Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE IV RZESZY – NOWA SZWABIA, PAKT Z OBCYMI, TAJNE ZAKONY, NWO

TAJEMNICE IV RZESZY – NOWA SZWABIA, PAKT Z OBCYMI, TAJNE ZAKONY, NWO

Ci, którzy są zaznajomieni z powiązaniami między nazistami a UFO, mogą uznać poniższy dokument za łatwiejszy do zaakceptowania niż ci, którzy nigdy nie zostali zapoznani z doniesieniami o tajnych nazistowskich eksperymentach z dyskami powietrznymi, a tym bardziej doniesieniami o ich tajnej współpracy z tzw. Szarzy kosmicilata przed tym, jak korporacyjno-faszystowscy infiltratorzy i sympatycy w amerykańskich agencjach wywiadowczych zaczęli tworzyć własne traktaty z tymi samymi wężowymi „obcymi”.

Bazy nazistowskie na Antarktydzie


Przeanalizujemy teraz różne twierdzenia dotyczące nazistowskich baz na Antarktydzie, które, jak powiedzieliśmy, mogły być równie dobrze miejscem pochodzenia „nazistowskiego szarego” statku, z którym Barney i Betty Hill zetknęli się podczas swoich doświadczeń uprowadzenia.


Fakty historyczne są oczywiste. Począwszy od 1838 roku, na długo przed końcem II wojny światowej, naziści zaczęli wysyłać liczne misje rozpoznawcze do regionu Queen Maud na Antarktydzie. Podobno z [wówczas] zwolenników białej supremacji Republiki Południowej Afryki wysłano stały strumień ekspedycji. Ponad 230 000 mil kwadratowych zamarzniętego kontynentu zostało naniesionych na mapę z powietrza, a Niemcy odkryli rozległe obszary, które były zaskakująco wolne od lodu, a także ciepłe jeziora i wloty do jaskiń.

Podobno odkryto, że jedna ogromna jaskinia lodowa w lodowcu rozciąga się na 30 mil do dużego jeziora geotermalnego z gorącą wodą głęboko poniżej. W teren przeniesiono różne zespoły naukowe, m.in. myśliwych, traperów, kolekcjonerów i zoologów, botaników, rolników, roślinoznawców, mikologów, parazytologów, biologów morskich, ornitologów i wielu innych. W ściśle tajny projekt zaangażowanych było wiele oddziałów rządu niemieckiego .


Na tym kończą się historycy głównego nurtu, ponieważ tylko historycy rewizjonistyczni odważą się rozważyć implikacje reszty historii…


Po zebraniu wszystkich danych, do przemianowanej na „Neu-Schwabenland” ekipy budownictwa podziemnego wkroczyły. Przybyli na statkach towarowych, wojskowych statkach transportowych i łodziach podwodnych. Statki towarowe pochodzące z Afryki Południowej były chronione przez szereg zabójczych okrętów podwodnych i statków wojskowych. To może wyjaśniać intensywne wysiłki wojenne nazistów w Afryce Północnej i Południowej. Każdy statek, który zbliżył się nawet do szlaków żeglugowych z RPA na Antarktydę , został zniszczony przez niemieckie U-booty, aby chronić tajemnicę.

Po przywiezieniu wszystkich towarów VIPy i naukowcy zaczęli pojawiać się z komplementem ULTRA, wysoce wyspecjalizowanej nazistowskiej drużyny SS, takiej jak nasz MJ-12 . ULTRA zawsze kontrolowała Antarktydę. ULTRA to nazwa tajnej agencji interfejsu obcych w NSA. Pamiętaj, że NSA ma powiązania zarówno z nazistowskim SS, jak i bazą Dulce. 

Według kontaktowca Alexa Colliera, członkowie wyższego szczebla grupy NSA-ULTRA są sklonowanymi replikami lub mają tak mocno wszczepione, wirtualne cyborgi, że można ich uznać za ledwie ludzi – automaty, które są zdalnie kontrolowane przez grupowe ego Szarych. lub grupowy umysł. Warto również zauważyć, że ULTRA to również NAZWA Powyżej Ściśle Tajnej bazy CIA-NSA-Obcy pod płaskowyżem Archuleta i szczytem na północny wschód od DULCE w Nowym Meksyku.

Może to również wyjaśniać upór Valdamara Valeriana, że ​​wczesne wycinki z gazet tuż przed wybuchem II wojny światowej sugerują, że „Niemcy” byli „w całym” Nowym Meksyku, badając jaskinie i kopalnie, wykupując nieruchomości i angażując się w różnego rodzaju tajemnicze działania . Czy Antarktyda może być prawdziwą siłą stojącą za Nowym Porządkiem Świata? Gdyby nazistowskie bazy nadal istniały na Antarktydzie, bez wątpienia nadal miałyby tajny kontakt z bawarskimi kultami, które sponsorowały i były integralną częścią partii nazistowskiej, jak na przykład bawarska społeczność THULE .


Ciekawe, że ponownie zjednoczone Niemcy Wschodnie i Zachodnie torują drogę do „zjednoczenia” Europy. Na przykład, wszystkie ekonomiczne kody kreskowe muszą być przetwarzane przez Niemcy, Niemcy próbują narzucić wymuszone ograniczenia dotyczące kariery nepotyków, w których kariera zależy od rodziny, w której się urodził, brytyjska agencja informacyjna mówiła o śledztwach bawarskich tajnych służb, które podobno przemycają do Niemiec pluton klasy broni z nuklearnej operacji czarnego rynku, którą ustanowili w byłych państwach sowieckich, Illuminatima swoją bazę w Niemczech [Bawaria], a Niemcy są najbardziej aktywnym krajem w międzynarodowym dążeniu do cenzury i kontroli Internetu. Innymi słowy, Demokracja wydaje się umierać bolesną śmiercią w Niemczech, JEŚLI w ogóle tam istniała.


Jeśli chodzi o Neu Schwabenland, budowa i tajne projekty na Antarktydzie trwały przez całą wojnę.


Tuż przed końcem II wojny światowej z portu nad Morzem Bałtyckim wypłynęły dwa niemieckie okręty podwodne U-530 i U-977. Podobno zabrali ze sobą członków zespołów badawczych i rozwojowych dysków antygrawitacyjnych [ULTRA] oraz OSTATNIE z najważniejszych komponentów dysków [wiele z tej technologii i sprzętu zostało przetransportowanych do bazy podczas wojny]. Obejmowały one notatki i rysunki do najnowszych projektów spodków lub dysków powietrznych oraz projekty gigantycznych podziemnych kompleksów i pomieszczeń mieszkalnych opartych na niezwykłych podziemnych fabrykach Nordhausen w górach Harz.

Oba okręty podwodne dotarły do ​​nowego lądu w Nowej Szwabii, gdzie wszystko wyładowały. Kiedy kilka miesięcy później przybyli do Argentyny, ich załogi zostały schwytane. Wygląda na to, że albo liczyli na to, że wcześniej zaprzyjaźnionych z Niemcami Argentyńczyków umożliwią im dostęp, albo celowo pozwolili się wykryć w celach dezinformacyjnych, tj. – „tak… jesteśmy ostatnimi dwoma renegatami Niemieckie okręty podwodne. Próbowaliśmy się utrzymać, ale… ups, złapaliście nas… wojna wreszcie się skończyła!”


Załogi tych U-Bootów były oczywiście przesłuchiwane przez agentów wywiadu USA, którzy podejrzewali istnienie antarktycznej bazy . Cokolwiek próbowali im powiedzieć nazistowscy żołnierze, najwyraźniej Amerykanie nie byli przekonani… zwłaszcza biorąc pod uwagę późniejsze i niefortunne działania wojskowe wspierane przez marynarkę wojenną USA przeciwko nazistowskiemu „ostatniemu batalionowi” na Antarktydzie w późniejszych latach pod dowództwem admirała Richarda E. Byrda . który przybył na Antarktydę z całą armadą wojskową i prowiantem na 6 miesięcy. Jednak cała ekspedycja trwała tylko 8 tygodni, z zaledwie około trzema tygodniami rzeczywistych operacji antarktycznych na pełną skalę.


Antarktyjczycy byli zdesperowani po wojnie i wiedzieli, że konfrontacja jest nieuchronna. Wiele wysiłku włożono w opracowanie projektów tajnej broni, aby bronić ich nowego podziemnego imperium, które bez wątpienia zostało zbudowane z „pomocą” dużej liczby niepotrzebnych robotników niewolniczych przetransportowanych z obozów koncentracyjnych Europy.
Główne miasto-baza Antarktydy stało się znane jako NOWY BERLIN lub pod kryptonimem „ Base-211 ”.


Rzeczywiste początki zainteresowania Niemców regionami polarnymi mogą sięgać PRZED najwcześniejszymi wyprawami polarnymi Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Na przykład jeden z segmentów NOVA informował, że szczątki kapitana Charlesa Halla z niefortunnej ekspedycji POLARIS , jednej z pierwszych amerykańskich wypraw na biegun północny, zostały odkryte w lodowym grobie przez kolejną ekspedycję polarną. Wydawało się, że po zbadaniu ciała znaleziono w nim truciznę. Odkryto również, przeszukując zapisy, że kucharz [który byłby w doskonałej pozycji do podania trucizny] i pierwszy oficer wyprawy na Polaris byli niemieckimi szpiegami okultystycznymi !

Pamiętaj, że niemieckie tajne stowarzyszenia w Bawarii, które przyczyniły się do wywołania pierwszej i drugiej wojny światowej, sięgają czasów starożytnych, kiedy – po okupacji Egiptu – siły wojskowe [nie]Świętego Cesarstwa Rzymskiego z siedzibą w Niemczech, siedziba rządu HO.RE, sprowadzona z Egiptu czarnych gnostyckich „kultów węży”, które później dały początek Bawarskim Iluminatom, Bawarskiemu Towarzystwu Thule i wielu innym mniej znanym satanistycznym kultom rasistowskim, które krążyły wokół nich. Czy okultystyczni szpiedzy, którzy sabotowali ekspedycję POLARIS, mogli próbować chronić tajemnicę ukrytą głęboko w regionach polarnych? Czy ten sekret mógł mieć coś wspólnego ze starożytną współpracą między bawarskimi kultami satanistycznymi a kosmitami z gadów??

Niemiecki badacz polarny, którego określimy tylko jako „Stefana”, ujawnia, że ​​„historyczne” początki zainteresowania Niemcami i badania nad samym regionem Antarktyki lub Polaru Południowego rozpoczęły się w 1873 r., kiedy Sir Eduard Dallman w imieniu nowo założonego Niemieckiego Towarzystwa Polarnego Na jego statku ’ GRONLAND ’ naukowcy odkryli nowe szlaki antarktyczne .

