AGENDA 2030

CZY ICH ”WIELKI RESET” ZADZIAŁA TYLKO PO WIELKIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

CZY ICH ”WIELKI RESET” ZADZIAŁA TYLKO PO WIELKIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

Stany Zjednoczone, Kanada, UE, Australia i Nowa Zelandia przewodzą temu nowemu Porządkowi Jednego Świata, modelując chiński nacjonalizm w skali globalnej. Chiny są narodem, który opanował prawdziwą dyktaturę dzięki niezwykle skutecznej cyfrowej strukturze kontroli , której kluczową częścią jest chiński system kredytów społecznych. To są ramy nadzoru, które globaliści zamierzają naśladować i rozszerzać, aby kontrolować cały świat. To także podstawa ich ekosystemu cyborgów 5G…

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Stany Zjednoczone przekazały Ukrainie miliardy dolarów z podatków, rzekomo po to, by pomóc jej w walce o wolność i zachowanie demokracji. I to pomimo faktu, że Ukraina od dawna uważana jest za jeden z najbardziej skorumpowanych krajów na świecie, a także faktu, że nikt nie wie, gdzie te wszystkie pieniądze tak naprawdę trafiają.

Krótko mówiąc, cała operacja wydaje się być przykrywką dla prania pieniędzy. Ale mieszanie się Ameryki w konflikt na Ukrainie ujawnia również, że nie jest ona skłonna zrezygnować ze swoich imperialistycznych skłonności. Jak zauważył gospodarz podcastu „Bad Faith” Briahna Joy Gray w powyższym wideo, administracja Bidena wielokrotnie stwierdzała, że naszą misją jest osłabienie Rosji, co NIE jest tym samym, co pomoc Ukrainie..

Powstanie amerykańskiego imperializmu

Choć Stany Zjednoczone od początku swojego istnienia były latarnią nadziei i wolności, to z czasem rozkwitła również ich bardziej mroczna i nikczemna strona. Jak wyjaśniono w poniższym filmie „Democracy Now!”, zatytułowanym „Overthrow: 100 Years of U.S. Meddling and Regime Change”, Stany Zjednoczone mają długą historię wtrącania się w sprawy innych krajów – wbrew życzeniom tych samych społeczeństw, które rzekomo „uratowaliśmy”.

Jak zauważono w tym filmie, „Według jednej z liczb, Stany Zjednoczone ingerowały w ponad 80 zagranicznych wyborów między 1946 a 2000 rokiem. I to nie licząc wspieranych przez USA zamachów stanu i inwazji.” Amerykańskie wtrącanie się w zagraniczne wybory od dawna było racjonalizowane jako robione „dla dobrej sprawy”, ale czy to naprawdę jest prawdą? Jak naród, który twierdzi, że ceni procesy demokratyczne, może podważać te procesy w innych krajach i nazywać to obroną demokracji?

Hawaje, Kuba, Filipiny, Nikaragua, Haiti, Dominikana, Iran, Gwatemala, Indonezja, Kongo, Irak i Honduras to tylko kilka przykładów krajów, które padły ofiarą amerykańskiego imperializmu. Stany Zjednoczone wielokrotnie organizowały zamachy stanu w celu usunięcia demokratycznie wybranych przywódców – wszystko w imię „obrony demokracji”. W filmie „Teraz demokracja!” przeprowadza wywiady ze Stephenem Kinzerem, byłym reporterem New York Timesa, autorem kilku książek, w tym „Overthrow: America’s Century of Regime Change From Hawaii to Iraq” i „The True Flag”.

Kinzer zaczyna od opisu okoliczności obalenia demokratycznie wybranego premiera Iranu Mohammada Mossadegha w 1953 roku. Mossadegh, jak mówi Kinzer, chciał postawić interesy Iranu i jego narodu ponad interesy Stanów Zjednoczonych i to właśnie doprowadziło do jego usunięcia. Co ważne, wraz z udanym obaleniem Mossadegha Stany Zjednoczone nie tylko pozbyły się tego jednego demokratycznie wybranego przywódcy. To trwale zniszczyło proces demokratyczny w Iranie. Jak zauważył Kinzer:

„To nie był tylko atak na jedną osobę, ale atak na demokrację, a powodem, dla którego zaatakowaliśmy tę demokrację, jest to, że demokracja stworzyła niewłaściwą osobę. Lubimy wybory i procesy demokratyczne, ale muszą one wyprodukować kandydatów, których lubimy. W przeciwnym razie nasza aprobata zniknie”.

