje, która może uratować świat przed katastrofą ekologiczną i ubóstwem. A o ile gorsza może się stać ta historia, jeśli prawdą jest, że światowe potęgi na całym świecie ukrywały tę technologię od dziesięcioleci?

Elon Musk lubi rozmawiać o wolności słowa. Ale kiedy ujawnione zostaną informacje, które czynią jego firmy przestarzałymi, czy pozwoli, by dyskurs na temat tego odkrycia przeniknął jego własną platformę mediów społecznościowych? Czy Mark Zuckerberg zrobi to samo na Facebooku? Jak zareaguje Jeff Bezos, jeśli coś takiego wpłynie na Blue Origin?

Nienawidzę być tak pesymistycznie nastawionym do tego, dokąd zmierzamy w kwestii UFO, ale myślę, że kluczowe jest myślenie o tej tajemnicy przez tę soczewkę. Byłoby niewiarygodnie naiwnym z naszej strony, jako gatunku, gdybyśmy myśleli, że ujawnienie będzie szykowne — wyzwolona technologia, która uratuje nas wszystkich przed zniszczeniem ekologicznym i wyciągnie miliardy z biedy. 

Wspomniałem o tym punkcie powyżej; chociaż jest prawdopodobne, że ta technologia mogłaby potencjalnie rozwiązać wiele egzystencjalnych problemów, przed którymi stoi nasz gatunek (z których najważniejszym jest zmiana klimatu), może również być receptą na całkowite zniszczenie naszej cywilizacji . To jest druga strona medalu, którą musimy wziąć pod uwagę, podążając ścieżką ujawniania.

Rzeczywistość sytuacji jest taka, że ​​wyselekcjonowana grupa niezwykle bogatych ludzi ma zdolność i siłę woli do podejmowania decyzji, które wpływają na nas wszystkich na co dzień. Będą nadal istnieć, gdy zmieni się paradygmat.

Proszę każdą osobę czytającą ten artykuł o rozważenie tych potencjalnych zagrożeń, niezależnie od własnych przynależności politycznych i poglądów.

Temat UFO wykracza poza politykę.

Lue Elizondo mówił o „ponurych” prawdach, które ujawnienie Zjawiska może ujawnić opinii publicznej. Prawdy trudne do przełknięcia; prawdy, które mogą być niepokojące i zginające umysł.

To wyzwanie nie powinno nas dalej dzielić, jeśli chcemy przetrwać jako gatunek. Potrzebujemy go, aby nas zjednoczył, abyśmy mogli wytrwać.

Od nas zależy, czy nie pozwolimy, by ci ludzie nas podzielili, gdy posuwamy się do przodu.

Udostępnij

MUSK, GATES, BEZOS – UFO I TAJNA KOALICJA ELIT

Globalna Świadomość28 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUJAWNIAMY – GŁĘBOKA ANALIZA PEDOFILSKICH I SATANISTYCZNYCH KULTÓW ELITNastępny artykułCZY WSZYSCY BĘDZIEMY ŻYĆ W ANTYUTOPII KLAUSA SCHWABA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MUSK, GATES, BEZOS – UFO I TAJNA KOALICJA ELIT
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?