AGENDA 2030

JESSE VENTURA – CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PLAN PANDEMII W 2009 ROKU !

JESSE VENTURA – CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PLAN PANDEMII W 2009 ROKU !

Czy zapytał się was już ktoś, czym jest koronawirus? Czy zastanawialiście się nad sensem istnienia bezobjawowej pandemii, która notabene nie istnieje, ponieważ istnieją tylko zafałszowane statystyki? Niektórzy nie zastanawiają się nad otaczającym światem i wydarzeniami, które coraz mocniej wstrząsają naszą cywilizacją. Jednak czy będziemy się nad tym zastanawiać czy też nie, to istnieje: globalny spisek tak zwanej elity, która prowadzi ludzkość ku przepaści.

Koronawirus jest narzędziem służącym do zniewolenia człowieka. Wirus sam w sobie nie jest tak bardzo groźny, jak groźne są ustawy, uchwalane w oparciu o strach i bliżej nieokreślony lęk, spowodowany niewidzialnym wrogiem i bynajmniej tym wrogiem nie jest koronawirus SARS-CoV-2, lecz medialna propaganda, umieszczająca człowieka w niewidzialnym więzieniu własnego odizolowania i trwogi. 

Media głównego nurtu, które są we władaniu banków i międzynarodowych korporacji, celowo propagują strach, wręcz realny terror, by dzięki temu uzyskiwać coraz większą kontrolę nad społeczeństwem. „Bój się, bój się więcej, nie wystawiaj nosa za próg własnego mieszkania, bo tam czai się śmiercionośny koronawirus. Staruszkowie przeszli przez ulicę, zachorowali. Ktoś kichną, kaszlną, więc jest chory. Nie wychodź z domu, zostań sam, my powiemy ci, co masz robić i co masz myśleć.

Tak właśnie przedstawia się masowa manipulacja, jakiej zostało poddane społeczeństwo naszej planety. Jest to akcja bezprecedensowa, a jej zasięg wykracza poza ramy standardowego postrzegania świata. Aby to dostrzec i zrozumieć, potrzeba czegoś więcej, potrzeba otworzyć oczy i zacząć myśleć samodzielnie. „Oni” nie chcą abyś za dużo myślał, najlepiej, jeżeli nie będziesz myślał wcale. 

Będą zamykane małe firmy tak, aby zbankrutowały, następnie wielkie korporacje będą pozbywać się resztek pomniejszych form konkurencji. Zostaną wprowadzone przymusowe sczepienia „szkodliwych toksyn”, przez co ludzie zaczną po kilku latach masowo umierać. To nie jest nasz wymysł, czy wymysł teoretyków spisku, lecz opinie niezależnych lekarzy i naukowców, podkreślamy: opinie niezależnych lekarzy i naukowców.

Zostanie wycofana z obiegu wszelka forma gotówki, a Twoim wynagrodzeniem za pracę będzie wirtualny pieniądz. Nieświadomi ludzie stają się niewolnikami a tych świadomych jest tak jakby coraz mniej. Dlatego raz jeszcze należy podkreślić, że koronawirus SARS-CoV-2 i pseudo pandemia, bezobjawowa pandemia, to realne narzędzie do zniewolenia ludzkości. To kolejny etap wprowadzania Nowego Porządku Świata oraz masowej Depopulacji.

Rządy wielu państw podsycają obawy i lęki społeczne, w imię pozorów bezpieczeństwa narody odzierane są z wolności. Czas by kłamstwo zastąpić prawdą, czas zakończyć tę bezsilną akceptację zła, które szerzy się na całym świecie, czas powiedzieć jasno i wyraźnie, jesteśmy chrześcijanami i nie podążamy za ukrytymi bractwami, tajnymi obrzędami i bliżej nieokreśloną agendą depopulacji, ideą multi kulti oraz gender. Nie podążamy za mrokiem, i wilkami prowadzącymi owce w kierunku najciemniejszej nocy w historii ludzkości, nocy już dziś widniejącej na horyzoncie tego, co się zbliża.

Współczesna władza żywi się lękiem, tworzy coraz to nowsze formy zagrożenia, które utrzymują ludzkość w obrębie niewidzialnego więzienia. Strach i ciągły lęk przed światem i drugim człowiekiem w znacznym stopniu ogranicza możliwości oraz rozwój intelektualny. Współczesna cywilizacja nie zastanawia się nad tym, w jaki sposób zbudować lepsze jutro a zamiast tego człowiek zasypywany jest informacjami o terrorze, dewiacjach seksualnych, wojnach, korupcji, upadku wiary i wszelkich norm społecznych.

Plandemia – Jesse Ventura – amerykański polityk, emerytowany zawodowy wrestler, komandos, gubernator stanu Minnesota w latach 1999–2003, aktor z takich między innymi filmów jak „Predator”, „Naga Broń”, „Człowiek-demolka”, „Batman i Robin”, wziął również udział w 2009 roku w filmie dokumentalnym:

„Grupa Bilderberg i zagłada ludzkości (Historie spiskowe Jessego Ventury)”, w którym prowadził śledztwo w sprawie Grupy Bilderberg. Czy z filmu wynika, że już w 2009 roku planowano „Wielki Reset”?! Ważne przesłanie dla nas, żyjących tu i teraz, zawarte jest w następującym fragmencie filmu z … 2009 roku!!!: Ten fragment zaczyna się w 29-tej minucie i 45-tej sekundzie filmu!:

https://www.cda.pl/video/23005561

Udostępnij

JESSE VENTURA – CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PLAN PANDEMII W 2009 ROKU !

Globalna Świadomość1 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZNA ”FARMAKIA” – TAJEMNICE ”BIG PHARMY”Następny artykułZAPOMNIJ O REPTILIANACH – ARCHONCI PRAWDZIWI WŁADCY MATRIXA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JESSE VENTURA – CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PLAN PANDEMII W 2009 ROKU !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?