„…Dallman odkrył „Kaiser-Wilhelm-Inseln” przy zachodnim wejściu do Biskmarkstrasse wzdłuż Wysp Biscoue. Odkrywając regiony polarne, Niemcy byli już w tym czasie dość innowacyjni, ponieważ „GRONLAND” był pierwszym parowcem żeby w ogóle zobaczyć lód Antarktydy.

„W ciągu następnych 60 lat miały miejsce 2 kolejne ekspedycje i zrealizowano dwie pełne ekspedycje, mianowicie 1910 pod dowództwem Wilhema Filchnera jego statkiem DEUTSCHLAND; oraz 1925 ze specjalnie zaprojektowanym polarnym statkiem ekspedycyjnym METEOR pod dowództwem Dr Albert Merz.

„W ostatnich latach przed II wojną światową Niemcy twierdzili, że mają hegemonię w niektórych częściach Antarktydy, a chęć posiadania [własnej] bazy rosła. W tym czasie Antarktyda nie była bezpieczna z powodu traktatów międzynarodowych takich jak dzisiaj i pragmatycznego dowodu roszczeń Niemiec pojedyncze uderzenie w biegun południowy w przededniu wojny wydawało się najlepszą opcją.Sam Hitler pragnął przyczółka na Antarktydzie i takie twierdzenie mogłoby być całkiem dobrze wykorzystane dla narodowosocjalistycznej propagandy i dalszej demonstracji Powstanie „supermocarstwowe Niemcy”. Z drugiej strony przez pewien czas trzeba było jeszcze unikać nowej prowokacji aliantów. Niemcy nie były – w tym czasie – do końca przygotowane do nadchodzącej wojny.


„W rzeczywistości pomysł na wpół cywilnej ekspedycji we współpracy z niemieckimi narodowymi liniami lotniczymi „LUFTHANSA” wyrósł. Ekspedycja cywilna z prawdziwie wojskowym i strategicznym zapleczem, wysoce politycznie obciążona równowagą. dowództwo nad tym uderzeniem powierzono doświadczonemu polarnikowi kapitanowi Alfredowi Ritscherowi, który poprowadził już kilka wypraw na Biegun Północny i wykazał się odwagą i umiejętnościami w sytuacjach krytycznych.

Wybranym statkiem był „MS SCHWABENLAND (kliknij w zdjęcie po prawej) , niemiecki lotniskowiec używany od 1934 r. do dostarczania przesyłek transatlantyckich specjalnymi statkami powietrznymi, słynny „Dornier Wale”. Te „Walia” były montowane na katapultach parowych na pokładzie statku i można je było łatwo uruchomić i zatankować w ten sposób. Ta okoliczność powinna bardzo dobrze udowodnić podczas wyprawy.

„SCHWABENLAND” został przygotowany na wyprawę w stoczniach w Hamburgu, która kosztowała ogromną kwotę 1 miliona marek, prawie jedną trzecią całkowitego budżetu wyprawy.

„Tymczasem załoga została dokładnie przygotowana i zaplanowana przez Niemieckie Towarzystwo Badań Polarnych. Towarzystwo to zrobiło również sensacyjny krok, zapraszając Richarda E. Byrda, najsłynniejszego amerykańskiego badacza Antarktyki. W połowie listopada 1938 r. przybył do Hamburga i pokazał załodze i wyraźnie wyselekcjonowanemu rozgłosowi 84 osób swój nowy dokumentalny film Antarktyczny na Urania w Hamburgu Byrd, który jako pierwszy człowiek przeleciał nad biegunem południowym w 1929 roku, był już wtedy żywą legendą, bohaterem narodowym do Amerykanów i większości badaczy polarnych.

W 1938 nadal był cywilem. To zaproszenie do Niemców mogło być typową ironią historii, bo prawie dziesięć lat później właśnie ten Richard E. Byrd – wówczas w randze admirała US Navy – otrzymał polecenie zniszczenia tajnej niemieckiej bazy antarktycznej 211. W tym celu , powierzono mu dowództwo największej siły militarnej na lodzie Antarktydy, jaką kiedykolwiek widziano, 13 statków i prawie 4000 ludzi personelu. Ta tajemnicza operacja, o której mówi się, że zakończyła się katastrofalnym fiaskiem.

„NEUSCHWABENLAND” wypłynął z portu w Hamburgu 17 grudnia 1938 r. w kierunku Antarktyki precyzyjnie zaplanowaną i ustaloną trasą i osiągnął lód 19 stycznia 1939 r. przy 4º176’15º180’W i 69º176’10º180’S. 15 lotów „PASSAT” i „BOREAS” przeleciały przez około 600 000 kilometrów kwadratowych i wykonały za pomocą specjalnie zaprojektowanych niemieckich „Zeiss Reihenmessbildkameras RMK 38” ponad 11 000 zdjęć tego obszaru. Stare norweskie mapy z 1931 roku dotyczące tych obszarów zostały odnowione, bo okazały się fałszywe.

[Nie mogło być inaczej, ponieważ wcześniej norweskie ekspedycje nigdy nie wchodziły tak głęboko w lód z używanego północnego punktu lądowania].

W ten sposób zeskanowano prawie jedną piątą całego obszaru Antarktyki, a tym samym po raz pierwszy udokumentowano i jednocześnie uznano, że jest to terytorium niemieckie. Aby podkreślić to twierdzenie również na zewnątrz, oba samoloty odrzuciły kilka tysięcy flag, specjalnych metalowych słupów z insygniami ekspedycji, „swastyką”. Całe terytorium ma teraz nadal aktualną nazwę: „NEUSCHWABENLAND”, odnosząc się do regionu południowych Niemiec [który właściwie nie jest tutaj daleko ode mnie].

„Co ciekawe, wydawało się, że ekspedycja odkryła obszary wolne od lodu z jeziorami i niewielkimi śladami roślinności w środkowej części Antarktydy. Geolodzy stwierdzili, że zjawisko to było spowodowane gorącymi źródłami w ziemi. „flagi-nakłucia”.

Uwagi : Niektórzy nowsi historycy zmniejszają odkryty obszar do 325 000 kilometrów kwadratowych. Nie ufaj tym liczbom, mam tutaj kopie oryginalnych map lotów, ujawniających liczbę 600 000 starożytnymi literami. Jaki może być powód, aby to zmniejszyć numer?

„Większość części »NEUSCHWABENLAND« została przemianowana zgodnie z traktatem antarktycznym w 1957 r. Uważaj na „KRÓLOWA MAUD ZIEMIA”., „PRINCESS MARTHA COAST”, „PRINCESS ASTRID COAST”. Na starszych mapach nadal można znaleźć oryginalne nazwy Jednak do dziś wiele gór w północnej Antarktydzie nosi niemieckie nazwy, takie jak: „MÜHLIG-HOFFMAN-GÓRY”, „WOHLTAT-GÓRY” itp. Nazwy te zostały nadane według czołowych berlińskich biurokratów, którzy umożliwili im swoją politykę cele wyprawy.

„W połowie lutego „SCHWABENLAND” ponownie opuścił Antarktydę. Dwa miesiące z powrotem do Hamburga i Ritscher starannie wykorzystał ten czas na zorganizowanie wyników, map i zdjęć. Kapitan Ritscher zaskoczony wynikami lotów, od razu zaplanowanych po przybyciu drugiej, w pełni cywilnej wyprawy na lżejszych samolotach z płozami.W obliczu wybuchu II wojny światowej podobno zarzucono te cywilne (!) plany gdzieś w październiku 1939 roku.

„Ale co z opcją militarną i strategiczną osiągniętą przez ten strajk? Czy do tej pory było to zmarnowane zasoby? Dzisiaj wszyscy historycy są zgodni co do tego, że II wojna światowa nie została rozpoczęta przypadkowo, ale całkiem dobrze zaplanowana od wczesnych lat 30., a nawet wcześniej. od 1933 r. (notabene tego samego roku, w którym jeden z pierwszych „ oficjalnych” traktatów między Szarymi a Wywiadem Bawarskimzostała zainicjowana – bez wątpienia z niewielką pomocą działających tam tajnych stowarzyszeń – Brantona) cała niemiecka dyktatura próbowała w ciągu dekady lub wcześniej uzyskać sprawność wojenną. 

We wszystkich – i naprawdę mam na myśli wszystkie – aspekty życia: wojskowy, „cywilny”, gospodarczy, społeczny, prywatny, zaopatrzenie, inżynieria, polityka zagraniczna i tak dalej, we wszystkich aspektach Niemcy zostali skierowani na wojnę więcej lub mniej oczywiście.

Wskazując na ten jedyny cel, narodowosocjaliści nadużywali typowej dla Niemiec poprawności i brakującego zmysłu do buntowniczej analizy. Nic nie zostało pozostawione przypadkowi! I tę samą metodę zastosowano w sprawie antarktycznej, która w moich oczach NIGDY nie zakończyła się powrotem Ritschera [w 1938 r., ale trwała w czasie II wojny światowej.

„Niestety w tym momencie wszystkie ważne informacje zniknęły. To, co pozostało, to rozproszona układanka wskazówek, zeznań i raportów, które sięgają lat pięćdziesiątych i których częściowo nie możemy już zweryfikować. Antarktyczna [podziemna] baza, oparta na wynikach wyprawy Ritschera, byłaby jedną z najlepiej skrywanych tajemnic w historii Niemiec.Nie ma wątpliwości, że niemieccy inżynierowie POSIADALI wiedzę, by zbudować coś takiego jak ogromne podziemne zakłady kompleksu Nordhausen w Harz oraz kompleks Kahla w Thuumlringen i wiele innych dowodzą.

Czy to Wam Amerykanom coś przypomina??? Wzór jest w jakiś sposób ten sam: kłamliwy rząd / dyktatura i przestraszeni, ślepi ludzie gotowi słuchać i wierzyć w to, czego mają dość… [patrz Roswell].

„Więc to, co zrobiliśmy w części II… było próbą chronicznej restrukturyzacji tych części układanki, które mogliśmy zebrać w ciągu kilku miesięcy badań na ten temat. Nikt nie może powiedzieć, że naprawdę wydarzyły się następujące rzeczy, więc możesz to uznać za na początek spekulacje.A jednak mamy ogromne podobieństwa do kilku źródeł, z których możemy powiedzieć tylko to jedno w 100%: ONI NIE MOGLI O SOBIE WIEDZIEĆ!

„Następuje teraz próba chronologicznego zebrania wydarzeń i ich wniosków na tyle, na ile są nam dzisiaj znane. Wszystkie one prowadzą do założenia antarktycznej bazy 211 pod koniec wojny za pomocą niemieckich okrętów podwodnych i latania. spodków i [nieudanej?] próbie zniszczenia go przez US Navy w 1947 roku.