Co ważne, Kinzer zwraca uwagę, że amerykańskie „operacje wywierania wpływu” w innych krajach z biegiem czasu nie tylko kończą się zniszczeniem kraju docelowego, ale także szkodzą bezpieczeństwu narodowemu samych Stanów Zjednoczonych. Tak więc amerykański imperializm miał niewiarygodnie negatywny wpływ, ogólnie rzecz biorąc, na całym świecie – z których nie najmniej ważnym jest wzrost dyktatur na całym świecie.

Powstanie i upadek amerykańskiej ligi antyimperialistycznej

W książce Kinzera „Prawdziwa flaga” opisuje historię tego, jak Stany Zjednoczone doszły do przyjęcia imperializmu, pomimo jego sprzeczności z amerykańskimi wartościami. W 1898 roku powstała I Liga Antyimperialistyczna, która stała się główną siłą w amerykańskiej polityce. Ostro lobbował przeciwko amerykańskiemu imperializmowi i zagranicznej interwencji.

Jej głównym argumentem było to, że imperializm naruszał fundamentalne zasady nieodłącznie związane z sprawiedliwym rządem republikańskim i jako taki wymusił porzucenie ideałów, na których zbudowano USA. Niestety, większość opinii publicznej ostatecznie opowiedziała się po stronie imperialistów i Liga Antyimperialistyczna rozwiązała się w 1920 roku.

Kontrola umysłu i niewykrywalne narkotyki służące do zabójstwa

Stephen Kinzer ─ Poisoner in Chief: Sidney Gottlieb and the CIA Search for Mind Control

Powyższy film ponownie przedstawia Kinzera, tym razem wykłada o swojej książce „Naczelny truciciel: Sidney Gottlieb i poszukiwanie kontroli umysłu przez CIA”, która opisuje kolejną mało znaną i mroczniejszą niż zwykle część historii Stanów Zjednoczonych. Gottlieb został opisany jako „wizjonerski chemik”, który pracował dla CIA – „mistrz magii i łagodny oprawca, „naczelny truciciel agencji”. 

Gottlieb kierował niesławnym obecnie projektem kontroli umysłu CIA MK-ULTRA, który obejmował „ brutalne eksperymenty w tajnych więzieniach na trzech kontynentach”. Kluczową bazą macierzystą był jednak Fort Detrick. Jak wyjaśnił Kinzer, głównym celem MK-Ultra było odkrycie tajemnicy kontroli umysłu. Praca Gottlieba była tak tajna, że bardzo niewielu członków CIA wiedziało nawet o jego istnieniu, nie mówiąc już o tym, nad czym pracował.

Serum prawdy, leki na amnezję i eliksiry zaprojektowane, aby skłonić osobę do działania po zaprogramowaniu do zadania i wymazaniu pamięci programowania były częścią zestawu narzędzi, który Gottlieb starał się opracować. Pomysłodawcą pomysłu MK-Ultra był ówczesny zastępca dyrektora CIA Allen Dulles, który zatrudnił Gottlieba w 1951 roku. 2 Dulles został pierwszym cywilnym dyrektorem CIA, który piastował od 1953 do 1961 roku.

Gottlieb opracował również różne leki używane przez CIA, które mogą zabijać lub okaleczać bez śladu. Tutaj zamierzonymi celami byli zagraniczni przywódcy skazywani na zabójstwo. W 2015 roku The Intercept opublikował artykuł 3 , 4 na temat patologicznego zachowania Dullesa i jego powiązań ze stanem głębokim. Wykład Kinzera jest zbyt obszerny, aby go tutaj opisać, więc zachęcam do jego wysłuchania. To fascynujący, choć trochę boczny szlak do głównego tematu amerykańskiego imperializmu.

Ale chciałbym podsumować dwa kluczowe odkrycia, które Gottlieb odkrył po dekadzie najbardziej intensywnych i groteskowych sesji tortur, jakie kiedykolwiek przeprowadzono – nie mniej za aprobatą rządu USA. Po pierwsze, tak, można złamać ludzki umysł. A po drugie, nie, nie jest możliwe wprowadzenie nowego umysłu do umysłu, który zniszczyłeś.

W tym samym tonie doszedł do wniosku, że nie można zaprogramować człowieka, aby kogoś zamordował, a potem zapomnieć, że to zrobił. W końcu Gottlieb doszedł do wniosku, że prawdziwa kontrola umysłu to mit. Jednak faktem jest, że ludzi można zabić za pomocą bezśladowych narkotyków.

