Świat jest inny

TO SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM – SŁOWA I ODWRÓCONA SYMBOLIKA OKULTYSTYCZNA

TO SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM – SŁOWA I ODWRÓCONA SYMBOLIKA OKULTYSTYCZNA

Ujęcie czegoś w słowa nie oznacza tylko etykietowania znanych okoliczności: słowa, użyte w sposób kreatywny, mogą dosłownie powołać do istnienia coś nowego.

W ten sposób powstały na przykład prawa człowieka. Nie istniały, dopóki ktoś nie powołał ich do życia, ujmując w słowa to, co wyobrażali sobie jako przeciwieństwo nieludzkości i niesprawiedliwości.

Teraz szybko do przodu do dzisiaj. Zacząłem jeden z moich wcześniejszych blogów stwierdzeniem „Nic na świecie nie jest takie, jakie się wydaje”. Większość ludzi nie ma pojęcia, że ​​świat jest pełen okultystycznych słów, terminów i symboli. Nie są tam przez przypadek.

Zostały stworzone, aby powoływać pewne rzeczy do istnienia i do istnienia. W przeciwieństwie do praw człowieka, które istnieją dla dobra ludzkości, te słowa, terminy i symbole zostały stworzone, aby wykorzystywać i manipulować.

Aby zrozumieć, co mam na myśli, spójrz na następujące słowa, terminy i symbole.

Prawo „sąd”

Jest kort tenisowy, kort do squasha, boisko do koszykówki… i sąd. Dlaczego nazywa się to sądem?

Tak, wiem, że sąd oznacza zamknięty obszar, ale prawdziwym powodem jego nazwy jest to, że podobnie jak w wyżej wymienionych sportach odbywa się gra: „Piłka” jest przewracana między drużynami oskarżycieli i oskarżonych.

„Sędzia” lub sędzia jak w grach sportowych jest ubrany na czarno, ponieważ symbolizuje masonerię i okultyzm. Sędzia siedzi na trzech poziomach lub stopniach, ponieważ reprezentuje to 3 stopnie masonerii: Noszona czarna szata wskazuje na boga planety Saturna, pana prawa.

To samo uhonorowanie Saturna odnosi się do czarnych szat noszonych przez studentów w dniu ukończenia szkoły, podczas gdy czapka, znana jako biret murarski, reprezentuje masonerię, dygresję.

„Kolczyk i słuch”

Saturn został nazwany „władcą pierścieni”. Podczas ceremonii ślubnej ludzie wymieniają się obrączkami na palcach, aby złożyć hołd Saturnowi; okultystyczny rytuał, który trwa od 1000 lat i większość ludzi rzeczywiście nie ma pojęcia o jego istnieniu… Podobna rzecz dotyczy kolczyków (słuchu) oznaczających nakaz dany kobietom, aby słuchały swojego boga Saturna i nosiły kolczyki…

„Pieniądze to woda”

Woda jest kierowana przez brzegi rzek, które kontrolują przepływ wody – cy, przepływ gotówki płynnych aktywów. Mówi się, że niektórzy wydają pieniądze jak wodę. W rzeczywistości pieniądze to woda! Upadłe firmy, które nie mają przepływów pieniężnych, są określane jako niewypłacalne.  

Od czasów Cesarstwa Rzymskiego kontrola pieniądza została sklasyfikowana według 2 praw. Istnieje prawo kraju, które różni się w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, oraz prawo wody. Ta ostatnia nazywa się Admiralicją Morską, która łączy handel z wodą i jest taka sama na całym świecie. 

Statek nazywa się „ona”, ponieważ w sensie komercyjnym ma cechy żeńskie. Wyjaśnię: statek towarowy przybywa i cumuje przy nabrzeżu (narodziny). „Ona” dostarcza lub produkuje, powiedzmy, towary warte setki tysięcy dolarów przez wodę (płyn owodniowy). Każdy z tych towarów przy wywozie na ląd musi posiadać świadectwa manifestu (akty urodzenia).

Czy widzisz, że to czyni nas wszystkimi produktami komercyjnymi Admiralicji Morskiej? My, produkty, zostaliśmy dostarczeni przez wody matki (płyn owodniowy) i otrzymaliśmy akt urodzenia, aby oficjalnie nas zidentyfikować… 

Jesteśmy atutem dla kraju/korporacji pod względem możliwości pracy i zarabiania pieniędzy. Dlatego twój akt urodzenia jest udokumentowany w departamencie handlu i jesteś wart dużo pieniędzy na giełdzie.

Wszystko to i nikt nie ma pojęcia, że ​​to się dzieje. Jak widzisz, grano w ciebie dosłownie od pierwszego dnia. To są prawdziwe gry, które trwają. Gry sportowe to tylko zwykłe rozrywki.