( Uwaga : Poniżej znajdują się krótkie opisy lub streszczenia informacji i dokumentacji, które „Stefan” ma w swoim posiadaniu, ale których nie przytoczymy tutaj w całości. – Branton):

„– Ocena napędu antygrawitacyjnego prawie w 100% sprawnego latającego spodka spadającego w „Schwarzwaldzie” latem 1936 roku.

„– Hipoteza alternatywna: samodzielny rozwój tego napędu przez eksperymenty niemieckich naukowców w oparciu o eksperymenty antygrawitacyjne Viktora Schaubergera .

„– Pierwsze loty bezzałogowe z nowym [przebudowanym] napędem. Bardzo specjalna sekcja „Reichsluftfahrtbehoumlrde” przejmuje kontrolę nad projektem w celu zbudowania myśliwców antygrawitacyjnych i transporterów wojsk. Nazwa projektu to ” HANEBBU ” [niektóre źródła nazywają go również projektem „VRIL”. Prototypy są ponumerowane w porządku rosnącym. W pierwszych latach projekt miał wiele komplikacji z powodu ogromnych zaburzeń elektromagnetycznych i ich interakcji z konwencjonalnymi komponentami elektrycznymi.

Chociaż napęd może być zasadniczo obsługiwany i używany, wydaje się prawie niemożliwe, aby „napędzać lub latać” tymi prototypami w kątach ostrzejszych niż 90°, a zatem nie nadają się do użycia jako myśliwce. Dodatkowo zupełnie bezużyteczne były normalne systemy nawigacyjne nawiązujące w jakiś sposób do pól magnetycznych i zaprojektowano specjalne, niezależne od pola magnetycznego oprzyrządowanie nawigacyjne, system naprowadzania na niebie: „Meisterkompass” i „Peiltochterkompass”.

„– Kolejne tajne ekspedycje niemieckie do „NEUSCHWABENLANDU”. Jako punkty lądowania mogły zostać użyte dwie z trzech oznaczonych zatok do lądowania na północny-zachód od „Gór HLIG-HOFFMAN” w pobliżu 3º176’W i 70º176’S. zostały już udokumentowane przez Ritschera jako „doki do lądowania”.

„– Rozpoczęcie budowy antarktycznej bazy 211. Jednocześnie na wysokim płaskowyżu w południowoamerykańskich Andach powstaje druga tajna baza . [Argentyna?]

„– Niezbędne elementy do budowy baz są stale transportowane na okrętach podwodnych. Uwaga : niemieccy dowódcy okrętów podwodnych mają duże doświadczenie na wodach arktycznych ze względu na potrzebę dostarczania materiałów i ludzi do niemieckich baz w północnej Arktyce i cywilnych stacji badawczych. co najmniej 20 dobrze udokumentowanych operacji odbyło się wzdłuż Arktyki do 1945 roku za pomocą tych okrętów podwodnych.

Niektóre z tych operacji, zwłaszcza te późniejsze, musiały być prowadzone w ekstremalnych warunkach i przy stałym zagrożeniu kontaktem z wrogiem. Poza tym w drodze do bieguna południowego badacze odkryli prosty, głęboki rów podwodny, całkiem dobrze pasujący do niezbędnego transportu.

„– Seria „HANNEBU” opuściła stadion prototypów i sprowadziła do 19-25 statków w 2 [a nawet 3] rozmiarach. „HANEBU I” jest małym statkiem, „HANNEBU II” bardziej wyrafinowanym, większym Niektóre raporty wskazują nawet na „HANNEBU III”, który został zaprojektowany jako statek-matka. Jeśli ten trzeci typ stał się rzeczywistością, istniał tylko jeden statek. Tak więc ogólne możliwości transportowe są nadal bardzo ograniczone, ze względu na do dość małej średnicy dysków.Dodatkowo produkcja statków staje się coraz trudniejsza, ponieważ aliantom udało się coraz bardziej ciąć niemieckie surowce.

Jednak „HANNEBU” zdołały zakłócić niektóre alianckie naloty bombowców na Niemcy.

Uwaga : Każdy pilot bombowca alianckiego w [ostatnich] latach wojny znał tajemnicze zagrożenie ze strony tak zwanych „myśliwców wroga” pojawiających się i znikających z niewiarygodną szybkością i powodujących zjawiska jasnopomarańczowego światła i napadowe awarie oprzyrządowania na wszystkich urządzeniach elektrycznych i magnetycznych części bombowców. Żadne źródło nie wspomina o bezpośrednim ataku tych „myśliwców wroga”, wydaje się, że odgrywają one całkowicie defensywną rolę podczas późnej wojny powietrznej nad Niemcami.


( Uwaga : zobacz film BITWA O WYSOKOŚĆ, który słusznie sugeruje, że Niemcy byli na skraju opracowania całej gamy niesamowitych nowych broni powietrznych i musieli przedłużyć wojnę o kilka miesięcy, aby uzyskać swoją do produkcji nowych samolotów odrzutowych itp., a bitwa o Ardeny była częścią tego planu.Jednak gdy ta nowa broń miała wejść do masowej produkcji, niemiecka armia nie zdołała w pełni zrealizować swoich planów bitewnych, aby kupić więcej czasu i przedłużyć wojnę o kilka miesięcy i rozpoczęła się inwazja aliantów na Niemcy.

To konkretne zwycięstwo mogło być bliższe, niż większość z nas ośmieliłaby się sądzić. Jeśli „naziści/Antarktyjczycy” planują kolejne przejęcie planety, to tym razem mogą współpracować z nimi obce siły. Czy uprowadzenia i wszczepienia przez „obcych” mogą być wspólnym projektem CIA, nazistów i obcych, mającym na celu wdrożenie elektronicznego programowania kontroli umysłu na milionach ludzi w całym kraju w ramach przygotowań do próby wprowadzenia elektronicznie kontrolowanej dyktatury Nowego Porządku Świata? – Branton)

„– Ogromna presja aliantów zmusza Niemców do rezygnacji z wielkich tajnych podziemnych obiektów we wschodnich Niemczech. Sami alianci wydają się być całkiem dobrze poinformowani o tych obiektach i ogólnie chętni do ich schwytania. Niemcy uciekają i zostawiają wiele materiał projektu „HANNEBU”. Ich próba odbudowy stref budowlanych w środku Niemiec kończy się fiaskiem. Wojna prawie się skończyła.

„Cytaty:

„… widziałem wystarczająco dużo ich projektów i planów produkcyjnych, aby zdać sobie sprawę, że gdyby im [Niemcom] udało się przedłużyć wojnę o kilka miesięcy, zostalibyśmy skonfrontowani z zestawem zupełnie nowych i śmiertelnych zmian w walce powietrznej ”.

— Sir Roy Feddon, szef misji technicznej do Niemiec w Ministerstwie Produkcji Samolotów w 1945 roku.

„Kiedy zakończyła się II wojna światowa, Niemcy opracowywali kilka radykalnych typów samolotów i pocisków kierowanych. Większość znajdowała się na najbardziej wstępnych etapach, ale były to jedyne znane statki, które mogły nawet zbliżyć się do wydajności obiektów zgłaszanych obserwatorom UFO… „

– Kapitan Edward J. Ruppelt, szef projektu Sił Powietrznych USA „Bluebook” z 1956 r.

” Notatki :”– Ostatni konwój okrętów podwodnych opuszcza niemieckie porty w kierunku Antarktydy i Andów. Jest to ogólnie udana próba ucieczki ze szponów aliantów. Wśród tego ostatniego konwoju znajdują się U 530 [kapitan Otte Wehrmut] i U977m [kapitan Heinz Schaumlffer].

„–Ostatni kontakt wzrokowy z U977 miał miejsce 26 kwietnia w Christiansund. Załoga Schaumlffera nie ujawniła nic na temat miejsca docelowego ani ładunku. Statek znika teraz na prawie 4 miesiące, zanim załoga dostarczy całkowicie pusty statek argentyńskim urzędnikom.

„– W ten sam sposób czołowi urzędnicy NS i technicy są ewakuowani z Berlina/Poczdamu, a flota HANEBU zmierza do w międzyczasie UKOŃCZONEJ (?) bazy 211. Ogólne możliwości transportowe są dość ograniczone.

„– Konwój okrętów podwodnych osiąga na południowym Atlantyku morskie zwycięstwo nad jednostką aliancką próbującą go powstrzymać. To wydarzenie jest tajemnicą do dziś.

„– kapitulacja Niemiec [przed aliantami] 17 sierpnia 1945 r.

„– Niektóre załogi łodzi podwodnych, które nie chcą mieszkać w bazie lub które być może nie mogą zostać wpuszczone do bazy, podróżują do Argentyny i oddają swoje całkowicie puste łodzie podwodne.

„– Wśród nich są udokumentowane przypadki U530 i U977. Wysocy urzędnicy amerykańskiej marynarki wojennej natychmiast udali się do Argentyny i rozpoczęli surowe przesłuchania załogi. Schaumlffer wielokrotnie zaprzeczał, jakoby przywiózł kogokolwiek lub cokolwiek dokądkolwiek. Chociaż większość załogi nie chce aby powiedzieć, co się naprawdę wydarzyło, możliwe, że te przesłuchania dostarczają ważnych informacji o lokalizacji bazy.

( Uwaga : jedno źródło twierdziło, że informacje, które otrzymali przesłuchujący, dotyczyły ucieczki Adolfa Hitlera, Martina Boormana, Evy Braun i głównego segmentu nazistowskiego przywództwa – nie licząc tych, którzy zostali „poświęceni” procesom norymberskim po wojnie – Źródło to twierdziło, że przesłuchania te doprowadziły ostatecznie do działań zbrojnych przeciwko umocnionym siłom nazistowskim na Antarktydzie pod dowództwem admirała marynarki wojennej Richarda E. Byrda – Brantona).

Jednak dla nas pozostaje bardzo tajemniczym, co naprawdę zrobiła załoga po oficjalnej kapitulacji w maju 1945 roku, ponieważ przyznali, że wkrótce słyszeli to we własnym radiu. Kiedy Schaumlffer wyszedł na wolność, natychmiast udał się z powrotem do Argentyny, aby zostać tam z kilkoma kolegami do końca życia.

( Uwaga : Inni twierdzą, że duża liczba „Antarktyńczyków” infiltrowała Amerykę Południową przez Argentynę, a z kolei Amerykę Północną – gdzie nazistowskie siły „UFO” podobno założyły kilka podziemnych baz.

Podobno pracują z nazistami z „spinacza do papieru”, członkami różnych bawarskich kultów braterskich i anglo-amerykańskimi faszystami korporacyjnymi powyżej, w planie obalenia Ameryki poprzez wywołanie faszystowskiej rewolucji w Stanach Zjednoczonych, takiej jak ta, która doprowadziła nazistów do moc w Niemczech. Obozy koncentracyjne, tysiące wagonów wyposażonych w kajdany i rozkazy wykonawcze dotyczące wprowadzenia stanu wojennego już są. – Branton)

„– Do dziś brakuje ponad 100 okrętów podwodnych niemieckiej floty. Wśród nich jest wiele wysoce technologicznie zaawansowanej klasy XXII wyposażonej w tzw. silniki do nurkowania przez wiele tysięcy mil. „Podróż” do bazy bez rozpoznania staje się całkiem możliwa dzięki tej technologii.

„– Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych próbuje zniszczyć niemiecką bazę, która nie poddała się pod koniec wojny. Operacja jest katastrofą. Baza nadal działa, przynajmniej częściowo.

„– Ponad rok po kapitulacji U977 US NAVY rozpoczyna największą operację wojskową na lodzie Antarktyki pod dowództwem admirała Richarda E. Byrda. Jest to operacja „HIGHJUMP ”, obejmująca 13 okrętów, 1 lotniskowiec, 2 wodnosamoloty, 6 dwusilnikowych transportowców R4D i 4000 ludzi.Jedynym oficjalnym oświadczeniem na temat przeznaczenia takiej grupy zadaniowej jest konieczność testowania „nowego materiału w ekstremalnych warunkach antarktycznych”. w „ROSS SEA”, następnie porusza się wzdłuż zachodniego wybrzeża Antarktyki w kierunku północnego wybrzeża Antarktyki, „NEUSCHWABENLAND” i buduje przyczółek 27 stycznia 1947 gdzieś na zachód od niego. Oficjalnie wyprawa jest dużym sukcesem, ponieważ dostarcza wielu nowych faktów dotyczących użycia sprzętu wojskowego w ekstremalnych warunkach.

„–Jaka jest potrzeba tak dużej grupy zadaniowej w tej dziedzinie? JEŚLI ekspedycja odniosła taki sukces, DLACZEGO Byrd wrócił do USA już w lutym 1947 roku? Operacja została zaplanowana i wyposażona na pełne 6-8 miesięcy Czy ta ekspedycja miała na pokładzie głowice atomowe, jak podają niektóre źródła?

( Uwaga : chociaż cała ekspedycja trwała około 8 tygodni, jak sugerowano wcześniej, niektóre źródła podają, że faktyczna bitwa – po podzieleniu sił Byrda na trzy główne grupy bojowe na kontynencie Antarktydy – trwała tylko 3 tygodnie. – Branton)

„– Byrd poleciał w 1947 roku co najmniej raz po skręcie w prawo przez całe terytorium „NEUSCHWABENLAND”, kierując się z południowego zachodu przez „RITSCHER HOCHLAND” i wschodnie obszary do bieguna. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych Byrd ujawnia w [często cytowanym, ale nigdzie niepotwierdzonym] wywiadzie z reporterem, że „konieczne jest, aby USA podjęły działania obronne przeciwko wrogim myśliwcom powietrznym pochodzącym z regionów polarnych” i że w przypadku nowej wojny USA zostaną zaatakowane przez myśliwce, które są w stanie przelecieć z jednego bieguna na drugi z niesamowitą prędkością”. (Właściwie ten cytat został zatwierdzony, co zobaczymy w dalszej części tego dokumentu – Branton). Byrd musi stawić czoła tajnemu krzyżowemu przesłuchaniu przez władze USA. Stany Zjednoczone wycofują się z Antarktyki na prawie dekadę.

( Uwaga : Innym twierdzeniem, które zostało wysunięte przez niektórych śledczych, chociaż oryginalne źródło jest trudne do wyśledzenia, było to, że po powrocie do Stanów admirał Byrd wpadł we wściekłość przed prezydentem i połączonymi szefami sztabów i to w prawie wymagającym tonie , zdecydowanie „sugerował” przekształcenie Antarktydy w poligon termojądrowy. – Branton)

„– masowe obserwacje UFO na całym świecie. Pod koniec lat 70-tych staje się coraz bardziej oczywiste, że wiele z tych obserwacji jest identycznych w niektórych szczegółach technicznych z serią „HANEBU”. Można to stwierdzić szczególnie w przypadku tak zwanych „ UFO ADAMSKIEGO we wczesnych latach pięćdziesiątych, które w jakiś sposób wyglądają bardzo ziemskie, prawie w „modnym stylu” tej dekady i jakoś bardzo różnią się od reszty płaskodennych rzemiosł.

„– Rozpoczyna się Międzynarodowy Rok Antarktyczny z dużymi cywilnymi projektami badawczymi. Rezultatem jest traktat antarktyczny, w którym wszyscy uczestnicy zgadzają się na uniknięcie jakichkolwiek operacji wojskowych w tym regionie w przyszłości. Ten traktat kończy się gdzieś w roku 2000.

HISTORIA NAZISTOWSKA CZĘŚĆ I

Poniżej znajduje się chronologia oparta na badaniach Val Valeriana z LEADING EDGE RESEARCH , dotyczących tajnej historii „ nazistowskiej ” przed i po II wojnie światowej . W każdym kodzie:

  • dwie pierwsze cyfry oznaczają rok
  • środkowe dwa miesiąca
  • a dwie ostatnie cyfry dzień miesiąca

140000 – Adolf Hitler „sni się” o wielkości Niemiec w świecie.
240000 — amerykańscy bankierzy [wspierani przez bawarskich iluminatów] tworzą kartel chemiczny IG Farben w Niemczech.
280000 – T. Townsend Brown odkrywa efekt pojemności elektrograwitacyjnej.
291000 – USA przechodzi załamanie gospodarcze, zaplanowane przez bawarskich iluminatów.
300000 – Dr Henry Coanda rozpoczyna pracę nad projektami Lenticular Aeroform.
330000 – Adolf Hitler przejmuje władzę. Wszyscy wybitni niemieccy naukowcy zmuszeni do pracy w hitlerowskich laboratoriach.
340000 – Niemcy produkują samoloty bez pilota.
350000 — Niemiecki program badawczy dotyczący wojen powietrznych posuwa się naprzód spektakularnymi skokami.
350100 – Niemieckie eksperymentalne badania rakietowe w Reinickendorf i Kummersdorf West.
350600 – Amerykanin nazwiskiem Wilson [którego nietradycyjne teorie aerodynamiki są odrzucane przez rząd amerykański i ustanowione organizacje naukowe jako nierealistyczne] przybywa z pomocą niemieckim programom badań lotniczych.
350622 – Badania w Reinickendorf i Kummersdorf West w Niemczech zostały przeniesione do Turyngii.
360000 – Standard Oil Company [która później przekształciła się w EXXON] buduje rafinerię w Niemczech.
370000 – Niemcy odzyskują uszkodzony dysk. Rozpoczyna się praca nad niemieckim programem dyskowym opartym na odzyskanej technologii 'obcych’.
380000 – Standard [EXXON] Oil wysyła IG Farben 500 ton dodatku ołowiu do benzyny.
390000 – Niemcy pracują nad mini-telewizją do kierowania bombami / rakietami.
390802 – Niemcy i Sowieci podpisują PACT przeciwko Polsce.

( Uwaga : Komunistyczny dyktator Władimir Lenin był pierwotnie agentem rządu niemieckiego, który został przemycony do Rosji z Niemiec pociągiem w celu podżegania do rewolucji bolszewickiej. Lenin, bez wątpienia przemawiając w imieniu swoich bawarskich panów, stwierdził, że:

„Najpierw zdobędziemy Rosję, potem zdobędziemy narody Europy Wschodniej, potem zdobędziemy masy Azji. Wreszcie okrążymy Stany Zjednoczone i ten ostatni bastion wolności wpadnie nam w ręce jak przejrzały owoc ”.

Pomimo tego traktatu Hitler najechał Rosję, doprowadzając do absolutnej dewastacji Stalina. Możliwe, że doradcy jezuiccy , którzy pracowali w nazistowskich SS . według Edmunda Parisa, wywrzeć presję na Hitlera, aby zaatakował Rosję, ponieważ Kościół Rzymski uważał grecko-prawosławny Kościół Rosji za swojego wroga, po tym, jak wcześniej oderwał się od Rzymu i ogłosił się niezależną siłą. – Branton)

390901 – Niemcy najeżdżają Polskę.
390901 – Sowieci najeżdżają Polskę.
410000 – Niemcy testują prototypowy latający dysk Schriever-Habermohl Model I lub samolot soczewkowy Model II w 1944 roku.
410600 – Niemcy pomyślnie testują konstrukcję dysku Schrievera.
410800 – IG Farben testuje gaz Cyklon B.
420000 – Niemieckie „kule ognia” nękają alianckich pilotów i samoloty.
420225 — [Niemiecki?] UFO pojawiają się nad Los Angeles. Wystrzelono przeciwko nim 1430 pocisków. Niektórzy na ziemi zostali zabici lub ranni od niewybuchów pocisków przeciwlotniczych.
430000 — Allen Dulles z CIA [Bawarscy Illuminati] zawiera umowę z nazistowskim wywiadem SS. To w końcu doprowadziłoby do masowej infiltracji CIA przez nazistowskich agentów SS, którzy z kolei rozpoczęliby globalny program obalenia rządów trzeciego świata i zastąpienia ich własnymi faszystowskimi dyktaturami marionetkowymi. Niemcy kończą badania nad stopem magnezu i aluminium.
440000 – Agent OSS Douglas Bazata otrzymuje kontrakt na życie generała George’a Pattona. Samolot Feuerball skonstruowany w fabryce lotniczej w Wiener Neustadt. Niemcy testują projekty Bellonzo-Schriever-Meithe oparte na dysku Coanda.


440300 — Wilson zastępuje niemiecki napęd spodka [wirnik] zaawansowanym napędem odrzutowym.
440613 – Rakiety V-1 spadają na Anglię.
440720 — Próba zabójstwa Hitlera.
440906 – Rakiety V-2 spadają na Anglię.
441000 – Armia Radziecka posuwa się do przodu przez narody Europy Wschodniej.
441123 — alianccy piloci wpadają w „ogniste kule” nad Strasburgiem.
450000 – Zarówno LFA w Volkenrode, jak i centrum w Guidonia pracują nad pojazdami dyskowymi. Sowieci zdobywają niemieckie dane z dysku [i zatrzymują?] dr Guenthera Bocka. Stany Zjednoczone przechwytują niektóre niemieckie technologie dyskowe i naukowców. Brytyjski doradca techniczny odkrywa niemieckie plany zaawansowanych samolotów lentikularnych.
450200 – Test Kugelblitz [kula ognia z załogą] oblatany w Turyngii, osiągnął prędkość 1250 mil na godzinę.


