Świat jest inny

TAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWO

TAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWO

Niedawny raport Oxfam International podkreśla dramatyczny wzrost nierówności dochodów, stwierdzając, że łączny majątek ośmiu największych miliarderów na świecie jest większy niż dolna połowa ludności świata, czyli około 3,6 miliarda ludzi. Celem sprawozdania było zwrócenie uwagi na nierówności i niesprawiedliwość w naszym globalnym systemie gospodarczym.

Poniżej przedstawiamy ośmiu miliarderów i ich szacowany majątek, który wynosi 426,2 mld dolarów.

 • Bill Gates – 75 mld dolarów
 • Amancio Ortega – 67 mld dolarów
 • Warren Buffett – 60,8 mld dolarów
 • Carlos Slim Helu – 50 mld dolarów
 • Jeff Bezos – 45,2 mld dolarów
 • Mark Zuckerberg – 44,6 mld dolarów
 • Larry Ellison – 43,6 mld dolarów
 • Michael Bllomberg – 40 mld dolarów

Oxfam twierdzi, że gospodarka światowa jest źle zarządzana na korzyść bogatych, co jest w dużej mierze prawdą. Sprawozdanie nie trafia jednak w sedno tej poważnej kwestii, ponieważ nie uznaje największego problemu gospodarki światowej, a mianowicie globalnego modelu bankowości centralnej opartego na długu i walutach fiat w rękach prywatnych.

Obecny model bankowości jest produktem setek lat zaplanowanego rozwoju, strukturyzacji, manipulacji, przemocy i podstępu, które rozpoczęły się od Mayera Amschela Rothschilda, który jako pierwszy założył domy bankowe i finansowe w Niemczech w XVIII wieku.

Staranne gromadzenie majątku z pomocą pięciu synów pozwoliło Rothschildom odnieść ogromne korzyści podczas Rewolucji Francuskiej, dostarczając Austrii środków finansowych i sprzętu wojennego, co z kolei pozwoliło rozkwitającemu imperium rodzinnemu rozwinąć się w międzynarodową organizację i odtąd stać się głównym finansistą przemysłu i wojny.

W tym czasie Rothschild wysłał swoich pięciu synów do stolic różnych krajów europejskich. Jego celem było, aby każde z jego dzieci założyło firmę bankową we Frankfurcie, Neapolu, Wiedniu, Paryżu i Londynie, co też udało im się w latach 1800.

Z dziećmi Mayera Rothschilda rozsianymi po całej Europie, Rothschildowie stali się pierwszym bankiem, który przekroczył granice. Udzielanie pożyczek rządom na finansowanie operacji wojennych w poprzednich stuleciach dawało wiele okazji do gromadzenia obligacji i tworzenia dodatkowego bogactwa w wielu różnych branżach.

Rodzina Rothschildów to dynastia o niewyobrażalnym bogactwie, której udaje się utrzymać w ukryciu i nigdy publicznie nie uznaję się ją za najbogatszą i najbardziej wpływową rodzinę na świecie.

Dzieląc swój kapitał i majątek pomiędzy wielu członków rodziny, w tym licznych potomków i spadkobierców, pojedynczy członek rodziny od czasu do czasu pojawia się na liście światowych liderów, ale rodzina jako całość reprezentuje największą fortunę, jaka kiedykolwiek była znana. Tradycyjnie majątek Rothschildów został zainwestowany w spółki publiczne. Większość członków rodziny jest bezpośrednio zaangażowana w te firmy lub inwestuje w firmy, które generują rodzinny majątek.

Niezwykły sukces rodziny wynika w dużej mierze z silnego zainteresowania współpracą, przedsiębiorczością i stosowaniem mądrych zasad biznesowych. Investopedia szacuje całkowity majątek rodziny na ponad 2 biliony dolarów w aktywach i udziałach. Należą do nich niektóre z najdłużej funkcjonujących firm na świecie: „…ich udziały obejmują szereg różnych branż, w tym usługi finansowe, nieruchomości, górnictwo, energię, a nawet działalność charytatywną….

W Europie nadal działa wiele instytucji finansowych należących do Rothschildów, w tym N M Rothschild & Sons Ltd w Wielkiej Brytanii i Grupa Edmond de Rothschild w Szwajcarii. Rodzina posiada również kilkanaście winiarni w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Afryce Południowej i Australii.