Czy USA dążą do eskalacji wojny na Ukrainie?

W dzisiejszych czasach Stany Zjednoczone wciąż prężą swoje imperialistyczne muskuły, tym razem najwyraźniej dążąc do eskalacji konfliktu między Rosją a Ukrainą. Profesor Uniwersytetu Columbia, Jeffrey Sachs, ekonomista , analityk polityki publicznej i dyrektor Centrum Zrównoważonego Rozwoju, mówi, że błagał Biały Dom o wynegocjowanie pokoju i zniechęcenie Ukrainy do przystąpienia do NATO (zobacz wideo powyżej). Odmówili, twierdząc, że każdy ma prawo wstąpić do NATO, jeśli chce.

Ale, jak trafnie zauważył Sachs, nie chodzi tu o „prawo” Ukrainy do wstąpienia do NATO, ale o zagrożenie, jakie stanowi dla jej sąsiadów, w szczególności Rosji. Rosja od dawna jasno wyrażała fakt, że nie pozwoli Ukrainie przystąpić do NATO z prostego faktu, że umieściłaby obecność wojskową NATO tuż przy swojej granicy.

Rosja chce, aby Ukraina pozostała niezależną „strefą buforową” między nią a państwami NATO. Czy USA byłoby w porządku, gdyby Meksyk utworzył sojusz wojskowy z Chinami, instalując chińskie wojsko na naszej południowej granicy? Cuda Sachsa. Jest to wysoce nieprawdopodobne, ale właśnie do tego dążą na Ukrainie.

Od czasu wejścia Rosji na Ukrainę Stany Zjednoczone nie zrobiły nic poza naciskaniem na eskalację konfliktu, do tego stopnia, że słyszymy teraz prognozy wojny nuklearnej. Dlaczego mielibyśmy podejmować takie ryzyko? Opowiadać się za „prawem” Ukrainy do członkostwa w NATO? To wykracza poza irracjonalność, ale właśnie tam jesteśmy.

Rosja oskarża teraz rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych o celowe wysadzanie w powietrze jej rurociągów Nordstream 1 i 2, rzekomo na podstawie informacji znalezionych przez rosyjskich hakerów na iPhonie byłej premier Liz Truss. Departament Stanu USA zaprzeczył zarzutom, nazywając je „bezpodstawnymi”.

Ktoś jednak wysadził rurociągi – i raczej nie była to robota Rosji – co jest kolejnym celowym wysiłkiem mającym na celu eskalację konfliktu. Patrząc z boku, z pewnością wydaje się, że Stany Zjednoczone pragną eskalacji nuklearnej i powinniśmy być wdzięczni, że Władimir Putin do tej pory działał z niezwykłą powściągliwością w odpowiedzi na niewypowiedziane akty wojny.

Wojna jest częścią globalistycznego planu przejęcia

Nie możemy być naiwni w kwestii możliwości kolejnej wojny światowej, z prostego powodu, że wojna byłaby najłatwiejszym sposobem dla globalistycznej kliki na wdrożenie Wielkiego Resetu , dyktatury jednego świata, nad którą pracowali od dziesięcioleci. Imperializm, który Stany Zjednoczone udoskonaliły, to globalizm. 

Stany Zjednoczone, Kanada, UE, Australia i Nowa Zelandia przewodzą temu nowemu Porządkowi Jednego Świata, modelując chiński nacjonalizm w skali globalnej. Chiny są narodem, który opanował prawdziwą dyktaturę dzięki niezwykle skutecznej cyfrowej strukturze kontroli, której kluczową częścią jest chiński system kredytów społecznych. To są ramy nadzoru, które globaliści zamierzają naśladować i rozszerzać, aby kontrolować cały świat. To także podstawa ich ekosystemu cyborgów 5G.

Przykrywką tego globalnego przejęcia miała być niekończąca się pandemia . Ale gdy plandemia rozpadała się kawałek po kawałku, ujawniając, czym naprawdę jest, wezwanie do wojny stawało się coraz głośniejsze. 

Być może wojna światowa była tylko planem awaryjnym, na wypadek gdyby opór wobec globalnego stanu bezpieczeństwa biologicznego okazał się zbyt duży (tak jak jest), a może zawsze miała być drugą fazą Wielkiego Resetu.