450216 — Kugelblitz testowany w pobliżu Kahla, w kształcie dysku, 1250 mil na godzinę. Niemcy zaczynają przenosić projekty spodków do podziemnych baz Południowego Polaru.
450223 — Udoskonalone silniki usunięte z Kugelblitz i wysłane do bazy polarnej. Kugelblitz, bez silników, wysadzony w powietrze przez personel SS, aby projekt nie dostał się w ręce aliantów.
450225 – Pracownicy kompleksu Kahla sprowadzeni do Buchenwaldu i zagazowani, aby nie ujawnić tajemnicy nazistowskich projektów dyskowych. Kahla zamknięta. Słowiańscy robotnicy niewolnicy z różnych podziemnych zakładów również zostali zabrani do Karshagan i innych obozów i zabici.
450400 – Generał Hans Kammler znika z Niemiec.
450425 – Gen. Kammler dołącza do Wilsona i Gen. Nebe na U-977 zmierzającym do Bieguna Południowego.


450507 – Niemcy poddają się.
460000 — Ameryka przekazuje 2/3 niemieckiej produkcji samolotów Sowietom. Naziści pomagają w tworzeniu dywizji operacyjnej CIA z pomocą Rockefellera. Sprowadzeni oficerowie wywiadu SS pomagają tworzyć Radio Liberty i Voice of America. Gen. Hoyt Vandenburg zostaje dyrektorem CIA. Stany Zjednoczone i Kanada rozpoczynają wspólne programy rozwoju dysków w zakładach podziemnych.
460726 — Truman podpisuje ustawę o utworzeniu narodowej armii. Tworzy NSC, CIA.
470000 — W Szpitalu Marynarki Wojennej Bethesda rozpoczyna się projekt narkotykowy CIA Mind-Control. Niemieckie dyski zaczynają latać nad Stanami Zjednoczonymi. Ustawa o bezpieczeństwie narodowym. CIA zaczyna monitorować UFO.


470100 — Operacja Highjump rozpoczyna się na biegunie południowym w celu odnalezienia niemieckich baz. Dowódca wojskowy, admirał Richard E. Byrd, dowodzi 4000 żołnierzy podczas rekonesansu nad Antarktydą i napotyka opór ze strony „aryjskich” [niemiecko-austriackich] flot spodków. Pozorne straty po obu stronach.


470624 – Kenneth Arnold donosi, że widział 9 dysków na 9200 stóp i 1700 mil na godzinę, 40-50 stóp średnicy, wkrótce po jego zaangażowaniu w śledztwo Maurey Island / Tacoma [sześć UFO i ludzie w czerni, zauważeni], po czym reporter i dwaj agenci armii G-2 przewożący próbki „żużla” do AFB Wright-Patterson umierają w tajemniczych okolicznościach. Niektóre z tych samych nazwisk wiązały się z Maurey Island, Fred. Szczególnie L. Crisman w tajemniczy sposób pojawia się wiele lat później w związku z zabójstwem JF Kennedy’ego. Maurey Island rozważał później możliwy eksperymentalny test nazistowskiego – Project Paperclip – statku antygrawitacyjnego CIA oraz zabójstwo JFK jako pozorną próbę przeprowadzenia faszystowskiego zamachu stanu w ramach władzy wykonawczej rządu USA.
470923 — Tajna odprawa generała Schulgena od generała porucznika Twininga mówi, że dyski są prawdziwe.

470924 — Truman ustanowił tajną operację „Majestic-12” lub „ MJ-12 ”, aby kontrolować sytuację UFO [nazistów itp.].
490000 – Niemieckie dyski ponownie przelatują nad Stanami Zjednoczonymi.
490113 — [Nazi?] często budują wrażliwe instalacje w Nowym Meksyku.
500000 – Kanadyjski naukowiec Wilbert Smith oświadcza Sarbacherowi, że UFO istnieją. Niemieckie dyski ponownie przelatują nad Stanami Zjednoczonymi. Kanadyjczyk Smith donosi, że dyski powietrzne są najbardziej sklasyfikowanym tematem w USA.


510410 – Truman zwalnia generała MacArthura z jego dowództwa i zastępuje go generałem Ridgewayem, CFR członek. MacArthur wcześniej sprzeciwia się dyrektywom ONZ, inicjując tajny atak na komunistyczną twierdzę w Inchon [prowadzący do szybkiego zakończenia wojny], po tym jak on i inni przywódcy wojskowi podejrzewali prosocjalistycznych urzędników ONZ o zdradę swoich planów bojowych na rzecz Korei Północnej. Truman ukrywa się w Camp David przez dwa tygodnie po powrocie MacArthura, obawiając się, że najwyższy rangą generał wojskowy w Stanach Zjednoczonych aresztuje go za zdradę stanu. Po tym, jak Truman zwalnia MacArthura za jego nieautoryzowaną akcję wojskową, otrzymuje wiele potępienia od zdezorientowanych i rozgniewanych patriotycznych Amerykanów, którzy krytykują Trumana za jego decyzję.

52-’55 – Wzrost w spotkaniach z „kontaktowcami”. Wielu kontaktowców, takich jak George Adamski, William Dudley Pelley, George Hunt Williamson i inni, miało profaszystowskie powiązania z amerykańskimi ruchami nazistowskimi [zob. kultów UFO z lat 90. „Asztar”. Kontaktowy Reinholt Schmidt i inni mieszkańcy Nebraska twierdzą, że spotykają się z pilotami dysków, którzy mówią i zachowują się jak niemieccy żołnierze. Schmidt twierdzi, że „oni” zabierają go do tajnych komnat pod Wielkimi Piramidami w Gizeh, gdzie nawiasem mówiąc, według niektórych źródeł, znajdują się tunele prowadzące do starożytnych podziemnych obiektów utrzymywanych przez grupę „Ashtar” zwaną Kamogol-II lub „Lud Gizeh”. ”, którzy od tysięcy lat utrzymywali współpracę z orionistycznymi formami życia gadów. Niemcy zawarli sojusz z tymi plejadańskimi renegatami „Gizeh” [Aldebaranami] i Orionami na długo przed tym, zanim w 1933 roku zwrócili się do nich Szarzy.

Ponieważ siły Gizeh również utrzymywały współpracę z Szarymi, bawarskie kulty były mniej więcej we współpracy z nimi przez pełnomocnika poprzez ich sojusz z Grupą Kamogol-II Ashtar. Według Johna Leara ci zbuntowani Plejadanie celowo „rozbili” dysk w Niemczech, który był pełen technologii, aby technologia mogła zostać wykorzystana w niemieckich wysiłkach wojennych, mających na celu doprowadzenie do „wyludnienia” planety i przywrócenia dominacji Rasa „aryjska”, której częścią była ta grupa Plejadan. To rasy aryjskie sprowadziły hinduizm do Indii podczas starożytnej inwazji aryjskiej na subkontynent indyjski z północy. Egipski związek mógł wynikać z twierdzeń niektórych starożytnych egipskich uczonych, że pierwsi Egipcjanie [i Majowie] byli pierwotnie nawigatorami z Indii.


520929 — Ćwiczenie NATO „Operacja Mainbrace” przerwane przez [nazistowskie?] UFO.
521104 — NSA: Presidential Executive Order zwalnia NSA ze wszystkich praw. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego przypisywała sobie jeszcze większą władzę i wpływy niż CIA.
530000 — Dwight Eisenhower zostaje prezydentem. Eisenhower powołuje Nelsona Rockefellera do grupy rządowej. reorganizacja. To Rockefeller, we współpracy z „nazistowskimi” agentami , pomagał w ustanowieniu MJ-12 , NSA i CIA jako frontów wywiadu Bawarii, „ tajnego rządu ”. w ramach rządu konstytucyjnego. Wielu, którzy zbliżyli się do ostatecznego sekretu CIA – czyli czynnika kontrolującego nazistowskie SS – zostaje zamordowanych przez zabójców CIA. Allan Dulles, dyrektor CIA, zatwierdza projekt kontroli umysłu MKDELTA. Cały niemiecki projekt powielania dysków schodzi pod ziemię. Thomas Townsend Brown daje Air Force demo swojego efektu elektrograwitacji. NSA James Moseley wymyśla teorię „urządzeń stworzonych na Ziemi”. Pierwsze rządowe projekty duplikacji dysków zakończyły się sukcesem. Trwają prace z rządem kanadyjskim nad napowietrznymi dyskami.
550300 – Utworzono grupę NSC 5412/1. Grupa Koordynacyjna Planowania. Szefem jest Nelson Rockefeller.


560000 — Kapitan Ruppelt opublikował „Raport o niezidentyfikowanych obiektach latających” i stwierdza, że ​​Niemcy dysponują niezwykle zaawansowanymi pojazdami powietrznymi. Notatka CIA zezwala na używanie narkotyków przez osadzonych w więzieniach.
580925 – Victor Schauberger, naukowiec zajmujący się wirami implozji, który opracował kilka silników „implozyjnych” dla nazistowskich samolotów o kształcie soczewkowym lub tarczowym, umiera w Linz w Niemczech.


590000 – Test tarczy „Avro VZ-9, System 606A”.
600000 – Tłumacz szefa Eichmanna zostaje osobistą sekretarką Reagana w Kalifornii. Zainicjowano projekt Aquarius [NSA].
601204 – Dr Henry Wang, niemiecki badacz dysków, umiera w wieku 54 lat.
620000 – Wiele dysków zaobserwowano wokół DULCE w Nowym Meksyku. Do pewnego stopnia mogą być w to zaangażowani naziści, a także CIA-NSA i wielopoziomowa baza, w której prowadzone są badania antygrawitacyjne, biogenetyczne, psi-wojny i kontroli umysłu.
630000 – Kennedy stawia ultimatum członkowi MJ-12, Gordonowi Grayowi, mówi, że rozleje fasolę na cały bałagan [projekty dyskowe CIA, międzynarodowy handel narkotykami, kontrola umysłu, zmowa z kosmitami Graya itp.] i poinformuje opinię publiczną. Kennedy, po zapoznaniu się z tymi faktami od ROSJAN, odkrywa, że ​​scenariusz jest prawdziwy i grozi „rozczłonkowaniem” CIA, jeśli nie przyznają się do tego i nie poddadzą się pod nadzór Kongresu.


631122 – Prezydent Kennedy zamordowanyw próbie faszystowskiego zamachu stanu przeprowadzonej przez agentów CIA, mafijnych płatnych zabójców i nadzorców MJ-12 [MAJI – lub CZARNYCH MNICHÓW]; ich człowiek Lindon Johnson zostaje prezydentem.
640917 – Rząd publikuje raport Komisji Warrena, aby wyjaśnić śmierć Kennedy’ego.
671000 – Wielka Brytania uderzona falą powietrznych dysków.
691203 — Major Keyhoe zostaje usunięty ze stanowiska NICAP [cywilnej organizacji badawczej UFO] przez infiltratorów CIA i zostaje zastąpiony przez Johna Acuffa.
710600 — „krytyk” CIA James E. MacDonald wjeżdża na pustynię i „zastrzela się”.
740000 – Gerald Ford zostaje prezydentem. Nelson Rockefeller zostaje wiceprezesem.