Przy ponad 2 bilionach dolarów, zgłoszony majątek rodziny jest prawie pięciokrotnie większy niż majątek ośmiu największych indywidualnych miliarderów na świecie, co oznacza, że sama rodzina Rothschildów kontroluje więcej bogactwa niż być może trzy czwarte lub więcej całej populacji świata.

Nowy Porządek Świata

Jeśli chodzi o Europę, w ramach Nowego Porządku Świata, Bilderbergowie są organizacją stworzoną, podobnie jak Rada Stosunków Zagranicznych i Trójstronni w Stanach Zjednoczonych, w celu wprowadzenia tych krajów do Nowego Porządku Świata. Bilderbergowie są wielkim ramieniem Nowego Porządku Świata, mającym na celu wprowadzenie Europy i krajów związanych z Bilderbergami do tego Nowego Światowego Ładu.

Musisz zrozumieć, że Nowy Porządek Świata w jest wytworem banków Rothschildów i sił politycznych, które zbudowały komunistyczną kontrolę nad Rosją z pomocą innych organizacji, które również zbudowały kontrolę nad nazistami w Niemczech podczas II wojny światowej, pomagając finansować ruch nazistowski wraz z innymi, takimi jak Henry Ford i kilkoma innymi głównymi finansistami świata.

To ustalenie sugeruje, że ruch nazistowski i ruch komunistyczny, oba finansowane z bogactwa i bazy władzy Rothschildów, były tylko eksperymentami i wczesnymi próbami ustanowienia jakiegoś celu, aby główne potęgi Europy znalazły się pod kontrolą instytucji finansowych będących własnością i kontrolowanych przez Rothschildów.

Rockefellerowie, którzy często są postrzegani jako konkurenci Rothschildów, są w rzeczywistości dość mali w stosunku do potęgi i bogactwa Rothschildów i mogliby bardzo łatwo zostać zmiażdżeni przez potęgę Rothschildów. To ustalenie sugeruje, że władza Rockefellerów obejmuje Radę Stosunków Zagranicznych i organizacje trójstronne, a te pomagają w promowaniu Nowego Porządku Świata.

Rothschildowie promują Nowy Porządek Świata w ramach syjonizmu, Bilderbergów i pewnych kontaktów mafijnych oraz poprzez większość instytucji bankowych, dlatego różne kraje Europy będą miały swoje własne problemy w zakresie kontroli, które są ustanawiane przez siły Rothschildów i europejskiego systemu gospodarczego.

Wspólnota europejska zostanie połączona jako wielki konglomerat narodów i zacznie mieć większe rozwarstwienie granic, ponieważ narody staną się osłabione lub rozproszone pod względem indywidualności. Definicje poszczególnych narodów zaczną się zacierać wraz z rozwojem gospodarczym Europy i zanikiem granic, co pozwoli ludziom podróżować z jednego kraju do drugiego bez konieczności posiadania paszportów i konieczności przechodzenia przez typowe procedury celne na granicach….

NWO planuje 10 regionów: „Dziesięć Rogów Bestii”

Ta wiadomość wskazuje, że NWO ostatecznie obejmie wiele krajów rosyjskich i wschodnich w Europie, a ostatecznie plan zakłada objęcie całej Azji. Planem jest ustanowienie dziesięciu regionów świata; są one określone w Objawieniu jako „dziesięć rogów Bestii”. Zgodnie z planem będzie również dziesięć regionów w obrębie Stanów Zjednoczonych, a są one tym, co w Księdze Objawienia określane jest jako mniejsza bestia, która zmusza masy do oddawania czci większej bestii.

I kiedy ta mniejsza bestia, Stany Zjednoczone, stanie się Nową Republiką, który ma dziesięć regionów zamiast 50 stanów, stanie się mniej lub bardziej egzekutorem zasad ONZ na całym świecie.

Udostępnij

TAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWO

Globalna Świadomość12 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASAKRA NA HOLLOWEEN W SEULU – CZY BYŁ TO RYTUAŁ OKULTYSTYCZNY ?Następny artykułTO SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM – SŁOWA I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWO
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?