Środki zaradcze na pandemię i ich niszczycielski wpływ na światową gospodarkę byłyby wtedy częścią 1. Wojna, która ostatecznie zniszczyłaby to, co pozostało z naszych starych cywilizacji i wymazała obciążające dowody przestępstw finansowych, byłaby częścią 2. Tak czy inaczej, wojna jest zdecydowanie na stole .

Strach jest narzędziem tyranów
Jak zauważyła dziennikarka śledcza Whitney Webb w swoim artykule z 2 marca 2022 r. „Ukraina i nowa Al-Kaida”8, wojna na Ukrainie wydaje się być manifestacją „proroctwa” CIA forsowanego w ciągu ostatnich dwóch lat, które przewidywało że „transnarodowa sieć białej supremacji” z rzekomymi powiązaniami z konfliktem na Ukrainie będzie kolejną globalną katastrofą, jaka spadnie na świat, gdy zagrożenie COVID-19 zniknie”.

Krótko mówiąc, konflikt ukraińsko-rosyjski może być „aktem otwierającym najnowszą iterację pozornie niekończącej się „wojny z terrorem”, pisze Webb. To znowu wraca do potrzeby technokratów, by sfabrykować uzasadnienia dla wprowadzenia Wielkiego Resetu.

Potrzebują nas, abyśmy żyli w strachu, bo bojaźliwi ludzie chętnie udzielą nadzwyczajnych uprawnień przywódcom, którzy z kolei odbiorą ci twoje prawa „dla twojego własnego bezpieczeństwa”. W ciągu ostatnich trzech lat odebrano nam nawet prawo do wyrażania swoich poglądów, a ludzie, którzy sprzeciwiają się oficjalnej narracji, zostali zidentyfikowani jako „krajowe zagrożenie terrorystyczne nr 1”. 9

Nasze rządy pokłóciły sąsiada z sąsiadem, rodzica z dzieckiem i przyjaciela z przyjacielem. Za każdym razem, gdy poddajemy się i przyjmujemy ich nienawistną retorykę jako naszą, oni wygrywają, a my przegrywamy. Wygrywają, stawiając nas przeciwko sobie, ponieważ jeśli nienawidzimy i walczymy ze sobą, nie będziemy ich nienawidzić i walczyć – i oni o tym wiedzą.

W sprawie Rosji spierano się również przeciwko sobie. Każdy, kto ośmielił się zgodzić, że Rosja może mieć uzasadniony powód swoich działań na Ukrainie, został natychmiast uznany za zdrajcę. Rosjanie mieszkający na całym świecie zostali zdelegalizowani i dyskryminowani jedynie za ich nazwiska i pochodzenie narodowe.

Rosyjscy sportowcy zostali nawet wykluczeni z międzynarodowych zawodów. Wydaje się, że pomysł miał na celu zawstydzenie i zastraszenie Europejczyków i Amerykanów, aby poparli wojnę nuklearną z Rosją, co w rzeczywistości jest niczym innym jak misją samobójczą. Ale ma sens, że ci przywódcy nie mieliby co do tego żadnych skrupułów, biorąc pod uwagę, że chętnie zabijają i okaleczają własne populacje eksperymentalnymi terapiami genowymi.

Najwyraźniej nie zależy im na utrzymaniu ich populacji przy życiu i dobrym zdrowiu. Wydaje się raczej, że chcą pozbyć się jak największej liczby ludzi, a niszczycielska wojna osiągnęłaby to znacznie lepiej niż zastrzyki COVID, które pozostawiają po sobie dowody nieczystej gry i podejrzenia.

Imperialiści — amerykańscy i nie tylko — są gotowi zaryzykować wszystko, by wprowadzić do życia swoją globalną dyktaturę, i to czyni ich tak niebezpiecznymi. Podobnie jak Sachs, my, ludzie, musimy naciskać na zmianę kursu. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to zrobić, jest wezwanie naszych przedstawicieli politycznych do walki o negocjacje pokojowe i położenie kresu taktyce eskalacji.

Udostępnij

CZY ICH ”WIELKI RESET” ZADZIAŁA TYLKO PO WIELKIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

Globalna Świadomość16 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułANALIZA – ”RAKIETOWY” ATAK FAŁSZYWEJ FLAGI NA TERENIE POLSKINastępny artykułPEDOGATE, CIA, WATYKAN, KONTROLA UMYSŁU, LGBT – JAK GŁĘBOKO SIĘGAJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY ICH ”WIELKI RESET” ZADZIAŁA TYLKO PO WIELKIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?