75-’78 – Projekt Gabriel: Opracowanie broni dźwiękowej wywodzącej się z technologii nazistowskiej.
760000 — opublikowano dokument CIA, który mówi, że badania nad ultradźwiękami trwały 20 lat. Członek kultu Skull & Bones , George Bush, zostaje dyrektorem CIA. Obszar Dulce w stanie Nowy Meksyk zaczyna doświadczać intensywnych okaleczeń zwierząt. Baza w Dulce ma być głównym podziemnym, wspólnym centrum kontroli operacji dla Nowego Porządku Świata na Zachodzie. Podobny obiekt w regionie Pine Gap w pobliżu Alice Springs w środkowej Australii jest przygotowywany do wykorzystania jako wschodnie centrum kontroli. 770000 – Ustanowiono ustawę o wolności informacji, wydano wiele kolejnych dokumentów potwierdzających zainteresowanie sił powietrznych-CIA-NSA [i rozwojem] UFO.

780000 – Pracownik NSA dostarcza tajne dokumenty CIA NICAP Chief Acuff. Szef NICAP CIA, Jack Acuff , sprzedaje listy NICAP organizacji Neonazi „Samisdat” w Kanadzie.
780619 – Carter wydaje niekonstytucyjny zarządzenie tworzące FEMA . Późniejsze nakazy wykonawcze FEMA „uprawniają” zawieszenie Konstytucji Stanów Zjednoczonych i Karty Praw w przypadku „Narodowego Nagłego Wyjątku”.


780908 – Badacz i naukowiec Paul Bennewitz odkrywa niezwykłą aktywność powietrzną i podziemną w Rezerwacie Apache Jicarilla w pobliżu Dulce, Nowy Meksyk [Płaskowyż Archuleta]. Również obserwacje niezwykłych „atomowych statków kosmicznych”, lądowisk helikopterów, czarnych limuzyn CIA [nazistowskich SS?], czarnych helikopterów, setek uzbrojonych sił specjalnych, które znikają w klifach, gdy się zbliżymy, mini-laboratorium itp.


790000 – Thomas Edwin Castello robi zdjęcia/filmy/notatki i ucieka ze stanowiska szefa ochrony bazy w Dulce. Robi się 6 kopii wszystkiego, zanim zacznie się ukrywać. Jego żona i dziecko zostają uprowadzone przez agentów, zanim jednak do nich dotrze. Nigdy więcej ich nie zobaczy. Castello opisuje wcześniejszą pracę jako ściśle tajny analityk fotografii, podczas której rozwinął rolę filmu przedstawiającego statek typu „Adamski” ze „swastyką” na boku.


800100 — Peter Gersten zabezpiecza dwa dokumenty związane z UFO z NSA w ramach FOIA. Odniesienie do 239 dokumentów, których nie można było udostępnić ze względu na ograniczenia „bezpieczeństwa narodowego”.


800800 — Wtargnięcia [nazistowskich/szarych?] dysków powietrznych w magazynie broni Manzano w Kirtland AFB, Nowy Meksyk, sfilmowane przez Paula Bennewitza.
801100 — Paul Bennewitz wciąż jest monitorowany przez NASA z pomocą Fugate Millera.
801126 – SA Doty odbiera telefon od senatora Schmidta z NM Pyta o rolę OSI w związku z Bennewitz.
820427 – NSA przyznaje, że posiada ponad 239 ściśle tajnych dokumentów, które dotyczą „UFO”.
830409 — Agent AFOSI [Kirtland AFB, Nowy Meksyk] Richard Doty pokazuje Lindę Howe Presidential Briefing na temat UFO.


830409 — Paul Bennewitz zostaje przesłuchany. Określa lokalizację bazy Dulce.
840000 – Ćwiczenia Rex-84 [FEMA] sprawdzają umiejętność łapania ludzi i ograniczania.
840426 — Generał porucznik Bond zabity w Strefie 51 podczas testu dysku.
850000 — Laboratoria Livermore rozpoczynają produkcję sztucznej krwi dla zakładu Dulce [Los Alamos, Rand Corp., Departament Energii, połączenia z Dulce].
870000 – Wydano „Dulce Papers” – Przeciekły dane dotyczące pięciu wejść do [górnego] laboratorium Dulce.


871011 — Raporty papierowe z Las Vegas dotyczące Strefy 51 , DREAMland. 880325 – John Lear wydał publiczne oświadczenie na temat stanu rzeczy, odnosząc się do działalności UFO i CIA [nazistów] w podziemnej bazie w Dulce, itp. 880600 – Pres. Bush proponuje przekształcenie nieużywanych baz wojskowych w więzienia . 880700 – John Reynolds kontaktuje się z Paulem Bennewitzem w Nowym Meksyku. John Lear próbuje skontaktować się z Billem English w sprawie raportu Grudge 13 . 890000 — Projekt Excalibur: Opracowuje penetrujące ziemię głowice nuklearne do niszczenia podziemnych bunkrów lub baz wroga.

HISTORIA NAZISTOWSKA CZĘŚĆ II

Poniżej znajduje się bardziej szczegółowa „chronologia” opublikowana przez Leading Edge Research , z kilkoma moimi komentarzami:

1793 – JOHANN ROCKEFELLER z NIEMIEC przybywa do USA, prawdopodobnie najbardziej śmiercionośnego imigranta, jakiego kiedykolwiek znała Ameryka. Nie dlatego, że był Niemcem, ale dlatego, że był niemieckim rasistą z kilkoma bardzo niebezpiecznymi międzynarodowymi powiązaniami z kultem bankowości.
 

1919 – Adolph Hitler dołącza do Towarzystwa Thule w Niemczech. W Towarzystwie Thule „czarne słońce” odgrywało znaczącą rolę jako „święty” symbol Aryjczyków. Wewnętrznym rdzeniem Towarzystwa Thule są wszyscy sataniści.

1932 – Adolph Hitler przejmuje kontrolę nad niemieckim społeczeństwem na tyle, by zmusić naukowców do pracy w laboratoriach nad zaawansowanymi projektami samolotów. Wspomagani przez technologię implozji wirów Victora Schaubergera oraz wiedzę techniczną naukowców, takich jak Schriever, Habermohl, Ballenzo i Miethe, Niemcy dokonują niezwykłych postępów. Istnieją dowody na to, że mógł im pomóc kontakt z szarymi istotami z wnętrza Ziemi i grupą humanoidalnych kosmitów z Aldebaran powiązaną z „Asztarem”.
 

1933 – Nad południowo-zachodnimi Stanami Zjednoczonymi napływa mnóstwo niemieckich „turystów”, którzy kupują ziemię, sprawdzają prawa do minerałów, a także badają jaskinie i jaskinie. Zostało to odkryte podczas sprawdzania niektórych miast [i gazet] w Nowym Meksyku.
 

1934 – ogromne imperium finansowe Rockefellera, usiłując wesprzeć niemiecką wyższość rasową i eugeniki, wspiera finansowo nazistowskie Niemcy we współpracy z Prescottem Bushem [ojcem George’a Busha]. W 1929 r. Niemiec Ernst Rudin uchwalił niemieckie ustawy o sterylizacji.
 

1939 – Rozpoczyna się Operacja Konserwy Mięsne, w której Niemcy inscenizują incydent na polskiej granicy jako preludium do inwazji. W wyniku nowo nabytej technologii niemiecki wysiłek naukowy jest posuwany do przodu w zawrotnym tempie i jest rozwijany w kilku podziemnych ośrodkach badawczych w Reinickendorf, Kummersdorf i Turyngii. Najwcześniejszy „ bezpilotowy samolot ”Była to wyraźnie sytuacja, w której wojna toczyła się szybciej, niż Niemcy byli w stanie technicznie opracować swoje projekty. 

Utrudnieni sabotażem i celowymi błędami technicznymi Wilsona, a także opóźnieniami w badaniach metalurgicznych, które nie dały akceptowalnego stopu magnezu i aluminium do 1944 roku, Niemcy mogli nadal nękać alianckich pilotów jedynie „ognistymi kulami”, bezpilotowymi pojazdami opracowany i używany od 1942 roku, który emitował pola elektryczne, które zakłócały pracę silników lotniczych.
 

1943 – Generał Reinhard Gehlen infiltruje sowiecki wywiad. Gehlen nawiązuje współpracę z Allenem Dullesem [bawarskim iluministą i amerykańskim nazistą], co skutkuje utworzeniem CIA [a kilka lat później potężniejszej NSA] z rdzenia nazistowskich oficerów wywiadu SS sprowadzonych do USA pod rządami pod auspicjami Operacji Wschód słońca, Pochmurny i Spinacza.

1945 – Brytyjczycy odkrywają niemieckie plany zaawansowanych statków i przyłączają się do wysiłków Stanów Zjednoczonych, aby obalić niemiecki program. Oczywiście ci agenci, którzy później stali się rdzeniem „CIA”, nie byli zaangażowani w tę próbę obalenia tajnych niemieckich projektów, ponieważ CIA została pierwotnie ustanowiona jako piąta kolumna dla bawarskich operacji wywiadowczych w Ameryce. 16 lutego, pomimo wysiłków aliantów, Niemcy z powodzeniem wystrzelili załogową wersję „ognistej kuli” z podziemnych obiektów w Turyngii. 

Statek miał prędkość maksymalną ponad 12 500 mil na godzinę. Statek nazwano „Kugelblitz”. Niemcy w środowisku naukowym wiedzieli, że wojna została przegrana już w 1942 r. z powodu oznak bliskiego sojuszu między Ameryką, Wielką Brytanią i Rosją. Postanowili ustalić plan nakontynuując marzenie o III Rzeszy pomimo wojny. Zdecydowali, że odpowiedzią jest utworzenie odrębnego społeczeństwa opartego na nazistowskich zasadach czystości genetycznej. W realizacji tego planu pomógł rozwój technologii grawitacyjnej. 23 lutego przetestowano najnowsze silniki Kugelblitz, a następnie wyekstrahowano je z jednostki. 

„Powłoka” lub „obudowa” Kugelblitz, bez silników, została wysadzony w powietrze przez personel SS, a naukowcy, plany i silniki zostały wysłane z Niemiec do regionów Polaru Południowego , gdzie Niemcy prowadzili podziemną działalność budowlaną od 1941 r. Dwa dni później, 25 lutego, podziemna fabryka w Khali została zamknięta, a wszyscy robotnicy wysłani do Buchenwaldu i zagazowani. Niemcy wysłali też swoją „aryjską elitę”dzieci i inne elementy ich społeczeństwa do podziemnych baz. Generał Hans Kammler, który zaginął w kwietniu 1945 roku, odegrał kluczową rolę w akcji ewakuacyjnej, podobnie jak generał Nebe. 