„Szczupły” i „nielegalny cudzoziemiec”

W miejscach takich jak USA i Wielka Brytania nielegalni imigranci zawsze będą wpuszczani. Dzieje się tak dlatego, że ukryte moce nie chcą, abyś wiedział, że mają plan pozwalający na mieszanie genetyczne z rdzenną ludnością tej ziemi i istnieją plany zniszczenia tożsamości narodowej tego kraju (patrz Agenda 21).

Po drugie, imigrant jest uważany za atut tego kraju, jeśli pieniądze są zarabiane dla korporacji/kraju niezależnie od dezaprobaty mieszkańca dla jego obecności. – Kolejny przykład na to, że żyjemy w korporacjokracji, a nie w demokracji.

Jeśli jednak nielegalny imigrant nie zarabia pieniędzy dla korporacji/kraju, wówczas zostanie na niego nałożony „lean”. „Lean” to zagrożenie, które pojawia się, gdy ktoś nie jest w stanie spłacić swoich zobowiązań.

Tak więc w przypadku imigranta, który nie jest w stanie zapłacić korporacji/krajowi swoich składek, terminologia zmienia się z „lean” na „ali-en”. Stąd masz rybitwę „nielegalny obcy”.

Jak już powiedziałem, słowa nie tylko oznaczają rzeczy, które już istnieją. Chodzi o twórcze ujęcie czegoś w słowa i powoływanie tego do istnienia i do istnienia. Rzeczywiście, powyższe pokazuje tylko kilka przykładów z wielu słów zawierających ukryte okultystyczne znaczenie.

Słowa na odwrót

„ Amor ” lub miłość, platforma wolności odwraca się do „Romskiego” Rzymu, imperium zła ucieleśniającego władzę i ograniczenie wolności.

„ Amgod ” nieskończona możliwość, która jest tym, kim naprawdę jesteś, gdy odwrócona staje się „Dogmatem” Ograniczony i ogłupiony wzrost… patrz powyższy (po prawej) cytat Roberta Antona Wilsona.

W lżejszej nucie mamy „na żywo”. Po odwróceniu staje się „złem”. Na ten temat zło ​​staje się d’evil diabłem. „Bóg” jest „dobry” bez „o”…

Odwrócona symbolika okultystyczna Krzyż – poza reprezentowaniem poświęcenia i zbawienia poprzez śmierć Jezusa, krzyż ma wiele innych konotacji religijnych i symbolizuje fizyczną naturę wszechświata. Odwrócony krzyż szatański był postrzegany jako antyteza tego, co reprezentuje chrześcijański symbol.

Pentagram – z 5 punktami, jeden skierowany w górę reprezentuje ducha, podczas gdy pozostałe to żywioły; ziemia, ogień, powietrze i woda.

Uważa się, że ma moc ochronną przed złymi duchami. W masonerii jest on znany jako „dobry Bóg”, podczas gdy odwrócony pentagram to „zły Bóg”, znany również jako „kozioł Mendesa”.
 

Swastyka – służyła do reprezentowania wielu różnych kultur i wyznań, sięgając czasów starożytnych. Na przykład masz swastykę Indian Hopi, która reprezentuje duchową podróż.

Zaczynając od środka, każde ramię reprezentuje 4 kierunki; północ, południe, wschód i zachód, gdzie duch podróżuje i rozszerza się w eteryczną sferę. Zakręty pod kątem prostym, które odróżniają go od konwencjonalnego krzyża, reprezentują fizyczną podróż.

Rzeczywiście, nazistowska swastyka znacznie nadszarpnęła szacunek dla tego symbolu, reprezentując rasizm, ludobójstwo i eugenikę… Swastyka została odwrócona od praworęcznej, jak wersja Hopi, która ezoterycznie reprezentowała pozytywne aspekty światła i stworzenia, do leworęcznej, która oznacza czarną magię i zniszczenie.

Nawiasem mówiąc, czarny i czerwony – symbolizuje satanizm, ponieważ czarny nie emituje światła, podczas gdy czerwony jest kolorem w systemie czakr dolnych.

Rzeczywiście, z powyższymi symbolami wiąże się znacznie więcej, ale celem tego było krótkie pokazanie, że zostały one powołane do istnienia i do istnienia jako pokazanie tego, co reprezentują dla niektórych osób i grup pod względem ich myśli, czynów i działania.

Udostępnij

TO SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM – SŁOWA I ODWRÓCONA SYMBOLIKA OKULTYSTYCZNA

Globalna Świadomość13 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWONastępny artykułSEX ROBOTY – ZAPROGRAMOWANE NIEWOLNICE SEKSUALNE ELIT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TO SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM – SŁOWA I ODWRÓCONA SYMBOLIKA OKULTYSTYCZNA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?