Tam Niemcy stworzyli społeczeństwo eugeniczne, które najwyraźniej ogranicza się do określonej liczby osób. Nadal tam są. Podobno utrzymują również podziemne kolonie techniczne w Ameryce Południowej. 12 kwietnia Roosevelt umiera, a Harry Truman, wysoki mason , podobnie jak Roosevelt, zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych.

7 maja 1945 r. Niemcy poddają się. Zarówno Amerykanie, jak i Sowieci uzyskują dostęp do elementów niemieckiej technologii dyskowej i naukowców, których niemiecka elita nazistowska zaniedbała wyeliminować przed ich pospiesznym wyjazdem pod koniec wojny. Brytyjscy Kanadyjczycy mieli również dostęp do niektórych danych uzyskanych przez Stany Zjednoczone, a także do niektórych danych bezpośrednio z działań niemieckich. 20 września Wernher Von Braun i inni koledzy z V-2 przybywają do Bostonu w stanie Massachusetts i zostają przetransportowani do White Sands w Nowym Meksyku, aby pracować w amerykańskim programie rakietowym

( Uwaga : Von Braun wraz z innymi „ spinaczami ” nazistowskimi pracownikami SS byli na imprezie „podpisywania traktatu” w Muroc-Edwards AFB w 1954 roku według dr. Hanka Krastmana, kiedy NSA oficjalnie zawarła pakt z gadzimi Szarymi. w związku z tym naziści [ Bawarskie Towarzystwo Thule ] i masoni szkockiego rytu [ Bawarscy iluminaci ] zawarli „traktaty” z podziemnymi gatunkami „Szarych” i „Reptiloidów”, które z kolei miały kontakt z innymi tego rodzaju poza granicami planety. ziemia – Branton).

Ponad 1000 naukowców nazistowskich SS jest transportowanych do Stanów Zjednoczonych przez bawarskich członków sekty działających na wysokich stanowiskach gospodarczych i politycznych w Ameryce – rząd „korporacyjno-faszystowski” – i otrzymują fałszywe dokumenty, aby pracować dla „rządu USA”. . Ci nazistowscy infiltratorzy SS kontynuują infiltrację rządu elektoratu Stanów Zjednoczonych Ameryki poprzez faszystowski „pasożytniczy” rząd piątej kolumny , skupiony wokół CIA, NSA, AQUARIUS, itd.

1946 – agenci związani z Bawariami w ramach eko-politycznej struktury Stanów Zjednoczonych importują niemieckich oficerów wywiadu SS, aby utworzyć późniejszą Centralną Agencję Wywiadowczą. Agencja ta, początkowo biuro „zbierające dane wywiadowcze”, wkrótce zaczęła rozszerzać swoje wpływy na całą społeczność wywiadowczą USA do tego stopnia, że ​​stała się kontrolującym wpływem na wszystkie działania wywiadowcze i faktycznie „ tajnym rządem ”.” samo w sobie.

Wpływy rozprzestrzeniają się poza granice USA, gdy CIA angażuje się w „tajną wojnę” przeciwko światowym supermocarstwom i krajom trzeciego świata, mordując niepożądanych przywódców i zastępując ich faszystowskimi juntami wojskowymi wspieranymi przez CIA itp. Była to część planu sformułowanego przez Allena Dullesa i Reinharda Gehlena w 1943 roku, kiedy zawarto umowę z niemieckim wywiadem, aby zapewnić „Stanom zjednoczonym” realną operację wywiadowczą, a także zapewnić niemieckim agentom wywiadu „miejsce do idź po wojnie”. Rzeczywiście dobra zachęta. Pamiętaj, że nazistów wspierali amerykańscy bankierzyktórzy byli/są członkami lóż tajnych bawarskich stowarzyszeń, podobnie jak sami naziści. Czy miliony sojuszników przelewały krew podczas II wojny światowej tylko po to, by zostać zdradzonymi przez zdrajców pośród nas?
 

1947 – Niemcy, mając po wojnie dwa lata na zjednoczenie, zaczęli tworzyć na swoich dyskach wiadukty nad Stanami Zjednoczonymi, które do tego czasu osiągnęły niezwykły stopień rozwoju. Skłoniło to Stany Zjednoczone do podjęcia planów ustalenia zarówno dokładnej lokalizacji niemieckich baz na biegunie, jak i ich możliwości technicznych. W 1947 roku wokół Antarktydy przeprowadzono operację Highjump , która miała na celu zlokalizowanie Niemców. To była porażka.

Niemcy wykorzystali swoją technologię, aby udaremnić wysiłki Stanów Zjednoczonych. Dopiero w 1958 roku, podczas Międzynarodowego Roku Geofizycznego, podjęto kolejną poważną próbę zrobienia czegoś z problemem niemieckim. Różne ekspedycje polarne, które miały miejsce w latach 1947-1958, zawierały inteligencję jako część ich projektu, a także wydawały się wywoływać aktywność innych sił i bytów z wnętrza Ziemi. Wydaje się również, że istnieją dowody na to, że Niemcy nawiązali kontakt z obcymi siłami z wnętrza planetyw związku z ich działalnością na Antarktydzie. W 1947 roku Stany Zjednoczone zdecydowały, że problem z NIEMIECAMI I OBCYMI staje się nieco niebezpieczny. Konieczne było, aby „rząd” Stanów Zjednoczonych zastosował surowe środki w celu ukrycia prawdy o obecności obcych.

Problem niemiecki był łatwiejszy do opanowania, jeśli chodzi o wiedzę publiczną. We wrześniu 1947 r. TRUMAN doprowadził do uchwalenia ustawy o bezpieczeństwie narodowym, aby ukryć działalność rządu, CIA i problem z obcymi. Czy Truman wiedział o nazistowskiej infiltracji amerykańskiego wywiadu? Niezależnie od tego, czy tak było, Truman podpisał „traktat” z „Reptilianami” w ramach swojego zaangażowania w masonerię ponad 33 stopni szkockiego rytu , której międzynarodowi członkowie „Bankster” finansowali nazistów do tego momentu gdzie Adolf Hitler stał się zbyt trudny do kontrolowania. Nie jest pewne, czy Truman był bezpośrednio świadomy faktu, że jego sponsorzy, niemiecko-amerykańscy Rockefellerowie, finansowali rewolucje bolszewicką i nazistowską.

Projekty kontroli umysłu CIA rozpoczęły się w Bathesda Naval Hospital w 1947 roku, na podstawie danych uzyskanych od niemieckiego wywiadu SS. Truman stworzył grupę badawczą w celu „kontrolowania” problemu obcych, której co najmniej połowa pierwotnych członków była powiązana z wspieranymi przez Bawarię międzynarodowymi bractwami bankowymi, takimi jak Rada Stosunków Zagranicznych . Ta grupa badana została nazwana MJ-12, PI-40 lub ALPHA-2. Seria notatek Rady Bezpieczeństwa Narodowego [NSC] usunęła CIA z jedynego zadania gromadzenia obcego wywiadu i powoli „zalegalizowała” bezpośrednie działania w formie tajnych działań. Notatki, w tym NSC-10/1 i NSC-10/2, ustanowiły bufor między prezydentem Stanów Zjednoczonych a prowadzonymi działaniami, a także umożliwiły prezydentowi zaprzeczenie wiedzy o jakichkolwiek tajnych działaniach .

Oczywiście wszystko to było niezgodne z Konstytucją. Niestety Kongres też nie wiedział, co się dzieje, ponieważ ci „wyznaczeni” przedstawiciele kompleksu wojskowo-przemysłowego zaczęli przejmować kontrolę nad rządem USA od „wybieranych” kongresowo-senatorskich przedstawicieli rządu konstytucyjnego. W 1947 r. 50 PROCENT CIA składał się z nazistowskiego wywiadu SS , głównie z wewnętrznych tajnych oddziałów agencji.

( Uwaga : Jeśli tak jest, to byłoby logiczne zasugerować, że jest to TEN pięćdziesiąt procent nazistowskiej CIA, która jest „niemiecka”, która współdziała z szarakami i gadami w Dulce, Denver Airport , Area-51 i Montauk podstawy itp. – Branton)

1952 – Reinhard Gehlen i Allen Dulles zostają nazwani przez Watykanów Rycerzami Maltańskimi .

( Uwaga : Według TAJNEJ HISTORII JESUITÓW autorstwa Edmonda Parisa , duża liczba jezuitów pomagała w rozwoju i zajmowała potężne pozycje w nazistowskich SS Mogłaby masowe mordowanie Żydów a rosyjscy grecko-prawosławni Serbowie w Jugosławii podczas II wojny światowej byli kontynuacją Watykańskiej INkwizycji przeciwko swoim wrogom?.

Starożytne „Babilońskie Towarzystwo Misteriów”, które podobno utrzymywało tajną linię przywódców Pontifex Maximus od czasów króla Nimroda, używało tak zwanego „Świętego Cesarstwa Rzymskiego” jako „przykrywki” dla swoich tajnych działań – w powiązaniu z loża jezuitów , która stworzyła ryt szkocki jako narzędzie infiltracji masonerii – i utrzymuje silną obecność w nazistowskim SS

Nieświadomi świeccy członkowie Kościoła katolickiego i PRAWIE KAŻDEGO WAŻNIEJSZEGO WYZNANIA na planecie, która została zinfiltrowana przez gnostycką lożę jezuitów i ich młode – bawarscy iluminaci, bawarskie stowarzyszenia Thule i tak zwany szkocki ryt masonerii – nie powinni być obwinianym za tę dywersję globalnych systemów polityczno-gospodarczo-religijnych, to znaczy, jeśli nie mają wiedzy o spisku.

POTWIERDZAM tutaj i w tej dokumentacji, że nie jestem osobiście przeciwko jakimkolwiek indywidualnym członkom błędnych lub odstępczych struktur „kontroli”, którzy są „wykorzystywani” wbrew ich wiedzy do celów destrukcyjnych na skalę międzynarodową, ale raczej przeciwko samym „regresywnym” strukturom kontroli. TO jest nasz cel. Jeśli ktoś chce być katolikiem lub członkiem jakiejkolwiek innej religii, w porządku… jednak kiedy ta „religia” zaczyna wdzierać się w sferę KONTROLI ekonomicznej i politycznej kosztem wolności innych, wtedy te „religie” muszą być gotowi do zmierzenia się z krytyką za angażowanie się w te obszary i powstrzymać się od obłudnego okrzyku: „atakujesz moje 'przekonania religijne’”.

Kiedy organizacja staje się polityczną i ekonomiczną siłą KONTROLI, PRZESTAJE stać się „religią”. Niektóre organizacje straciły „prawo” do nazywania się wyłącznie „religią” i muszą być teraz klasyfikowane jako struktury ekonomiczno-polityczne kultu władzy. Bez względu na to, jak ludzie mają dobre intencje, jeśli stawiają się POWYŻEJ swoich bliźnich, pojawia się pokusa, by użyć ich wiedzy lub pozycji, by KONTROLOWAĆ tych, którzy są pod nimi.

To właśnie religijne STRUKTURY WŁADZY dzielą ludzkość poprzez „święte wojny” i tym podobne, a NIE indywidualnych „wierzących”. – Branton)

1953 – Międzynarodowe Biuro Latających Spodków Alberta K. Bendera zostało zamknięte po pracach nad teorią łączącą dyski z Antarktydą . Bendera odwiedza MIB [Men In Black] i zostaje namówiony do zaprzestania badań. Były to najwyraźniej międzywymiarowe humanoidalne „MIBy ” – chociaż pojawiły się również doniesienia o reptiloidach MIB, androidach i agentach rządowych USA, którzy sami przyjęli etykietę „Men In Black”, prawdopodobnie naśladując ubranych na ciemno agentów wywiadu obcych którzy grozili licznym świadkom UFO, aby zachowali milczenie.

Eisenhower prosi Nelsona Rockefellera o pomoc w rozwiązaniu problemu z obcymi . Tu narodził się pomysł na MJ-12 . Zapewne poważnym błędem było zwrócenie się do członka światowej grupy kontroli finansowej o pomoc z obcymi istotami. Ze względu na ludzką naturę prawdziwymi „kontrolerami” są ci, którzy kontrolują światowe bogactwo – Międzynarodowi Bankierzy – ponieważ są w stanie wykupić słabe frakcje we wszystkich rządach każdego narodu, w tym „pozornej” Republiki Konstytucyjnej, takiej jak Stany zjednoczone Ameryki.

– Kluczowa rola, jaką elementy nazistowskie i faszystowskie odegrały w zabójstwie prezydenta Kennedy’ego… dowód na to, że amerykańscy i niemieccy „neonaziści”, organizacja szpiegowska Gehlena i nazistowscy specjaliści od rakiet pracujący pod wodzą Wernera Von Brauna odegrali znaczącą rolę w zabójstwie.

– Poparcie amerykańskich przemysłowców i finansistów udzielone hitlerowskim Niemcom i jego wpływ na aliancką politykę wojskową w czasie wojny, jak również na włączenie sił wywiadowczych III Rzeszy do CIA po zakończeniu konfliktu.

– Pochodzenie Zielonych Beretów przez SS, odrodzenie elementów nazistowskich w Niemczech Zachodnich po wojnie, a także nazistowskie wpływy na senatora Joe McCarthy’ego, Interpol i sprawę Algera Hissa.

– Kluczowa rola w zimnej wojnie, jaką odegrał najważniejszy szpieg Hitlera i jego nazistowska organizacja wywiadowcza Frontu Wschodniego… włączenie organizacji Gehlena do CIA ; jego rola w tworzeniu Radia Wolna Europa ORAZ pierwszych palestyńskich grup terrorystycznych, a także osobistej ideologii politycznej Gehlena.

— Ewolucja amerykańskiego faszyzmu od lat 30-tych do chwili obecnej… próby obalenia prezydenta Roosevelta, zawieszenia konstytucji i ustanowienia faszystowskiej dyktatury w Stanach Zjednoczonych.

— Światowa Liga Antykomunistyczna… skład i działanie tej reakcyjnej organizacji, której faszystowskie elementy wywarły ogromny wpływ na działalność amerykańskiego establiszmentu bezpieczeństwa narodowego… masowe skrzyżowanie tej organizacji z siecią stworzoną przez nazistów mistrz szpiegów Reinhard Gehlen.

– Rola byłego nazistowskiego oficera SS i agenta CIA Skorzenego w rozwijaniu metodologii współczesnego terroryzmu i szkoleniu wielu organizacji terrorystycznych… powiązania zachodnich [faszystowskich] agencji wywiadowczych z masakrą kilku Izraelczyków podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 r. (Uwaga: Monachium , Niemcy to stolica Bawarii, nawiasem mówiąc – Branton).

– Dowody na to, że amerykańskie instytucje bezpieczeństwa narodowego mogły planować faszystowski zamach stanu w odpowiedzi na terrorystyczną prowokację… ” Rex 84 ” plan awaryjny dla stanu wojennego i jego wdrożenie w odpowiedzi na terrorystyczny ” incydent „. Rex 84 wydaje się wynikać z planu awaryjnego internowania czarnych Amerykanów w obozach koncentracyjnych.

— Czwarta Rzesza – współudział [faszystowskich] elementów wywiadu USA z międzynarodowymi terrorystami…

— Program zamachu, który wyeliminował demokratyczne przywództwo Niemiec Weimarskich, torując drogę do dojścia Hitlera do władzy… utworzenie partii nazistowskiej jako frontu niemieckiego wywiadu wojskowego.

– Związki III Rzeszy ze społeczeństwem RPA. Szczególny nacisk kładzie się na Broederbond [afrykanerskie elitarne społeczeństwo, które skutecznie kontroluje Republikę Południowej Afryki] i jak ta organizacja rozwinęła się z pomocą nazistowskich Niemiec… jak pozostałości kartelu chemicznego IG Farben pomogły rozwijającemu się południowoafrykańskiemu przemysłowi jądrowemu.

— Wujek Sam i swastyka… dokumentuje Trzecią Rzeszę jako historyczny wyrostek wielonarodowego kapitalizmu korporacyjnego. Nacisk kładziony jest na dominującą rolę międzynarodowych korporacji z siedzibą w Ameryce w finansowaniu i uzbrajaniu nazistowskich Niemiec.

— Programy eksterminacji III Rzeszy od „uśmiercania z litości” upośledzonych dzieci po fabrykę śmierci w Auschwitz. Likwidacje nazistowskie są zdemaskowane jako bezpośrednie następstwo międzynarodowych ruchów eugeniki i higieny psychicznej, oba te ruchy głównego nurtu mają ważne implikacje dla współczesnego społeczeństwa.

– Rosnące przecięcie weteranów Trzeciej Rzeszy, terrorystów z Bliskiego Wschodu, europejskich neofaszystów i europejskich ultralewicowców w nowej formie międzynarodowego faszyzmu.

– Dowody poszlakowe sugerujące, że ówczesny wiceprezydent George Bush mógł być zamieszany w zamach na życie byłego prezydenta Reagana… bliskie powiązania między rodziną skazanego, niedoszłego zabójcy Johna Hinckleya i rodziną Bushów, Nazistowskie pochodzenie Hinckleya.

— Naziści: antysemici w kampanii George’a Busha… udział elementów organizacji Gehlena, Światowej Ligi Antykomunistycznej i loży P-2 w kampanii wyborczej George’a Busha w 1988 roku.

— Praca Mae Brussell, badaczki polityki, której badania są podstawą podejrzanych okoliczności śmierci pana Emory’ego w 1988 roku.

– Livin’ In The USA: poszukiwanie nazistowskich zbrodniarzy wojennych . W 1985 roku San Francisco Examiner wymienił dziesięciu uciekinierów z Trzeciej Rzeszy uważanych za „najbardziej poszukiwanych” ze wszystkich zbrodniarzy wojennych… fakt, że większość z nich po wojnie pracowała dla wywiadu USA.

— Rola niemieckich neonazistów w zamachu na prezydenta Kennedy’ego.

— Ucieczka Adolfa Hitlera z Niemiec pod koniec II wojny światowej z wykorzystaniem informacji zawartych we wcześniej sklasyfikowanych archiwach amerykańskiego wywiadu, dostępnych dla dziennikarza londyńskiego Timesa i omówionych w kwartalniku poświęconym historii wojskowej. Historia została ujawniona agentom amerykańskiego wywiadu podczas przesłuchania byłego szefa Gestapo Heinricha Muellera, zanim Mueller poszedł do pracy dla amerykańskiego wywiadu, zatrudnił Muellera z powodu jego antykomunistycznej wiedzy. Przekonany, że jego sytuacja z przyszłymi sponsorami ze Stanów Zjednoczonych jest bezpieczna, Mueller wyjawił, że Hitler uciekł do Hiszpanii po wojnie i że jego miejsce w bunkrze [i grobie] zajął dublet, który był dalekim krewnym Fuehrera. Rzekoma śmierć Muellera pod koniec wojny również została skutecznie zdemaskowana.

– Stosunki między arabskimi grupami nacjonalistycznymi a Trzecią Rzeszą analizowały… współpracę między… amerykańskimi grupami nazistowskimi i Narodem Islamu pod rządami Eliasza Mohammeda i Louisa Farrakhana.

— Wysiłki Richarda Nixona na rzecz nazistowskich zbrodniarzy wojennych żyjących w Ameryce, jego pozorna rola w zabójstwie prezydenta Kennedy’ego i powiązania tego wydarzenia ze skandalem Watergate … Administracja Nixona i handel narkotykami oraz plan Nixona, by zainscenizować prowokacja na konwencji republikanów w 1972 r. w celu wymuszenia odwołania wyborów powszechnych w tym roku i wprowadzenia stanu wojennego… analiza międzynarodowego faszystowskiego środowiska politycznego, które stworzyło Nixona i którego był integralną częścią.

– Kilka elementów ciągłości historycznej i operacyjnej między rozwojem faszyzmu przed II wojną światową a jego odrodzeniem w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Porównując amerykański rasizm naukowy lat 20. i 30. z obecnymi myślicielami tej szkoły… głęboki wpływ amerykańskiego ustawodawstwa socjalnego zrodzony z tego rasizmu na nazistowskie prawa rasowe, które były pretekstem dla programów eksterminacyjnych Trzeciej Rzeszy… Amerykanin „prokuratura” w Norymberdze, która pomogła uwolnić wielu nazistowskich zbrodniarzy wojennych, a następnie uczestniczyła w tuszowaniu zabójstwa prezydenta Kennedy’ego… możliwy faszystowski związek z ruchem kontroli broni

( Uwaga : To rzeczywiście ciekawe, że Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne początkowo zrzeszało ponad 2000 niemieckich członków „ imigrantów ” po II wojnie światowej. APA było również/jest zaangażowane w lobbing w sprawie GUN CONTROL.- Branton),

jak również możliwy związek między tym ruchem a zabójstwem prezydenta Kennedy’ego … odrodzenie faszyzmu we Włoszech i Niemczech wywodzącego się z elementów faszystowskich pozostawionych w tych krajach w wyniku rozluźnienia jednostek, takich jak amerykańska Norymberga pracowników.

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY – NOWA SZWABIA, PAKT Z OBCYMI, TAJNE ZAKONY, NWO

Globalna Świadomość9 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MAN HAVING BABIES” – ODBYŁY SIĘ PEDOFILSKO/GEJOWSKIE TARGI DZIECINastępny artykułCO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY – NOWA SZWABIA, PAKT Z OBCYMI, TAJNE ZAKONY, NWO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?